Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 26 maj 2012

    a ja jeszcze poruszę temam CC :)Który z myślenickich ginegologów najlepiej wykonuje CC ?? będe wdzięczna za odpowiedz

    1 Cytuj
  • 26 maj 2012

    Obydwoje dzieci rodziłam w myślenickim szpitalu, warunki parę......lat temu były jakie były ale na litość boską, gdy nie ma przypuszczenia powikłania, gdy poród odbywa się naturalnie to nie szukajcie kwadratowych jaj, nie wiadomo jakich szpitali, gdzie również może być różnie, tylko rodzić blisko domu, bo wygodnie , przecież to tylko parę dni, a to że w Myślenicach dziecko jest zabierane na parę godzin to uważam za słuszne podejście wiem z autopsji, co to zmęczenie, niewyspanie, bolące, spinające szwy i trochę oddechu od maleństwa którym nacieszycie się do woli przez kolejne parę lat jest jak najbardziej wskazane.Moje dorosłe już pociechy rodziłam tu w Myślenicach i nie żałuję. Wtedy dzieci dostawało się tylko na karmienie, a jakoś nie odczuwam luźniejszych więzi z nim :) i wyrosły wspaniale i to jakie będą nasze dzieci zależy od nas rodziców a nie szpitala gdzie je rodzimy, Pozdrawiam przy okazji wszystkie mamy!!!!!w dniu naszego święta!!!!

    17 2 Cytuj
  • 26 maj 2012

    [quote=gość: Mini] a ja jeszcze poruszę temam CC :)Który z myślenickich ginegologów najlepiej wykonuje CC ?? będe wdzięczna za odpowiedz [/quote]

    W sumie to każdy. Mi cc robił dr Wróblewski. Po 5 dniach mogłam już biegać :) Nie ma się czego bać.

    2 Cytuj
  • 27 maj 2012

    Podobno w miejscu starej por. k przyjmują młode lekarki na nfz

    3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    Czy ktoś się orientuje kiedy Dr Kocot przyjmuje prywatnie popołudniu? I czy trzeba się do Niego jakoś specjalnie wcześniej zapisywać?? Pilne...

    3 Cytuj
  • 28 maj 2012

    w poniedziałki przyjmuje po południu ale telefonicznie się trzeba zapisać ew zapytac czy dziś by cie nie przyjął jeszcze

    2 Cytuj
  • 28 maj 2012

    [quote=dżastin] Czy ktoś się orientuje kiedy Dr Kocot przyjmuje prywatnie popołudniu? I czy trzeba się do Niego jakoś specjalnie wcześniej zapisywać?? Pilne... [/quote]
    Podejdź do gabinetu i zapytaj miedzy pacjętkami, trochę pewnie poczekasz ale z reguły przyjmuje bez problemu.

    1 2 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Doradźcie, który ginekolog myślenicki dobrze dobiera tabletki antykoncepcyjne, bo mój lekarz preferuje metody naturalne:), a nie mam ochoty zapłacić za wizytę i usłyszeć od kolejnego, że w ostateczności coś mi wypisze.

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Przygodę z tabletkami rozpoczynałam w Krakowie,oczywiście poprzedzone badaniami hormonalnymi, ale musiałam po paru latach zmienić dobrał mi odpowiednio lek. Wróblewski

    2 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    A gdzie przyjmuje teraz dr Kocot?

    2 3 Cytuj
  • 30 maj 2012

    ile kosztuje monitoring cyklu u dra Chęcińskiego?

    1 1 Cytuj
  • 30 maj 2012

    Monitoring u dr. Wróblewskiego kosztuje 100 zł.

    1 1 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Przepraszam, że jeszcze raz pytam: gdzie przyjmuje teraz dr Kocot?

    1 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    Koło szpitala a dokładnie obok apteki eskulap.

    2 3 Cytuj
  • 1 cze 2012

    dr Kocot przyjmuje obok szpitala naprzeciw sklepu ze sprzętem medycznym

    3 3 Cytuj
  • 11 cze 2012

    Chciałabym chodzić w ciązy do ginekologa na NFZ. Mam pytanie, jacy ginekolodzy u nas przyjmuja w przychodni? Którego polecacie?Gdzie mam się rejestrować?

    2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=gość: pytanko mam] Chciałabym chodzić w ciązy do ginekologa na NFZ. Mam pytanie, jacy ginekolodzy u nas przyjmuja w przychodni? Którego polecacie?Gdzie mam się rejestrować? [/quote]
    Z tego co wiem to przyjmuja doktor Dyl i Konopka,ale niestety nie polecam ani jednego.

    7 Cytuj
  • 11 cze 2012

    ja też nie polecam :) niestety rzadko się zdarza ale się zdarza że lekarz z NFZ traktuje pacjętkę tak jak powinien , większość przyszłych mam wybiera prywatne prowadzenie ciąży

    7 2 Cytuj
  • 11 cze 2012

    [quote=gość: zuza] Doradźcie, który ginekolog myślenicki dobrze dobiera tabletki antykoncepcyjne, bo mój lekarz preferuje metody naturalne:), a nie mam ochoty zapłacić za wizytę i usłyszeć od kolejnego, że w ostateczności coś mi wypisze. [/quote]

    to penie był doktor M.Micał:)

    6 Cytuj
  • 12 cze 2012

    Polecam dr Dudka, ale na piękne oczy to on nie wyda recepty na antykoncepcje. Ja osobiście miałam plastry i byłam b.zadowolona.

    2 2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    ja NIE polecam Kocota

    3 4 Cytuj
  • 14 cze 2012

    [quote=gość: nokocot] ja NIE polecam Kocota [/quote]
    Dlaczego?

    2 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Do którego gina najlepiej się wybać z zaburzeniami hormonalnymi, ew. czymś poważniejszym?

    Cytuj
  • 14 cze 2012

    idż do ginekologa endokrynologa np. p Milewicz wprawdzie ma specyficzny sposób bycia ale jest fachowiec lub dr.Bereza

    1 1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    A ja polecam Kocota. Konkretnie, fachowo.

    4 3 Cytuj

Odpowiedz