Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 2 wrz 2013

    Zna ktoś cenę biletów od pana Płoskonki na trasie Poręba - Kraków?

    Cytuj
  • Andrzej 2 wrz 2013
    Einstein napisał/a:

    Zna ktoś cenę biletów od pana Płoskonki na trasie Poręba - Kraków?

    O, nie wiedziałem, że linia została reaktywowana...

    Cytuj
  • 4 wrz 2013

    Jak się teraz dojeżdża po upadku PKS do pracy i szkół?

    5 Cytuj
  • 5 wrz 2013

    Szwagropolem do Krakowa dojeżdżam, wygodnie przyjemnie, a miesięczny nawet tani.

    2 3 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    Posiadam ten cały bilet miesięczny i co z tego że go mam? Dzisiaj chcąc dojechać do pracy czekałem 30 minut na Bęczarce aż zatrzymie się jakikolwiek bus. Chyba proste i logiczne jest że jeżeli kupuje bilet miesięczny to zawiera się umowa między mną a daną firmą a tu co oni i tak się nie zatrzymują dość że musiałem dać pieniądze za bilet miesięczny to teraz jeszcze dopłacam jadąc inną firmą... TOTALNA ŻENADA DLA FIRM KTÓRE SPRZEDAJĄ TE BILETY I NIE BIORĄ PASAŻERÓW... Dzisiaj znajomi mi doradzili żebym brał Taxi na koszt tej firmy żeby móc dotrzeć do pracy bo za bilet pieniądze miał kto wziąść a pasażera to już nie... Za czasów PKSu jeżeli się kupiło miesięczny to było dość że wygodniej to i miejsce siedzące... Tutaj nie liczę na siedzące byle by to stojące było w dogodnych warunkach albo niech pokupują większe busy...

    16 3 Cytuj
  • 18 wrz 2013

    Jeśli chodzi o szwagropol, to on nie zatrzymuje się w bęczarce krzyszkowicach itd, chyba że mówisz o miesięcznym na busy, (wgl jest cos takiego?)

    5 1 Cytuj
  • Anna 19 wrz 2013

    Uważam, że skandalem jest aby ktoś taki jak ten cały "DANIII" miał kontakt z ludżmi - pasażerami.
    Ma ktos jakies namiary na jego szefa, powinien on wiedzieć kogo zatrudnia.

    9 4 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    A co jest z nim nie tak? (Nie orientuje się kto to jest)

    3 2 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    miałam niewątpliwą przyjemność być jego pasażerską, niemiły, niewychowany, cwaniak, jeździ jakby był jedynym uczestnikiem ruchu TRAGEDIA, nigdy z nim nie pojadę! to jeśli chodzi o Dani Trans.

    12 1 Cytuj
  • 19 wrz 2013

    A co z Tadziem :D?

    1 1 Cytuj
  • 20 wrz 2013
    Zdrówko napisał/a:

    o ile się nie mylę to Daniel Kołodyński, miałam niewątpliwą przyjemność być jego pasażerską, niemiły, niewychowany, cwaniak, jeździ jakby był jedynym uczestnikiem ruchu TRAGEDIA, nigdy z nim nie pojadę! to jeśli chodzi o Dani Trans.

    Dani trns już nie istnieje tak cwaniakował że nikt z nim nie jezdził heheh teraz jezdzi u konkurenci za kierowce w firmie imatr u Głowackiego podać numery rejestracyjne jego wozu:)?

    11 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 20 wrz 2013

    Widze smiałe wypowiedzi towarzystwa żebraczego!!!!.

    Zdrówko napisał/a:

    miałam niewątpliwą przyjemność być jego pasażerską, niemiły, niewychowany, cwaniak, jeździ jakby był jedynym uczestnikiem ruchu TRAGEDIA, nigdy z nim nie pojadę! to jeśli chodzi o Dani Trans.

    -miałas przyjemnosc ze mna jechac.... Ciekawi mnie tylko kto Ci kazał napisac cos takiego????--- Wydaje mi sie ze jestes jedną z tych od Żebraka.... Pewnie za tego posta dostałas/eś ze dwa przejazdy gratis!!!. Tak trzymać!

    5 17 Cytuj
  • Anna 22 wrz 2013

    A który przewoźnik to ten wspomniany wyżej przez "przesympatycznego" pana DANIIIIego Żebrak?
    A jeżeli chodzi o kulture i poziom DANIIIego, to nie potrzeba tutaj żadnego komentarza- sam się swietnie reklamuje w swoich postach.

    11 3 Cytuj
  • 23 wrz 2013

    Dojeżdżam codziennie dwoma kursami;Jasienica-Myślenice i Myślenice-Gdów i wiele razy przekonałam się że Panowie jeżdżący na tej linii są naprawdę pomocni i wyrozumiali.

    4 1 Cytuj
  • 4 lis 2013

    Orientuje się ktoś czy 11 listopada będzie jakaś możliwość dojechania do Krakowa? Obawiam się, że może nie być żadnego kursu bus czy autobusu, nie pamięta ktoś jak bywało we wcześniejszych latach?

    2 2 Cytuj
  • 5 lis 2013

    najlepiej zapytac kierowcy

    Cytuj
  • 5 lis 2013
    bag napisał/a:

    Orientuje się ktoś czy 11 listopada będzie jakaś możliwość dojechania do Krakowa? Obawiam się, że może nie być żadnego kursu bus czy autobusu, nie pamięta ktoś jak bywało we wcześniejszych latach?

    Dołączam się do pytania, niestety nie mam możliwości zapytania kierowców dlatego jeśli ktoś będzie wiedział cokolwiek to bardzo proszę o zamieszczenie tej informacji tutaj.
    Serdecznie dziękuję.

    Cytuj
  • 5 lis 2013

    Może PKSBOY coś doradzi?
    Brakuje na forum jego fachowych wypowiedzi.

    1 2 Cytuj
  • 19 lis 2013

    Ktoś się orientuje może czy od pon do pt w okolicy 21.20-30 jedzie jakiś bus/autobus z krk do myślenic? jeśli tak to skąd? z tego co się orientuję to z Pawiej jest o 21.10 a później dopiero 21.45...

    1 2 Cytuj
  • 26 lis 2013

    Kiedy rusza linia Czasław - Wiśniowa - Myślenice przez Lipnik czy ktoś coś wie ?

    2 Cytuj
  • 28 lis 2013
    tomek23 napisał/a:

    Kiedy rusza linia Czasław - Wiśniowa - Myślenice przez Lipnik czy ktoś coś wie ?

    tomek a skad masz informacje ze wogóle rusza taka linia?

    1 2 Cytuj
  • 1 gru 2013

    Od kierowcy busa z Wiśniowej

    2 Cytuj
  • Anna 18 sty 2014
    Annaaa napisał/a:

    Uważam, że skandalem jest aby ktoś taki jak ten cały "DANIII" miał kontakt z ludżmi - pasażerami.
    Ma ktos jakies namiary na jego szefa, powinien on wiedzieć kogo zatrudnia.

    Poniżej zamieszczam tekst wiadomości jaką na priv, /po moim poście/ wysłał mi sympatyczny kierowca. Szef zapewne będzie zadowolony, iz jego pracownik tak podchodzi do pasażerów i robi sobie - a zarazem jemu taką reklamę:

    daniii 20.09.2013
    Takie glupoty debilko to mozesz pisac swojemu facetowi ty nie ogarnieta puttano!!!!. Dowiem sie kim jestes---kwestia czas!. Mozesz cmoknac mnie w faje!!!.

    4 2 Cytuj
  • 19 sty 2014

    Szef tego osiłka to z firmy IMART hehe jaki oszołom

    1 Cytuj
  • 19 sty 2014

    Taki cwaniak ale jak prowadził swoją linię na Kraków to nie był taki cwany aż upadł hehe jutro podam wam nr rej samochodu którym jezdzi na Kraków

    1 Cytuj

Odpowiedz