Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 17 sty 2011

    [quote=gość: pacjętka] Zadzwoń a na pewno jak Ci bedzie zależeć to Cię przyjmie , polecam go z całą odpowiedzialnością [/quote]
    [quote=gość: gość 1] Dr Chęciński umawia wizyty na godzinę,więc długo się nie czeka. [/quote]

    Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź, mam nadzieję że dobrze wybrałam:) Pozdrawiam ciepło

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Anitko-ja jestem bardzo zadowolona z Pana Dr Chęcińskiego,osobiście poleciłam go kilku osobom i powiem szczerze,że jedna znajoma nie była zadowolona,natomiast ja bardzo,ponieważ lekarz jest bardzo miły,wizyta nie trwa 5 minut,tylko ok pół godziny,odpowie na każde pytanie,jest bardzo dokładny,wg mnie bardzo dobry lekarz,ale jak wspomniałam,każdy może coś się doszukać na każdego z lekarzy,ja osobiście polecam.

    2 Cytuj
  • 20 sty 2011

    czy ktoś może coś powiedzieć bliżej na temat dr Dudka? wydaje się być dobrym specjalistą.

    1 1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    dr Dudek jest bardzo dobrym specjalistą. Osobiście zaczęłam do niego chodzić. Jest bardzo miły i interesuje się każdą pacjentką, nie zbywa zwykłą rozmową tylko dowiaduje się jak najwięcej, żeby pomóc. To moje zdanie i ja Ci go osobiście polecam

    1 3 Cytuj
  • 21 sty 2011

    dr Dudek, bardzo dobry lekarz chodziłam do niego przez całą ciążę, tylko niestety trzeba mieć pieniądze na wizyty i badania a z tego co się teraz orientuje to mało nie kosztuje (ok. 150 zł wizyta z badaniem). Jak najbardziej lekarz godny polecenia

    1 3 Cytuj
  • 21 sty 2011

    a dr kocot?? chodziła któaś z was do niego>??

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Witam,
    Ja chodze do dr kocota i z czystym sumieniem moge go polecić. Bardzo miły, pełny profesjonalizm. Na każdej wizycie jest upszejmy, nie spieszy sie, udzieli niezbednych inforemacji. Polecam:)

    1 Cytuj
  • 3 lut 2011

    Orientuje się któraś z Was w jakich godzinach przyjmuje dr. Kocot w poniedziałek ??

    Potrzebuje także numer do niego tylko nie stacjonarny tylko komórkowy. Z góry dzięki za odpowiedź

    Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 3 lut 2011

    OD 14 DO 19 tak mi sie wydaje TEL 60191385

    1 Cytuj
  • 7 lut 2011

    mama. pani M kolo poczty to naprawde slaba postac...

    Cytuj
  • 7 lut 2011

    kolezanka zaplacila za wizyte u pani Maklowicz 350 zl . HAHAHA to nawet u Profesora tyle wizyta nie kosztuje. A najśmieszniejsze że przyszła z grzybicą . pobrala jaj jakieś wymyślne badania, kazała sie zgłosic po wyniki i przy odbiorze wyników tez zapłacila jakieś tam pieniądze.

    1 Cytuj
  • 8 lut 2011

    Ja to żadnego ginekologa nie polecę w Myślenicach-oni nie mają w ogóle doświadczenia w badaniu dziewic o czym przekonałam się osobiście.

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    misiunia. Mamy rozumieć że nie jesteś już dziewicą? oj biedactwo, co teraz bedzie. A tak przy okazji , który to z doktorów cię rozdziewiczył ?

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Oj Darek Darek... Ciebie to śmieszy??? Nie miałeś nigdy do czynienia z ginekologiem więc jakie możesz mieć o tym pojęcie?

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    a gdzie przyjmuję dr Chęciński w piątki ?? na reymonta ??

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    heh ;D
    na internecie to pisze ze na Reymonta ;D
    czyli przyjmuje gdzieś koło poczty ??? ;P
    bo coś czytałam na forum i ktoś pisał coś takiego ale wole się upewnić ;D

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    sabibi-ikoło poczty ale na Matejki w domu dr.Makłowicz tam wynajmuje gabinet dr.Checiński a reymonta jest za szpitalem.Zawsze mozna podejsc do szpitala na oddział i sie z nim umówic na wizyte-jeszcze nie "przesiaknał " i jest dosc ambitny:)

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    [quote=gość: SSSSSS] a gdzie przyjmuję dr Chęciński w piątki ?? na reymonta ?? [/quote]

    Nie wiedziałem, że dr Chęciński zrobił specjalizację z ginekologii :)

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    witam, mam takie pytanie, słyszałam, że dr Mincał przyjmuje na NFZ w Pcimiu. Czy któraś z forumowiczek orientuję się gdzie dokładnie przyjmuje i kiedy? I jak wygląda rejestracja tam?

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Dr Chęciński jest podczas robienia specjalizacji. Nadal...

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Dr.Micał przyjmuje na nfz w Pcimiu za Rabą.w czwartki,ale jest bardzo dużo pacjentek

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    dzięki straszne :)

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    a znasz może godziny w których przyjmuje?

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    od 8.30 do 12.ale zadzwoń sobie bo czasem go nie ma wcale,albo jak ma dużo pacjentek to przyjmuje tylko ciężarne.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    ok strasznie Ci dziękuję :)

    Cytuj

Odpowiedz