Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 4 sty 2012

    [quote=gość: klpooo] To 6 zł stanowi lekką przesadę. W dodatku weźmy pod uwagę styl jazdy kierowców, kiedy wracają do Myślenic. Nagle stają się kochanymi kierowcami i wpuszczają każdego, przepuszczają wszystkich pieszych, czekają na przystankach na duchy, skrupulatnie sprawdzają wszystkie światła drogowe, czy na pewno zmieniają się na czerwone. Dzięki takiej jeździe pasażerowie tracą pewnie 10 minut (jak nie więcej). Brakuje konkurencji, to zaczyna się wprowadzanie swoich dziwnych praktyk.

    Kolejną ciekawostką jest cena busa z Myślenic do Poreby - 3zł. Przecież to zdzierstwo! Nie dość, że to zaledwie 12 kilometrów, to jeszcze panowie kierowcy wypracowali taki styl jazdy, że pedał gazu byłby im zupełnie niepotrzebny. [/quote]

    To prawda! stresujące jest to czekanie na ducha, który w dodatku nie nadbiega! ani nawet nie nadchodzi! przez miasto traci sie nie wiadomo dlaczego tyle czasu. Ale to moze też nasza wina, ze nie reagujemy? od jutra zacznę... słowo daje...

    4 1 Cytuj
  • 4 sty 2012

    orientuje się ktoś jak będą busy do Krakowa jeździć 6.01 ?

    1 3 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Niech no pojade tylko tym złomem z wiaty poniemickiego bunkra, niech mi tylko BUSIORZ nie da biletu przy wejsciu tak załapie wiązanką, focha bedzie stroił, a jak przegnie z predkoscia to pierwszy zadzwonie na POLICJE podajac numery i kierunek w którym jedzie oraz zaswiadcze DOSC SYFU niech zaczna od siebie ale co tam PLACIC booo paliwo taaa jeszcze w gore nic nie poszlo poza PAZERNOSCIA WIEJSKICH BUSIORZY

    6 7 Cytuj
  • 4 sty 2012

    [quote=gość: obiektywnySKEYT] Niech no pojade tylko tym złomem z wiaty poniemickiego bunkra, niech mi tylko BUSIORZ nie da biletu przy wejsciu tak załapie wiązanką, focha bedzie stroił, a jak przegnie z predkoscia to pierwszy zadzwonie na POLICJE podajac numery i kierunek w którym jedzie oraz zaswiadcze DOSC SYFU niech zaczna od siebie ale co tam PLACIC booo paliwo taaa jeszcze w gore nic nie poszlo poza PAZERNOSCIA WIEJSKICH BUSIORZY [/quote]
    a jak czułbyś się ty jesli sam pracowałbys na busach?? zastanów sie czlowieku a nie narzekaj na prace jak to nazywasz BUSIORZY. to nie ich wina tylko szefostwa wiec miej do nich pretensje o wszystko "dobra duszo" opiekująca sie pasażerami. jak ci nic nie pasuje to nie wsiadaj do busa!!

    2 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    No tak to szefu kaze ci na łysych oponach starym zechem jechac na złamanie karku przeładowanym busem, bo co SAM NIE MASZ MOZGU czy jestes super duper hiper kierowcom który potrafi zatrzymac te wiate poniemieckiego bunkra w kazdych warunkach, a moze TYLKO BLUZGASZ przez okno bo ktos akurat odwazyl sie zwolnic przed toba to raz. Dwa powiedz czy szefu tez kaze ci wolno jechac przez miasto a do miasta leciec na złamanie karku ? Trzy powiedz czy to wysymysł szefa aby w taki kulturalny sposób rozmawiac z klientami ? Czy szefowi i tobie zalezy na tym aby "JAK SIE NIE PODOBA TO WYSADZE" lub "JAK CI NIC NIE PASUJE TO NIE WSIADAJ" klient był zadowolony bo MUSI. WEZ POMYSL MASO PO ZAWODOWCE ZANIM ZACZNIESZ SIE NAD SWOIM LOSEM URZALAC OBIEKTYWNIE ZACZNIJCIE OD SIEBIE... Wy nie rozumiecie jednego swiadczyc chcecie usługi czy nachapac sie kasy ? bo raczej zarobic ale sie nie narobic a jak nie TO BYDŁO NIE WSIADAC DO WIATY :) ech

    9 5 Cytuj
  • 4 sty 2012

    nie niestety BUSIORZEM nie jestem jeśli Cię to tak bardzo ciekawi. Jestem osobą jeżdżącą do krakowa od 4 lat i potrafie docenic co to jest podróż do krakowa. zamiast sie cieszyc ze cie wogóle zabieraja do tego krakowa to jeszcze masz czelność najwiecej sie wypowiadac. sam załóż firme przewożącą ludzi. zobaczymy jak Ci pójdzie...;-)

    5 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    No to ci współczuje ze cieszy cie jazda pozostaje mi współczuć ze "PODRÓŻUJESZ" na tak krótkiej trasie i że wogole cie zabieraja to już szczyt WDZIECZNOSCI napewno robia to bo cie BARDZO LUBIA chłopie wez sobie relanium albo sete na wstrzymanie FIRME MAM NASZCZESCIE NIE TRANSPORTOWA
    busem zdarzy mi sie 2 razy na ruski rok przejechac nie musze A TOBIE I BUSIORZOM ZYCZE TYLKO TAKICH KLIENTOW KTORZY PLACA i SIADOJ KU... A JAK NIE TO WYPIE.... POD SZYBE widac nadajecie na tych samych PRLowskich falach over

    ps. ile trzeba miec siana pod beretem aby wogole pomyslec cos takiego" zamiast sie cieszyc ze cie wogóle zabieraja do tego krakowa to jeszcze masz czelność najwiecej sie wypowiadac " no pokłony i dukca siana dla BUSIORZY ze jestescie bez was ludzie od 4 lat nie umieja samodzielnie MYSLEC

    7 4 Cytuj
  • 4 sty 2012

    ty za to swoim jezykiem pokazujesz kulture i wiek dzieciaku

    5 6 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Ciekawe skąd obiektywny znasz sytuacje na busach jeżeli sam piszesz że" zdarzy ci się jechać busem raz na ruski rok".
    Szef kazał pisać czy tak od siebie,coś pachnie Kramerem czy innym PKSBOYEM?

    6 5 Cytuj
  • 4 sty 2012

    Wiejskie chłopoki sie odezwały disney i drajver YOŁ CIUPOGI I NA RYNEK DO REMIZY

    1 6 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Wiocha ze mnie wyłazi co widać ,słychać i czuć natomiast większość dyskutantów o komunikacji to pełen Wersal,kultura i niesamowita znajomość zagadnień komunikacyjnych.Dzięki takim specjalistom mamy jak mamy.Jak tam z komunikacją miejską w tej metropolii,dworce już mamy teraz to tylko połączyć ze sobą i już jesteśmy nowocześni.
    Pozdrowienia z wiochy.

    4 2 Cytuj
  • adzygmunt 5 sty 2012

    "Połąnczyć" natychmiast ruchomym, krytym chodnikiem!!!

    1 10 Cytuj
  • 5 sty 2012

    Wie ktoś jak jeżdżą jutro, tj 6.01. na trasie Myślenice - Kraków ?

    1 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    tak jak w niedziele

    1 3 Cytuj
  • 5 sty 2012

    dziękuje ;)

    1 2 Cytuj
  • 5 sty 2012

    A ja bym apelował, by te bilety 10 przejazdowe były drukowane na lepszej jakości kartach, bo trzeba się z tym jak z jakiem obchodzić, tak delikatne są te "kuponiki" do oderwania.

    2 3 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 6 sty 2012

    [quote=gość: DrobnaSugestia] A ja bym apelował, by te bilety 10 przejazdowe były drukowane na lepszej jakości kartach, bo trzeba się z tym jak z jakiem obchodzić, tak delikatne są te "kuponiki" do oderwania. [/quote
    Trzeba jakos minimalizowac koszty...

    3 4 Cytuj
  • 6 sty 2012

    pks do Poręby nie podrożał

    4 4 Cytuj
  • 6 sty 2012

    BO NIE JEZDZI

    8 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: disney] to sobie zacznijcie kupować bilety 10-cio przejazdowe wychodzi was przejazd do krakowa 4.5 wiec zamiast narzekać zacznijcie myśleć albo poprostu na własny koszt własnym samochodem dojeżdzajcie do krakowa. zobaczymy jak wam bedzie słodko...;) [/quote]

    o widzę że Firma MAKS zmienia nazwę na Disney lub ''Donald'' z MAKSA skoro zaczynają się już reklamować na Forum !

    5 1 Cytuj
  • 9 sty 2012

    disney napisał "zamiast sie cieszyc ze cie wogóle zabieraja do tego krakowa to jeszcze masz czelność najwiecej sie wypowiadac"

    Spoko, spróbowali by nie zabrać, świadczą usługi dobra publicznego więc ich psim obowiązkiem jest zabierać ludzi. A jakby nie zabrali? Cóż, wystarczy, że trafią na kumatego człowieka dobrze operującego w sytuacjach administracyjnych i utarło by buźki co-po-niektórym.

    4 7 Cytuj
  • 9 sty 2012

    jesteście strasznie zabawni strzelająć kim ja jestem<lol2> Nie nie jestem ani z maksa ani od króla ani od kowala ani nawet nie prowadze busa. na tym forum tylko dani to busiarz. śmieszą mnie wypowiedzi osob ktore nawet busem nie jezdza albo inaczej prawie w ogole się nim nie poruszają a mają najwiecej do powiedzenia...sprzeczacie sie jakby to forum bylo najwazniejsze i kazdy wiedzial kto jest kto...hahaha smieszni jestescie!<sciana>

    5 6 Cytuj
  • 9 sty 2012

    Smieszny to jestes Ty, sposob Twojej wypowiedzi dobitnie to udowadnia.

    4 4 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=gość: disney] jesteście strasznie zabawni strzelająć kim ja jestem<lol2> Nie nie jestem ani z maksa ani od króla ani od kowala ani nawet nie prowadze busa. na tym forum tylko dani to busiarz. śmieszą mnie wypowiedzi osob ktore nawet busem nie jezdza albo inaczej prawie w ogole się nim nie poruszają a mają najwiecej do powiedzenia...sprzeczacie sie jakby to forum bylo najwazniejsze i kazdy wiedzial kto jest kto...hahaha smieszni jestescie!<sciana> [/quote]
    [quote=gość: disney] jesteście strasznie zabawni strzelająć kim ja jestem<lol2> Nie nie jestem ani z maksa ani od króla ani od kowala ani nawet nie prowadze busa. na tym forum tylko dani to busiarz. śmieszą mnie wypowiedzi osob ktore nawet busem nie jezdza albo inaczej prawie w ogole się nim nie poruszają a mają najwiecej do powiedzenia...sprzeczacie sie jakby to forum bylo najwazniejsze i kazdy wiedzial kto jest kto...hahaha smieszni jestescie!<sciana> [/quote]

    weź się już nie reklamuj ! zaraz wszystkich zaczniemy was nazywać postaciami z bajek ^ . skoro nie jesteś busiarzem to skąd tak perfekto znasz wszystkich pracodawców ??

    zgadzam się z Dtgh po sposobie wypowiedzi dużo można się dowiedzieć !

    3 4 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 9 sty 2012

    [quote=gość: disney]jesteście strasznie zabawni strzelająć kim ja jestem<lol2> Nie nie jestem ani z maksa ani od króla ani od kowala ani nawet nie prowadze busa. na tym forum tylko dani to busiarz. śmieszą mnie wypowiedzi osob ktore nawet busem nie jezdza albo inaczej prawie w ogole się nim nie poruszają a mają najwiecej do powiedzenia...sprzeczacie sie jakby to forum bylo najwazniejsze i kazdy wiedzial kto jest kto...hahaha smieszni jestescie!<sciana>[/quote]

    Nie tylko Daniii jest busiarzem,-jest tu jeszcze kilku busiarzy na forum.

    5 5 Cytuj

Odpowiedz