Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 3 maj 2012

    [quote=słoneczko22] podobno Kocot się najrzadziej myli w określaniu płci [/quote]
    Racja ,też tak słyszałam ,że jeśli chodzi o płeć to nie zdarzają mu się pomyłki.Mi inny lekarz już na 90 % powiedział w 3 miesiącu a w czwartym na 100% i się nie pomylił,z tym jesli ma być syn to widać wcześniej,u mnie się sprawdziło w 100%.Pomyłki w tych czasach to chyba rzadkość!

    1 1 Cytuj
  • 4 maj 2012

    Pomyłki dalej się zdarzają, wtedy rodzice mają niespodziankę :)
    Mi jak nie był pewny (bo dziecko tak się ułożyło) to po prostu nie mówił. Dość późno się dowiedziałam jaka płeć (chyba 7 miesiąc ), bo dzidziuś się tak zawsze układał :)

    2 3 Cytuj
  • 4 maj 2012

    nie ważne jaka płeć ,ważne żeby zdrowe było.. i dobrego ginekologa mieć.

    4 1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    no właśnie

    1 Cytuj
  • 7 maj 2012

    Czy dr Micał albo dr Olszańska wykonuje usg piersi i dopochwowe? Gdzie ci dwaj lekarze pzryjmują ?

    1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=gość: anita 45] Czy dr Micał albo dr Olszańska wykonuje usg piersi i dopochwowe? Gdzie ci dwaj lekarze pzryjmują ? [/quote]
    Dopochwowe na pewno,a dr Micał na Żwirki i Wigury budynek zaraz koło apteki przy szpitalu,natomiast dr Olszańska bodajże raz w tyg,przyjmowała po drugiej stronie ulicy (nie wiem jaka to ulica,jest taki duży budynek tam też przyjmuje laryngolog dr Wąsowicz)jakby Ci to wytłumaczyć na przeciw gabinetu Dr.Micała ten budynek być może to ta sama ulica ,nie jestem z Myślenic.

    1 1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    a gdzie rodzić?????

    1 Cytuj
  • 9 maj 2012

    zdecydowanie Myślenice

    3 4 Cytuj
  • 9 maj 2012

    [quote=słoneczko22] zdecydowanie Myślenice [/quote]
    w Turcji

    6 5 Cytuj
  • 9 maj 2012

    Ja powiem tak,jestem za Myślenicami w 100%!!!ale jeśli masz lekarza prowadzącego ciąże ,który pracuje w Krakowski szpitalu to wówczas bym się zastanowiła,ale w Myślenicach jest naprawdę ok!dobra opieka,miła atmosfera!

    2 Cytuj
  • 10 maj 2012

    lekarza mam pracującego w myślenickim szpitalu i skłaniam się ku temu by własnie tam rodzic. szkoda mi tylko ze zabierają maleństwo, tak wiem tylko na 4 godziny, ale po co????/

    Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: calineczka] lekarza mam pracującego w myślenickim szpitalu i skłaniam się ku temu by własnie tam rodzic. szkoda mi tylko ze zabierają maleństwo, tak wiem tylko na 4 godziny, ale po co????/ [/quote]

    Podmieniają na inne. Warto sobie zaznaczyć lub zapamiętać jakiś znak szczególny by można było dochodzić .

    5 1 Cytuj
  • 10 maj 2012

    ;-) dobrze zapamiętam!

    3 Cytuj
  • 10 maj 2012

    a czy dr dudek zawsze kieruje na badania prenatalne czy nie wszystkich?

    Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: calineczka] lekarza mam pracującego w myślenickim szpitalu i skłaniam się ku temu by własnie tam rodzic. szkoda mi tylko ze zabierają maleństwo, tak wiem tylko na 4 godziny, ale po co????/ [/quote
    Ja to byłam tak zmęczona ,że naprawdę jest to czas aby porządnie się wyspać te 4-5 godzin,nad ranem przynoszą do karmienia.Potem na chwilkę zabierają,mycie dzieciaczków,potem zabieraja przed wizytą i przynoszą po wizycie i wówczas dzieciaki zostają cały czas z Wami aż do nocy,te chwile ,gdzie nie ma dzieci jest czas na to aby zjeść spokojnie śniadanie ,przygotować się do
    wizyty,wziąść prysznic,potem nie ma na to czasu,a zdarzają sie rozdartki ,ze tak powiem.

    4 Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: tutti-frutti] a czy dr dudek zawsze kieruje na badania prenatalne czy nie wszystkich? [/quote]
    ja nie miałam zalecanych w pierwszej ciąży jak i teraz w drugiej... takie badania wydaje mi się, że tylko wtedy jak są ku temu powody.

    1 Cytuj
  • 10 maj 2012

    [quote=gość: tutti-frutti] a czy dr dudek zawsze kieruje na badania prenatalne czy nie wszystkich? [/quote]
    Wydaje mi się ,ze po 35/37 roku życia proponują,no chyba ,ze w rodzinie występowały wady genetyczne lub wcześniejsze dziecko obciążone wadą to być może.Zresztą lekarz powinien Ci wytłumaczyć dlaczego kieruje.

    2 Cytuj
  • 11 maj 2012

    to moja pierwsza ciąża, jestem przed 30'a mam świetnego lekarza! i już na samym początku informował mnie o możliwości wykonania takich badań, wytłumaczył co przemawia za, a co nie. Trochę o tym poczytałam...Wiem że w niektórych krajach takie badania to już standard! koszt to około 200zł. Ja się nie zdecydowałam, bo gdyby coś, jakiś malutki nawet procencik było nie tak to sfiksowała bym do końca ciąży. Z pewnością miało by to swoje skutki na zdrowiu dziecka. Jednak przeważyło to iż ani w mojej, ani w rodzinie męża nie ma chorób genetycznych. Jednak jeżeli dowiadujesz się że coś jest nie tak możesz znaleźć odpowiedni szpital lub klinikę i przygotować siebie i dzidziusia....

    2 Cytuj
  • 11 maj 2012

    dodam tylko że wynik nie jest 100% i czasami choć w badaniach coś jest nie tak to dzidziuś rodzi się zdrów jak ryba!!!!!!!! i tego wszystkim życzę!!!

    2 Cytuj
  • 11 maj 2012

    ale czasem w badaniach jest wszystko ok ,we wszystkich badaniach , w badaniach , które kosztowały w sumie 3000 zł , ale dzidziuś nie jest zdrowy,
    co wtedy ? No mróweczki ,co wtedy ? Myślimy , myślimy, ale czy umiemy ? :)

    1 6 Cytuj
  • 12 maj 2012

    [quote=gość: calineczka] a gdzie rodzić????? [/quot
    co tu dużo mówić jedne będą zadowolone drugie nie,zdania na ten temat są podzielone tak jak w każdym innym szpitalu...Ja rodziłam w Myślenicach i jestem zadowolona.Ale jeśli sie wahasz to pomyśl jeszcze o szpitalu na Gala w Krakowie,bardzo dobre opinie ma.

    3 2 Cytuj
  • 12 maj 2012

    Ja też pierwsze dziecko rodziłam w Myślenicach i byłam bardzo zadowolona. Teraz jestem w ciąży z drugim i też raczej wybiorę Myślenice. Opieka raczej dobra,położne sympatyczne, małe wyjątki tylko były troszkę nie tak,tzn.jeden lekarz niesympatyczny ale ogólnie naprawdę OK :)

    2 1 Cytuj
  • 13 maj 2012

    Witam
    Czy może mi ktoś powiedzieć czy dr Wróblewski lub dr Kocot przyjmują jutro rano ok 9?
    Z góry dziekuję.

    2 Cytuj
  • 14 maj 2012

    przejadę się jeszcze do szpitala na ujastek tak sobie go wszystkie dookoła mnie zachwalają..... że aż się wierzyć nie chce że to nie prywatna klinika i że płacić nie trzeba!!

    2 5 Cytuj
  • 14 maj 2012

    [quote=gość: calineczka] przejadę się jeszcze do szpitala na ujastek ( ) tak sobie go wszystkie dookoła mnie zachwalają..... że aż się wierzyć nie chce że to nie prywatna klinika i że płacić nie trzeba!! [/quote]

    Owszem nie trzeba płacić ale tam jest taki przemiał ludzi i mnóstwo porodów dziennie że ja osobiście bym tam nie poszła.Pomyśl jaką będziesz miała opiekę jak jest mnóstwo porodów i każdym muszą się zająć.Tam też patrzą żeby jaknajszybciej wypisać bo musi się miejsce zwolnić na dla następnej pacjentki.Jeśli nie chcesz juz w tych myślenicach choć ja osobiście polecam to spróbuj na Gala.Ja gdybym miała wybrać to jeden z tych dwóch szpitali.

    4 1 Cytuj

Odpowiedz