Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 2 paź 2010

    Do Myślenice
    Dr Chęciński przyjmuje na ul. Matejki (obok poczty,wynajmuje gabinet u Pani M. Makłowicz)
    przyjmuje w poniedziałki od 15-17 tej,piątki od 16 -18 tej, rejestracja telefonicza.

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    [quote]Do Myślenice
    Dr Chęciński przyjmuje na ul. Matejki (obok poczty,wynajmuje gabinet u Pani M. Makłowicz)
    przyjmuje w poniedziałki od 15-17 tej,piątki od 16 -18 tej, rejestracja telefonicza.[/quote]

    Bardzo dziękuję "x" z wyczerpującą odpowiedz.
    Pozdrawiam ;)

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Cieszę się ,że mogłam pomóc,a Dr Chęcińskiego polecam!!poświęca dużo czasu pacjentce,ja jestem mega zadowolona!Pozdrawiam!

    1 Cytuj
  • 8 paź 2010

    Co sądzicie na temat dr Przeklasy? Chodzi ktoś do niej? Możecie polecić?

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    taka jest prawda że każdy lekarz jak prowadzi ciąże i jest wszystko DOBRZE to ma opinie fajnego lekarza ale jesli coś jest nie tak to piszecie NIEPOLECAM.Każdy lekarz na dyrzuze powinien się zajmowac każda pacjętką bez względu na to czy jest jego czy nie.dr.kocot jest lekarzem z doświadczeniem ale robi wszystko na akord przy nim poronilam i wcale go nieobwiniam za to ale jeśli ktoś chce antyko to tylko do niego bez problemu przepisze.zastanowcie sie co piszecie bo czasem warto swoje myśli zostawić dla siebie a nie robić komuś zlej opini.

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    dr.przeklasa spokojna poswieca tyle czasu ile trzeba,odpowie na każde pytanie jest delikatna polecam.

    1 Cytuj
  • 8 paź 2010

    Witam!Ja teraz chodze 2 ciążą do dr Dudka i jestem zadowolona jest dokładny chociaż to dopiero moja 3 wizyta.Dr Dziewonska 1 ciąża nie była tak dokładna mam porównanie.

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Blondynka -sami wiecie , głupia jestem , ale widzę ,że nie tak bardzo . Te teksty mnie pocieszają.Co jeden to głupszy. Kto to pisze ? Do Moderatora , zamiast przepisania kodu, przed zamieszczeniem opinii może jakieś pytanie na "inteligencję ". Np W koszyku były dwa jabłka , Kiki wyjęła jedno , ile zostało ?
    Gwarantuję ,że ten test odsieje 70 procent opinii. Serdecznie pozdrawiam .;)

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]Blondynka -sami wiecie , głupia jestem , ale widzę ,że nie tak bardzo . Te teksty mnie pocieszają.Co jeden to głupszy. Kto to pisze ? Do Moderatora , zamiast przepisania kodu, przed zamieszczeniem opinii może jakieś pytanie na "inteligencję ". Np W koszyku były dwa jabłka , Kiki wyjęła jedno , ile zostało ?
    Gwarantuję ,że ten test odsieje 70 procent opinii. Serdecznie pozdrawiam .;)[/quote]OMG

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    Dlaczego blondynko uważasz że to nie są mądre teksty ?
    Ja na przykład uważam ,że doktor Chęciński, mimo ,że nie jest ginekologiem , bardzo się stara ,jest przystojny i miły , dużo opowiada ,mimo ,że czasem nie ma o czym
    opowiadać. Ale widać szczere chęci.Bardzo dobry Doktor :)

    A ta blondynka i zizi to te same osoby , do czego się przyznaję,jako głupia blondynka. Drogie słuchaczki i czytaczki tego forum ,teraz widzicie jaka jest jego wartość ;).I jeszcze -głupia jezdem ,ale mój Józek jest mądry.
    Powiedział mi ,że jak nie wiem czegoś , to niech se w google wpiszę i mi wyjaśni.
    Ten gogiel. To se wpiszcie np , ciąża ( nie cionrza- bo nie bedzie wiedzioł co to jest-ten gogiel), albo poronienie i Wam powie ten gogiel
    .On jest chyba ten gogiel mądrzejszy od tych tu opini. Tak powiedział Józek ,mój Józek,Mój Bóg :).Kocham Cie Józek , Twoja ziuta

    1 Cytuj
  • 8 paź 2010

    A teraz jestem lipi ,ładne co ? . A poprzednio byłam blondynką ,oraz Zizi .
    Można tak bez końca . Przepraszam Was dziewczyny i Moderatora , za ten żart,ale chciałam uświadomić Wszystkim czytelniczkom i czytelnikom ,jak to działa .
    Jeszcze raz przepraszając , życzę , dużo zdrowia i pomyślności i Siódemki w totolotka .:)

    lipi , mimi , papa , kaka , nini i jak tam sobie życzycie bym się nazywała :)

    Cytuj
  • 8 paź 2010

    [quote]dr.przeklasa spokojna poswieca tyle czasu ile trzeba,odpowie na każde pytanie jest delikatna polecam.[/quote]

    Przeklasa delikatna? Miałam z ta panią do czynienia w szpitalu i NA PEWNO NIE JEST DELIKATNA. Po badaniu czułam się jakby czołg po mnie przejechał. I to nie tylko były moje odczucia, jedna z dziewczyn z która leżałam na sali plamiła po badaniu przez pania przeklasę.

    1 Cytuj
  • 9 paź 2010

    [quote=:[hr][quote] napisał]dr.przeklasa spokojna poswieca tyle czasu ile trzeba,odpowie na każde pytanie jest delikatna polecam.[/quote]

    Przeklasa delikatna? Miałam z ta panią do czynienia w szpitalu i NA PEWNO NIE JEST DELIKATNA. Po badaniu czułam się jakby czołg po mnie przejechał. I to nie tylko były moje odczucia, jedna z dziewczyn z która leżałam na sali plamiła po badaniu przez pania przeklasę.[/quote] Leżałam w szpitalu 3 tygodnie i nie jeden lekarz mnie badał i jeśli ktoś był niedelikatny, to na pewno nie dr Przeklasa. Plamienie po badaniu, to już jest naprawdę śmieszne. Gdyby tak było, to już by tam nie pracowała... To co można powiedzieć o dr Wróblewskim...?

    Cytuj
  • 9 paź 2010

    Do zizi. lipi (słodka ksywa:) blondynki itd... Dawno się tak nie uśmiałam jak dzisiaj, całą prawdę napisałaś/łeś. Te FORA to jak czytanie "Faktu". Weszłam tu z czystej ciekawości, może też dlatego że rodzę niedługo - jestem "pierwiastką" :) i boję się jak każda :) ale to co tu czytam to niezła JAZDA!!!!!!!
    Acha, POZDRAWIAM Krysię Kiszkę - Kinga.

    1 Cytuj
  • 8 lis 2010

    Wie ktoś czy dr Olszańska nadal przyjmuje w Myślenicach? Gdzie i kiedy? Bardzo proszę o info. Pozdrawiam forumowiczki

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Witam dziewczyny!

    Mam do Was pytanie: Który lekarz w Myślenicach ma najlepsze usg? Takie, które wykrywa bardzo wcześnie zarodka?

    Jestem we wczesnej ciąży, wczoraj byłam na badaniu u jednego z myślenickich lekarzy.
    Jest to 6t1d i nie widać zarodka, jest tylko pęcherzyk ciążowy 0,54 cm. Stwierdził, że jest to zbyt mała ciąża jak na swój wiek, kazał czekać i przyjść na wizytę za 3 tyg. Tylko ja nie wytrzymam tyle czasu. Strasznie się denerwuje. Powiedział również, że przyczyną tego mogą być zbyt długie cykle, mam 30-33 dni.
    Pomyślałam, że może za tydzień pójdę do innego gin. który ma najnowocześniejsze usg, którego polecacie?

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Gość;ja chodziłam na wizyty do Dr Micła,który przyjuje na Zwirki i Wigury 14(zaraz koło szpitala)a na przeciwko,po drugiej stronie ulicy jest budynek w którym min.ma gabinet Pani Dr Beata Olszańska,przyjmowała tylko i wyłącznie w piątki i z tego co wiem to ogromna kolejka,bo nie umawia się z pacjentką na daną godzinę(być może to się już zmieniło, tak było kiedyś) bo również miałam do niej iść,lecz zrezygnowałam bo jednak zdecydowałam na poród w Myślenicach i wolałam mieć lekarza prowadzącego ze szpitala,czego nie żałuję,bo w Myślenicach naprawdę dobrze traktują pacjentkę,mam nadzieję ,że choć troszkę pomogłam.

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    JA POLECAM DR KOCOTA SUPER LEKARZ I DOKLADNIE ROBI USG

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Witam, ja natomiast polecam doktora Chęcińskiego, bardzo dokładny lekarz, zna się na rzeczy.

    1 Cytuj
  • 9 lis 2010

    Myślenice,cieszę się ,że jesteś zadowolona z wizyty,ciekawa byłam jaka będzie Twoja opinia,pozdrawiam serdecznie!

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    do ;lena
    nie wiem u kogo byłas ale ja równiez byłam w podobnym wypadku u lekarza i byl to 4 tydzien ciazy, doktor Wróblewski powiedzial ze w tak wczesnym stadium nie widac jeszcze zarodkai rowniez nazwal pecherzyk ciazowy, wiec moze nie martw sie na zapas tylko poczekaj troche i dopiero zrób usg.potem bylam w 8 tygodniu i juz super bylo widac DZIDZIE:) nie wiem jak jest u innych ale mysle ze ma dobre USG
    pozdrawiam!

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    [quote]Myślenice,cieszę się ,że jesteś zadowolona z wizyty,ciekawa byłam jaka będzie Twoja opinia,pozdrawiam serdecznie![/quote]

    Tak jestem bardzo zadowolona,Pan lekarz bardzo mi pomógł, nie zbył mnie że wszystko jest w porządku. Szczerze polecam tego lekarza!
    Dzięki x i pozdrawiam :)

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    No właśnie byłam u doktora Wróblewskiego... Z usg wychodzi że jest to 5 tydzień, a z kalendarza że 6. Miała któraś tak, że ciąża była młodsza niż od ostatniej miesiączki?

    Zdziwiło mnie to ponieważ pierwszą ciążę miałam właśnie stwierdzoną w 5 tygodniu i był zarodek 1mm- ale to było za granicą , więc podejrzewam, że lepszy sprzęt tu wchodzi w grę.

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Miałam podobną sytuację.Po pierwszym usg w 5tyg(lekarz stwierdził że coś widać ale jest za wcześnie)poszłam do innego tydzień póżniej i to samo.Niestety poroniłam.Było to rok temu a teraz mam na rękach córeczkę i tym razem było ok.To moje drugie dziecko.Mzm nadzieję że u ciebie będzie wszystko w porządku.Powodzenia!!!

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Witam,
    Mam prośbę- bardzo proszę o numer do dr. Kocota, chciałam sie zarejestrować- prosze o kontakt.

    Cytuj

Odpowiedz