Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 13 lut 2011

    Iza pozdrawia doktora Chęcińskiego :)

    / a to wcześniej to nie ja!!!!!!!!!/

    1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Kolo a co piszesz książkę ? to zapytaj Policji na pewno podadzą Ci nazwisko.

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    Polecam dr Wróblewskiego!!!. Wysoki poziom świadczonych usług, profesjonalne podejście, gabinet super, miła położna, dr super, o czym zapewne świadczy mnóstwo pacjentek korzystających z jego usług. Może dla niektórych wadą być jedynie, że wizyta i poszczególne badania jednak trochę kosztują. Polecam!!!

    1 Cytuj
  • 18 lut 2011

    a ja polecam tego co miał prawie 2 promile..ciekawe jak się teraz czują jego pacjentki..

    1 Cytuj
  • 1 mar 2011

    proszę o informację, gdzie i kiedy dr.Mical przyjmuje, w jakich godzinach. Obowiązuje kolejka czy rejestracja wcześniej?

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    Dr Micał przyjmuje środy i piątki na Żwirki i Wigury (koło apteki). Rejestracja telefoniczna. Godziny od 16-18 (ale tego do końca pewna nie jestem) :)

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    dr.Mical przyjmuje też w Pcimiu w czwartki od 8-12 ale zawsze przyjeżdża na 9 i przyjmuje przeważnie do 13,obowiązuje kolejka i jak ktoś idzie pierwszy raz to musi się wcześniej rejestrować.,bo są terminy.A ciężarne rejestrują sie tylko pierwszy raz.

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    czy ktoś wie czy działa nadal przychodnia koło szpitala? z tego co wiem to miała by zamknieta do końca 2010..... z góry dziękuje za odpowiedx

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    czy jest gdzieś możliowść zrobienia badań za darmo na nfz? jestem w ciąży i leczę się na nfz w Pcimiu u Dr Micała. Proszę o odpowiedź :)

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    jak się leczysz na nfz w Pcimiu to lekarz powinien wypisać skierowanie na badania potrzebne w ciąży, które można zrealizować np. w diagnostyce przy myślenickim szpitalu.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Za darmo od Micała zrobisz w Pcimiu,w tej starej przychodni

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    osobiście polecam Kraków, ponieważ myslenickie nazwiska ginekologów raczej odcinaja kupony od tego co osiagneli kiedys i raczej funkcjonuja na opinii wypracowanej przed laty a niestety sporo zepsutej teraz .

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    zdecydowanie NIE polecam doktora W.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Gość1 , jak coś piszesz to pisz otwarcie, bo w Myślenicach jest dwóch lekarzy na W i możesz kogoś urazić. Mam wrażenie że na forum siedzą same dewotki, co nie mają nic do roboty tylko oczerniać drugiego, a sama pożal się boże w czym może coś zaprezentować , no chyba swoją głupotę.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Jestem obecnie w ciąży i od lat zresztą jestem pacjentką doktora Wróblewskiego. Zawsze pomocny, nigdy nie zbędzie tylko odpowie i doradzi, dokładnie analizuje problemy i dobiera badania które maja pomóc w diagnostyce. Bardzo odpowiedzialny i rzetelny lekarz, zawsze można sie go poradzić nawet przez telefon o każdej porze dnia i nocy.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2011

    Witam - potrzebuję dobrego lekarza, który zrobi prywatnie porządnie usg piersi. Nie jestem z Myślenic i bardzo proszę o odpowiedź.

    Cytuj
  • 9 mar 2011

    Jeśli chodzi o takie usg to najlepiej umówić się na wizytę w Certusie. Dawna przychodnia Tele-Fonika , najlepiej zadzwonić i spytać czy jeszcze robią i jakie są terminy

    Cytuj
  • 10 mar 2011

    [quote=gość: gość 1] Dr Chęciński umawia wizyty na godzinę,więc długo się nie czeka. [/quote]
    [quote=gość: gość 1] Dr Chęciński umawia wizyty na godzinę,więc długo się nie czeka. [/quote]
    A CZY KTOŚ WIE< GDZIE W MYŚLENICACH PRZYJMUJE DR PRZEKLASA? PODAJCIE ADRES< NR TEL I DNI PRZYJMOWANIA> DZIĘKI> JAKA OPINIA NA JEJ TEMAT?

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Nie mogę zajść w ciąże proszę polecić mi lekarza. Zastanawiam się nad dr Micał czy Chęciński

    Cytuj
  • 18 mar 2011

    Polecam dr Dudka. zna się na rzeczy. wiem z doświadczenia

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    [quote=gość: gośc23] Polecam dr Dudka. zna się na rzeczy. wiem z doświadczenia [/quote]
    czy ktoś ma jeszcze kogoś do polecenia dzięki

    Cytuj
  • 19 mar 2011

    U dudka zaczniesz od zrobienia podstawowych badań twoich i partnera. U mnie trwalo to 2 miesiace a u innego lekarza leczylam się rok...

    Cytuj
  • 21 mar 2011

    Błagam kobieto tylko żaden z nich !!!!!Wyśmiewni,chamscy,zero tolerancji jesli chodzisz do innego doktora a trafisz do szpitala na ich dyżur.

    2 Cytuj
  • 21 mar 2011

    Myślałam że Micał jest inny

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2011

    Wniosek jeden po wczaśniejszych bredniach;NIE MIEĆ DZIECI,NIE ZACHODZIĆ W CIĄŻE,BO WSZYSCY SĄ ŻLI!!!

    1 Cytuj

Odpowiedz