Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 5 lut 2013

    Witam, mam pytanie odnośnie doktora Dudka i Chęcińskiego.
    Nie wiem czy to dobrzy lekarze na pierwszą wizytę???
    żeby było bez skrępowania, w miarę spokojnie,żeby nie rozbili łachy, że odpowiadają na zadanie Im pytania, no i żeby jakoś się zachowywali żebym ze stresu nie uciekła z gabinetu:)
    Czy Panowie Doktorzy badają piersi przy pierwszych wizytach, czy raczej trzeba się Ich o to prosić????
    bardzo się stresuję ale wolałabym gdyby badali bo byłabym pewna, że wszystko jest ok.
    Jakie macie doświadczenie z tymi Panami??? Którego lepiej wybrać????

    1 2 Cytuj
  • 5 lut 2013

    Powiem tak... leczyłam się u 4 naszych myślenickich ginekologów (oczywiście prywatnie) Moim pierwszym lekarzem był doktor Wróblewski, wspominam go ok, ale za namową znajomej zaczęłam chodzić do dr Kocota, co było wieeelkim błędem bo faszerował mnie lekami bez badań, następnie z ciekawości jak zdiagnozuje mój problem zawitałam u dr Dudka - najgorsze wrażenia już na pierwszej wizycie, nieprzyjemny, totalnie olewający stosunek do pacjenta, to był pierwszy i ostatni raz u tego lekarza- nigdy więcej! I tak zdecydowałam się jeszcze na dr Chęcińskiego do którego chodzę do tej pory; bardzo miły lekarz który naprawdę chce pomóc i stosuje różne metody by jak najlepiej zdiagnozować problem i leczyć, i jest dostępny non stop po telefonem! Zawsze życzliwie udziela porad nawet tych błahych (jak się później okazuje) i nie zdziera tak kasy jak przedni lekarze!
    Nie twierdzę, że to mój ostatni lekarz, bo jeżeli coś się zmieni to będę się konsultować z innymi; niestety mój problem jest dość poważny a powyższe wizyty u 4 ginekologów były rozciągnięte w czasie 6 lat, w każdym bądź razie w mojej ocenie zdecydowanie najlepszy jest dr Chęciński, później Wróblewski, co do dwóch pozostałych ostrzegam - nie warto!

    7 4 Cytuj
  • 5 lut 2013

    a ile kosztuje wizyta u dr Olszańskiej?

    2 1 Cytuj
  • 5 lut 2013

    Mimi bardzo dziękuje za Twoją odpowiedź:) wahałam się między tymi dwoma Panami, a po Twojej wiadomości już wiem kogo wybiorę:)
    Pytanie jeszcze czy Dr Chęciński przy pierwszej wizycie bada piersi czy nie?????
    Chciałabym wiedzieć na co się przygotować:P
    pozdrawiam

    1 2 Cytuj
  • 5 lut 2013

    a co sądzicie o dr Wróblewskim.?słyszałam o nim dobre i złe rzeczy.....ale jednak więcej pozytywów....czy on jest też normalnie na oddziale?

    3 Cytuj
  • 7 lut 2013
    weronika napisał/a:

    a co sądzicie o dr Wróblewskim.?słyszałam o nim dobre i złe rzeczy.....ale jednak więcej pozytywów....czy on jest też normalnie na oddziale?

    Ja jestem pacjentką dr Wróblewskiego od 7 lat. Dużo mi pomógł, prowadził moją ciążę. Jestem bardzo zadowolona. Tak, pracuje w myślenickim szpitalu.

    4 7 Cytuj
  • 8 lut 2013

    Dr Chęciński-rewelacyjny lekarz, mogę go polecić z czystym sumieniem!! jestem jego pacjentką od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. byłam w szpitalu-miałam zabieg ginekologiczny to sam mi go zrobił, po zabiegu zaraz przyszedł do mnie, powiedział wszystko co i jak było robione. A do "trisza" na pierwszej wizycie jak pamiętam byłam u niego to tak, badał mi piersi, w sumie to wszystkie podstawowe badana ginekologiczne łącznie z usg mi zrobił, i cenowo bardzo ok!! Na prawdę lekarz godny polecenia:)

    4 3 Cytuj
  • 10 lut 2013

    Hej, przyznam, że Myślenice nie należą do miast, w którym dobry, miły ginekolog/pani ginekolog stoi na każdym rogu. Zawsze, mimo dużej odległości jeździłam do Karkowa bo nasłuchałam się o tutejszych i nie odważyłam się skorzystać z usług myślenickich specjalistów. Nie chodzi tu nawet o wiedzę, kompetencje ale bardziej o podejście, o trochę zlewające podejście. Tak jakby nie rozumieli, że pewnie dla Nich kolejna pacjentka to tylko "kolejna pacjentka",kolejny przypadek, dla nich może często błahy i powtarzalny dziennie kilkukrotnie, a dla Nas kobiet to bardzo stresująca sytuacja.
    czytam tu i czytam i zastanawiam się czy jednak nie zaryzykować i nie zmienić zdania co do tutejszych lekarzy.
    Pani Dziewońska, z tego co czytam jest jak najbardziej ok???? Pan Chęciński, Pan Wróblewski????nie wypatrzyłam tu jakichś drastycznych opinii na Ich temat, czy na prawdę są ok, czy faktycznie warto???? czy tylko to miejsce do reklam:)

    1 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Czy wśród Myślenickich ginekologów istnieją tacy co zlecają i analizują badania krwi przed przepisaniem tabletek antykoncepcyjnych? Czy należą do nich dr. Chęciński i Kiszka? Jeśli znacie takich lekarzy to piszcie dziękuje za odp:)

    1 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Dr wróblewski - nie polecam!!!! Na porodówce krzyczy, nie słucha pacjentek i cieszę się że przed moim porodem skończył dyżur - to chyba była Opatrzność. A jeśli chodzi o dr Kocota to ja mam odmienne zdanie. Moja ciążą u niego przebiegła z wielkimi emocjami a to dlatego że miałam pewne perturbacje w czasie ciąży. Pomógł, doradził, wysłał na badania. Polecam go serdecznie.A ci co robią badania to radzę znać się troche na tym za co płacicie.....Co do dr Dudka to też nie polecam.

    3 4 Cytuj
  • Anna 1 mar 2013

    Polecam panią Stangel. pomocna i kompetentna ginekolog. Prowadzi moją ciąże i gdy pojawia się jakis problem od razu reaguje pomaga i to skutecznie. jedyne minusy to spore koszty wizyty ale chyba każdy lekarz prywatnie tyle bierze i to że nie pracuje niestety w żadnym szpitalu więc przy porodzie będzie obcy lekarz.

    1 2 Cytuj
  • 1 mar 2013

    Jeśli chodzi o Wróblewskiego mam traumatyczne doświadczenia i radze każdej Pani przemyśleć prowadzenie ciąży z problemami u niego, żyje i ja i dziecko ale mało brakło by było inaczej , szkoda wracać i opowiadać szczegóły ,ale napisze tylko tyle, mam jedno dziecko ma 19 lat ,przeżyłam taki horror przy porodzie i po nim ,że na więcej dzieci do dziś się nie zdecydowałam . Pewnie bym tego nie wspominała i nie pisała na tym forum ,ale mam teraz mały problem ginekologiczny (przerost blony macicy i coś jeszcze inne problemy) potrzebuje dobrego fachowca do łyżeczkowania ,jestem bliska zaufaniu doktor Przeklasie ? nie jestem już mloda ,doszły schorzenia serca itd musi to być ktoś kto zrobi to dobrze Polecicie kogoś od zabiegów nie koniecznie od prowadzenia ciąż?? z góry dziękuję

    5 2 Cytuj
  • 1 mar 2013
    agnesbiol napisał/a:

    Dr wróblewski - nie polecam!!!! Na porodówce krzyczy, nie słucha pacjentek i cieszę się że przed moim porodem skończył dyżur - to chyba była Opatrzność. A jeśli chodzi o dr Kocota to ja mam odmienne zdanie. Moja ciążą u niego przebiegła z wielkimi emocjami a to dlatego że miałam pewne perturbacje w czasie ciąży. Pomógł, doradził, wysłał na badania. Polecam go serdecznie.A ci co robią badania to radzę znać się troche na tym za co płacicie.....Co do dr Dudka to też nie polecam.

    Krzyczał na pacjentki??? co mu takiego zrobiły???
    a dlaczego nie polecasz dr.Dudka???
    i co masz na myśli pisząc żeby znać się na tym za co płacimy???? zlecają nie potzrebne badania czy jak ??? trochę nie kumata dziś jestem ale nie rozumiem czemu:)

    3 2 Cytuj
  • 2 mar 2013

    Wróblewski jeśli o cos go pytałam mając skurcze co 2 minuty na porodówce to krzyczał: "Chce pani urodzić dziecko w 2 minuty!!!" Jak pielęgniarki go wołały żeby mnie zbadał czy już mogę rodzić to że on nie przyjdzie bo po co. - szkoda przypominać takich złych przeżyć. A doktor Dudek na początku jest miły, pomocny a potem tylko KASA się liczy i wszystkie obietnice ulatują. Szkoda tez przytaczać - moja koleżanka miała z nim przejścia.
    A jeśli chodzi o badania to ja osobiście sama oprócz zleconych robiłam sobie morfologie co miesiąc i jakies podstawowe badania żeby sprawdzić przede wszystkim swój organizm. Oczywiście lekarz też mi zlecał ale wszystkie potrzebne - trzeba też troche poczytać, bo internet zaiwera wiele wskazówek i odpowiedzi.
    Ale szanuje że każdy wybiera swojego lekarza i ma do tego prawo.

    5 3 Cytuj
  • 2 mar 2013
    Jagna napisał/a:

    Jeśli chodzi o Wróblewskiego mam traumatyczne doświadczenia i radze każdej Pani przemyśleć prowadzenie ciąży z problemami u niego, żyje i ja i dziecko ale mało brakło by było inaczej , szkoda wracać i opowiadać szczegóły ,ale napisze tylko tyle, mam jedno dziecko ma 19 lat ,przeżyłam taki horror przy porodzie i po nim ,że na więcej dzieci do dziś się nie zdecydowałam . Pewnie bym tego nie wspominała i nie pisała na tym forum ,ale mam teraz mały problem ginekologiczny (przerost blony macicy i coś jeszcze inne problemy) potrzebuje dobrego fachowca do łyżeczkowania ,jestem bliska zaufaniu doktor Przeklasie ? nie jestem już mloda ,doszły schorzenia serca itd musi to być ktoś kto zrobi to dobrze Polecicie kogoś od zabiegów nie koniecznie od prowadzenia ciąż?? z góry dziękuję

    Ja z całego serca polecam Pania doktor Dziewońską:-)mi bardzo dużo pomogła

    6 2 Cytuj
  • 2 mar 2013
    agnesbiol napisał/a:

    Wróblewski jeśli o cos go pytałam mając skurcze co 2 minuty na porodówce to krzyczał: "Chce pani urodzić dziecko w 2 minuty!!!" Jak pielęgniarki go wołały żeby mnie zbadał czy już mogę rodzić to że on nie przyjdzie bo po co. - szkoda przypominać takich złych przeżyć. A doktor Dudek na początku jest miły, pomocny a potem tylko KASA się liczy i wszystkie obietnice ulatują. Szkoda tez przytaczać - moja koleżanka miała z nim przejścia.
    .

    Trzeba mu było powiedzieć, że nie oczekujesz cudu tylko odpowiedzi na pytanie.....
    Moja koleżanka 1,5 roku temu rodziła w Krk to tak podobno podczas porodu na wszystkich klnęła, że chodzili koło niej jak w zegarku, hehe, oczywiście wszystkich po kolei później przeprosiła, ale przynajmniej się nią zainteresowali. Mimo takiego efektu ja bym się zadziałać taką metodą nie odważyła:):)
    Nigdy nie rodziłam, nigdy nie byłam w ciąży, ale mam wrażenie, że panowie Lekarze myślą, że to, że dla Nich porody, itp są codziennością to dla każdego też tak jest i nie powinno się o nic pytać bo przecież wszystko jest proste i oczywiste....

    Rozumiem, że jak się idzie prywatnie do lekarza to Lekarz ma więcej czasu, stara się może "bardziej" bo się za ten czas i Jego wiedzę płaci,zależy takiemu Lekarzowi na tym żeby mieć pacjentów. Rozumiem, że w szpitalu jest inaczej bo nie ma taki Lekarz jednego konkretnego pacjentka tylko wielu i kilkoma osobami się trzeba zająć, nie mówię że mają chodzić uśmiechnięci od ucha do ucha, każdy jest człowiekiem i tak się nie da ale czy trzeba być od razu chamskim??? Jak ja mam zły dzień to nie wyżywam się na osobach w pracy...

    Nie mówię bo szanuję Lekarzy bo jednak trzeba być łebskim, żeby nim zostać, ja bym się nie nadawała:) ale jak widzę jak kasa wszystkim rządzi to dramat.

    Dużo słyszałam różnych opinii, tych złych ale również tych bardzo bardzo dobrych, bo te także oczywiście są, ale fakt jest taki, że panicznie boję się i Lekarzy i ogólnie szpitali:):) Panicznie:):)

    3 1 Cytuj
  • 12 mar 2013

    Ja mam pytanie z innej beczki..czy któraś z Pań leczyła się może w klinice Macierzyństwo w Krakowie? Proszę o opinie

    1 Cytuj
  • 19 mar 2013

    czy chodziłyście w myślenicach do szkoły rodzenia? warto?

    3 Cytuj
  • 19 mar 2013
    weronika napisał/a:

    czy chodziłyście w myślenicach do szkoły rodzenia? warto?

    Tak,i jak najbardziej polecam, aczkolwiek przy porodzie były inne panie położne ( te, które mialy dyżur ) i kazały mi inaczej oddychać , taki droiazg :D ogólnie ja polecam

    2 1 Cytuj
  • 20 mar 2013

    zaszła któraś z Was w ciążę z PCO?

    1 Cytuj
  • 26 mar 2013

    paulinaw wysłałam CI wiadomość na priv

    Cytuj
  • 26 mar 2013

    DZIEWCZYNY CZY W MYŚLENICKIM SZPITALU MĄŻ MOŻE BYĆ PRZY PORODZIE-PORÓD RODZINNY?czy trzeba to zgłaszać wcześniej?płaci się za to?

    1 Cytuj
  • 27 mar 2013

    ile ciąż ile rodzących ...tyle opinii.... Jeśli ciąża przebiega prawidłowo to każdy lekarz jest ok :-) Schody zaczynają się wówczas gdy coś jest nie halo... Wówczas pierwszym jakiego się obarcza problemem jest lekarz. Kochane bądźcie sprawiedliwe! J anie polecam dr. Konopki mimo, że pierwsza ciąża przebiegła ok... Polecam dr Dudka....tu ciąża przebiegła także
    ok... :-)
    Chętnie odpiszę na priv i podzielę się doświadczeniami z obydwoma Panami Doktorami :-)

    2 2 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Polecam Doktora Kocota!!! Chodzę do niego od lat i jestem zadowolona

    4 6 Cytuj
  • 27 mar 2013

    Ja też polecam Kocota jest ok :)

    4 16 Cytuj

Odpowiedz