Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 5 maj 2015

    czy badania w ciąży wypisywane od prywatnego ginekologa są tez płatne czy można iść do szpitala, laboratorium itp zrobic juz z nfz ?? jak miałyście ? ile was ciąża wyniosła finansowo badania,usg wizyty ? :)

    1 1 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Wszystkie badania są płatne, u mnie - średni miesięczny koszt to 150 - 200 zł

    7 2 Cytuj
  • 5 maj 2015

    Jestem pacjentką pana doktora Kocota i prowadził moje 2 ciąże. Przy pierwszej ciąży miałam podejrzenie chorób genetycznych i od razu pan doktor skierował mnie do Krakowa i po żmudnych badaniach jakimś cudem :) przezierność karkowa się cofnęła i dziecko urodziło się zdrowe. Przy obu ciążach w czasie pobytu w szpitalu pan doktor Kocot pomagał jak mógł i po porodach zawsze wpadł na salę zapytać się jak się czuję itd.
    Każdy ma różne odczucia i sytuację w życiu przeszedł ale na tym forum ludzie chcą żeby kogoś polecić - jak polecacie to z drugiej strony nie piszcie na innych źle. Macie prawo mieć swoje zdanie ale nie trzeba od razu pisać negatywnie bo tu POLECA SIĘ LEKARZA!!!!

    6 14 Cytuj
  • 5 maj 2015
    Labradorek napisał/a:

    czy badania w ciąży wypisywane od prywatnego ginekologa są tez płatne czy można iść do szpitala, laboratorium itp zrobic juz z nfz ?? jak miałyście ? ile was ciąża wyniosła finansowo badania,usg wizyty ? :)

    badania można robic na nfz głównie morfologie ale jednak pozostałe trzeba zapłacic
    wizyta 80 zł z usg

    3 Cytuj
  • 6 maj 2015

    Moją ciążę prowadził doktor W.Dudek.
    Nie polecam go niestety.Doktor obraził się na mnie jak powiedziałam,że nie będe rodzić w myślenicach skoro nie mam możliwości znieczulenia(bałam się bardzo porodu i chciałam mieć tą możliwość).
    Zostawiłam tam kupe kasy,pani pielęgniarka bardzo nie przyjemna tylko kasę przeliczać lubi.Ktg mieli wtedy nie sprawne co chwilę się wyłączało (a cena za jedno ktg 40zł ! ).Nie zostałam w ogóle poinformowana,że jet coś takiego jak badania prenatalne,doktor sam w głowie stwierdził,że jestem młoda i nie muszę ich mieć !
    Usg nie czytelne,dziecko zamazane jak we mgle ;/ A same przyszłe mamy wiecie jak czeka się na ten moment usg ,żeby zobaczyć dzidziusia.Leżałam w szpitalu doktor Dudek miał to gdzieś..mogłabym pisać wiele...

    20 30 Cytuj
  • 14 maj 2015

    Polecam dr. Kocota

    4 15 Cytuj
  • 14 maj 2015

    Zadać pytanie o ginekologa, którego polecenia i zaczyna się bez sensowna dyskusja, kto kogo reklamuje, kto winy, kto brał łapówki itp. Brał bo dawali, okazja czyni złodzieja. Jednak w zadanym pytaniu ważne by uzyskać informację o kompetencji lekarza, kulturze, a przede wszystkim w zaangażowaniu i podejściu do naszego problemu.

    7 1 Cytuj
  • 24 maj 2015

    Witam. Jaką panią ginekolog polecacie ktora przyjmuje prywatnie w Myslenicach ? I czy sa jakies dlugie terminy czy nie ma z tym problemu? i ile kosztuje wizyta z podstawowymi badaniami?

    Cytuj
  • joanna marek 25 maj 2015

    dolpin. Ja polecam doktor Marie Stangel przyjmuje na ul. Sobieskiego numer telefonu poszukaj w gogle.
    Ja tam byłam dwa lata temu ,ale nie było długich terminow chyba 3dni czekałam.A za badanie i usg zaplaciłam 80zł.

    4 11 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Dok .Dziewońska może ktoś napisać czy dobry lekarz?

    3 8 Cytuj
  • 25 maj 2015

    Dok .Dziewońska może ktoś napisać czy dobry lekarz?

    4 5 Cytuj
  • 25 maj 2015
    celineczka napisał/a:

    Dok .Dziewońska może ktoś napisać czy dobry lekarz?

    Osobiście do niej nie chodzę, miałam jednak z nią stycznośc podczas pobytu w szpitalu. Jest bardzo sympatyczna, delikatna i taktowna. Dodatkowo jako jedna z nielicznych zainteresowała się moim problem szerzej( szukała przyzczyny bólu a nie tylko likwidowałą ból już obecny). Myślę , że dla młodych dziewcząt , które wstydzą się faceta ginekologa byłby to dobry wybór

    7 7 Cytuj
  • Anna Piotrowska 26 maj 2015

    DrDziewońska bardzo sympatyczna delikatna i miła ginekolog polecam!

    6 10 Cytuj
  • 26 maj 2015

    Tylko nie dr.Dziewońska!!!! mam złe doświadczenie z nią i nie tylko ja...

    12 5 Cytuj
  • 26 maj 2015

    Ja polecam Dr Kocota. Mimo iż ma swoje humorki jest naprawde świetnym lekarzem.

    2 19 Cytuj
  • 23 cze 2015

    ja mam pytanie co do dr Kowalskiego, prowadzi moją wczesną ciążew Krakowie ale po znalezeniu opinie w internecie jestem zaniepokojna, czy powinnam zmienić lekarza? Ma takie skrajbne opinie na tym forum a np na znany lekarz same pozytywy, ktoś może powiedziec coś konkretnego?

    3 2 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Mumford a nie masz swojego rozumu? Na forach ile ludzi tyle opinii.

    1 6 Cytuj
  • 23 cze 2015

    tak ale na tym forum są one wyjątkowo rozbieżne, jedna z pan pisze, że wyjątkowo ma złe z nim przejscia, pozatym chyba własnie po to jest forum by pytać Renaw :)

    3 3 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Dr Chęciński, bardzo polecam,

    14 16 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Dr Kocot niesety nie jest zbyt sympatyczy. Nie wiem na ile to kwestia charakteru a na ile kwestia zmęczenia zawodowego, ale empatii dla pacjentek to nie ma żadnej

    13 4 Cytuj
  • 23 cze 2015

    a konkretnie dr Kowalski, są jakies zarzuty co d jego pracy, tak czytam to forum i sa wpisy ze nagtywne opinie są usuwane, z kolei na znany lekarz ma jedynie pozytywne opinie co dziwi jednak ta jednomyslność czy tam tez nagtywy sa usuwane?

    4 1 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Dr Kowalski prowadził moją drugą ciążę i ja osobiście byłam zadowolona. Godzina przyjęcia ta co umówiona a to teraz nawet u lekarzy prywatnych rzadkość. Kontakt zawsze uprzejmy. Ważne jest własne zdanie a nie ze ktoś na forum źle pisze...

    3 5 Cytuj
  • 23 cze 2015

    Ja polecam ginekologa Chęcińskiego- doktor z ktorym można bezstresowo porozmawiać na kazdy temat, zawsze udzieli pomocy i dobrych wskazówek. Zawsze w dobrym humorze i sympatyczny. Ma bardzo dobrą aparaturę, niedrogie wizyty (80 zl) . Pracuje w myslenickim szpitalu i we własnym gabinecie.

    14 17 Cytuj
  • 24 cze 2015
    mumford napisał/a:

    tak ale na tym forum są one wyjątkowo rozbieżne, jedna z pan pisze, że wyjątkowo ma złe z nim przejscia, pozatym chyba własnie po to jest forum by pytać Renaw :)

    Chodzi o to , że skoro już chodzisz do tego lekarza i masz z nim kontakt , to chyba widzisz jaki jest , jak się do Ciebie zwraca. Chyba bardziej wiarygodne są dla Ciebie Twoje odczucia a nie innych? To jest jak szukanie dziury w całym.

    3 2 Cytuj
  • 24 cze 2015

    Ja byłam i jestem zadowolona z dr Kowalskiego, przy prowadzeniu mojej ciąży. W trakcie wizyt uprzejmy i zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania.

    8 13 Cytuj

Odpowiedz