Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 22 lip 2011

    Karamba cyt. I dlatego tamtego państwowego PKS-u już nie ma, bo musiał upaść i upadł i chwała mu za to.
    Jeżeli dla ciebie ten PKS-Grupa a tamten socjalistyczny to jedno i to samo to gratuluję rozumu :) Ja gratuluję Tobie że dałeś się nabrać na to wszystko , Jeżeli dla Ciebie PKS Grupa jest idealna to ja pytam kierowca zwolniony dys. z PKS PAŃSTWOWEGO i zatrudniony w PKS Grupa to normalka ?

    4 2 Cytuj
  • 22 lip 2011

    [quote=gość: lol] Ja gratuluję Tobie że dałeś się nabrać na to wszystko , Jeżeli dla Ciebie PKS Grupa jest idealna to ja pytam kierowca zwolniony dys. z PKS PAŃSTWOWEGO i zatrudniony w PKS Grupa to normalka ? [/quote]

    A co to ma za znaczenie gdzie ktoś kiedyś pracował a gdzie teraz? Pewnie że normalka. Ile ty masz lat i w jakim ty świecie żyjesz? A to że byli towarzysze i sekretarz partii są teraz poza SLD to coś dziwnego? Nie wspomnę już o tym co ty tu przytaczasz bo kierowca to jak zwykły członek PZPR a nie sekretarz.
    Myśląc twoim głupim tokiem rozumowania kierowca zatrudniony w byłym PKS nie może pracować w prywatnej firmie samochodowej? Totalna głupota. Ciekawe ilu busiarzy jeździło wcześniej w PKSie? Możesz się zapytać kolegów po fachu, tylko się nie zdziw :)

    2 3 Cytuj
  • 22 lip 2011

    Za komuny kradł każdy i była to norma. Czasy się zmieniły, ale nie do końca. Myślisz że teraz kierowcy nawet busów nie szyją swoich pracodawców na niewydanych biletach, na paliwie, na lewych kursach? Gdzie ty żyjesz ?

    2 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 23 lip 2011

    Ale macie problem. Nawet jak busy beda jezdzic z dworca to i tak przystanki zostana te co były-- Tj: pod blokiem 18, pod 1-ką, jedynie ten z placu busów zostanie przeniesiony na druga strone ulicy,tam gdzie teraz wysiadacie. Wiec nie ma zadnego problemu aby przejsc 50metrów na druga strone..

    2 3 Cytuj
  • 23 lip 2011

    Karamba napisał
    "Szukanie luk i ich znajdowanie w legalny sposób nie jest oszustwem w przeciwieństwie do np. niewydawania paragonów czy lewych kursów. Wyobrażasz sobie co by było gdyby w czasie takiego lewego kursu doszło do wypadku i ktoś zostałby poszkodowany?"
    Czyste robienie wody z mózgu przez pekaesiaków to nie bilet jest podstawą wypłaty odszkodowania i dobrze o tym wiecie tylko od lat wciskacie kit?
    A gdy kierowca PKS nie wydał biletu to było ok.
    Kolejny cytat"Myśląc twoim głupim tokiem rozumowania kierowca zatrudniony w byłym PKS nie może pracować w prywatnej firmie samochodowej? Totalna głupota"
    Nie totalna głupota tylko fakty.Podpadł w PKS Grupa (dobrze wiesz za co) a teraz pracuje na tym samym stanowisku też w PKS ale w innej spółce?
    Prawda czy głupota?

    3 Cytuj
  • 23 lip 2011

    [quote=gość: :)) :))] Karamba napisał
    "Szukanie luk i ich znajdowanie w legalny sposób nie jest oszustwem w przeciwieństwie do np. niewydawania paragonów czy lewych kursów. Wyobrażasz sobie co by było gdyby w czasie takiego lewego kursu doszło do wypadku i ktoś zostałby poszkodowany?"
    Czyste robienie wody z mózgu przez pekaesiaków to nie bilet jest podstawą wypłaty odszkodowania i dobrze o tym wiecie tylko od lat wciskacie kit?
    A gdy kierowca PKS nie wydał biletu to było ok.[/quote]

    Ty chyba w Boga nie wierzysz. Samochód kursowy z wyznaczonymi trasami i godzinami jazdy powoduje wypadek w którym komuś coś się stało i ty uważasz że firma ubezpieczeniowa tak sobie to popuści i nie sprawdzi że to byłą jazda której nie miało być?
    Nie masz człowieku realnego pojęcia o tym jak to działa. Idź się poducz i wróć to porozmawiamy dalej, bo na razie zrobiłeś na mnie wrażenie 13 latka z lekkim opóźnieniem.
    A wtedy gdy kierowcy nie wydawali biletu to po chwili splajtowali i poszli na bruk, a poza tym to było kiedyś a teraz jest teraz.

    [quote=gość: :)) :))] Karamba napisał
    Kolejny cytat"Myśląc twoim głupim tokiem rozumowania kierowca zatrudniony w byłym PKS nie może pracować w prywatnej firmie samochodowej? Totalna głupota"
    Nie totalna głupota tylko fakty.Podpadł w PKS Grupa (dobrze wiesz za co) a teraz pracuje na tym samym stanowisku też w PKS ale w innej spółce?
    Prawda czy głupota? [/quote]

    Nadal wygląda na to że masz 13 lat i lekkie spóźnienie. Spółkę czy własną firmę może otworzyć nawet morderca i gwałciciel po odbyciu wyroku i nikt i nic na to nie poradzi. To nie jest spółka skarbu państwa by można się było tego czepiać (bo państwowe to nasze). W spółce jest to problem wspólników i jeżeli im to pasuje to jakim cudem tobie to przeszkadza.
    Nie pisz już więcej bo mnie rozśmieszasz swoją naiwnością.

    2 4 Cytuj
  • 23 lip 2011

    Jako opóźniony 13 latek wiem że bilet nie jest podstawą do odszkodowania(co gdy w czasie akcji ratowniczej zaginie,nie dostanę odszkodowania?)
    PKS nie jest spółką Skarbu Państwa ani prywatną-większość udziałów ma MPK Łódź w którym 100% ma gmina Łódź a to chyba jest państwowe?
    Nie wiem czy wszystkim wspólnikom pasuje to że kierowca zwolniony za działanie na niekorzyść spółki(wiadomo o co chodzi)zamiast zostać zwolniony pracuje dalej na tym samym stanowisku ?
    Prywatny na pewno nie pozwoliłby sobie na to?
    Jak na 13 latka pamiętam co zawsze dziadek powtarzał-nie dyskutuj z głupim bo ktoś nie zauważy różnicy.

    6 Cytuj
  • 23 lip 2011

    do kapusty a ty placisz podatki bo ja tak i to sie nie da tak oszukac a ty widzisz oszustow w kazdym busie

    3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 23 lip 2011

    Kto ma oszukac ten oszuka urzad skarbowy. I takie sa realia tego swiata., W dzisiejszych czasach do niczego człowiek nie dojdzie uczciwa praca. Trzeba wały krecic jak sie da,kazdy oszukuje i bedzie oszukiwał,bo w przeciwnym razie jego działalnosc predzej czy póznij padnie. Czy tak ,czy tak-legalnie nie da sie nic!!

    7 2 Cytuj
  • 28 lip 2011

    [quote=daniii] busfacker.... nie opwiadaj głupot!,a po pierwsze czytaj to co piszesz(błedy )!. A znajac zycie to na pewno jak ja bym bym na twoim miejscu,to zatrzymał bym sie za nim na przystanku zaraz za nim i zwrócił mu uwage,,. Pewnie jestes jakims małolatem,albo leszczyna. Ciekawi mnie tylko co bys mu zrobił jak bys go znów spotkał?. Mysle ze bys sie osrał,bo cwany jestes w pysku,a jak by przyszło co do czego to bys palił gumy w tym czyms małym srebrnym...A jeszcze ciekawi mnie jak mogłes wyjechac na chodnik który ma ok-20cm wysokosci. Podziwiam Cie chłopie!!! [/quote]
    Brawo diagnoza terapia i wszystko załatwione.
    Co do mojej osoby to grubo się mylisz!
    A ponieważ nie jestem jak myslisz gówniarzem to właśnie nie robię tego co proponujesz.
    Chodnik w Pcimiu tuż przed zjazdem na Krzczonów nie ma jak piszesz 20-30 cm tylko stanowi
    "jakby" pobocze drogi. Sprawdz jeśli nie wierzysz.
    Odnoszę wrażenie,że nie będziesz nigdy na moim miejscu natomiast na miejscu pana z busa jesteś już chyba dosć długo.
    Ja Ciebie nie podziwiam Danio
    Ps. Wszystko co napisałem wczoraj jest prawdą.

    1 3 Cytuj
  • 1 sie 2011

    no to mamy strajk!!
    W dniu dzisiejszym Myślenickie busy nie kursuja. Burmistrz zamknął im przystanek koło C4 więc busiści odmówili jazdy!!

    Szkoda, że wybory nie są w tym roku. Kolega Burmistrz już by nie miał gdzie zarobić.

    9 4 Cytuj
  • 1 sie 2011

    naprawdę nic nie jedzie dziś do krakowa? Z osiedla nic nie odjeżdża? Wie ktoś coś?

    Cytuj
  • 1 sie 2011

    wiadomo jak bedzie z nastepnymi dniami?protest jest dziś ale parkingu dalej nie maja,wiec wnioskuje ,nie mam przez co najmniej tydzien czym sie dostac do pracy?

    2 1 Cytuj
  • 1 sie 2011

    Podobno już jeżdżą. Tylko nie wiem jak długo i czy z dworca czy ze Słowackiego.

    1 1 Cytuj
  • 1 sie 2011

    ewarek: może wreszcie go na taczkach wywiozą, odnośnie kierowców busów popieram...

    3 4 Cytuj
  • 1 sie 2011

    dawno mogli byc na swoim a teraz nie kosztem pasażerów walczyc o swoje interesy a ceny biletów i tak podniosą

    7 3 Cytuj
  • 4 sie 2011

    jeździł już ktoś busem do krakowa? Jak wygląda ich odjazd z myślenic? z których przystanków biorą? I ile kosztuje przejazd?
    Dzięki za odpoiedzi :)

    2 Cytuj
  • 4 sie 2011

    dobrze, że wreszcie busy będą odjeżdżać z dworca jak przystało a nie z jakiejś dziury w zap iź dziu jak do tej pory. sorry ale stary pseudo dworzec to bardziej zajezdnię dla furmanek na wiosce przypominał niż dworzec.
    takie jest moje zdanie i możecie mi nawciskać a ja i tak go nie zmienię.!!!

    4 12 Cytuj
  • 4 sie 2011

    Tylko tu jest problem w tym ze nawet jak by chciał wejsc jakis bardziej konkurencyjny w cenach i komforcie jazdy przewoznik to nie łatwo mu bedzie dostac sie na plac Kupców,poniewaz nikt go tam nie pusci!. Czy to chodzi o linie Myslenice-Kraków czy na podmiejskie miejscowosci. A problem tkwi w tym ze nasi busiarze zawarli układ z kupcami ze nie maja prawa dac zgody na przystanek poczatkowy i koncowy innemu przewoznikowi któren chce wejsc na tutejszy rynek,pomimo ze ma tansze bilety i lepsze i wygodniejsze busy. Tak ze mówiac tutaj o zdrowej konkurencji to takiej nie ma!!!!. A panowie busiarze mieli wielkie pretensje do PKS-U ze stosuja nieuczciwa konkurencje.... I kto tu kłamie????. Tak ze jestesmy skazani na nasze miejscowe firmy przewozowe,na ich podwyzki biletów,a co sie z tym wiaze to nie bedziemy mogli wybrac lepszego i tanszego przewoznika.., a z tego co wiem to tacy chca wejsc do myslenic z cenami przejazdów tanszymi o 40%. Powodzenia zycze,i sorki za błedy.

    4 7 Cytuj
  • 4 sie 2011

    [quote=TOBISIA] Tylko tu jest problem w tym ze nawet jak by chciał wejsc jakis bardziej konkurencyjny w cenach i komforcie jazdy przewoznik to nie łatwo mu bedzie dostac sie na plac Kupców,poniewaz nikt go tam nie pusci!. Czy to chodzi o linie Myslenice-Kraków czy na podmiejskie miejscowosci. A problem tkwi w tym ze nasi busiarze zawarli układ z kupcami ze nie maja prawa dac zgody na przystanek poczatkowy i koncowy innemu przewoznikowi któren chce wejsc na tutejszy rynek,pomimo ze ma tansze bilety i lepsze i wygodniejsze busy. Tak ze mówiac tutaj o zdrowej konkurencji to takiej nie ma!!!!. A panowie busiarze mieli wielkie pretensje do PKS-U ze stosuja nieuczciwa konkurencje.... I kto tu kłamie????. Tak ze jestesmy skazani na nasze miejscowe firmy przewozowe,na ich podwyzki biletów,a co sie z tym wiaze to nie bedziemy mogli wybrac lepszego i tanszego przewoznika.., a z tego co wiem to tacy chca wejsc do myslenic z cenami przejazdów tanszymi o 40%. Powodzenia zycze,i sorki za błedy. [/quote]
    TO JAKI PROBLEM MA TEN LEPSZY I TAŃSZY PRZEWOŻNIK, POPROSTU PÓJDZIE ZAWRZE UMOWĘ Z pks I BEDZIE ODJEŻDŻAŁ Z DWORCA I UCZCIWIE KONKUROWAŁ

    4 3 Cytuj
  • Jagienka Mur. 4 sie 2011

    [quote=gość: patrycja7998766] jeździł już ktoś busem do krakowa? Jak wygląda ich odjazd z myślenic? z których przystanków biorą? I ile kosztuje przejazd?
    Dzięki za odpoiedzi :) [/quote]
    Do Krakowa spod bloku nr 18 lub z placu kupców k/dworca.
    Lub spod "Carrefour" Rabka-Kraków średnio co 40 min odjazd. Cena do Krakowa jak słyszałam w busie to 5 zł. na stojąco.

    2 Cytuj
  • 4 sie 2011

    No niby nie ma problemu,ale wiekszosc ludzi siada na placu Kupców.. A z tego co mi wiadomo to były kierowca busów otwiera swoja linie Kraków-Myslenice,która ponoc ma ruszyc od polowy wrzesnia,ma miec tansze bilety niz nasi przewoznicy,i duzo szybszy czas przejazdu do i z Krakowa niz Mysleniccy busiarze---tj:około 50minut z Krakowa do Myslenic. Kto z nim jezdził ten wie jak szybko i bezpiecznie mozna z nim dojechac i wrócic. Z tego co wiem to ma na imie Daniel. Ma zaczynac z dworca,ale bedzie przejezdzał przez osiedle,pod 18,i blok nr 1. A nie tak jak inni zawijaja koło kefira i jada na zakopianke. Obiecał mi ze za 2,lub 3 dni poda mi rozkład jazdy,wiec go napisze na forum.

    3 3 Cytuj
  • 7 sie 2011

    czy rozkłady jazdy się zmieniły? Jeździłam busem przez alej i dalej mi na nim zależy..

    1 1 Cytuj
  • 7 sie 2011

    zmienił, ale nawet nie raczyli dać rozkładu na Niedzielę

    4 Cytuj
  • 7 sie 2011

    Nie rozumiem tego fenomenu busu przez aleje. Dziewczyno - siadasz do byle jakiego busa do Krakowa, wysiadasz na Grunwaldzkim i wsiadasz w autobus odjeżdżający co3/4 minuty w aleje.
    Co za problem.

    3 5 Cytuj

Odpowiedz