Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 15 gru 2012
    majordomo napisał/a:

    Witam czy wiecie może czy busy w sobote jezdza do krakowa okolo godziny 5 nad ranem? Widze ze w rozkladzie jest 4.55 i 5.15 ,ale rzeczywistosc moze i prawodpodobnie jes inna . Prosze o odp

    Lub PKS 4:40 kursuje 7 dni w tygodniu

    1 9 Cytuj
  • inkwizytor 18 gru 2012
    PKS Fan napisał/a:

    majordomo napisał/a:Witam czy wiecie może czy busy w sobote jezdza do krakowa okolo godziny 5 nad ranem? Widze ze w rozkladzie jest 4.55 i 5.15 ,ale rzeczywistosc moze i prawodpodobnie jes inna . Prosze o odpLub PKS 4:40 kursuje 7 dni w tygodniu

    Parę razy czekałem, i co? marzłem jak głupi do 5:20 aż bus przyjechał...
    Żałuje że nie obciążyłem PKS - u poniesionymi stratami za pracę ;/

    3 8 Cytuj
  • 24 gru 2012

    Witam,
    Wiecie może jak (czy w ogóle) będą jeździć busy Myślenice-Kraków w środę II dzień świąt (26.XII)? Chodzi mi głownie o godziny w granicach 9.30-10.30.

    3 1 Cytuj
  • 3 sty 2013

    [quote=bajor]Czy pan jeżdżący w IMARCI'e Volkswagenem nie mógłby dostać większego BUS'a? Czasami ma na stojąco po 10, 12 osób a czasami naliczy się z 18 a jeżdżę z nim o różnych porach ![/quote]

    Taak ... Dobrze że mu autobusu nie dali bo do Myślenic to by po dwie godziny jeździł bo komplet pasażerów by musiał uzbierać, teraz jeżdżąc tym IVECO zajmuje mu to dłużej niż wcześniej. Najlepiej małego busika 12-nasto osobowego i w Myślenicach to by się było pewnie w czasie poniżej godziny.

    10 3 Cytuj
  • 6 sty 2013

    Witam .

    Czy jeździ jakiś bus lub autobus do Krakowa pod galerię Krakowską po 20 50 ?

    1 2 Cytuj
  • 7 sty 2013

    Dla mnie to powinni wszystkie busy na przymusowy przegląd dać. Jechałem jakieś 2 tygodnie temu z krakowa busem. I na zjeździe z Mogilan opona dziadowi strzeliła. Dobrze że jest stało się to w innym miejscu bo by nie z pasażerów nie wiele zostało. Wystarczy by nasz rząd nas nie okradał i każdy bedzie jeździł sobie autem i nie bedzie problemu czy kosztuje bus 3zł czy 10zł

    5 16 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Jak wygląda w dniu dzisiejszym transport busów na trasie Kraków - Myślenice? Czy wszystkie busy kursuja normalnie? Czy też w związku z gołoledzią jest z tym jakiś problem?

    9 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Busy mają obowiązek jezdzic wg rozkładu pogoda nie ma wpływu na to czy bus jedzie czy nie :) Ma wyjechac a czy dojedzie to inna bajka ;)

    3 18 Cytuj
  • 22 sty 2013

    Samolot też ma wystartować bez względu na to czy wyląduje czy nie?Ludzie nienawiść do busiarzy rozum wam odbiera że piszecie takie bzdury?

    22 4 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 24 sty 2013

    ....bać busiarzy!!!!

    1 19 Cytuj
  • 2 lut 2013

    Czy ktoś może wie gdzie znajdę spis przewoźników odjeżdżających z ul. Pawiej do Myślenic?
    Zagubiony portfel z całym moim życiem w środku został w jednym z tych właśnie busów i próbuje go odszukać... ktoś może pomóc?

    4 Cytuj
  • Mariusz Marioosz 2 lut 2013

    http://infobusy.pl/ może tutaj coś znajdziesz?Zaznaczasz skąd dokąd i tam się pojawia lista przewoźników.

    3 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 14 lut 2013
    izaaa napisał/a:

    Czy ktoś może wie gdzie znajdę spis przewoźników odjeżdżających z ul. Pawiej do Myślenic?
    Zagubiony portfel z całym moim życiem w środku został w jednym z tych właśnie busów i próbuje go odszukać... ktoś może pomóc?

    Zapomnij że cokolwiek odzyskasz....

    14 Cytuj
  • 18 lut 2013

    Mam takie pytanie bo rozmawiałam dzisiaj z kierowcami bo kurs z firmy IMART o 5:35 ze Słowackiego nie jechał dzisiaj i już to się nie pierwszy raz zdarza że nie ma tego kursu i z tego co mówili to ten kurs ma nie jeździć już w ogóle i czy jest to prawdą? I czy wszystkie kursy firmy IMART miałyby nie już nie kursować, orientuje się ktoś może?
    Z góry dziękuje za odpowiedź!

    10 3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 19 lut 2013

    Zycze pani Agacie.K.....wszystkiego Naj.... Aby szybko wyzdrowiała.... Słuchając ja w dniu dzisiejszym to wynikało z jej rozmowy że ma jakieś halucynacje!. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.! Trzymam kciuki!. I oby Pani konfidenci dalej donosili. A Pani łyka ich kity jak Czapla!

    1 15 Cytuj
  • 13 mar 2013

    Znalazłem jak debil nie kierowca przewozi pasażerów busem z Myślenic. http://www.youtube.com/watch?v=DLHKfBCcLks
    Tak jeździ kierowca firmy Maks jest ponad prawem żadne przepisy go nie dotyczą

    13 6 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 14 mar 2013

    To jechał kierowca z maksa...-a kto jechał przed nim??----Kierowca od Pani Kowal!. Jak by jechał normalnie , a nie ciągnął sie jak smród po majtkach to by tak nie było. Dostał w rogi i po ptakach!

    13 Cytuj
  • 26 mar 2013

    [quote=daniii][quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... [/quote]

    to pan Grabaż! Swiadczy wszelkie usługi-od przewozu do pochówku...haha[/quote]

    daniii widzę że i z Grabarzem zrobiłeś porządek bo zająłeś jego miejsce pracy ale czy tylko na busach? IMART był taki niedobry wynika z twoich poprzednich wpisów, a teraz tam pracujesz.
    Wszyscy niedobrzy, daniii najlepszy! Brawo dla Ciebie.

    14 1 Cytuj
  • 26 mar 2013

    Przepraszam jak to jest z tymi 10-cio przejazdówkami, posiadam ją i dzisiaj bus z firmy "MAKS" odjeżdżający z Osiedla o 8:15 nie pojawił się... Dodam że nie pierwszy raz się to zdarza, codziennie jakiś kurs z tej nie odjeżdża w ogóle. Później przyjechał bus obsługujący te 10-cio przejazdówki (8:27 z Osiedla firma "IMART"), na Osiedlu już 20 stójek miał, kierowca jak brał pasażerów to mówił "posuńta sie ta jeszcze".
    Ludzkie pojęcie to przechodzi!

    15 4 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Witam,
    orientuje się ktoś może o której jedzie jakiś pierwszy bus z Myślenic do Krakowa w niedzielę (oczywiście nie tą tylko w zwykłą ;-) )???

    1 2 Cytuj
  • 28 mar 2013

    Mam zapisane: 5:30

    8 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 28 mar 2013
    Biedroń napisał/a:

    daniii napisał/a:[quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... to pan Grabaż! Swiadczy wszelkie usługi-od przewozu do pochówku...haha[/quote]daniii widzę że i z Grabarzem zrobiłeś porządek bo zająłeś jego miejsce pracy ale czy tylko na busach? IMART był taki niedobry wynika z twoich poprzednich wpisów, a teraz tam pracujesz.
    Wszyscy niedobrzy, daniii najlepszy! Brawo dla Ciebie.

    Nie tylko na busach.., Jak chcesz to Ciebie tez moge pochowac,kolega po fachu nauczył mnie jak sie to robi.haha

    13 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 28 mar 2013
    Biedroń napisał/a:

    daniii napisał/a:[quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... to pan Grabaż! Swiadczy wszelkie usługi-od przewozu do pochówku...haha[/quote]daniii widzę że i z Grabarzem zrobiłeś porządek bo zająłeś jego miejsce pracy ale czy tylko na busach? IMART był taki niedobry wynika z twoich poprzednich wpisów, a teraz tam pracujesz.
    Wszyscy niedobrzy, daniii najlepszy! Brawo dla Ciebie.

    Nie tylko na busach.., Jak chcesz to Ciebie tez moge pochowac,kolega po fachu nauczył mnie jak sie to robi.haha

    Biedroń napisał/a:

    daniii napisał/a:[quote=gość: ala] nieraz jeżdżę S-Busem z panem M i jest ok,jeżeli chodzi o jazdę i kulture.Natmiast, Imart omijam z daleka zwłaszcza czerwonego busa/mercedes/Raz jechałam i słownicto tego Pana przekroczyło wszystkie możliwe granice,pozatym kultura na poziomie dziecka z przedszkola.Zgadzam sie z Valdim że dojechać szybko można z innymi przewoźnikami,nie mamy w końcu tylko jdwóch firm przejazdowych.... to pan Grabaż! Swiadczy wszelkie usługi-od przewozu do pochówku...haha[/quote]daniii widzę że i z Grabarzem zrobiłeś porządek bo zająłeś jego miejsce pracy ale czy tylko na busach? IMART był taki niedobry wynika z twoich poprzednich wpisów, a teraz tam pracujesz.
    Wszyscy niedobrzy, daniii najlepszy! Brawo dla Ciebie.

    Ciekawi mnie z której Ty firmy jesteś??- S-BUS?,a może od Żebraka??

    11 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 28 mar 2013
    Biedronka007 napisał/a:

    Przepraszam jak to jest z tymi 10-cio przejazdówkami, posiadam ją i dzisiaj bus z firmy "MAKS" odjeżdżający z Osiedla o 8:15 nie pojawił się... Dodam że nie pierwszy raz się to zdarza, codziennie jakiś kurs z tej nie odjeżdża w ogóle. Później przyjechał bus obsługujący te 10-cio przejazdówki (8:27 z Osiedla firma "IMART"), na Osiedlu już 20 stójek miał, kierowca jak brał pasażerów to mówił "posuńta sie ta jeszcze".
    Ludzkie pojęcie to przechodzi!

    7minut w te czy we wte to żadna różnica.

    1 12 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 28 mar 2013
    Biedronka007 napisał/a:

    Przepraszam jak to jest z tymi 10-cio przejazdówkami, posiadam ją i dzisiaj bus z firmy "MAKS" odjeżdżający z Osiedla o 8:15 nie pojawił się... Dodam że nie pierwszy raz się to zdarza, codziennie jakiś kurs z tej nie odjeżdża w ogóle. Później przyjechał bus obsługujący te 10-cio przejazdówki (8:27 z Osiedla firma "IMART"), na Osiedlu już 20 stójek miał, kierowca jak brał pasażerów to mówił "posuńta sie ta jeszcze".
    Ludzkie pojęcie to przechodzi!

    7minut w te czy we wte to żadna różnica.

    daniii napisał/a:

    Biedronka007 napisał/a:Przepraszam jak to jest z tymi 10-cio przejazdówkami, posiadam ją i dzisiaj bus z firmy "MAKS" odjeżdżający z Osiedla o 8:15 nie pojawił się... Dodam że nie pierwszy raz się to zdarza, codziennie jakiś kurs z tej nie odjeżdża w ogóle. Później przyjechał bus obsługujący te 10-cio przejazdówki (8:27 z Osiedla firma "IMART"), na Osiedlu już 20 stójek miał, kierowca jak brał pasażerów to mówił "posuńta sie ta jeszcze".
    Ludzkie pojęcie to przechodzi! 7minut w te czy we wte to żadna różnica.

    Nie miał 20stójek,tylko 30.!. Głupoty piszesz.!!!

    2 13 Cytuj

Odpowiedz