Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 10 kwi 2012

    ja dr checinskiego nie chce obrażać z całym szacunkiem dle niego , ale uwazam , ze jak sie idzie do lekarza specjalisty to powinien miec specjalizacje ukonczona i zdany egzamin koncowy .i tyle w tej kwestii.kazdy ma wybór.a do dr p.checinskiego pełen szacunek za odwge.pozdrawiam

    9 11 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    ludzie co wy się tak na niego uwzięliście. Przecież wszyscy wiedzą ,że specjalizacji nie ma ,nie ukrywa tego ,więc o co Wam chodzi? Kto nie chce nie musi do niego chodzić!

    P.S. Nie jestem jego pacjentką

    10 10 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Jestem pacjentką dr Chęcińskiego,jest to lekarz który martwi się i dba o swoje pacjentki.
    I z pośród wielu lekarzy w Myślenicach,a odwiedziłam ich kilku wybrałabym Dr Chęcińskiego.
    "Specjalista" to tylko tytuł,skoro jest ginekologiem,prowadzi ciąże i leczy różne przypadłości kobiet to zna się na tym co robi i bierze pełną odpowiedzialność za to.
    A ty maranos von pzdzioch czy jakoś tak zejdz z niego.

    7 10 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Jesli ktoś kogoś obsmarowuje w takiej branży to tylko zazdrosna konkurencja,która boi się utraty pacjentek,bo jest ktoś lepszy.

    7 5 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    Co ty porównujesz! przecież Dr Chęciński wykonuje zabiegi operacyjne,mi akurat wisi czy ma specjalizację ukończoną,tym bardziej dba i dopytuje innych,przynajmniej nie przejedzie się na rutynie bo im starsi lekarze, to często rutyna ich gubi ,takie jest moje zdanie.
    Jeszcze jedno ,lekarz powinnien dbać o pacjentkę jak nalezy,jeśli chodzi prywatnie całą ciąże,to powinnien ją rozpoznawać na oddziale i pytać o samopoczucie itp,jakiekolwiek zainteresowanie,nie będę opisywać innych lekarzy ,bo każdy ma ,że tak powiem jakieś wpadki,ale najgorsza rzecza jest olewanie pacjenta i wyczekiwanie ,że tak powiem na datek..od takich lekarzy z daleka!

    6 9 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    nie polecam dr Stangel, straszna kobieta!!!! byłam w 5 tygodniu ciązy i zarodka nie było, a samo jajo czy jak to sie tam nazywa, pani dr powiedziała mi ze z moja ciążą jest coś nie tak i tak mnie nastraszyła ze beczalam 14 dni oczywiscie odrazu poszłam do dr wróblewskiego (pierwszy lepszy jak byl) on mnie uspokoił dał jakąś nadzieje, powiedział że to wczesna ciąża i zeby sie nie przejmować, no i nadal do niego chodze. a stangel odpada, nie ma podejscia, owszem jest mila ale nie umie przekazac informacji, jak sie do niej dzwoni na telefon to odbiera z pretensjami. tragedia

    11 2 Cytuj
  • 10 kwi 2012

    no własnie rutyna jest zgubą lekarzy z wieloletnim doswiadczeniem

    4 7 Cytuj
  • 11 kwi 2012

    Niestety wszystkie te opinie to jak opowieści mrówki o świecie, ,która po raz pierwszy w życiu poznała gdy odeszła od kopca na trzydzieści dwa centymetry i oniemiała gdy zobaczyła ten świat wokoło. Oczywiście miała dużo wrażeń ,przeżyć i tym bogactwem podzieliła się z koleżankami mrówkami,równie mądrymi i doświadczonymi jak i ona.

    7 4 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    ciekawa teoria :) każdy niech sobie chodzi do kogo chce

    2 3 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    czy pani DR. DZIEWOŃSKA dalej przyjmuje na kazimierza przed wiaduktem wie ktoś może w jakie dni....

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2012

    Dr Kocot zakupił nowy sprzet terazobi usg 4d bardzo fajne i wg mnie jest on bardzo dobrym specjalista!!!

    7 11 Cytuj
  • 13 kwi 2012

    [quote=gość: izzii] czy pani DR. DZIEWOŃSKA dalej przyjmuje na kazimierza przed wiaduktem wie ktoś może w jakie dni.... [/quote]
    tak dalej przyjmuje na kazimierza w poniedzialki i czwartki

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    [quote=gość: kasandra87] Dr Kocot zakupił nowy sprzet terazobi usg 4d bardzo fajne i wg mnie jest on bardzo dobrym specjalista!!! [/quote]

    dr kocot i micał dzielą się gabinetem to w takim razie Micał też korzysta z usg 4d?

    3 2 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    oni dziela sie wszystki.

    4 Cytuj
  • 15 kwi 2012

    [quote=gość: rozbawiony] Niestety wszystkie te opinie to jak opowieści mrówki o świecie, ,która po raz pierwszy w życiu poznała gdy odeszła od kopca na trzydzieści dwa centymetry i oniemiała gdy zobaczyła ten świat wokoło. Oczywiście miała dużo wrażeń ,przeżyć i tym bogactwem podzieliła się z koleżankami mrówkami,równie mądrymi i doświadczonymi jak i ona. [/quote]
    BRAWO

    4 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: zosia] gość: rozbawiony napisał/a: Niestety wszystkie te opinie to jak opowieści mrówki o świecie, ,która po raz pierwszy w życiu poznała gdy odeszła od kopca na trzydzieści dwa centymetry i oniemiała gdy zobaczyła ten świat wokoło. Oczywiście miała dużo wrażeń ,przeżyć i tym bogactwem podzieliła się z koleżankami mrówkami,równie mądrymi i doświadczonymi jak i ona.
    BRAWO [/quote]

    rozbawiony tak pisze bo nie musi chodzić do ginekologa

    5 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    A ile bierze dr Dziewońska za wizytę, dalej 60 zł?

    1 1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    [quote=gość: natalka] A ile bierze dr Dziewońska za wizytę, dalej 60 zł? [/quote]
    90 zl wizyta

    2 1 Cytuj
  • 18 kwi 2012

    Ja ostatnio u Dziewońskiej płaciłam 130 zł (wizyta + usg). Trochę sobie liczy...

    3 1 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Ja miesiąc temu u dr.Dziewońskiej płaciłam 90zł.

    1 2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    USG NIE NASWIETLA,TO SA FALE DZWIEKOWE CALKOWICIE NIE SZKODLIWE DLA DZIDZA-Z ZACOFANIE TRZEBA WALCZYS-NIE SA TO PROMIENIE X CZYLI RTG

    1 5 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    jaki jest koszt wizyty u dr checinskiego-badanie,usg,cytologia

    2 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    [quote=gość: :),] jaki jest koszt wizyty u dr checinskiego-badanie,usg,cytologia [/quote]
    Wejdź na jego stronę tam jest cały cennik. W wyszukiwarkę wrzuć Chęciński ginekolog Myślenice to wyskoczy jego strona.

    2 1 Cytuj
  • 22 kwi 2012

    jaki jest koszt wizyty u dr Micała -badanie,usg,cytologia

    1 4 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    co sadyicie o dokt.kococie.

    2 6 Cytuj

Odpowiedz