Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 12 sty 2011

    Fakt ma racje masz kompleksy a ludzi nikt nie zmusza do wsiadania do przepełnionego busa jak lubisz składać pisma to załóż swoją firmę i pokaż jak to się powinno robić cwaniaku

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    możesz nawet stać na busach w myślenicach i płacić każdemu za przejazd jak cie stać

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    tak ciekawe gdzie kilka lat temu benzyna kosztowała 5 zł nie pisz głupot tak właśnie bajki powstają morze tobie tak sprzedawali bo cie w ............... robili

    Cytuj
  • 12 sty 2011

    a więc napisze tak z doświadczenia jeden busiarz pojedzie punktualnie będzie się zatrzymywał nielegalnie między przystankami bo go pasażer poprosi będzie miły ale jak konkurencja ch....itp pojedzie 5 min przed nim choć jest niemiły zatrzyma się tylko na przystanku tak jaki ten drugi będzie miły i wspaniały to i tak ludzie pojadą wcześniejszym bo nikt nie będzie czekał więc nie pisz że jak będzie dbał to ludzi będzie miał gówno prawda to takim ludziom jak ty tylko tak się wydaje to nie busy są złe tylko ludzie nie doceniają co mają ale jak kiedyś busów zabraknie to zobaczymy jaki to ten pks będzie dla was pasażerów miły jak wam zle to nie jezdzijcie busami tylko pksem czemu nie jezdzicie to przez was upadl pks bo z nimi nie jezdzicie a czemu bo jak mieliście już go dośc to weszły busy i każdy wolał busem ale to już poszło w zapomnienie teraz busy złe

    1 Cytuj
  • 13 sty 2011

    [quote=gość: znachor] a więc napisze tak z doświadczenia jeden busiarz pojedzie punktualnie będzie się zatrzymywał nielegalnie między przystankami bo go pasażer poprosi będzie miły ale jak konkurencja ch....itp pojedzie 5 min przed nim choć jest niemiły zatrzyma się tylko na przystanku tak jaki ten drugi będzie miły i wspaniały to i tak ludzie pojadą wcześniejszym bo nikt nie będzie czekał więc nie pisz że jak będzie dbał to ludzi będzie miał gówno prawda to takim ludziom jak ty tylko tak się wydaje to nie busy są złe tylko ludzie nie doceniają co mają ale jak kiedyś busów zabraknie to zobaczymy jaki to ten pks będzie dla was pasażerów miły jak wam zle to nie jezdzijcie busami tylko pksem czemu nie jezdzicie to przez was upadl pks bo z nimi nie jezdzicie a czemu bo jak mieliście już go dośc to weszły busy i każdy wolał busem ale to już poszło w zapomnienie teraz busy złe [/quote]

    ej a hasło INTERPUNKCJA coś Ci mówi? Chętnie przeczytałabym co napisałeś, ale się nie da.

    Cytuj
  • 13 sty 2011

    Cytat"busiarze maja licencje na której czarno na białym jest napisany nr rejest.samochodu który morze wykonywać przewóz na danej trasie o danej godzinie prawnie podczas awarii nie morze legalnie podstawić innego" i tu jest problem.Zgodnie z prawem nie można wynająć na czas awarii busa od innej firmy.
    Niby wolny rynek a o wszystkim decydują urzędnicy.To klient powinien decydować z kim będzie jeździł a mnożenie kontroli powoduje tylko że busiarzom "rosną koszty" .
    Może busiarze też są temu winni że autobusy omijają "Międzyzdroje Małopolski" a pasażerowie czekają na deszczu w błocie po kolana na tak lubiany autobus dawnego monopolisty PKS.
    To co w tym mieście zrobiono z komunikacją nie mieści się w żadnych cywilizowanych normach.

    1 Cytuj
  • 13 sty 2011

    Busy to jedno a SZWAGROPOL co na drodze wyprawia !!! Miałem już kilka razy jak po zaśniezonej zakopiance w zimie na "szklance" Ci wariaci wyprzedzają jadąc 130 km/h. Dla mnie to nieodpowiedzialnośc i głupota.

    1 Cytuj
  • 13 sty 2011

    chyba trochę odeszliście od tematu. Mi osobiście chodzi nie o to jak jechać ale ogólnie jechać skoro w deklaracji (rozkładzie) jest. Nawiązując do wypowiedzi znachora, którego postawę w pełni rozumiem ale niestety to nie klienci zepsuli rynek, stawki (przy cenie paliwa) zepsuliście Wy sami - przewoźnicy. O jakości nie ma co gadać tyle opinii ile busów ale już o bezpieczeństwie vs.zachłanności i chciwości można by nie jedno powiedzieć. Co do przystanków: mi także raz odmówiono zatrzymania się w miejscu innym niż wyznaczone (kierowca dzień wcześniej zapłacił mandat) przełknąłem, zrozumiałem i przytaknąłem. Oczywiście nie mam oporów jechać z tym kierowcą jeszcze raz, a w podświadomości jest to pozytyw (bezpieczeństwo) ale i Wy i klienci muszą to zrozumieć....ludzie są różni jednak próbować i działać w ten sposób trzeba.

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    Kiedy drożało paliwo busiaże mówi że musza podniesc cene biletów i to uczynili,teraz stopniowo cena idzie w dół czekam na obniżke cen biletów

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    Jechałem ostatnio do Krakowa. Bus - 5 zł, PKS - 4.50 zł. Czyżby jednak nadchodziły dobre czasy dla starego monopolisty? Przyznam, wolę jechać autobusem niż busem.

    1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    W autobusie zawsze siedzę jak wracam z Krakowa, a w busie to rzadkość ! A do tego teraz taniej jest jechać PKSem niż busem ...

    1 Cytuj
  • basia 27 sty 2011

    Bo trzeba wiedzie jakimi busami jeździć - są jescze busy po 4zł

    1 1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    Chyba nie czekasz specjalnie na busa po 4 zł tylko wsiadasz do pierwszego lepszego klamerko023 ?

    2 Cytuj
  • 28 sty 2011

    [quote=klamerka023] Bo trzeba wiedzie jakimi busami jeździć - są jescze busy po 4zł [/quote]

    ja nie wiem! uświadom mnie proszę Klamerko023 czy są specjalnie oznakowane? Lub gdzie na rozkładzie można się dowiedzieć, że o konkretnej godzinie jedzie bus za 4 zł.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Tak Tak autobusy PKS są tańsze bilet z Zakliczyna do Debnik kosztuje 3 zł a bus 4 zł

    Cytuj
  • basia 28 sty 2011

    [quote=gość: uczeń] Chyba nie czekasz specjalnie na busa po 4 zł tylko wsiadasz do pierwszego lepszego klamerko023 ? [/quote]
    Czasami właśnie tak robie. Busy nie sa specjalnie oznakowane jak sie jeździ już pare dobrych lat to wie się z kim można a z kim nie warto jeżdzić

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    kabaret;prostacki\\'][.,,.'[]\\][=zarybisty,kabaret

    Cytuj
  • 4 lut 2011

    niebadz taki mądry kaberciazu jusz niedługo bedziesz chodził na nogach

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Busiaze obnizają ceny za przejazd o 50 groszy na kazdym bilecie to dobra nowina ☺☺☺

    1 Cytuj
  • 10 lut 2011

    Na jakiej trasie

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    np. myslenice - krzyszkowice

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Ktoś dojeżdża bardzo wcześnie do Krakowa, również w weekendy?
    Jest coś do Krakowa w niedzielę ok. 6.00 rano? Nie chodzi mi o rozkład, bo mam spisane, ale o pewny kurs który nigdy nie zawodzi. Jeśli ktoś jest w stanie potwierdzić, proszę o szybką odpowiedź. Dzięki z góry:-)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Pewna to jest tylko śmierć i podatki! :-)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    [quote=gość: pabblo] Ktoś dojeżdża bardzo wcześnie do Krakowa, również w weekendy?
    Jest coś do Krakowa w niedzielę ok. 6.00 rano? Nie chodzi mi o rozkład, bo mam spisane, ale o pewny kurs który nigdy nie zawodzi. Jeśli ktoś jest w stanie potwierdzić, proszę o szybką odpowiedź. Dzięki z góry:-) [/quote]
    jeżeli dojazd konieczny (np praca) idziesz na wskazaną godzinę, najlepiej jak są 2-3 osoby, jeżeli nie ma przewozu, bierzecie taryfę do Kraka, potem pisemko przewodnie do Urzędu Marszałkowskiego, czekasz na odp, potem pisemko do przewoźnika, jak cie oleje, do sądu, dodajesz straty "swoje" i moralne wg wyliczenia, i czekasz na przelew.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Cholera, a nie możnaby prościej? -Pierwszy dzień w nowej pracy i nie będę ryzykował.
    Bus Myślenice/Kraków: niedziela 05.40 -ktoś może dojeżdża tym busem? Może jakiś PKS przed 6.00?
    Nienormalne żeby klient nie był pewny czy to co jest wypisane na rozkładzie pojedzie?
    Nasz samorząd ten problem chyba g.... obchodzi, a przecież są współodpowiedzialni za całe zamieszanie i marginalizację Myślenic w ruchy pasażerskim.

    Cytuj

Odpowiedz