Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 9 mar 2010

    jeżeli będziecie rodzić albo leżeć na ginekologii i przyjdzie do was stary lekarz z nowego targu, który ma dyżury w myślenicach natychmiast poproście o zmniane lekarza, podczas badania jest okropny, chamski.

    1 Cytuj
  • 9 mar 2010

    Rzeczywiscie u doktora Kocota jest jakiś dziwny poligon,polecam doktora Micała,poświęca tyle czasu pacjentce ile trzeba, poza tym dużo tańszy, wizyta 60 złotych, ponadto w razie potrzeby codziennie jest w szpitalu i służy pomocą,polecam

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2010

    Witam. Czytam to wszystko i troche się dziwię... Dużo mogłabym napisać na temat "myślenickich ginów" bo miałam z tym oddziałem do czynienia - powiem tak, jak lekarz spartoli sprawę to złe wieści szybko sie rozchodzą, a pamiętajcie że NIKT nie jest nieomylny!!! Co do dr Dziewońskiej, nie wiem jak ktoś może napisać że nic nie robi w szpitalu, wręcz przeciwnie, wiele robi bezinteresowanie, żeby np. pacjentka nie musiała chodzić dwa razy itd. Dr Dudek super specjalista, choć drogi. Dr Chęciński - sympatyczny choć nie ma jeszcze specjalizacji. Dr Kocot polecany przez moją znajomą lekarkę - coś musi być na rzeczy :) Dr Przeklasa spoko babka - również bezinteresowana. Nie mam zdania co do dr Wroblewskiego i Micała - poprostu nic nie wiem na ich temat.
    Mam taka prośbę, zastanówcie się zanim coś napiszecie!! Podajcie konkretne przyklady, a nie plotki - bo to krzywdzi. Moja zasada jest taka: Coś mi nie pasuje to zmieniam lekarza. A jeśli chodzi o pomyłki czy chamskie odzywki to tak samo jest w Krk...

    1 Cytuj
  • 25 mar 2010

    ja bym nie szla do szpitalnej przychodni... najlepiej jest prywatnie, wiadomo, zaplacisz wtedy wszyscy sa mili. Znam taki przypadek. chodze do jednego prywatnie, jest prze mily facet i w ogole. Kolezanka ktora byla w ciazy trafila na niego w szpitalu. powiedziala ze potwór, w co nie moglam uwierzyc, ale tak jest, masz kase, masz wladze :)

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    Witam:) chciałam się dowiedzieć czy do dr Dziewońskiej trzeba się wcześniej zarejestrować czy wystarczy przyjść w poniedziałek lub czwartek i zająć po prostu kolejkę??

    1 Cytuj
  • 27 kwi 2010

    ile kosztuje wizyta u dr.Olszanskiej i gdzie ona przyjmuje odpiszcie??:))))

    1 Cytuj
  • 13 maj 2010

    czy ktoś chodził do dr Kocota? proszę napiszcie mi czy warto do niego iść

    1 2 Cytuj
  • 13 maj 2010

    Opinie na stronie znany lekarz wpisz sobie w google

    1 Cytuj
  • 14 maj 2010

    Do dr Dziewońskiej trzeba się zarejstrować telefonicznie ok tygodnia wcześniej

    1 Cytuj
  • 28 maj 2010

    amelio obecnie chodzę do dr Kocota, powiem tyle, że w porządku, wizyta kosztuje 80zł(prywatnie), ja nie spodziewam się dzidziusia, wiec nie wiem jak prowadzi ciąże itp. ale byłam u niego na swojej pierwszej wizycie i mile ja wspominam. Teraz wybieram się kolejny raz w celach kontrolnych. Mogę polecić.

    1 2 Cytuj
  • 28 maj 2010

    Polecam dr Kocota prowadził mnie w ciąży i dalej do niego chodzę. Polecam. Bardzo miły i cena 80 zł nie wygórowana ponieważ u innych sama wizyta bez usg tyle kosztuje

    2 Cytuj
  • 28 maj 2010

    Dr Micał okropny jak przyszłam do porodu a odeszły mi wody popatrzył do mojej karty do jakiego lekarza chodziłam przez całą ciążę i powiedział że dr Kocot będzie rano to się mną zajmie a była godzina 22, przy pierwszej ciąży też mi wody odeszły to jak mnie przyjęłli do szpitala to od razu kroplówkę dostałam na wywołanie bóli. Znajoma też miała nie miłe dzoświadczenie z dr Micałem, ponieważ poroniła i zgłosiła się do szpitala to się nią nie zajął tylko powiedział że dr Kocot przyjmuje dziasiaj prywatnie w Pcimiu więć może się do niego zadzwonić, a do pielęgniarki powiedział że tej Pani tu nie było

    1 Cytuj
  • 7 lip 2010

    Co do Micała, jest w porządku, prowadził mnie całą ciążę, nie narzekam. Zawsze odpowiadał na pytania, podczas badania jest delikatny a nie jak w przychodni inni dwaj ... Co do kosztów nie jest drogi około 70 - 80 zł za wizytę z USG. A co do podejścia w szpitalu każdy z ginekologów podchodzi do swojej pacjentki w szczególny sposób, zapyta jak się czuje itd. Inne pacjentki obchodzą go tylko tyle ile muszą a to widać na oddziale :) Czyli norma.

    Cytuj
  • 8 lip 2010

    Zadam Wam pytanie : ginekolog grzebie w oku a powinien .........?

    1 Cytuj
  • 8 lip 2010

    dwie ciąże chodziłam do Wróblewskiego doktor bardzo miły chętnie pomaga udziela rad mozna na niego liczyć w każdej sytuacji jak najbardziej polecam

    Cytuj
  • 11 lip 2010

    Dzień dobry! Chciałam udać się do ginekologa, po przeczytaniu Waszych opinii na tym forum, które bardzo mi pomogły, postanowiłam wybrać się do dr Olszańskiej;) Chciałabym jednak prosić o podanie mi ceny wizyty, badań. Czy długo czeka się na wizytę?

    Cytuj
  • 12 lip 2010

    Zadam Wam pytanie : ginekolog grzebie w oku a powinien .........?
    - OKULISTA

    Cytuj
  • 19 lip 2010

    TAAAA...pan Wróblewski "bardzo dobry" ale prywatnie moze, normalnie to pseudo lekarz! bez kasy do kieszeni nie ma sensu . Z NFZ nie bedzie leczył, mimo bardzo złych objawów. Wiem , bo byłam takim przypadkiem, niestety i musiałam iść gdzie indziej, a tam lekarz był bardzo zdziwiony, ze nie otrzymałam leków i pomocy od tego pana W. Umrzeć można było... no to było jakiś czas temu, ale słyszałam, że prywatnie nawet się interesuje pacjentkami, za kasę tak!tylko co z niego za człowiek???? a lekarz jak każdy moze wiedzę i doświadczenie ma no i co z tego, takich jest mnóstwo/ osobiscie nie spotkałam w MYŚLENICACH DOBREGO GINEKOLOGA, sądzę, że jak już idziesz za kasę prywatnie, to masz prawo wyboru i wymagasz! Przede wszystkim dobra diagnoza,a potem leczenie, ( no i prowadzenie ciąży). Najpewniej jest diagnozę potwierdzić u innego lekarza. ALE OCZYWIŚCIE TO WYMAGA KASY, więc widzisz : wniosek : Płać i wymagaj, lub choruj jak jesteś biedna.

    [quote=Kate1238]Ja chodzę do Wróblewskiego i jestem bardzo zadowolona. Nie polecam przychodni koło szpitala, bo nie pracują tam lekarze tylko konowały.
    Dobrą opinię ma również Kocot. [/quote]

    1 Cytuj
  • 19 lip 2010

    Ile płacisz za wizytę//?
    [quote]dwie ciąże chodziłam do Wróblewskiego doktor bardzo miły chętnie pomaga udziela rad mozna na niego liczyć w każdej sytuacji jak najbardziej polecam [/quote]

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    hej mam pytanie, czy dr. Dudek przyjmuje na nfz? jak tak to gdzie i kiedy ??? :) :)

    Cytuj
  • 25 lip 2010

    raczej nie ale na 100% pewna nie jestem
    ale jest codziennie w szpitalu od 8 do ok 14

    Cytuj
  • 28 lip 2010

    na pewno nie przyjmuje w szpitalu, tylko prywatnie, a ja osobiście polecam dr Kocota, miły, doświadczony lekarz z wysoką kulturą osobistą, godny polecenia

    Cytuj
  • 29 lip 2010

    ja chodzilam do Olszanskiej i do Stangel i teraz juz nie mam zamiaru do nich isc Olszanska wmawiala mi zebym tylko dzieci rodzila a Stanglowa troche duzo kasy u niej sie zostawia teraz chodze do Wisniowej do babeczki dlugie ma terminy ale jest konkretna babka

    1 Cytuj
  • 29 lip 2010

    Mysza a mozesz podac numer tel.i nazwisko tej dr.do której chodzisz.dzieki

    Cytuj
  • 31 lip 2010

    polecam doktora kocota! jest bardzo sympatyczny mily!

    5 Cytuj

Odpowiedz