Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 29 lip 2009

    do OLO: ja byłam kiedyś u "pani dr" M. i więcej tam nie pójdę. nie dość że się spóźniła chyba z godzinę i nie odbierała tel. badanie było w sumie ok. gdyby nie cena jaka sobie potem zaśpiewała. miała mi pobrać materiał na cytologię i posiew. zapłaciłam chyba 250 zł! myślałam że padnę jak mi to powiedziała (wiem że badania są drogie, ale to była przesada). potem miałam czekać na wyniki 2 TYGODNIE!!! gdzie cytologie robi się pół godziny a posiew jeśli coś rośnie zajmuje max 4-5 dni!! więc nie wiem ile ona trzymała tam ten materiał zanim go oddała do lab. potem jak poszłam po wyniki to za przepisanie recepty wzięła jak za normalną wizytę chyba ze 100 zł!

    4 1 Cytuj
  • 29 lip 2009

    :D dokładnie!!! cała Pani M każe sobie płacić nawet za "Dzień Dobry" i to za każdą głoskę osobno ;)w dodatku totalne zero kompetencji i w sumie dość obskurny gabinet ble

    3 Cytuj
  • 29 lip 2009

    Do edyty.g WIARA CZYNI CUDA!!! WIEC TRZYMAJ SIĘ SWOICH POGLADÓW
    Wszystkim Myśleniczanom życzę dużo zdrówka, bo bez niego może być kiepsko.

    3 3 Cytuj
  • 30 lip 2009

    Dziękuje Wam za info odnośnie dr M., z tego co mowicie to napewno nie mam zamiaru placić takie sumy za jedną wizytę, zwłaszcza ze ja muszę robić często posiewy. Bede sie rozdlądać gdzie indziej.

    1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    DO GOŚCIA "PACJENTKA"
    Napisałaś: "wiara czyni cuda"
    Nie czepim się szczegułów, ani nie wstrzynam awantur (przynajmniej nie mam takiego zamiaru). Muszę jednak wyjeśnić ci ważną różnicę w naszych wypowiedzich. W odpowiedzi jaką napisałam do ciebie nie użyłam nawet słowa bliskoznaczego ze słowem "wierzę". Ja WIEM że myślenicki szpital poprawił się o niebo, Ja WIEM że "naszym" lekarzom (choć na poewno nie wszyskim) można zaufać. Jak pisałąm mam sytuację w której bardzo często korzystam z pomocy lekarzy w Myślenickim szpitalu. Bardzo często moja rodzina wymaga pomocy pogotowia. Nie móiwę że wszyscy są wspaniali ale żeby twierdzić że Każdy lekarz nie potrafi lezyć to jednak spora przesada. Lubię kiedy na "forach" wypowiadają się ludzie z doświadczeniem. Zapytałam cię więc czy masz jakiś dowód na poparcie swoich negatywnych i moim zdaniem krzywdzących opinii. Podtrzymuję pytanie, bo widzisz zanim o kimś powiesz coś złego zastanów się czy mówisz co wiesz? Czy tylko złośliwie oczerniasz. Takie złośliwe plotki są krzywdzące. Żeby była jasność NIE TWIERDZĘ ŻE TY ZŁOŚLIWIE PLOTKUJESZ!!!! Chce tylko żebyś wyjaśniła powody swojej opinii i rozwiała wąpliwości :) Pozdeawiam.

    2 1 Cytuj
  • Agnieszka Jabłońska 31 lip 2009

    Ja chodzę do dr Dziewońskiej już od ponad 2 lat, jestem b. zadowolona i nie zamierzam jej zmieniać...zobaczymy jak będzie kiedyś jak będę w ciąży...narazie wszystko ok. Wyrozumiała, cierpliwa, zawsze doradzi i pomoże i ceny też w porządku.

    3 Cytuj
  • 1 sie 2009

    Do moderatora- kiropkę mogę sobie dawać, gdzie tylko chcę!!!!!!!!!!
    [/quote]
    kiropkę-dobre :))))))))))))) [COLOR=green]TEXT[/COLOR]

    Cytuj
  • 3 sie 2009

    Do edyty.g podaje jeden z dowodów na Twoim zdaniem krzywdzące opinie; na podstawie zdjęcia rtg stwierdza się przewlekłe niewyleczone od dzieciństwa zatoki. Przepisuje się silny antybiotyk na 2 tygodnie po czym na wizycie kontrolnej lekarz żąda zdjęcia rtg (nie miałam zleconego kolejnego) podaje mu to na podstawie którego stwierdził przewlekłe zatoki i pada wypowiedź; No widzi Pani jak świetnie wszystko zeszło?- jest idealnie!!! Mogłabym tu mnożyć przykłady ale nie chcę zniechęcać potencjalnych pacjentów. Zdaję sobie sprawę, że trochę zboczyłam z tematu za co wszystkich przepraszam. Tak na marginesie zapytam czy ktoś widział w jakich warunkach są robione badania histopatologiczne (poniekąd decydujące o życiu) dla Myslenickiego szpitala?

    2 Cytuj
  • 3 sie 2009

    Ja poleceam dr Dudka, jest naprawdę dobrym specjalistą i przy okazji psychologiem, potrafi podnieść na duchu i jest skuteczny, wie co robi, nie owija w bawełnę i zawsze odbierze telefon.

    1 3 Cytuj
  • 3 sie 2009

    Niech was dziewczyny ręka boska broni przed Kocotem, kasa kasa kasa.

    8 4 Cytuj
  • 3 sie 2009

    [quote]Nie polecam Chęcińskiego!!-okropnie niemiły lekarz![/quote]

    Ciekawi mnie dlaczego? cóż takiego złego uczynił?.
    O kazdym można tak napisać, ale pasowało by postawić konkretny zarzut.
    Nieprawdaż?

    3 Cytuj
  • 4 sie 2009

    Byłam nie dawno u dr Stangel i zostałam oszukana leczyła mnie na chorobę której nie miałam zrobiła to tylko po to żeby wyciągnąc piniądze poprostu dramat!!!

    3 3 Cytuj
  • 4 sie 2009

    dria 25- to co się tobie przytrafiło to jest karygodne.Ci lekarze to by każdego ze skóry obdarli,tylko czy oni nie mają wyobrażenia,że nie kazdego stać na drogie prywatne leczenie? Chodzi mi oczywiście o leczenie choroby której nie ma.Brak mi słów jak mozna tak robić!!!

    2 1 Cytuj
  • 4 sie 2009

    Ps.Ciekawi mnie jak zakończyła się ta twoja przykra sytuacja? Czy doktorka była świadoma tego co zrobiła?

    Cytuj
  • 4 sie 2009

    [quote=:[hr][quote] napisał]Nie polecam Chęcińskiego!!-okropnie niemiły lekarz![/quote]

    Ciekawi mnie dlaczego? cóż takiego złego uczynił?.
    O kazdym można tak napisać, ale pasowało by postawić konkretny zarzut.
    Nieprawdaż?[/quote]

    Miałam do czynienia z p chęcińskim w szpitalu i nie mam mu nic do zarzucenia, wywarł bardzo miłe wrażenie.

    4 3 Cytuj
  • 5 sie 2009

    DO DARIA 25
    Trzymam mocno kciuki żebyś znalazła siłę na to, aby pociągnąć ją do odpowiedzialności!!!! Jeśli my nie skończymy procederu oszustw w środowisku lekarzy i utrzymamy ich w świadomości, że są bezkarni, to nigdy nie skończy się fala nieuczciwości wśród ludzi (podobno) zaufania publicznego!!!
    Wiem, że już dużo o tym pisałam ale znowu na przykładzie Dr Stangiel nie mogę pominąć UCZCIWOŚCI pani Dr Olszańskiej która leczy mnie juz trzeci rok i podobna sytuacja jest nie do pomyślenia. Chociaż rzeczywiście nie bierzcie sobie tej opinii do serca, bo kolejki są tam tak ogromne że lepiej może już pani doktor nie reklamować żeby udało się do niej dostać ;)

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Tez w najbliższym czasie wybieram się do ginekologa, myślalam aby pójść do dr Olszańskiej lub Steingel. Czy może ktoś sie orientuje w jakich dniach i godz te panie przyjmują - czy tylko w tyg są czy tez w soboty,i tak orientacyjnie ile można sie spodziewac.
    z góry dziekuje za pomoc w tej sprawie
    pozdrawiam ;)

    1 1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Ja polecam dr Kocota świetny lekarz

    2 5 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Czy dr Wróblewski nadal przyjmuje na przeciwko szkoły dwójki?

    1 1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Pani doktor Stangile przyjmuje w pn od 13.00 do 19.00 i we wtroki i piatki od 14.00 do 19.00. Wczesniej trzeba sie umowic ( 601 453 276 ) Koszt wizyty zazwyczaj 80 zl. No chyba ze robione jest USG lub cytologia ( jestem w 33 tygoniu ciazy ) wowczas max do 120 zl

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Z tymi ginekologami jest tak ze na kazdego znich znajdzie sie wiele osob ktore nie mialy zbyt milych wspomnien. Ja osobiscie chodze do pani doktor Stangiel. Nie przesadza z badaniami, jestem w 33 tygodniu ciazy, i nie powiem zlego slowa na nia. Przez pierwszy trymestr chodzilam do pani doktor Dziewońskiej i ona nie widziala nic niepokojacego w moich wynikach badan. A po samych normach mozna bylo sie domyslic ze cos jest nie tak. Od 2 trymestru zaczelam chodzic do pani Stangiel i okazalo sie ze mialam anemie. Teraz na szczescie juz wszystko wporzadku, ale nie wyobrazam sobie co mogloby sie stac gdybym nie zrezygnowala z uslug pani Dziewońskiej. ALe wiele z moich znajomych chodzi do pani Dziewońskiej i nie narzeka. Kazdy przypadek jest inny, i kazdy lekarz moze popelnic blad. Dlatego ja nie patrzylam na opinie innych, jesli komus nie odpowiada lekarz zawsze moze go w trakcie leczenia zmienic

    1 Cytuj
  • 5 sie 2009

    Dzięki za porady dot Pani Steingel , i kontakt do niej.

    2 Cytuj
  • 5 sie 2009

    dokładnie wiedziała co robi dr Stangel poprostu odradzam do niej chodzic chyba,ze lubicie byc naciągani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    3 Cytuj
  • 6 sie 2009

    Czytam wasze wypowiedzi na temat lekarzy i zupełnie nie wiem do którego najlepiej sie udać. Czy ktoś może orientuje sie jak przyjmuje dr Dziewońska lub Olszańska, w jakich dniach mniej wiecej, i ile tak orientacyjnie płaci sie za wizytę? Byłabym wdzieczna za pomoc.

    Cytuj
  • 6 sie 2009

    ja nie neguje ze dr Stanigiel nie wiedziala co robi w Twoim przypaku dario 25 ale mnie nie naciagnela na zadne niepotrzebne leki jak na razie wiec nie moge nic zlego o niej powiedziec. Jestem juz w 33 tygodniu i nie zamierzam zmieniac lekarza, przeciez kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie.Ja w sumie bylam u dwoch ginekologow i tylko o nich moge cos powiedziec. Choc znajomi ostrzegaja jak to ja moge chodzic do pani Stangiel czy pani Dziewonskiej. Przyznam ze chyba o kazdym ginekologu w myslenicach slyszalam dobre i zle opinie wiec trzeb poprostu isc i samemu sprawdzic

    3 Cytuj

Odpowiedz