Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 23 kwi 2012

    Wizyta z usg u dr Micała kosztuje 80 zł. Kosztu cytologii dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że 20 zł.

    1 4 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    [quote=gość: Magdaaa] Wizyta z usg u dr Micała kosztuje 80 zł. Kosztu cytologii dokładnie nie pamiętam ale wydaje mi się że 20 zł. [/quote]

    dokłAdnie z cytologia płaciłam 100 zł

    2 3 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    A czy któraś sie może wypowiedzieć odnośnie dr Micała przy porodzie? Przyjedzie do swojej pacjentki jeśli to nie czas jego dyżuru? Proszę o "świeże" opinie bo słyszałam że jak u wielu lekarzy z biegiem lat jego zaangażowanie maleje... Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczki :)

    2 2 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Ja jestem pacjentką dr Micała i ostatnio wylądowałam w szpitalu na ginekologii (nie rodziłam jeszcze) to przychodził do mnie co dziennie gdy miał dyżury. Pytał jak się czuje, badał mnie, zlecał badania. Także tutaj pod tym względem nie mam mu nic do zarzucenia. Nie wiem czy tak samo zachowuje się przy porodzie ale ogólnie jestem na razie z niego zadowolona.

    6 3 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    ja tez jestem pacjentką dr Micała, rodziłam w sierpniu i nie mogę złego słowa powiedzieć na niego, przyszedł do porodu i pomagał jak tylko mógł, jak leżałam na położnictwie to tez zaglądał i pytał czy wszystko w porządku ze mną i dzieckiem,naprawde wspaniały fachowiec i ma podejście do kobiety w każdym wieku

    6 3 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Koszt wizyty u dr Chęcińskiego to 70 zł (w tym już jest badanie usg) cytologie ma droższa bo 40 zł,dr Micał 80 zł bodajże cytologia 20 zł,obydwoje robią u tej samej osoby cytologię czyli Chęciński bierze ciut więcej.Jeśli chodzi o opiekę ,to fakt najbardziej interesują się przed porodem,w końcu chodzimy i płacimy,[quote=gość: :),] jaki jest koszt wizyty u dr checinskiego-badanie,usg,cytologia [/quote]
    Wizyta u Dr Chęcińskiego 70 zł razem już z usg ,cytologia 40 zł.

    3 2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Nie wierzę ,że cytologia u micala kosztuje 20 zl, skoro pani cytolog Czerwonka ,u której robi cytologie liczy sobie 50 zł za badanie ( wiem bo kiedyś u niej bezpośrednio robilam cytologie), ciekawe niby dla czego od Micala bierze po 20zł skoro sama sobieliczy 50 ???

    1 3 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    u Kocota 30 zł wiec co w tym dziwnego

    2 2 Cytuj
  • 26 kwi 2012

    Polecam gin.z Dobczyc na NfZ przyjmóje w przychodni bardzo dobry i konkretny lekarz robi usg w gabinecie oczywiscie za darmo...

    2 2 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    ja płaciłam u dr Micała 20 zl za cytologie wiec tak bierze jak ludzie piszą

    5 2 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: mariolaa] Nie wierzę ,że cytologia u micala kosztuje 20 zl, skoro pani cytolog Czerwonka ,u której robi cytologie liczy sobie 50 zł za badanie ( wiem bo kiedyś u niej bezpośrednio robilam cytologie), ciekawe niby dla czego od Micala bierze po 20zł skoro sama sobieliczy 50 ??? [/quote]

    No tak wszystkie kłamiemy choć po tyle płaciłyśmy:)

    8 1 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: mall] Polecam gin.z Dobczyc na NfZ przyjmóje w przychodni bardzo dobry i konkretny lekarz robi usg w gabinecie oczywiscie za darmo... [/quote]
    zgadzam się, po co płacic prywatnie-a tam kazdego przyjmą i to za darmo. lekarz bardzo dobry.
    A Pani Czerwonka to bierze duzo za cytologię, pobranie minute, drug aminuta spojrzy pod mikroskop i tyle

    2 6 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    proponuje nastepnym razem zrobić sobie samemu cytologie. Bedziesz wtedy sie wpatrywac w mikroskop nawt 2 h, do woli.

    8 5 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Czy ktoś się orientuje czy dr Olszańska dziś przyjmuje?

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    witam! mam wielką prośbę o poradę bo nie wiem którego lekarza wybrać dr Dziewońską czy dr Micała? Oboje mają dobre i złe opinie, dodam że jestem w ciąży (początek) i chciałabym żeby to był lekarz ze szpitala w Myślenicach. Z góry dzięki za każdą pomocną opinie

    Cytuj
  • 30 kwi 2012

    Tylko nie Dziewońska , Micały nie znam ale tej kobiety nie polecam SZCZERZE

    8 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    dlaczego ?

    1 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    publicznie nie mogę powiedzieć więcej, ale wiem co mówię

    7 3 Cytuj
  • 30 kwi 2012

    [quote=gość: funnyika] witam! mam wielką prośbę o poradę bo nie wiem którego lekarza wybrać dr Dziewońską czy dr Micała? Oboje mają dobre i złe opinie, dodam że jestem w ciąży (początek) i chciałabym żeby to był lekarz ze szpitala w Myślenicach. Z góry dzięki za każdą pomocną opinie [/quote]

    Na początku chodziłam do dr Dziewońskiej a teraz chodzę do dr Micała i ja osobiście wolę jego niż ją. Do Dziewońskiej gdy chodziłam miałam wrażenie że mnie trochę zbywa bo na korytarzu czeka stado ludzi. Gdy o coś pytałam nie zawsze udzielała konkretnej odpowiedzi i w sprawie której przyszłam (nie była to akurat ciąża) też mi nie pomogła. Poza tym odradziła mi ją pani u której robię badania. U dr Micała jest inaczej. Zawsze dokładnie wysłucha, wszystko dokładnie wytłumaczy, poświęca pacjentce wiele czasu. Prowadzi teraz moją ciąża i jestem z niego zadowolona. Plusem jest też to, że on chyba jest częściej w szpitalu niż Dziewońska. Gdy leżałam na ginekologii przychodził do mnie codziennie. Miał dyżury od wt do piątku a Dziewońską widziałam tylko raz w tygodniu. Dziewońska jest miła kobietą,, dr Micał również tylko jest na pewno bardziej stanowczy.

    5 2 Cytuj
  • 1 maj 2012

    Ja pierwszą ciążę chodziłam do Dr Micała,ogólnie byłam zadowolona,wymiotowałam długo i chodziłam na kroplówki,czasami miałam wrażenie ,ze jest to dla niego uciążliwe to kierowanie na kroplówkę, ale t moje odczucia,po porodzie za kilka miesięcy przyszłam na wizytę ogólnie kontrol i chciałam poprosić o tabletki antykoncepcyjne,od razu Pan Dr pokazał mi zagrożenia brania tabletek,stwierdził ,ze jestem młoda 25 lat i powinnam myślec o następnej dzidzi albo antykoncepcja naturalna ,bądz tylko prezerwatywa,no troche sie zdziwiłam bo chciałam tylko tabletki,przyznam od tamtej pory zmieniłam lekarza,nie mam nic do niego,ale uważam ,ze jeśli kobieta chce tabletki to powinien wypisać ,oczywiście po zleceniu badań.

    6 4 Cytuj
  • 1 maj 2012

    [quote=gość: Iza] Ja pierwszą ciążę chodziłam do Dr Micała,ogólnie byłam zadowolona,wymiotowałam długo i chodziłam na kroplówki,czasami miałam wrażenie ,ze jest to dla niego uciążliwe to kierowanie na kroplówkę, ale t moje odczucia,po porodzie za kilka miesięcy przyszłam na wizytę ogólnie kontrol i chciałam poprosić o tabletki antykoncepcyjne,od razu Pan Dr pokazał mi zagrożenia brania tabletek,stwierdził ,ze jestem młoda 25 lat i powinnam myślec o następnej dzidzi albo antykoncepcja naturalna ,bądz tylko prezerwatywa,no troche sie zdziwiłam bo chciałam tylko tabletki,przyznam od tamtej pory zmieniłam lekarza,nie mam nic do niego,ale uważam ,ze jeśli kobieta chce tabletki to powinien wypisać ,oczywiście po zleceniu badań. [/quote]

    To fakt, że tabletek nie wypisze ale do prowadzenia ciąży nie jest mi to potrzebne. Ja po tabletki poszłam do innego lekarza ale z prowadzenia z mojej ciąży i opieki przez dr Micała jestem zadowolona;

    3 4 Cytuj
  • 2 maj 2012

    Wielkie dzięki za opinie

    Cytuj
  • 2 maj 2012

    nie wiem kogo można polecić bo jeszcze nie byłem, ale jak coś to dam znać.

    1 3 Cytuj
  • 3 maj 2012

    a nie wiecie czy dr Kocot dobrze określa płeć???czy sie myli???kiedy wam powiedział najwczesniej płeć??

    4 Cytuj
  • 3 maj 2012

    podobno Kocot się najrzadziej myli w określaniu płci

    1 4 Cytuj

Odpowiedz