Forum » Myślenice

Busy odjazdy rozkłady trasy

  • 11 paź 2012

    Dzisiaj słyszałem jak Pan z MAKSa jeżdżący dzisiaj srebrnym busem dzwonił, żalił się żeby kontrolować kolegów z konkurencji z rejestracjami KMY. Żalił się m.in.: że parkują źle pod Galerią ... I pytam się czy ten pan ma po kolei w głowie?

    14 5 Cytuj
  • 14 paź 2012
    Samsung533 napisał/a:

    Dzisiaj słyszałem jak Pan z MAKSa jeżdżący dzisiaj srebrnym busem dzwonił, żalił się żeby kontrolować kolegów z konkurencji z rejestracjami KMY. Żalił się m.in.: że parkują źle pod Galerią ... I pytam się czy ten pan ma po kolei w głowie?

    Posiadam tą 10-cio przejazdówkę, często z tym kierowcą jeżdżę ma napady ADHD. Rusza spod Galerii jedzie cały czas jakby miał pantograf na dachu, strach wtedy z nim jechać, mruczy coś cały czas pod nosem i wydzwania do kogoś całą drogę. Druga strona tego pana flegmatyk rusza spod Galerii 5 minut jedzie do Hotelu Warszawski następnie jedzie spokojnie wszystkie korki po kolei zalicza, pod pocztą wie że czerwone światło będzie za minutę czeka czeka ...
    Dalej spokojnie przez Rondo przejeżdża też na 2-3 razy boi się że włączy się żółte światło.
    Mateczny ze światłami tak samo jak i na moście itd itd ... 1h 30m i już jesteśmy w Myślenicach ! ...

    11 3 Cytuj
  • 17 paź 2012

    Przepraszam bardzo czy Firma Imart i Maks mają jakieś specjalne prawa w przejeżdżaniu przez wiadukt, nie obowiązuje ich że ich pojazdy mają za dużo wagi? Pan jeżdżący autobusem który waży ponad 10t jeździ tamtędy normalnie. Nie tylko on z tego co zauważyłem większość tych co mają na swoich pojazdach naklejki z 10 - cio przejazdówkami ! ...

    8 4 Cytuj
  • inkwizytor 17 paź 2012

    No cóż, powiem tylko tyle, że Panowie z Imartu zawiedli mnie i moich znajomych po raz kolejny.
    Wielu moich znajomych po pracy czeka na busa - Gaj, Mogilany, późny wieczór, zimno, deszcz zacinający w przystanek... Kierowcy jadą i nie zatrzymują się, mimo że się im macha, mimo że jest wiele miejsc siedzących... i tylko popatrzą, a nawet poślą pełen ironii uśmiech i jadą dalej...

    Cóż, znajomi muszą czekać kolejną godzinę na busa by po ciężkiej pracy wrócić do domu, zająć się Rodziną, i by znów rano wstać do pracy... Jeśli mają szczęście... Bywa że kolega śpi w pracy, gdyż żaden się nie zatrzyma, a później - niedziela nic nie jedzie....

    Pytam gdzie tu sprawiedliwość i wszelakie kontrole, skoro Panowie w drodze do Krakowa jadą na wyścigi, zatrzymują się poza miejscami wyznaczonymi, biorąc masę Ludzi, że aż przytula się do szyby wielu pasażerów?

    No, cóż... nie życzę nikomu źle, ale zastanawia mnie jedno, jakby Panowie się czuli gdyby to oni byli na miejscu znajomych czy moim, gdzie również łapiąc Ich na przystankach, nie zatrzymają się, mimo że mają je w wykazie?

    Może Pan Dani coś z tym zrobi, skoro tutaj jest aktywny - i to pozytywnie.

    Pozdrawiam - jakże zawiedziony INKWIZYTOR!

    15 2 Cytuj
  • Wojtek 18 paź 2012
    inkwizytor napisał/a:

    No cóż, powiem tylko tyle, że Panowie z Imartu zawiedli mnie i moich znajomych po raz kolejny.
    Wielu moich znajomych po pracy czeka na busa - Gaj, Mogilany, późny wieczór, zimno, deszcz zacinający w przystanek... Kierowcy jadą i nie zatrzymują się, mimo że się im macha, mimo że jest wiele miejsc siedzących... i tylko popatrzą, a nawet poślą pełen ironii uśmiech i jadą dalej...

    Cóż, znajomi muszą czekać kolejną godzinę na busa by po ciężkiej pracy wrócić do domu, zająć się Rodziną, i by znów rano wstać do pracy... Jeśli mają szczęście... Bywa że kolega śpi w pracy, gdyż żaden się nie zatrzyma, a później - niedziela nic nie jedzie....

    Pytam gdzie tu sprawiedliwość i wszelakie kontrole, skoro Panowie w drodze do Krakowa jadą na wyścigi, zatrzymują się poza miejscami wyznaczonymi, biorąc masę Ludzi, że aż przytula się do szyby wielu pasażerów?

    No, cóż... nie życzę nikomu źle, ale zastanawia mnie jedno, jakby Panowie się czuli gdyby to oni byli na miejscu znajomych czy moim, gdzie również łapiąc Ich na przystankach, nie zatrzymają się, mimo że mają je w wykazie?

    Może Pan Dani coś z tym zrobi, skoro tutaj jest aktywny - i to pozytywnie.

    Pozdrawiam - jakże zawiedziony INKWIZYTOR!

    a skąd ty wiesz że mają wolne miejsca, popieram nie zatrzymywanie się jeśli jest pełno w busie i nie ma miejsca na następnego pasażera mimo że ostatni kurs itp. sorry ale albo będziemy jeździć w przyzwoitych warunkach albo jak bydło...

    3 12 Cytuj
  • inkwizytor 18 paź 2012
    Hefajstos napisał/a:

    inkwizytor napisał/a:No cóż, powiem tylko tyle, że Panowie z Imartu zawiedli mnie i moich znajomych po raz kolejny.
    Wielu moich znajomych po pracy czeka na busa - Gaj, Mogilany, późny wieczór, zimno, deszcz zacinający w przystanek... Kierowcy jadą i nie zatrzymują się, mimo że się im macha, mimo że jest wiele miejsc siedzących... i tylko popatrzą, a nawet poślą pełen ironii uśmiech i jadą dalej...

    Cóż, znajomi muszą czekać kolejną godzinę na busa by po ciężkiej pracy wrócić do domu, zająć się Rodziną, i by znów rano wstać do pracy... Jeśli mają szczęście... Bywa że kolega śpi w pracy, gdyż żaden się nie zatrzyma, a później - niedziela nic nie jedzie....

    Pytam gdzie tu sprawiedliwość i wszelakie kontrole, skoro Panowie w drodze do Krakowa jadą na wyścigi, zatrzymują się poza miejscami wyznaczonymi, biorąc masę Ludzi, że aż przytula się do szyby wielu pasażerów?

    No, cóż... nie życzę nikomu źle, ale zastanawia mnie jedno, jakby Panowie się czuli gdyby to oni byli na miejscu znajomych czy moim, gdzie również łapiąc Ich na przystankach, nie zatrzymają się, mimo że mają je w wykazie?

    Może Pan Dani coś z tym zrobi, skoro tutaj jest aktywny - i to pozytywnie.

    Pozdrawiam - jakże zawiedziony INKWIZYTOR!a skąd ty wiesz że mają wolne miejsca, popieram nie zatrzymywanie się jeśli jest pełno w busie i nie ma miejsca na następnego pasażera mimo że ostatni kurs itp. sorry ale albo będziemy jeździć w przyzwoitych warunkach albo jak bydło...

    Gdyż to widać!

    10 2 Cytuj
  • 24 paź 2012

    ja zawsze jeżdżę do Krakowa PKS-em, ponieważ nie lubie chamstwa busiarzy, a w PKS-ie panowie Kierowcy są zawsze bardzo uprzejmi.

    5 14 Cytuj
  • 24 paź 2012

    Czy pan jeżdżący w IMARCI'e Volkswagenem nie mógłby dostać większego BUS'a? Czasami ma na stojąco po 10, 12 osób a czasami naliczy się z 18 a jeżdżę z nim o różnych porach !

    11 8 Cytuj
  • 24 paź 2012

    PKS GRUPA ROZKŁAD
    Myślenice-Kraków
    4:40U, 6:00U, 6:20 U, 6:55 U, 7:50U, 9:00U, 9:45U, 10:30U, 10:45U, 12:45U, 13:35U, 14:00U, 15:10U, 15:45(5-7), 17:15U, 17:50U, 19:35(5-7), 20:45U
    Są to autobusy przelotowe (oprócz 4:40 i 20:45) i opóżnienie może wynieść do 30min.
    Kraków-Myślenice
    4:55U z, 6:10U z, 8:25U z, 9:00U sz, 10:50U z, 12:10U sz, 12:20U z, 13:30 U Sz, 15:00U Sz, 15:25 U z, 16:00 U sz,17:00 U sz, 19:00(5-7)nt, 20:15U z, 20:30 U sz, 21:00(5-7)nt.
    U-kursuje cały tydzień opócz wielkich świąt
    z- kurs do zakopanego
    sz- kurs do szczawnicy
    nt- kurs do nowego targu
    (5-7)kursuje od piątku do niedzieli

    4 8 Cytuj
  • 25 paź 2012

    Czyżby nowy PKSBOY się objawił na forum?
    Dajcie już spokój to zakrawa na nekrofilię,trup już nie zmartwychwstanie chociaż zarząd znów coś wymyślił bo zwołał walne na którym będą sami bo nikt z udziałowców już nie chodzi.Szkoda czasu.Ponoć mieli sprzedawać ale chyba nikt nie kupił tej kwitnącej firmy?
    A miało być tak pięknie,czego to władza nie obiecywała nie mówiąc już o herbatce i koksiakach.

    6 5 Cytuj
  • 25 paź 2012

    ja jestem osobą prywatną, za to widzę że ty masz coś wspólnego z busami i busiarzami.

    4 7 Cytuj
  • 25 paź 2012

    [quote=daniii]

    hiacenty01 napisał/a:

    gość: Apple172 napisał/a:Gdzie mogę znaleźć rozkład busów ?Nie musisz szukać był na innej stronie :

    Odjazdy z Myślenic (Galeria Myślenice)
    ( z ul. Słowackiego 5 min. później , z Oś.1000–lecia (blok 18) 10 min. później )
    dni robocze:
    5.20 5.35 6.10 6.45 7.34 8.10 8.24 9.00 9.35 10.24 11.00 11.14 11.50 12.25 13.14 13.57 14.11 14.32 15.22 15.57 16.47 17.01 17.22 18.12 19.50 20.50
    soboty:
    5.28 7.05 8.20 9.35 10.50 12.05 13.20 14.35 15.50 17.05 18.20 19.50
    niedziela i święta:
    5.30 6.50 7.24 9.24 9.58 11.58 12.32 14.32 15.06 17.06 17.40 19.45

    Odjazdy z Krakowa ( Galeria )
    dni robocze:
    6.55 7.09 7.45 8.20 9.09 9.45 9.59 10.35 11.10 11.59 12.42 12.56 13.17 14.07 14.42 15.32 15.46 16.07 16.57 17.32 18.22 18.36 18.57 19.40 21.05 22.10
    soboty:
    6.40 8.30 9.45 11.00 12.15 13.30 14.45 16.00 17.15 18.30 19.45 21.10
    niedziela i święta:
    6.30 8.17 8.51 10.51 11.25 13.25 13.59 15.59 16.33 18.33 19.07 21.10

    KOWALA rozkład!. Pani Agata juz nie wie jaki nick ma wybrac...[/quote]

    Przynajmniej ten facet jedzie normalnie (nie ślimaczy się ) , nie śmierdzi w busie , dzień dobry, do widzenia itp.

    15 4 Cytuj
  • 25 paź 2012

    Cytat"ja jestem osobą prywatną, za to widzę że ty masz coś wspólnego z busami i busiarzami."
    I tu jesteś w wielkim błędzie jestem powiązany z PKS i to bardzo a z busiarzami nie mam nic wspólnego natomiast dobrze znam sytuację w tej kwitnącej firmie i spółeczkach córeczkach prowadzonych przez tą samą osobę którą notabene gorąco pozdrawiam.

    6 3 Cytuj
  • 25 paź 2012

    [quote=daniii]

    inkwizytor napisał/a:

    Jaaa napisał/a:Może mi ktoś pomóc w sprawie tych biletów 10-cioprzejazdowych?
    U jakiego przewoźnika/przewoźników można go kupić? i jak rozpoznać busy, którymi można jeździć na ten bilet?Mają naklejkę z informacją na szybie obok drzwi:)
    I w środku też wisi informacja:)

    NA obecną chwilę nie wiem Kto oferuje coś takiego, niestety... Ale Zapytaj przy najbliższej okazji kierowcy - gdyż oni to sprzedają wydając bloczki i paragon (który należy zachować)

    Pozdrawiam

    INKWIZYTOR

    MAKSOPOL sprzedaje takie kartki.....i IMARTPOL :-)[/quote]

    Dzięki :D a macie może rozkład tych busów?

    5 Cytuj
  • 26 paź 2012
    pesymista napisał/a:

    Cytat"ja jestem osobą prywatną, za to widzę że ty masz coś wspólnego z busami i busiarzami."
    I tu jesteś w wielkim błędzie jestem powiązany z PKS i to bardzo a z busiarzami nie mam nic wspólnego natomiast dobrze znam sytuację w tej kwitnącej firmie i spółeczkach córeczkach prowadzonych przez tą samą osobę którą notabene gorąco pozdrawiam.

    Tak? A w jaki sposób jesteś "bardzo powiązany" z PKS?

    1 2 Cytuj
  • 26 paź 2012

    stan techniczny wielu busów budzi wiele do zyczenia

    14 5 Cytuj
  • 26 paź 2012
    człczesku napisał/a:

    stan techniczny wielu busów budzi wiele do zyczenia

    a szczególnie pana P. ze Stojowic

    4 7 Cytuj
  • 26 paź 2012

    Cytat"Tak? A w jaki sposób jesteś "bardzo powiązany" z PKS?"
    Bardzo chciałbyś wiedzieć ale niestety pomyśle gdzie macie kreta?
    Co tam znowu kombinujecie z tymi udziałami?
    Czemu nie ogłosicie upadłości gdy są ku temu powody?
    Kończ Waść wstydu oszczędź chciałoby się powiedzieć ale nie ma do kogo,godność,honor uczciwość to akurat dla niektórych obce słowa czy wartości.
    Jeszcze raz pozdrawiam .Pracownik spółeczki,zapomniałem już który numer.

    3 4 Cytuj
  • 26 paź 2012

    POWTARZAM CI ŻE NIE JESTEM Z PKS-U !!!!!

    4 4 Cytuj
  • 29 paź 2012

    witam, orientuje się ktoś czy busy z myślenic do krakowa jadą przez rondo grzegórzeckie?

    1 2 Cytuj
  • inkwizytor 29 paź 2012
    larak2 napisał/a:

    witam, orientuje się ktoś czy busy z myślenic do krakowa jadą przez rondo grzegórzeckie?

    niestety nic nie jedzie;/

    1 1 Cytuj
  • 29 paź 2012

    ciekawe czy chociaż zmienili opony na zimówki

    3 2 Cytuj
  • 2 lis 2012

    Orientuje się ktoś może jak dojadę do Golkowic?
    Czy ze Świątnik Górnych jedzie jakiś bus?

    1 Cytuj
  • 2 lis 2012
    Jaaa napisał/a:

    Orientuje się ktoś może jak dojadę do Golkowic?
    Czy ze Świątnik Górnych jedzie jakiś bus?

    A jaki problem jest w wysileniu się i użyciu mózgu?
    Wchodzisz na stronę
    http://krakow.jakdojade.pl/
    W polu Z: wpisujesz świątniki górne
    w polu do : golkowice
    wybierasz datę i godzinę.
    samo znajduje ci połączenie.

    1 7 Cytuj
  • 2 lis 2012
    Powodzianin_ napisał/a:

    Jaaa napisał/a:Orientuje się ktoś może jak dojadę do Golkowic?
    Czy ze Świątnik Górnych jedzie jakiś bus?A jaki problem jest w wysileniu się i użyciu mózgu?
    Wchodzisz na stronę
    http://krakow.jakdojade.pl/
    W polu Z: wpisujesz świątniki górne
    w polu do : golkowice
    wybierasz datę i godzinę.
    samo znajduje ci połączenie.

    Dobrze, że chociaż Ty mózgu używasz! Bo biedny byłby ten świat bez takich ludzi jak Ty... chociaż może troszkę mniej złośliwy i zjadliwy.

    6 2 Cytuj

Odpowiedz