Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 26 cze 2015

    Czy wiecie może w które dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Kocot, ewentualnie dr Chęciński?

    1 8 Cytuj
  • 29 cze 2015

    Mam pytanie, czy prowadził ktoś z Was ciążę w poradni przyszpitalnej na NFZ? Polecacie któregoś lekarza? Czy długo oczekuje się na termin?

    3 2 Cytuj
  • 30 cze 2015
    Truskaweczka napisał/a:

    Czy wiecie może w które dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Kocot, ewentualnie dr Chęciński?

    Dr Chęciński w swoim gabinecie
    W poniedziałki, środy i piątki od 15 - ale nie wim do której ( to chyba zalezy od ilości osób)

    4 5 Cytuj
  • 6 lip 2015

    a co powiecie o dr. Konopka, który przyjmuje na NFZ. Bo ja do niego chodzę, ale mam wrażenie, że w ogóle nie interesuje się przebiegiem mojej ciąży. Patrzy na badania, mówi, że wyniki mam dobre. USG nie robi, a jestem w 5 miesiącu to wypadało by zmierzyć czy dziecko się dobrze rozwija itp...

    9 Cytuj
  • 6 lip 2015
    andziaw napisał/a:

    a co powiecie o dr. Konopka, który przyjmuje na NFZ. Bo ja do niego chodzę, ale mam wrażenie, że w ogóle nie interesuje się przebiegiem mojej ciąży. Patrzy na badania, mówi, że wyniki mam dobre. USG nie robi, a jestem w 5 miesiącu to wypadało by zmierzyć czy dziecko się dobrze rozwija itp...

    Zmień go jeśli masz możliwość. Jeśli nie chcesz prywatnie, to w paradni K przy szpitalu przyjmuje na NFZ Chęciński, Borczak i chyba Dudek.
    Zmień go. Naprawdę szczerze polecam ci go zmienić.

    24 1 Cytuj
  • 6 lip 2015

    Popieram Anpl.

    12 1 Cytuj
  • 8 lip 2015
    andziaw napisał/a:

    a co powiecie o dr. Konopka, który przyjmuje na NFZ. Bo ja do niego chodzę, ale mam wrażenie, że w ogóle nie interesuje się przebiegiem mojej ciąży. Patrzy na badania, mówi, że wyniki mam dobre. USG nie robi, a jestem w 5 miesiącu to wypadało by zmierzyć czy dziecko się dobrze rozwija itp...

    3 Cytuj
  • 11 lip 2015
    Truskaweczka napisał/a:

    Czy wiecie może w które dni i w jakich godzinach przyjmuje dr Kocot, ewentualnie dr Chęciński?

    Dr Chęciński przyjmuje również w poradni "K" (przyszpitalnej) we wtorki od godziny 10 do 14. Trzeba się wcześniej zarejestrować dzwoniąc pod numer 012-273-03-40

    A tak, po za tym moją ulubiona panią doktor jest R. Łapa i K. Kiszka, obie przesympatyczne miłe, taktowne, empatyczne i znają się na tym co robią. :)

    12 9 Cytuj
  • 12 lip 2015

    a co sądzicie o Pani dr Borczak ? chodzi mi o to jak prowadzi ciąże

    6 4 Cytuj
  • 12 lip 2015
    andziaw napisał/a:

    a co powiecie o dr. Konopka, który przyjmuje na NFZ. Bo ja do niego chodzę, ale mam wrażenie, że w ogóle nie interesuje się przebiegiem mojej ciąży. Patrzy na badania, mówi, że wyniki mam dobre. USG nie robi, a jestem w 5 miesiącu to wypadało by zmierzyć czy dziecko się dobrze rozwija itp...

    słyszałam że w szpitalu można zrobić bezpłatne badania prenatalne (USG 3D albo 4D) po 11, 20 i 30 tygodniu tylko trzeba się dodzwonić do sekretariatu na ginekologi. Pozdrawiam

    4 1 Cytuj
  • 12 lip 2015
    pipi napisał/a:

    a co sądzicie o Pani dr Borczak ? chodzi mi o to jak prowadzi ciąże

    wg mnie jedna z najlepszych.

    7 5 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Jakie macie opinie o Dr Dudku I Dr Kococie? Kogo polecacie

    4 12 Cytuj
  • 11 sie 2015

    Co sądzicie o P. dr Krystynie Kiszce? Jest dobra? I jak jest u niej z cenami:)

    13 5 Cytuj
  • Dominika 11 sie 2015

    Hej. Dr kiszka prowadzi moja ciaze jestem bardzo zadowolona moge zadzwonic o kazdej porze dnia i nocy i zawsze sluzy rada. Koszt wizyty 100 zl. Masz w tym badanie ginekologiczne zawsze i usg;) polecam szczerze

    12 7 Cytuj
  • 19 sie 2015

    Witam
    szukam naprawdę dobrego lekarza, potrzebuję pobrać krew pępowinową jest to dla mnie ważne, a także lekarza który pomoże mi podczas ciąży prowadzić dietę bezglutenową? Liczę na waszą wyrozumiałość i pomoc

    1 Cytuj
  • 19 sie 2015

    To ja Ci polecam jednak Kraków :)

    3 1 Cytuj
  • 19 sie 2015

    A w krakowie to jest ktoś z sensem?

    2 1 Cytuj
  • 19 sie 2015

    W Myślenicach Dudek, Kocot, Wróblewski

    7 5 Cytuj
  • 19 sie 2015

    nutria88 Dzisiaj 20:04
    W Myślenicach Dudek, Kocot, Wróblewski

    A czy któryś ma jakiekolwiek doświadczenie w pobieraniu krwi pępowinowej?
    Czy w ogóle była kiedykolwiek tu pobierana krew? nie jest to taki nowy temat. W Krakowie jest to już całkiem częste. Jednak nie chcę uderzać w Kraków bo to jednak trochę dalej niż Myślenice, no chyba że nie będzie innego wyjścia. Kiedyś rozmawiałam o tym z dr Chęcińskim ale podszedł do tematu jakbym chciała dostać zwykłą kroplówkę! więc już mam wyrobione zdanie o tym lekarzu. Mieszkam tu od jakiegoś czasu ale niestety nie znam lekarzy, a opinie są zróżnicowane. Czekam na porady poparte konkretami.

    3 4 Cytuj
  • 20 sie 2015

    Idz I zapytaj. Myśle, ze kazdy ma indywidualne podejscie do tematu.

    1 Cytuj
  • 20 sie 2015

    Jeżeli krew pępowinową to wiem ze lekarze z Ujastka są biegli w tym temacie ja Ci polecam Małgorzatę Radecką albo ordynatora Leszka Juszczyka

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2015
    Mini napisał/a:

    Jeżeli krew pępowinową to wiem ze lekarze z Ujastka są biegli w tym temacie ja Ci polecam Małgorzatę Radecką albo ordynatora Leszka Juszczyka

    Dziękuję za nazwiska to dla mnie duży plus a mogę prosić jeszcze nr telefonów kontaktowych. Mogę podać w tym celu meila.
    Myślenice byłyby jednak dla mnie bardziej odpowiednie ponieważ wizyta w Krakowie to połowa dnia z głowy a nie zawsze mogę sobie na to pozwolić.

    1 Cytuj
  • Joanna Drożdż 20 sie 2015

    Ja osobiście polecam Dr.Olszańską.Dzięki Pani doktor mam zdrową córkę a ciąża od 5 miesiąca była zagrożona.Zajęła się mną fachowo, mogłam dzwonić o każdej porze. W tym momencie jestem w drugiej ciąży, również zagrożonej ale szczęśliwie zbliżamy się do końca. Również ciążę prowadzi Doktor Olszańska. Dla mnie świetna lekarka, bardzo miła, uprzejma, służy fachową radą, sama atmosfera podczas wizyty jest super co nieraz stresuje.Dla mnie lekarz nr.1.

    2 2 Cytuj
  • 20 sie 2015
    aster25_83 napisał/a:

    Ja osobiście polecam Dr.Olszańską.Dzięki Pani doktor mam zdrową córkę a ciąża od 5 miesiąca była zagrożona.Zajęła się mną fachowo, mogłam dzwonić o każdej porze. W tym momencie jestem w drugiej ciąży, również zagrożonej ale szczęśliwie zbliżamy się do końca. Również ciążę prowadzi Doktor Olszańska. Dla mnie świetna lekarka, bardzo miła, uprzejma, służy fachową radą, sama atmosfera podczas wizyty jest super co nieraz stresuje.Dla mnie lekarz nr.1.

    Witam
    A gdzie przyjmuje ta Pani doktor? I czy ona pracuje w Myślenickim szpitalu.

    Czy ktoś coś może powiedzieć na temat dr Kiszki?

    8 1 Cytuj
  • Joanna Drożdż 20 sie 2015

    Pani doktor przyjmuje na Żwirki i Wigury w poniedziałki od 16, w budynku sklepu medycznego tam gdzie przyjmuje Dr, Wójcik na ubezpiecznie. Niestety Pani doktor pracuje na Żeromskiego w Krakowie. Co do Dr Kiszki, ja ostatnio leżałam w myślenickim szpitalu niestety Dr Olszańska była na urlopie a Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(

    1 19 Cytuj

Odpowiedz