Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 13 gru 2010

    Poleca gr. Kocota, jest naprawdę miły podczas wizyty. Wszystko dokładnie wytłumaczy, polecam!

    1 Cytuj
  • 14 gru 2010

    Czy ktoś wie ile bierze dr. Dziewońska już pod koniec ciąży jak się chodzi co tydzień na ktg? Bo wiem że większość ginekologów liczy za samo ktg nie liczy już za wizytę.

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    wie ktoś czy u Dr Kocota można zrobić USG piersi??

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    raczej nie robi-w telefonice robia,ale osobiscie nie polecam,brak kompetencji u lekarza-to jest moje zdanie,ktos moze byc zadowolony

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    a robi wogóle jakiś ginekolog w swoim gabinecie w myśl? nie polecasz doktora czy usg w telefonice bo nie rozumie???!!

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    pana doktora,nie ma pojecia co widzi na monitorze-polecam polsko francuskie centrum medyczne w krakowie ul Narutowicza 21

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    Witam wszystkie forumowiczki....
    Ja GORĄCO POLECAM dr Wojciecha Dudka...
    Fachowa opieka i prowadzenie ciąży...konkretne porady....rozmowa z nim pozbawiona jest jakiego kolwiek skrępowania...tj. można go o wszystko zapytać i każde pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi......Miły i do tego przystojny ... ;-) Ni powiem że wizyty w gabinecie to przyjemność, bo która kobieta ma przyjemność obnażania się przed obcym facetem, ale jeśli to już konieczne to odsyłam właśnie do niego :-P

    1 Cytuj
  • 16 gru 2010

    robi usg piersi

    Cytuj
  • 16 gru 2010

    Na usg piersi to do radiologa,a ginekolog to bada recznie i jezeli cos go zaniepokoi to wysle dalej.POZDRAWIAM

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    no wlasnie poradnia ka to porazka

    Cytuj
  • 17 gru 2010

    powiem tak: jak wszystko jest dobrze to kazdy lekarz jest dobry!!!!!!!!!! ja wykonuje zawod, w ktorym mam duzy kontakt z ludzmi i na dodatek z samymi kobietami i powiem tak ze rozmawia sie na rozne tematy....ginekolog to teraz temat na topie...sama jestem w ciazy (zagrozonej) i ciaze prowadzi mi dr P.Chęciński i jestem bardzo zadowolona, slyszalam rozne opinie o nim i osmiele sie powiedziec ze sie ze zlymi opiniami na jego temat nie zgadzam a juz napewno ze jest nie mily bo to nie prawda (a skoro sie tak twierdzi to jaka jest pacjetka w stosunku do lekarza i o ktorym Checinskim jest mowa)dr P.Checinskiego moge polecic, natomiast raz bylam u dr Konopki i nie bylam zadowolona,dlaczego?poszlam do niego tylko dlatego bo podejzewalam ze jestem w ciazy i uznalam ze do potwierdzenia tego nie muse isc prywatnie wiec poszlam do Konopki, ktory mnie wysmial i powiedzial ze apsolutnie nie jestem w ciazy dodam ze nie wykonal usg nie pobral cytologi, tyzien pozniej wylondowalam w szpitalu na podtrzymaniu ciazy i ciaze utrzymalam ale jest ona wysokiego ryzyka i to ze jeszce nosze to dziecko zawdzieczam wlasnie dr P.Checinskiemu. podczas pobytu w szpitalu mialam do czynienia z dr Dudkiem, Kocotem, Wroblewskim i nie zrobili na mnie dobrego wrazenia, natomiast dr Mical, Przeklasa bardzo mi sie spodobali. Osobiscie o dr Dudku nie slyszalam zadnej opini...natomiast dr Kocot- tylko jedna opinie slyszalam dobra reszta same negatywy to samo dr Wroblewski, Dziewonska.Dobre opinie slyszalam o Dr Micał, Checinski, Przeklasa. Ale nie bede polecac i odradzac bo nie bylam u tych lekarzy a opinie te sa moich klientek a nie moje. Ja chodze do dr Checinskiego i moge polecic i bylam tez u Konopki i nie polecam. Co do reszty nie mam doswiadczenia.

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    Czy któraś z Was była ostatnio na wizycie w państwowej przychodni? Mogę zaryzykowac i się tam udac?

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    [quote=gość: nieznajoma] gość: gosc33 napisał/a: Czy któraś z Was była ostatnio na wizycie w państwowej przychodni? Mogę zaryzykowac i się tam udac? [/quote]

    Nie polecam, tak jak pisała Pani wyżej, lepiej udac sie do prywatnego ginekologa wydajac pieniadze niż zostac odsłanym z nie poprawnymi wynikami lub też odesłanym wogóle.

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    do gosc1: wiec tak- też miałam do czynienia z wieloma ginekologami podczas pobytu w szpitalu i uważam, że wcale Dr Kocot nie jest taki zły, wg mnie to jeden z najlepszych lekarzy tam pracujących, do miłych lekarzy można też zaliczyć DR chęcińskiego, Dr Kowalskiego, Dr Przeklasę, nie polecam dr wróblewskiego wg mnie to najgorszy lekarz który tam pracuje i nie polecam nikomu

    1 Cytuj
  • 21 gru 2010

    Heeheheheh: skoro specjaliści zawodzą może warto udać się do jakiegoś ginekologa amatora?? wystarczy dać ogłoszenie i na pewno ktoś się znajdzie:)

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Jestem w 8 miesiacu ciazy, od poczatku chodze do dr Kocota i jestem bardzo zadowolona. Wszystko potrafi mi dokladnie wytlumaczyc- a czasem mam naprawde wiele pytan, poniewaz jest to moja pierwsza ciaza i niestety nie przebiega az tak dobrze jak bysmy chcieli. I w tym chyba tkwi problem co po niektorych osob- jesli cos idzie nie tak, zawsze "zwala" sie wine na lekarza, chociaz tak naprawde nie jest to jego wina!!
    Mam troche porownania i to nie tylko tu na naszym myslenickim ze tak powiem rynku-ginekologow ale takze swiatowym, poniewaz z racji tego iz moj maz pracuje w Anglii i mieszkalam u niego dwa miesiace (5-6 miesiac ciazy mniej wiecej) odwiedzalam poradnie kobiety ciezarnej takze tam. Oczywiscie wszystko wyglada inaczej ciaze prowadzi polozna a z lekarzem konsultuje sie w razie ciezkiego przypadku. Pacjentki sie nie "dotyka" - nie wykonywane sa badania wewnatrzmaciczne usg i nie sprawdza sie twardosci ani ulozenia macicy wkladajac wziernik do pochwy, czy jak to robia Polscy lekarze - palcy. kolejna roznica polega na tym, ze USG jest wykonywane tylko dwa razy w ciazy na poczatku i w 20 tygodniu. Takie prowadzenie ciazy jest kierowane mysleniem, ze tylko naturalny przebieg ciazy i naturalny porod maja korzystny wplyw na rozwoj dziecka. Z drugiej strony nasuwa sie pytanie czy nie lepiej jest chodzic tak jak u nas co miesiac na badania i sprawdzac czy wszystko jest z dzieckiem w porzadku. Hm... mysle, ze trudno jest wybrac to co najlepsze dla nas i dla naszego dziecka zwlaszcza ze mamy coraz wiecej mozliwosci. Podobnie jest z wyborem ginekologa, warto jest czasem przejsc sie do kilku, zeby wyrobic sobie opinie.
    Co do dr Kocota, ZAWSZE odbiera telefon, kiedy potrzebuje jego pomocy badz porady i ZAWSZE mowi mi co robi kiedy jestem na wizycie- a to naprawde jest dla mnie istotne, bo wizyty ginekologa i badania przez niego wykonywane nie zawsze sa mile i komfortowe. Pozdrawiam Serdecznie WSzystkie ciezarne!!

    1 Cytuj
  • 22 gru 2010

    Paulasza: ja też cała ciąże chodziłam do dr kocota i uwazam ze to super lekarz, zawsze chetny do pomocy i na każde pytanie odpowie, wiec polecam każdej kobiecie

    1 1 Cytuj
  • 23 gru 2010

    [quote=gość: sabinka] do gosc1: wiec tak- też miałam do czynienia z wieloma ginekologami podczas pobytu w szpitalu i uważam, że wcale Dr Kocot nie jest taki zły, wg mnie to jeden z najlepszych lekarzy tam pracujących, do miłych lekarzy można też zaliczyć DR chęcińskiego, Dr Kowalskiego, Dr Przeklasę, nie polecam dr wróblewskiego wg mnie to najgorszy lekarz który tam pracuje i nie polecam nikomu [/quote]

    jak powiedzialam wyzej nie znam osobiscie zadnego z tych lekarzy tylko dr Checinskiego

    Cytuj
  • 10 sty 2011

    nie orientuje się ktoś czy Kocot przyjmuje w środy w Myślenicach ?? bardzo proszę o odp

    Cytuj
  • 10 sty 2011

    Nie , dr Kocot przyjmuje w Myślenicach w poniedziałek, czwartek i sobote

    Cytuj
  • 11 sty 2011

    ja zaś polecam panią dr.Stangel. miła kobieta i naprawdę ok przy niej się człowiek czuję. gorąco polecam ją kobietą które 1szy raz beda miały przed sobą taką wizytę. na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie za pierwszym razem i od tej pory do niej chodzę.

    2 Cytuj
  • 12 sty 2011

    Zdecydowanie polecam dr Dudka. Zrobił na mnie wielkie wrażenie, wie co robi. Miałam cesarskie cięcie właśnie u niego. Co do lekarzy na oddziale myślenickiego szpitala: tylko dr Przeklasa i dr Kowalski wykazują jakiekolwiek zainteresowanie pacjentką. Reszta totalna olewka. Moją ciążę prowadziła dr Stangel (a była to ciąża z problemami) i tylko dzięki jej fachowości mam cudownego synka.

    1 Cytuj
  • 17 sty 2011

    Duze kolejki u dra Checinskiego?

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Zadzwoń a na pewno jak Ci bedzie zależeć to Cię przyjmie , polecam go z całą odpowiedzialnością

    Cytuj
  • 17 sty 2011

    Dr Chęciński umawia wizyty na godzinę,więc długo się nie czeka.

    1 Cytuj

Odpowiedz