Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 26 cze 2014

    4,40; 5,12; 5,20 wszystkie z placu busow, przynajmniej tak mają w rozkładach, 5,30 na pewno jest Konina z estakady, bo sama jeżdzę, a z tego co wiem przejście jest otwarte chyba cały czas, a przynajmniej jak ja przyjeżdzam zaraz po 6 to jest otwarte

    2 Cytuj
  • 26 cze 2014

    Super! Dziękuję :)

    Cytuj
  • 30 cze 2014

    Orientuje się ktoś może o której jedzie ostatni bus z Krakowa do Myślenic. Nigdzie nie mogę znaleść rozkładów...

    Cytuj
  • 30 cze 2014

    ostatni bus jest 21.45, ale chyba jest jeszcze o 22.10-15 autobus szwagropola

    2 Cytuj
  • 1 lip 2014

    ok dzięki !

    1 Cytuj
  • 2 wrz 2014

    Witam, proszę o pomoc - jeździ na trasie Kraków - Myślenice bus z napisem "MAKS BUS" - jaka to firma ? Coś w nim zgubiłam i potrzebuje się z nimi pilnie skontaktować. Dziękuję z góry za pomoc.

    1 2 Cytuj
  • 26 paź 2014

    om której wyjeżdża pierwszy bus z pod dekady?

    2 Cytuj
  • 26 paź 2014
    celineczka napisał/a:

    om której wyjeżdża pierwszy bus z pod dekady?

    Niezwykle precyzyjne pytanie...

    5 Cytuj
  • 31 paź 2014

    Hej, orientujecie się może jak jeżdżą busy na trasie myślenice-kraków, kraków-myślenice 1listopada? Jeżdżą tak jak w niedzielę czy wcale? Dzięki za info z góry, pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 8 lis 2014

    heeeheheh pan Daniel Kołodyński Dani trans napisał do mnie tez na priv:

    daniii 20.09.2013
    A jesycye ray napiszesz moje nazwisko na forum cwelu to na pewno szybko sie spotkamy!

    płacze ze smiechu,tym bardziej ze nie jestem z jakiejkolwieg konkurencji...jestem tylko bylym pasazerem.
    buhahahahah
    pozdr dla pana Daniela bo chyba mu sie nozka podwinela nie tylkob na zawodowym polu....

    6 2 Cytuj
  • Pablo 8 lis 2014

    W tym wszystkim pamiętać należy kto wydaje koncesje przewozową przewoźnikom. :-)
    Jeździłem długo tzw. "busami" i też mam swoje zdanie. Natomiast słuchając opowieści moich znajomych o tym, w jaki sposób wygląda przejazd busem pomiędzy Krakowem i Myślenicami, to włos mi się jeży na głowie... Zastanawiające jest natomiast to co w takim razie robi ITD, bo ich na Zakopiance widać non stop...

    5 4 Cytuj
  • 27 lis 2014

    Ja polecam firmę Kowal. Od kwietnia kupuje u nich bilety. miesięczne bardzo tanio. Również bardzo mili kierowcy jeżdżą

    11 7 Cytuj
  • 28 lis 2014

    zdecydowanie się zgadzam, najtańsza firma i zdecydowanie najlepsi kierowcy!

    9 6 Cytuj
  • 26 gru 2014

    Jak w Sylwestra i Nowy Rok kursują busy Myślenice - Kraków, Kraków - Myślenice?

    3 1 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Jest problem z dojazdem busem Jasienica-Myślenice.Przed ósmą rano,jedzie bardzo przeciążony,a dzisiaj jechały dwa pod rząd i żaden się nie zatrzymał,ponieważ nie było miejsca.Orientujecie się może,gdzie można złożyć skargę?Mam bilet miesięczny,więc powinni posyłać taką ilość busów,by każdy mógł dojechać.

    10 3 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Imart-niestety traci klientów przez dwóch kierowców. Jeden wiecznie trzymający słuchawkę w uchu, łaskę wszystkim robi, że w ogóle jedzie.
    Drugi jeździ teraz zwykle o 7.30. Starszy Pan, nie miałabym nic do Jego wieku, ale wydaje się, że ma coś z psychiką, podróż z nim to udręka, wszyscy się podśmiewują i nic nie mówią. Bez słuchawek i głośnej muzyki nie da się przetrwać tej udręki

    9 2 Cytuj
  • jan kasprzyk 1 lut 2015

    Witam, wie może czy jest jakiś bus z Trzemeśni do Krakowa- Kabel? Jak tak to ma ktoś rozkład?

    Cytuj
  • adam pasterz 2 lut 2015

    bus z trzemeśni do krakowa to jest bus pracowniczy. wozi ludzi do Telefoniki. Bierze ludzi nie pracowników za normalna opłatą. jeździ tylko 3 razy dziennie. na 6, 14 i 22 do Krakowa. i z powrotem do Trzemesni.

    Cytuj
  • Daniel Kołodynski 15 lut 2015
    moniaaa napisał/a:

    Ja polecam firmę Kowal. Od kwietnia kupuje u nich bilety. miesięczne bardzo tanio. Również bardzo mili kierowcy jeżdżą

    Ja ,tez ,polecam!!!! ,4pln ,do ,krk

    2 1 Cytuj
  • 15 lut 2015

    Aż dziw bierze mamy XXI wiek, a człowiek nie może wrócić do Myślenic z Krakowa po 22.
    Myślenice jak widać pod tym względem to czarnogród.
    Innymi słowy niezmotoryzowani myśleniczanie są mocno izolowani od życia kulturalnego Krakowa, a ci zmotoryzowani nie mogą pić wina do kolacji, będąc w którejś z krakowskich restauracji.

    11 2 Cytuj
  • 15 lut 2015
    posejson napisał/a:

    Aż dziw bierze mamy XXI wiek, a człowiek nie może wrócić do Myślenic z Krakowa po 22.
    Myślenice jak widać pod tym względem to czarnogród.
    Innymi słowy niezmotoryzowani myśleniczanie są mocno izolowani od życia kulturalnego Krakowa, a ci zmotoryzowani nie mogą pić wina do kolacji, będąc w którejś z krakowskich restauracji.

    Ale o co masz pretensje?
    a). załóż własną firmę przewożącą ludzi i oferuj takie kursy - jak będziesz miał rentowność to pełen szacun
    b). jeśli chlanie wódy w Krakowie to dla Ciebie - jego walory kultowe, to przenieś się z Myślenic do Krakowa i co weekend do zarzygania penetruj Kazimierz i inne lumpiarskie rejony Kraka

    4 12 Cytuj
  • 15 lut 2015
    Powodzianin_ napisał/a:

    Ale o co masz pretensje?
    a). załóż własną firmę przewożącą ludzi i oferuj takie kursy - jak będziesz miał rentowność to pełen szacun
    b). jeśli chlanie wódy w Krakowie to dla Ciebie - jego walory kultowe, to przenieś się z Myślenic do Krakowa i co weekend do zarzygania penetruj Kazimierz i inne lumpiarskie rejony Kraka

    Yyhy.. odezwal sie przedstawiciel tutejszej mniejszosci kulturalnej :)
    Zanim coś napiszesz to zastanów sie co piszesz.

    Jak można mowic o rentownosci czegoś czego nie ma? Najpierw coś musi sie wydarzyc, zaistniec by móc to coś ocenic. Prawda?

    Cona to reszta spoleczenstwa, czy uwazacie ze jest sens by kursy odbywały się rowniez po 22?

    8 3 Cytuj
  • 16 lut 2015
    posejson napisał/a:

    Yyhy.. odezwal sie przedstawiciel tutejszej mniejszosci kulturalnej :)
    Zanim coś napiszesz to zastanów sie co piszesz.

    Jak można mowic o rentownosci czegoś czego nie ma? Najpierw coś musi sie wydarzyc, zaistniec by móc to coś ocenic. Prawda?

    Cona to reszta spoleczenstwa, czy uwazacie ze jest sens by kursy odbywały się rowniez po 22?

    No to załóż linię i przekonaj się o jej rentowności :). Nie trzeba jej nawet zakładać, aby przewidzieć jej rentowność. Ale, żeby to zrozumieć, trzeba być kimś więcej niż "Januszem biznesu".

    5 4 Cytuj
  • 16 lut 2015

    Moim zdaniem miasto powinno wymóc na przewoźnikach obowiązek zapewnienia transportu rownież po 22 a nawet do 24. Skoro przewoźnicy chcą prowadzić takie uslugi muszą wiec robic to kompleksowo zgodnie z oczekiwaniami mieszkancow. Miasto powinno przeanalizowac wszystkie rozklady i rozdysponowac na nowo godziny z uwzgkednieniem godzin wieczornych.

    10 7 Cytuj
  • 16 lut 2015
    posejson napisał/a:

    Moim zdaniem miasto powinno wymóc na przewoźnikach obowiązek zapewnienia transportu rownież po 22 a nawet do 24. Skoro przewoźnicy chcą prowadzić takie uslugi muszą wiec robic to kompleksowo zgodnie z oczekiwaniami mieszkancow. Miasto powinno przeanalizowac wszystkie rozklady i rozdysponowac na nowo godziny z uwzgkednieniem godzin wieczornych.

    Miasto, może wymuszać sobie na transporcie publicznym (patrz MPK Kraków). Na przewoźnikach prywatnych nie powinno nic wymuszać - jedynie wymagać terminowości odjazdów, opłat za zatrzymywanie się na przystankach, ale na pewno nie układać "rozkłady jazdy".

    Komunizm się skończył. Podkreślam - załóż sam ten biznes bo wskazujesz na ewidentną niszę.

    4 6 Cytuj

Odpowiedz