Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 27 mar 2013

    DZIEWCZYNY CZY W MYŚLENICKIM SZPITALU MĄŻ MOŻE BYĆ PRZY PORODZIE-PORÓD RODZINNY?czy trzeba to zgłaszać wcześniej?płaci się za to?

    1 3 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    a trzeba kupić sobie majtki jednorazowe czy daja w szpitalu?

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2013
    weronika napisał/a:

    a trzeba kupić sobie majtki jednorazowe czy daja w szpitalu?

    Trzeba sobie kupić i najlepsze są takie z siateczki nie flizeliny:-)

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    Za poród rodzinny nie płacisz nic, może być przy nim mąż lub ktokolwiek inny kogo chcesz ze sobą zabrać np, mama. Nie zgłaszasz tego nigdzie przy przyjęciu na oddział położne się pytają czy będzie poród rodzinny czy normalnie.

    2 Cytuj
  • 17 kwi 2013

    dziewczyny mam pytanie jaki ginekolog przyjmuje w szpitalu na NFZ ??

    1 2 Cytuj
  • 17 kwi 2013

    dr Krupiński świetny fachowiec polecam gorąco!Przyjmuje na NFZ

    2 3 Cytuj
  • 23 kwi 2013

    dziewczyny bo chciałabym żeby mój lekarz był przy porodzie, czy miałyście taka sytuację?co wtedy się robi ?wywołuje poród lekarz?

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2013

    dziewczyny mam pytanie gdzie przyjmuje dr. kowalski

    2 2 Cytuj
  • Michał xXx 25 kwi 2013

    Do póki nie miałem do czynienia z tematem nie wiedziałem nic, jednak teraz widzę jak dobry lekarz jest potrzebny.
    Słyszałem wiele opinii na temat Myślenickich ginekologów.
    My wybraliśmy Pana Chęcińskiego młody z zapałem do pracy i przede wszystkim ma najnowszy sprzęt nawet w Krakowie ginekolodzy nie mają takiego.
    I jak najbardziej można powiedzieć ze cena współgra z jakością.
    Polecam Pana Chęcińskiego!

    8 8 Cytuj
  • 25 kwi 2013

    [quote=weronika]a co sądzicie o dr Wróblewskim.?słyszałam o nim dobre i złe rzeczy.....ale jednak więcej pozytywów....czy on jest też normalnie na oddziale?[/quote]

    dr Wróblewski jest super prywatnie ale idź do niego na NFZ a zobaczysz co to za człowiek ... nie polecam

    9 2 Cytuj
  • 28 kwi 2013

    dziewczyny jakie podpaski kupowałyscie do porodu?jakiej firmy?

    2 Cytuj
  • 28 kwi 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny jakie podpaski kupowałyscie do porodu?jakiej firmy?

    Po porodzie najlepiej sprawdziły się takie kupowane w aptece, firmy bella, bodajże bella mama się to nazywa

    2 Cytuj
  • 30 kwi 2013

    a majtki jednorazowe?

    Cytuj
  • 1 maj 2013

    polecam dr Olszańską- Piątek prowadziła moją ciążę i byłam bardzo zadowolona również z opieki jaką sprawowała po porodzie w szpitalu im. Żeromskiego

    2 2 Cytuj
  • 1 maj 2013

    ja też polecam dr Olszańską :)

    2 2 Cytuj
  • 2 maj 2013

    wiesz kowalski przyjmuje tam gdzie olszanska , w sumie fajna lekarka ale czekanie na wizyte to dramat czemu nie umawia na godziny, a kowalski na początku wydawal mi się dziwny ale poszlam za namowa mojej kuzynki i super narescie jakiś lekarz poswiecil mi więcej czasu i wszystko wytlumaczyl tak ze widziałam w usg co i gdzie i tez ma nowy sprzet wiec mam fajne zdjęcia 3d dzieciaczka pozdrawiam .

    2 Cytuj
  • 2 maj 2013

    ja tez się podpisuje pod twoja opinia bo bylam u dwoch lekarzy (nie będę wymieniac nazwisk) i każdy mi powiedział ze ciaza ma marne szanse powodzenia wyladowalam w szpitalu i jako jedyny lekarz kowalski powiedział ze trzeba być cierpliwym i nie zawsze spisywać na straty ciaze i proszę dziś jestem w 16 tygodniu ciąży i wszystko jest dobrze, fakt wydawal mi się tez trochę dziwny kowalski ale po rozmowie uważam ze jest super , ale nie musisz tak myslec każdy ma swojego lekarza

    3 1 Cytuj
  • 3 maj 2013

    zgadzam się, ja też zmieniłam lekarza na dr Kowalskiego, warto było, prowadzi moją ciąże, jestem zadowolona, ma tyle czasu ile potrzeba i cierpliwość, inne pokolenie, inne podejście do człowieka, czasem warto porównać i zmienić stare nawyki,

    milena

    3 3 Cytuj
  • 8 maj 2013

    czy do szpitala dla dziecka podsumowując trzeba wziąść tylko pampersy, chusteczki i ubranko na wyjście tak?

    1 Cytuj
  • 8 maj 2013

    zna ktoś panią która ma przyjmować w Mogilanach prywatnie?
    niestety nie pamiętam nazwiska

    1 Cytuj
  • 8 maj 2013

    mieszkam w mogilanach i nic takiego nie słyszałam....ale fajnie by było jakby ktoś konktretny

    Cytuj
  • 9 maj 2013

    a w Mogilanach przyjmuje jakiś lekarz ginekolog, tak??? nie znam nazwiska, nie wie ktoś kto tam jest i jaki jest????

    Cytuj
  • 9 maj 2013

    w przychodni jakiś stary gościu,nie polecam

    1 3 Cytuj
  • 12 maj 2013

    Ja osobiście przed wyborem lekarz szukałam bardzo długo opinii w internecie i chyba najbardziej wiarygodne znalazłam na portalu http://www.znanylekarz.pl/ginekologia-poloznictwo .

    1 1 Cytuj
  • 15 maj 2013

    Dziewczyny proszę Was o opinie , o doktorze Kowalskim i Chęcińskim dziękuję ;)

    2 2 Cytuj

Odpowiedz