Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 22 mar 2011

    dokładnie

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    Nie wszyscy są zli -tak nie powiedziałam -ale miałam niedawno do czynienia z obydwoma ,,M,, i ,,Ch,,-i wiem z własnego doświadczenia jak mnie potraktowali -zresztą koleżanka była w szpitalu i doktor ,,M,, do pielęgniarki powiedział wskazując na koleżankę ,,,co ta rodzi,,,-to przepraszam bardzo jesli to jest dobry i taktowny lekarz to współczuje wyboru-ja przy obydwóch czułam się poniżona i to w takiej sytuacji gdzie powinno byc współczucie i wsparcie :-(((

    Cytuj
  • 22 mar 2011

    przy problemie z zajsciem w ciaze trzeba szukac lekarza od bezplodnosci,a nie ginekolog poloznik,(nie mam nic do naszych myslenickich lek)tak mi kiedys doradzil mily gin z naszego szpitala POZDRAWIAM

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    a gdzie przyjmuje dr Olszańska ktoś mi podpowie? i w jaki dzień czy u niej można umówić się na godzinę?nie znam w ogóle tej pani dr . Może ktoś o niej coś napisze?

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    kilka stron wczesniej się cofnij...

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    ja Olszańskiej nie polecam, ona jest tylko do wypisywania recept na środki anty, a jak zaczyna sie problem to sobie nie radzi. A pozatym jest niemiła i głupio się podsmie*****. NIE POLECAM , POMIMO WIELU POZ.OPINI

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    Witam wszystkie kobiety.Pewnie nie jedna z Was miała przykre doświadczenie typu,,poronienie,,.Wiem że powinien mi to powiedzieć lekarz ,ale mimo wszystko chciałam zapytać o opinię jeszcze Was.Mianowicie po jakim czasie od poronienia i łyżeczkowania można znowu próbować zajść w ciążę??

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    Po pierwszej miesiączce od łyżeczkowania byłam u lekarza na kontrolnym usg. Było wszystko w porządku, stwierdził że od kolejnego cyklu można się starać.

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    123 -powiedz mi czy starałaś się tak jak Ci powiedział lekarz czy raczej nie i czekasz jeszcze ??

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    ja polecam dr. Wardasa, chodziłam do niego całą ciąże, wszystko wyjaśni i odpowie na pytania, a pozatym cena nie jest tak wygórowana jak u myślenickich lekarzy, pomimo tego że od wielu z nich jest dużo lepszym specjalistą.

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    Milena-ja jak poroniłam to czekałam ok 3 miesięcy od poronienia tak mi lekarz mówił i tak tez sie stało po 3 miesiącach znowu zaszłam w ciąże i było wszystko w porządku urodzilam zdrową córeczke

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    misia-Gratuluje i pomimo że mi serce krwawi to cieszę się razem z Tobą :-))
    powiedz czy ja też mam szanse?? tak bardzo chce dziecka a boje się spróbować znowu -a jeśli historia się powtórzy i znowu je stracę??!!!

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    Milenko,napewno sie uda zobaczysz,doświadczysz tych cudownych chwil i będziesz cieszyć sie maleństwem.Zyczę Ci tego z całego serca:))

    Cytuj
  • 23 mar 2011

    milena-napewno ci się uda,ja już spodziewam się drugiego dziecka w czerwcu i wszystko w porządku,a pierwsza córa rosnie jak na drożdżach.Napewno wszystko będzie dobrze.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    misia-a do jakiego lekarza chodzisz jeśli mogę spytać??I kiedy poszłaś po poronieniu na pierwszą wizytę??czy przepisał Ci jakieś leki ???Jakies specjalne badania???z góry dziekuje za odp.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    MILENA:Słuchaj własnego serca i ciała.Ja po poronieniu miałam jeden cykl,kolejny juz byłam w ciąży,mam córeczkę,wszystko było dobrze.Zależy w którym tygodniu było poronienie.Niestety to bardzo częsty problem naszych czasów,niektórzy mówią nawet,że 7na 10 ciąż kończy się poronieniem.Gdybyś chciała wiedzieć coś więcej daj jakieś namiary.Pozdrawiam.Będzie dobrze!!!!

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    kiki-a czemu zależy od tego w którym tygodniu było poronienie(7tc)???

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Milena-ja chodzę do Micała,a po poronieniu odczekałam 3 miesiące bo tak mi zalecił lekarz ,i zaszałam w ciąże.A leków żadnych nie brałam i nie robiłam badań,miałam tylko podaną immunoglobulinę bo mam konflikt.I właśnie lekarz mówił że jedno poronienie o niczym nie świadczy,że tak sie zdarza czasem.Jak juz jest wiecej poronień to trzeba się przejmować.

    Cytuj
  • 24 mar 2011

    Chodzi o to żeby się wszystko wygoiło po ciąży,poronieniu,ja też chodziłam do Micała i powiedział,że jeśli się czuję psychicznie,to fizycznie nie widzi przeciwskazań,żebym znów była w ciąży.

    Cytuj
  • 25 mar 2011

    Szczerze to żadem gin z Myślenic nie nadaje się co do bezpłodności ,szczerze POLECAM Kraków i dr. Jarosława Janeczko ma klinikę na 29 Listopada kolejki duże ale warto przyjmuje również w Bochni dzięki niemu mam 2 dzieciaczków PEŁEN PROFESJONALIZM w tym czo robi:))))

    Cytuj
  • 28 mar 2011

    Polecę dobrego ginekologa z Krakowa kobietą ,które nie mogą zajść w ciąże,znajoma dzięki niemu ma wspaniałą córeczkę,a wydawało się ,że nigdy nie zostanie mamą,dr Władysław Glinka-Kraków.Ja natomiast chodzę do lekarza z Myślenic,nie mam nic im do zarzucenia absolutnie!
    U mnie po pierwszym poronieniu 6 tyg.(sprawdziłam na usg czy wszystko jest ok ,lekarz nie kazał odczekiwać nic w następnym miesiącu byłam w ciąży tylko przyznam ,że po staraniach 14 dnia cyku brałam luteine 50 pod jezyk przez 10 dni i udało się )Powodzenia!

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    PROSZĘ O PODANIE ADRESU W M-CACH, GDZIE PRZYJMUJE DR PRZEKLASA, DNI PRZYJĘĆ I NR TEL. DO P. DOKTOR

    Cytuj
  • 11 kwi 2011

    [quote=gość: AJA] PROSZĘ O PODANIE ADRESU W M-CACH, GDZIE PRZYJMUJE DR PRZEKLASA, DNI PRZYJĘĆ I NR TEL. DO P. DOKTOR [/quote]
    Dr Przeklasa przyjmuje w Mszanie Dolnej. Podaj priva, to Ci napiszę więcej...

    4 Cytuj
  • 14 maj 2011

    a cóż to, temat ginekologów umarł śmiercią naturalną. widać chyba wszystko zoststało już powiedziane. Ja jednak wciąż nie mogę się zdecydować do kogo pójść .

    Cytuj
  • 26 maj 2011

    Witam mam takie pytanie, czy u któreś z Pań, które chodzą do dr Micała lekarz przepisuje antykoncepcję? Bo chciałam do niego zacząć chodzic a niektóre znajome mówią, że jest on bardzo prorodzinny i ciężko u niego w tej kwesti. prosze o odpowiedź

    Cytuj

Odpowiedz