Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 15 lut 2010

    Do ani777.
    Mam pytanie odnośnie lekarzy,ponieważ jak leżałaś w szpitalu, to pewnie bardziej jesteś zorientowana ,który lekarz jest godny polecenia,osobiście chodziłam kiedyś do dr Micała w sumie to nie mogę narzekać, lecz poleciłam go koleżance i jej podpadł kilkakrotnie,koleżanka teraz chodzi na wizyty do pani dr.Dziewońskiej i sobie chwali, ale chciałabym usłyszeć jeszcze od kogoś innego opinie o dr Dziewońskiej ,ewentualnie polecenie lekarza,który dobrze zajmuje się pacjentami w szpitalu,szukam dobrego lekarza.

    1 Cytuj
  • 15 lut 2010

    DR KOCOT JEST BARDZO DOBRY, ZACHĘCAM

    1 3 Cytuj
  • 16 lut 2010

    Do xA
    W szpitalu to w zasadzie rzadko widać Dziewońską, praktycznie nic nigdy nie robi,( przynajmniej ja jej nie widziałam). Zdecydowanie najwięcej pracująca osobą na oddzialę jest dr Chęcińskie i ewentualnie dr Przeklasa. Ogólnie wszystkie koleżanki leżące w tym czasie co ja na oddz były zadowolone opieką. Na pewno nie bede się bała rodzić w szpitalu w Myślenicach. Niektóre opinie o szpitalu są śmieszne i żałosne . Na przyklad czytałam w innym temacie że płaci się ża ktg, badanie uszu dziecka. Sprawdzałam i wszystko to BZDURA !

    1 Cytuj
  • 16 lut 2010

    [quote]bzdura, wcale nie sa lepiej traktowane pacjentki ordynatora, lażalam w wszpitalu i wiem co mówię. Do dr Dudka osobiście nic nie mam , chociaz jego leczenie opera sie głównie na głaskaniu po nodze pacjentek i podawaniu kroplówki z magnezem.
    Ogólnie polecam oddz gin w szpitalu myślenickim, lekarze i położne są mili.[/quote]

    ja jestem jego pacjentką, jak byłam w szpitalu to mnie po nodze nie głaskał i nie widziałam żeby głaskał kogokolwiek... a trafiłam z silnymi i bolesnymi skurczami w 25 tc. i skoro mi brakowało Mg to miałam takie kroplówki... i pomogło. więc jeśli ktoś potrzebuje kroplówki z Mg to chyba trzeba mu ją podać?!

    1 Cytuj
  • 16 lut 2010

    Do ani777:
    Dzięki za opinie,muszę przyznać ,że mnie nie pocieszyłaś miałam nadzieję,że dr Dziewońska jest super i zajmuje się pacjentkami jak należy,teraz to mam wątpliwości,do którego lekarza się wybrać,pewnie poszłabym do Olszańskiej ,gdyby pracowała w Myślenickim szpitalu,dr Chęciński ma dużo pozytywnych opinii może zdecyduję się na niego,a być może wrócę do dawnego lekarza Micała,choć koleżance podpadł i też się obawiam,no właśnie a jak oceniasz dr Micała?będę Ci ogromnie wdzięczna za odpowiedz,liczę się z każdą opinią,bo chcę trafić do lekarza ,który będzie w porządku nie tylko w gabinecie prywatnym,ale w szpitalu .Pozdrawiam!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    aniu777
    Proszę o odpowiedz.Zapomniałam zapytać gdzie przyjmuje dr Przeklasa??pierwszy raz słyszę to nazwisko,a może ktoś jeszcze zechce się wypowiedzieć,który ginekolog ok w Myślenicach,a którego lepiej unikać???

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Dr. Przeklasa przyjmuje w Mszanie dolnej ,tyle wiem. A co do dr Micała to był zazwyczaj bardzo "skryty", trudno cokolwiek o nim powiedzieć. A tak poza tym to dziwię się a tak strasznie boisz się pójść do jakiegoś ginekologa, przecież zawsze możesz zmienić lekarza jak ci się nie spodoba.Ja byłam u kilku w swoim życiu , nawet kiedyś jeździłam do Krakowa. Jak czułam że coś jest nie tak to zmieniałam. Pozdrawiam

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    planuje zajsc w ciąze, nie wiem do jakiego giekologa sie udac. co poradzicie?

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Do ani777:
    Zwróciłam się do Ciebie z pytaniem o dr Dziewońską,ponieważ miałam zamiar do niej iść na wizytę,pomyślałam ,że jak leżałaś w Myślenicach w szpitalu to się orientujesz jak wygląda opieka lekarza na oddziale,który z nich faktycznie dba o pacjentki jak należy,ja korzystałam kiedyś z usług lekarza w Krakowie,ale teraz mam bliżej do Myślenic i nie chce mi się dojeżdżać do Krakowa.
    Dzięki ,że się wypowiedziałaś,przejdę się jednak do dr Dziewońskiej,jeśli coś będzie nie tak ,to zmienię na dr Chęcińskiego,mam nadzieję ,że to będzie mój dobry wybór.

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    do gościa aaa
    jeśli planujesz zajść w ciąże to powinnaś iść do łóżka z chłopem a nie do ginekologa.

    1 Cytuj
  • 24 lut 2010

    Polecam doktora KOCOTA, bardzo dobry lekarz

    3 Cytuj
  • 24 lut 2010

    Cześć dziewczyny,mam pytanie ,który z lekarzy bez problemu wypisze receptę na tabletki antykoncepcyjne?byłam u dr Micała,to powiedział ,że jest przeciwnikiem ich wypisywania,kazał mi poczytać zagrożenia itd,co prawda nie upierałam się strasznie,bo po takiej odpowiedzi to mi się odechciało,czy znacie lekarza,który wypisze tablety bez problemu???proszę o odpowiedz,którego lekarza polecacie,dzięki!

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Chciałam zapytać w które dni przyjmuje dr Micał

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Dr Wróblewski wydaje mi się wypisze bez problemu

    1 1 Cytuj
  • 25 lut 2010

    Dr Konopka wypisze ci bez problemu receptę na tabletki antykoncepcyjne polecam:) i nie trzeba płacić wizyty:)

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Dr Przeklasa- może ktoś zna numer telefonu do jego gabinetu

    5 1 Cytuj
  • 25 lut 2010

    Dzięki dziewczyny za odpowiedz!a tak na marginesie to dziwię się ,że dr Micał nie chciał przepisać tych tabletek(dodam pierwszy raz,nigdy wcześniej nie korzystałam z tabletek antykoncepcyjnych),byłam na wizycie kontrolnej 70 zł.zapłaciłam i wydaje mi się ,ze jeżeli pacjentka prosi o tabletki to powinien wypisać,nie uważacie?w końcu je produkują dla kobiet,a skutki uboczne,które nie mają??nie?pozdrawiam i dziękuję!

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    [quote]
    Cześć dziewczyny,mam pytanie ,który z lekarzy bez problemu wypisze receptę na tabletki antykoncepcyjne?byłam u dr Micała,to powiedział ,że jest przeciwnikiem ich wypisywania,kazał mi poczytać zagrożenia itd,co prawda nie upierałam się strasznie,bo po takiej odpowiedzi to mi się odechciało,czy znacie lekarza,który wypisze tablety bez problemu???proszę o odpowiedz,którego lekarza polecacie,dzięki![/quote]

    Witam. Odradzała bym dr.Konopkę jeśli w ogóle można go doktorem nazwać.. Przepisze Ci od reki tabletki bez żadnych badan niczego, wiec możesz się nabawić faktycznie niezłych dolegliwości o których piszą w ulotkach jeśli nie zrobisz konkretnych badań.
    Najlepiej idź do prywatnego lekarz, niech zrobi Ci komplet badan i dobierze odpowiednio tabletki antykoncepcyjne, później warto się z takim lekarzem kontaktować jeśli tabletki miały by jakieś skutki uboczne czyli reakcja Twojego ciała na takie hormony, wtedy powinnaś dobrać inne. Moim zdaniem zdrowie jest ważniejsze od pieniędzy, więc jeśli myślisz czy wybrać prywatnego ginekologa czy nie, polecam prywatnego a nie tych szpitalnych..

    1 Cytuj
  • 25 lut 2010

    a może dr micał nie chciał ci wypisać tej recepty bo jesteś po prostu jeszcze za młoda...

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    Do abcd
    No chyba żartujesz!miałam 28 lat jak u niego byłam.

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    zz:
    którego byś poleciła?a może dr Dziewońska?kilka osób ją chwaliło,co myślisz?

    1 1 Cytuj
  • 1 mar 2010

    Kilka dni temu też miałam problem do którego lekarza się udać,po przemyśleniu zdecydowałam się na wizytę u dr Chęcińskiego,jestem w 100% zadowolona z wyboru i z czystym sumienie polecam każdemu,lekarz solidny ,odpowie na każde pytanie,a do tego bardzo miły ,polecam!!

    1 2 Cytuj
  • 1 mar 2010

    Ja chodzę do dr Dudka. Prowadził całą moją ciążę, cesarkę wykonał rewelacyjnie. PROFESJONALISTA. Miły, sympatyczny, opanowany, człowiek, zaraża optymizmem. POLECAM!

    1 Cytuj
  • 6 mar 2010

    Ja też wybierałam niedawno spośród myślenickich ginekologów i udałam się do dra Kocota, jednak chyba nie był to w pełni dobry wybór- owszem miły, w miarę uprzejmy, delikatny, ale niestety na wizycie czuje się presje powodowaną tym, że za drzwiami juz czekają kolejne pacjentki. Może trafiłam pechowo na dzień, kiedy pan doktor mial naprawde wiele pacjentek, ale tak czy inaczej chyba juz nie powtórzę wizyty.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Ja chodziłam całą ciąże do dr Dudka. Jeśli chodzi o sposób badania to jest najdelikatniejszy. Jeśli chodzi o opieke jest rewelacyjna w szpitalu. A jeśli płacisz Dudkowi za poród tak jak ja to masz 100% gwarancje że wszczyscy będą biegać koło ciebie. A dr będzie również zaglądał po porodzie do ciebie, co się rzadko składa. Tak więc polecam dr Dudka całym Sercem:)

    1 Cytuj

Odpowiedz