Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 11 lip 2012

    W jaki sposób mogę dowiedzieć się, sprawdzić rozkład jazdy busów z Myślenic do Krakowa skoro strona infobusy.pl nie działa :/?

    1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 15 lip 2012

    Na kongregacji wisi szczegółowy rozkład:-)

    1 Cytuj
  • 21 lip 2012

    BAŁWAN Jest kierowiec ; 6 min. do BASZTOWEJ. No i do tego lubi dzwonić. Raz na 998 a potem,sie chłopu umyśi 997.Jest dziwny,Jak gostek ma badania

    11 1 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: doda] BAŁWAN Jest kierowiec ; 6 min. do BASZTOWEJ. No i do tego lubi dzwonić. Raz na 998 a potem,sie chłopu umyśi 997.Jest dziwny,Jak gostek ma badania [/quote]
    to ten łysy z maxa przez Kraków jedzie 20 na godzinę a jak widzi tablice koniec terenu zabudowanego ,,Kraków'' gość przyśpiesza do 120 wciskając pasażerów w siedzenia .
    Tacy kierowcy przechodzą badania psychologiczne czy powinni zaliczyć czy powinni iść na badania psychologiczne o rozszerzonym działaniem

    9 1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Jaka jest teraz cena biletu do Krakowa z Myślenic? Jestem aktualnie za granica i niedługo wracam a mam duuużo załatwień w Krakowie i nie wiem na jaki wydatek się nastawiać.

    3 7 Cytuj
  • 24 lip 2012

    To zależy z jaką firmą jeździsz. Ceny przejazdu są następujące - 5 zł, 5, 50 zł. oraz 6 zł.. Szczerze powiedziawszy ja osobiście nie spotkałam się ani z niższą, ani też wyższą ceną biletu.

    12 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Panowie kierowcy zróbcie wyjątek i dowieżcie go gratis,bo z zagranicy wraca ŻEBRAK!!!

    10 2 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 24 lip 2012

    [quote=gość: blebleble] Jaka jest teraz cena biletu do Krakowa z Myślenic? Jestem aktualnie za granica i niedługo wracam a mam duuużo załatwień w Krakowie i nie wiem na jaki wydatek się nastawiać. [/quote]

    Jak jestes za granica to co za róznica dla Ciebie jaka jest cena biletu?! Masz kasy jak lodu wiec czy bedzie kosztował 5 czy 10zł nic sie nie dzieje. Chyba ze dziad z Ciebie?

    6 8 Cytuj
  • 26 lip 2012

    wie ktoś czy będą kursować busy z myślenic do krakowa w nocy w trakcie dni myślenic?

    3 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 27 lip 2012

    [quote=gość: zuza] wie ktoś czy będą kursować busy z myślenic do krakowa w nocy w trakcie dni myślenic? [/quote]

    Dla Ciebie beda kursowac co 5 min.

    4 5 Cytuj
  • 27 lip 2012

    Który to Kierowca z " MAKSA " rozbił ostatnio osobówkę na Osiedlu?

    7 1 Cytuj
  • 27 lip 2012

    daniii chciałbyś pofruwać rakietą ??,bo ty na takiego wyglądasz

    8 2 Cytuj
  • 27 lip 2012

    "BAŁWAN Jest kierowiec ; 6 min. do BASZTOWEJ. No i do tego lubi dzwonić. Raz na 998 a potem,sie chłopu umyśi 997.Jest dziwny,Jak gostek ma badania"

    "Który to Kierowca z " MAKSA " rozbił ostatnio osobówkę na Osiedlu?"

    Czyli to ten łysy, potwierdza się jak gość może jeździć, wozić ludzi jak nie widzi osobówki która jedzie z naprzeciwka dla niego liczy się tylko prędkość !!

    8 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 27 lip 2012

    [quote=gość: optymista] daniii chciałbyś pofruwać rakietą ??,bo ty na takiego wyglądasz [/quote]

    Jak masz jakas fajna to moge pofruwac.-:

    1 5 Cytuj
  • 28 lip 2012

    No i pokozoł,po co walczy z KRÓLEM,ROZBIJA się ,walczy .DON KICHOT

    7 2 Cytuj
  • 28 lip 2012

    hereyjado boga dyieci drogie

    1 2 Cytuj
  • 1 sie 2012

    Czy ktoś jeszcze z busiarzy zatrudnia niewidomych kierowców tak jak Pan P...?

    3 6 Cytuj
  • 2 sie 2012

    Kto zadecydował o zlokalizowaniu przystanku 300m od istniejącego na prostym odcinku bez zatok przystankowych za kościołem w Osieczanach??Koło szkoły w centrum Osieczan nie da się zrobić od lat przystanku gdzie naprawdę jest potrzebny a tam zrobił ktoś komuś prezent.

    1 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    To dzisiaj był nalot na busiarzy?. Jechałam z panem K-wysadził w miejscu niedozwolonym pasażera i mu sie dostało....(3000zł) . A najlepsze jest to ze w jego busach pisze informacja typu: Proszac kierowce o zatrzymanie sie poza przystankiem,narazasz kierowce na kare w wysokosci 3000zł!!!. Ciekawe kto by płacił jak by to jeden z jego kierowców dostał 3000zł??.

    4 8 Cytuj
  • 3 sie 2012

    takbo to ty niepotrzebujesz wysiasc miedzy przystankiem i sie cieszysz przyjdzie i czas na ciebie tobis

    7 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    co do wysiadania poza przystankami w Krk sie nie wypowiadam, ale uważam że powinien być OFICJALNY I LEGALNY!!przystanek bezpośrednio przy rynku, jak sie zjeżdża z Orlena to jest bodajże ulica Sobieskiego, albo przy Dąbrowskiego za skrzyżowaniem. To by rozwiązało sprawę i kierowców i pasażerów.

    5 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    do właściciela busa który na przystanku Słowackiego np. o 7.25 wyjeżdża w stronę KRK. Wystarczy zmienić jednego z kierowców a będzie mnóstwo pasażerów. Bo ilekroć nim jechałam zawsze w Myślenicach byl pusty, dopiero po drodze cos ludzi zbiera.Nie dość ze ten pan jest fatalnym, irytującym kierowcą i jego sposób jazdy doprowadza do nerwicy, to wiecznie pali papierosy i DELIKATNIE mówiąc jest... niechlujny. Każdy woli poczekać rano 5 minut na Imarta i jechać w miarę normalnych warunkach. Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • Daniel Kołodynski 3 sie 2012

    [quote=gość: uprzejma] do właściciela busa który na przystanku Słowackiego np. o 7.25 wyjeżdża w stronę KRK. Wystarczy zmienić jednego z kierowców a będzie mnóstwo pasażerów. Bo ilekroć nim jechałam zawsze w Myślenicach byl pusty, dopiero po drodze cos ludzi zbiera.Nie dość ze ten pan jest fatalnym, irytującym kierowcą i jego sposób jazdy doprowadza do nerwicy, to wiecznie pali papierosy i DELIKATNIE mówiąc jest... niechlujny. Każdy woli poczekać rano 5 minut na Imarta i jechać w miarę normalnych warunkach. Pozdrawiam [/quote]

    to pewnie od dziada kierowca...

    2 5 Cytuj
  • inkwizytor 3 sie 2012

    [quote=gość: uprzejma] do właściciela busa który na przystanku Słowackiego np. o 7.25 wyjeżdża w stronę KRK. Wystarczy zmienić jednego z kierowców a będzie mnóstwo pasażerów. Bo ilekroć nim jechałam zawsze w Myślenicach byl pusty, dopiero po drodze cos ludzi zbiera.Nie dość ze ten pan jest fatalnym, irytującym kierowcą i jego sposób jazdy doprowadza do nerwicy, to wiecznie pali papierosy i DELIKATNIE mówiąc jest... niechlujny. Każdy woli poczekać rano 5 minut na Imarta i jechać w miarę normalnych warunkach. Pozdrawiam [/quote]

    Jeżdżę z Tym Panem, gdyż zawsze się zatrzyma na przystanku gdzie stoję po pracy...
    Ile razy w zimie się marzło, gdyż Inni Panowie - tutaj firmy nie podam, gdyż i tak to nic nie da - nie zatrzymali się... cóż, trzeba było czekać na Pana o 22.10 lub na PKS... Więc, powiem Wam, że Ten Pan jest ok:)

    Firma która nigdy nie stanie na tym przystanku, nawet gdy jedzie prawie pusty, i ten ironiczny uśmiech kierowcy, spowodowało że nie korzystam z usług tejże firmy gdy jedzie ów kierowca, wolę poczekać...

    Dajcie więc spokój temu Panu o 07.20, gdyż jest spoko:)

    pozdrawiam INKWIZYTOR

    4 1 Cytuj
  • 3 sie 2012

    [quote=gość: //// ,,, /// f] takbo to ty niepotrzebujesz wysiasc miedzy przystankiem i sie cieszysz przyjdzie i czas na ciebie tobis [/quote]

    Tak sie składa ze nie jestem busiarzem,,,,i czas na mnie nie przyjdzie!. A jak staja w miejscach niedozwolonych,to niech płaca za swoja głupote!!, Maja wykaz przystanków na jakich moga sie zatrzymywac.... Ale pazernosc nie ma granic-jak sie nie zatrzyma to juz z nim drugi raz nie pojedzie. Niech płaca barany!. A za 3 lata bedzie przetarg na linie to wszyscy legna na łopatki. Przyjdzie przewoznik z innego województwa,da najlepsza oferte, i kariera naszych Myslenickich monopolistów legnie w gruzach. I znajac zycie to kilku pójdzie na wierzbe sie powiesic,bo nie beda mieli za co spłacic swoich kredytów...które wzieli na zakup busów,i budowe domu.... O kogo chodzi , to kazdy wie.... Oby jak najszybciej...pozdro!

    4 13 Cytuj

Odpowiedz