Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 7 sie 2009

    masz racje lepiej chodzic do miejscowych lekarzy bo krakusy mają w tyłku!

    Cytuj
  • 7 sie 2009

    ja w myślenicach mogę polecić Dziewońską przyjmuje prywatnie na Kazka wielkiego koszt wizyty 60zł, ale jest super !!! a w krakowie prywatnie polecam Beatę Kosibę, przyjmuje na Wrocławskiej w Scanmedzie koszt wizyty 64zł, ale jest nie do podbicia!!! delikatna i bardzo miła!!! poza tym jest młodą kobietą i rozumie drugą kobietę!!! zawsze można na nia liczyć.

    1 Cytuj
  • 7 sie 2009

    [quote]ja w myślenicach mogę polecić Dziewońską przyjmuje prywatnie na Kazka wielkiego koszt wizyty 60zł, ale jest super !!! a w krakowie prywatnie polecam Beatę Kosibę, przyjmuje na Wrocławskiej w Scanmedzie koszt wizyty 64zł, ale jest nie do podbicia!!! delikatna i bardzo miła!!! poza tym jest młodą kobietą i rozumie drugą kobietę!!! zawsze można na nia liczyć.[/quote]
    Mam pytanie odnośnie Pani Dziewońskiej - czy w koszt wizyty wliczone są badania, to będzie moja pierwsza wizyta wiec czego moge sie na niej spodziewać - jakich badań wdzięczna będę z góry za pomoc.

    Cytuj
  • 11 sie 2009

    A ja szczerze polecam doktora Chęcińskiego, bardzo troskliwy lekarz i nie mam nic do zarzucenia

    3 4 Cytuj
  • 12 sie 2009

    ja prywatnie chodziłam do dr Micała przez całą ciążę i muszę przyznać że na początku był spoko ale potem kilka razy mi podpadł i to jeszcze w dniu porodu.Napewno nigdy nie zjawię się już u Niego i nie polecam go.Kilka razy miałam styczność z dr Chęcińskim i musze przyznać że fajny lekarz z Niego.Przynajmniej kilka godz. przed porodem zachował się wporządku pomimo że nie był moim prowadzącym lekarzem.

    3 2 Cytuj
  • 14 sie 2009

    Czy możecie mi coś powiedzieć nt P. Olszańśkiej gdzie przyjmuje, w jakich godzinach i czy warto się wybrać do niej?

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    nie wiem czemu moje pytanie zostalo wykasowane ale zapytam jeszcze raz slyszal moze ktos o remoncie porodowki w myślenicach ?? jesli tak od kiedy to ma byc ??

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Czy może mi ktoś powiedzeć na temat lekarza Witolda W.gdzie przyjmuje i tak ogólnie jaki on jest jako lekarz,słyszałam że ma bardzo duzo klientek.dzięki

    Cytuj
  • 19 sie 2009

    Dr Witold W. przyjmuje w bloku na przeciwko szkoły dwójki. Tak,ma dużo pacjentek, ja jestem jedną z nich, bardzo fajny lekarz, polecam go. Pomocny, wytłumaczy wszystko. Jednak na pewno są i kobiety,którym podpadł, bo wiele negatywnych opinii słyszałam na jego temat, jednak ja jestem zadowolona. Chodzę do niego od 2 lat.

    2 1 Cytuj
  • 19 sie 2009

    Polecam doktorke obok poczty.Leczyłam sie u mniej na bezpłodnosc i tylko ona mi pomogła.Dzieki niej mam 2 pieknych dzieci:)

    2 Cytuj
  • 24 sie 2009

    Widzę że opinie są różne ale może ktoś mi doradzi. Mam już jakiś czas pewną chorobę (uleczalną) której nie mogę się pozbyć, oczywiście byłam u gin ale nie napiszę jakiego bo chcę zobaczyć czy ktoś mi go poleci. Za każdym razem zostawały mi przepisywane te same lekarstwa mimo że choroba się nawracała, jestem taka wkurzona! Błagam kto naprawdę jest mi wstanie pomóc!

    Cytuj
  • 24 sie 2009

    Dodam że tą chorobą jest grzybica pochwy, strasznie bolesna. Może ktoś się na nią u kogoś leczył i z sukcesem?

    1 Cytuj
  • 24 sie 2009

    Olka ,niewazne kto cię leczyl i jak , wazne co teraz masz zrobić .
    Po pierwsze powinnas zrobic badania tarczycy, poziomu cukru we krwi bo to jest częsta przyczyna nawerotów grzybicy. Po drugie musisz sie upewnic czy to napewno grzybica ( tu patrz dobry ginekolog) po trzecie zawsze nalezy leczyć partnera seksualngo!
    Tak mi powiedzial kiedys mój doktor, (chodzę do Checinskiego i muszę go polecic , miły i konkretny.)
    Jak na razie nie mam problemów( odpukać) , a przyznac musze ze sie też sporo meczylam w przeszlości.
    U mnie problemem bylo ze moj poprzedni ginekolog ( nie powiem kto) leczył mnie skutecznie ale nie dawal leków dla męża i czesto byly nawroty!!!
    Naszczescie teraz jest ok.

    2 1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    Mam pytanie, czy ktoś wie w jakich godzinach przyjmuje dr Dziewońska i w jakie dni? I czy ma długie terminy. Za wszelką pomoc w tej sprawie z góry dziękuje.

    1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    Dzięki wielkie, więc miałam rację że mój partner też musi się leczyć a on się kłócił, ale mu zrobie wykład ale najpierw pójdę do dobrego gin oczywiście.

    1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    A najlepsze jest to że mój poprzedni gin wiedział że mam stałego partnera a nawet nie wspomniał o jego leczeniu, co za kretyn!

    1 Cytuj
  • 25 sie 2009

    dr Dziewońska to PARTACZKA nawet się nie zapisuj do niej Karo

    3 Cytuj
  • 25 sie 2009

    To już nie wiem do kogo sie zapisać, zaleźy mi na tym aby iść do kobiety, bo to moja pierwsza wizyta. Czy w Myślenicach poza Panią Dz. przyjmuje jakaś Pani Dr która nie ma zbyt wygórowanej ceny za wizytę. Tez nie bardzo jestem przy kasie, ale myślę że tak max za wizytę moge dać 60-80, max do 100 zł, zależy mi aby zrobić podstawowe badania. Pomóżcie BO juz kompletnie nie wiem do kogo się wybrać.

    Cytuj
  • 25 sie 2009

    [quote]dr Dziewońska to PARTACZKA nawet się nie zapisuj do niej Karo[/quote]

    Co za bzdura !!!!!!!!!! chodzę do doktor Dziewońskiej i jestem z niej BARDZO zadowolona zawsze miła uśmiechnięta super specjalista !!! zawsze dokładnie i rzeczowo odpowiada na każde moje pytanie !!!wizyta u niej kosztuje 70 zł cyto 30 usg pomiarowe 40 zł

    Ana9 nie wiem skąd ta opinia Partaczki !!!!!

    2 Cytuj
  • 25 sie 2009

    Nie polecam iść do kobiety-ginekologa, faceci są delikatniejsi. Miałam do czynienia z lekarzem kobietą, jak i mężczyzną i polecam zdecydowanie mężczyznę.

    5 2 Cytuj
  • 25 sie 2009

    [quote]Nie polecam iść do kobiety-ginekologa, faceci są delikatniejsi. Miałam do czynienia z lekarzem kobietą, jak i mężczyzną i polecam zdecydowanie mężczyznę.[/quote]
    Myślę że narzucanie komuś do kogo ma isc i że lepiej jest u lekarza mężczyzny to drobny nietakt każdy ma swój punkt widzenia i jeżeli sam nie zdobędzie doświadczenia u wybranego lekarza to zawsze będzie miał wątpliwości czy do niego isc
    zresztą najważniejsze żeby ów specjalista dysponował rzeczową i fachową wiedzą ;)

    1 2 Cytuj
  • 26 sie 2009

    Mysa i inni chodzący do Pani Dziewoskiej - czy badania wchodzą w koszt wizyty 70 zł, czy może trzeba je traktować jako dodatkowe i osobno płacić i jak to jest z tym odbiorem wyników - też są płatne. To moja pierwsza wizyta i chciałabym wiedzieć czego można się spodziewać.I dzięki za info o Pani Dr. a jeszcze jak ona przyjmuje w jakie dni i godz, czy terminy są długie i czy jest możliwość wizyty w sob np.gdyby kltoś pracował do późna w tyg i nie bardzo miał kiedy podejść w tyg. pozdr

    1 Cytuj
  • 26 sie 2009

    Do Mysy:
    Ale kobieto, ja nikomu nic nie narzucam i to nie jest żaden nietakt!!!!!! (hahaha)
    W tym temacie wyrażane są opinie na temat lekarzy-ginekologów w Myślenicach, więc ja wyraziłam swoją opinię, iż bardziej POLECAM faceta-lekarza!
    Nic nikomu nie narzucam-ucz się czytać
    !

    1 1 Cytuj
  • 28 sie 2009

    KARO o jakie badani CI chodzi ?? dni przyjęć to pon i czwart ( 12 274 16 81)od 16 do ostatniego pacjenta :)

    DO Magdalena : hahaha szkoda mi pisać koment do twojego postu ;)

    Cytuj
  • 30 sie 2009

    [quote]Nie polecam Chęcińskiego!!-okropnie niemiły lekarz![/quote]

    generalnie jako człowiek też jest niemiły ;-/

    4 Cytuj

Odpowiedz