Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 31 lip 2010

    Ja polecam doktora Kocota bardzo, konkretny,miły,

    1 5 Cytuj
  • 31 lip 2010

    mi się taki żarcik skojarzył z tematem: ginekolog grzebie w zupie a powinien grzebać..........................kucharz ;)

    1 Cytuj
  • 5 sie 2010

    a ja nikogo, nigdy nie byłem p.s sa ginekolodzy męscy

    1 Cytuj
  • 5 sie 2010

    ona nazywa sie doktor Derwisz jest chyba z Krakowa a przyjmuje w Wisniowej nie mam przy sobie nr telefonu ale jak bede w domu to ci napisze

    1 Cytuj
  • 6 sie 2010

    potwierdzam jest o.k.

    Cytuj
  • 9 sie 2010

    witam.
    chcialam sie zapytac czy orientuje sie ktos jak u dr Dziewonskiej jest z platnosciami, czy za samo wypisanie recepty trzeba zaplacic i mozna wejsc bez kolejki? w koncu to doslownie chwila.

    Cytuj
  • 15 sie 2010

    witam mam pytanie niedługo mam termin porodu chce rodzić w Myślenicach bo dużo dobrych opini przeczytałam o tym szpitalu szczegulnie teraz po remoncie ginekologi może mi ktoś wymienić lekarzy mających dyzur w szpitalu mam nadzieje ze nie ma dr Konopki i dr Dyla bo chyba nie za sympatyczni z tego co piszecie

    Cytuj
  • 16 sie 2010

    ja rodziłam przy konopce tak ze napewno jest...jest też chęciński,micał,kocot,wróblewski.dudek,jakaś młoda lekarka tyle co ja znam

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Ja polecam dr Bałasza z krakowskiej kliniki. Myślenickim ginekologom nie ufam... A pani dr Olszańska to chyba dawno powinna zrezygnować z zawodu...

    1 Cytuj
  • 19 sie 2010

    tinka dlaczego tak myślisz o dr Olszańskiej?? proszę o odpowiedz bo miałam się do niej wybrać, ale skoro....

    Cytuj
  • 19 sie 2010

    Miałam z tą panią do czynienia. Po pierwsze badanie jakie kazuje zobić to sama cytologia. Chodziłam do niej przez prawie rok. Później poszłam do dr Bałasza i okazało się, że nie do końca jestem tak zdrowa jak uważała pani Olszańska. Do niej to tylko ewentualnie po recepty na antykoncepcje. Takie to wystawia bez zastanowienia. Do jakiegokolwiek lekarza byś nie poszła pilnuj sobie, żeby raz w roku robić cytologie i wymazy bakteriologiczne. To naprawde bardzo ważne.

    1 Cytuj
  • sara wzniosła 19 sie 2010

    Tinka to na pewno fajna dziewczyna,ale jej mądrość i rady tyle są warte , co jej styl , semantyka , syntaktyka wypowiedzi i ortografia . Tinka serdecznie pozdrawiam . Tak dalej .To Polska ,kraj pod krzyżem . W takim kontekście jesteś tu
    na miejscu Tinka .:)

    2 Cytuj
  • 20 sie 2010

    Do razek! kobieto nie atakuj tinki!ma prawo wyrazić swoją opinię,czy Ci się podoba czy nie!ortografia,styl,itp.jest tu najmniej ważna,to jest forum na inny temat,chyba nie zauważyłaś!!Sama chodzę do Dr Chęcińskiego jestem bardzo zadowolona,uważam ,że każdy ma prawo do wypowiedzi,czy ta wypowiedz się podoba ,czy nie!

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    dokładnie, popieram cie x!!!!!!! ja chodzę do dr kocota i bardzo sobie go chwale i wcale drogo nie place

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    razek wydaje mi się, że masz problemy sama z sobą...
    Pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    RODZIŁA KTORAS Z WAS TERAZ W MYŚLENICACH?? NAPRAWDĘ SĄ TAM TTAK SUPER WARUNKI?

    Cytuj
  • 20 sie 2010

    Kogo na pewno nie polecę nigdy to Dziewońska i Chęciński. Pierwsza popełnia takie błędy że ... nie wypowiem się dalej z czystej kultury i niechęci do złośliwości, natomiast ten drugi nie grzeszy kulturą i jest bardzo niemiłym człowiekiem dodatkowo nie jest specjalistą i obawiam się że jego wiedza jest podobna jak jego ojca, który uchodzi za najsłabszego lekarza pierwszego kontaktu w naszym mieście.
    Ale uważam podobnie że dopóki nic się nie dzieje skomplikowanego to każdy jest dobry. Wszystko wychodzi jak zaczynają się problemy i odpowiedzialność za zdrowie i życie. Ja na tym nigdy bym nie oszczędzała. Dr Wróblewski jest chyba jedynym do którego można chodzić z pełnym zaufaniem.

    3 2 Cytuj
  • 20 sie 2010

    Myśle ze powinnas sie zastanowic co piszesz.. Mi dr Chęcińsi wiele razy bardzo pomogl, mojemu ojcu uratowal zycie ( ocenil stan przed zawalowy, chodz nic na to nie wskazywalo) chyba ma ekg w oczach! za co jestem niezmiernie wdzieczna. a dr P. Checinski moze akurat mial zly dzien, ale w roli lekarza chyba nie mozna mu nic zarzucic. Osobiscie chodzilam do Kocota, a teraz chodze do Dziewonskiej i raczej nie narzekam.

    1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    Alinko, bardzo dobrze idzie ci obrażanie innych ludzi. Ale jeśli jesteś taka odważna to przedstaw się, i napisz jakieś konkrety. Obrażasz dr Dziewńską , popełnia podobno błędy, napisz jakie, zweryfikujemy je. Co do dr Chęcińskiego piszesz że nie grzeszy kulturą ( powiedz czy to, co ty teraz piszesz, uważasz się za kulturalną osobę ? ) Dla mnie totalnym brakiem kultury jest tak obrażać kogoś z nazwiska na forum publicznym nie przedstawiając żadnych konkretów. Co do Starszego Dr Chęcińskiego to skoro jest takim złym lekarzem , to czemu zapisało się do niego najwięcej ludzi w Myślenicach . Jestez żałosna Alinko.
    ZACHOWENIE PONIŻEJ KRYTYKI.

    3 Cytuj
  • 20 sie 2010

    [quote]Alinko, bardzo dobrze idzie ci obrażanie innych ludzi. Ale jeśli jesteś taka odważna to przedstaw się, i napisz jakieś konkrety. Obrażasz dr Dziewńską , popełnia podobno błędy, napisz jakie, zweryfikujemy je. Co do dr Chęcińskiego piszesz że nie grzeszy kulturą ( powiedz czy to, co ty teraz piszesz, uważasz się za kulturalną osobę ? ) Dla mnie totalnym brakiem kultury jest tak obrażać kogoś z nazwiska na forum publicznym nie przedstawiając żadnych konkretów. Co do Starszego Dr Chęcińskiego to skoro jest takim złym lekarzem , to czemu zapisało się do niego najwięcej ludzi w Myślenicach . Jestez żałosna Alinko.
    ZACHOWENIE PONIŻEJ KRYTYKI.[/quote]

    Ja nie jestem osobą publiczną by o mnie pisano, a taki lekarz jest i samym tym że wystawia tabliczkę na ulicy ze swoimi danymi musi wiedzieć że będzie o nich mowa nie tylko na forach, a opinie o każdym lekarzy w necie możesz znaleść i nie są to tylko dobre opinie. To jest wielka potęga komunikacji globalnej która jak widać nie jest na rękę niektórym.

    Co do starszego pana Ch. to proszę cię nawet nie wspominaj bo ja nieraz byłam w przychodni i on był na dyżurze i tak zionął że ... szkoda słów, każdy kto coś wie na ten temat napisze to samo.
    Nikogo nie obrażam bo pisząc prawdę nie robię nic co mogło by uchodzić za urąganie czyjemuś nazwisku.
    To że dr Wróblewski miał kłopoty z policją też wiem i chodziło tutaj dokładnie o pobieranie opłat za cesarki i dodatkowo ściąganie pieniędzy za to samo z NFZ przy czym były to cesarki na życzenie a nie gdy było zagrożenie.

    Tak się składa że pracuję w takim miejscu że te tematy są na porządku dziennym i nikt nie mówi tego szeptem, bo o prawdzie nie trzeba szeptać, a powinno się przestrzegać innych by wiedzieli czego w najgorszym przypadku można się spodziewać.

    A po twoich słowach obawiam się że masz w tym interes by bronić określonej osoby. Czyżby znajomy lub rodzina?

    2 1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    Alinko a powiedz mi który ginekolog nie bierze pod stołem za cesarkę z widzimisię? O praktycznie każdym z wymienionych tutaj lekarzy mogę to powiedzieć, bo kilka znajomych rodziło u nich właśnie przez cc i smarowali w łapę równo.

    A Kocot nadaje się jedynie to prowadzenia ciąż u zwierząt.

    2 2 Cytuj
  • 20 sie 2010

    do MW!!!! a Chodziłaś w ogóle kiedyś do Dr Kocota? dlaczego obrażasz na forum bardzo dobrego i fachowego lekarza który wielu kobietom bardzo pomógł! Podaj jakiej argumenty skoro tak o nim piszesz? bardzo dba o swoje pacjentki i jest dostępny o każdej porze pod telefonem a nie tak jak inni lekarze

    2 2 Cytuj
  • 20 sie 2010

    POPIERAM W 100% alina1980!!! NAPISAŁA SZCZERĄ PRAWDĘ!!!

    1 1 Cytuj
  • 20 sie 2010

    [quote]Alinko a powiedz mi który ginekolog nie bierze pod stołem za cesarkę z widzimisię? O praktycznie każdym z wymienionych tutaj lekarzy mogę to powiedzieć, bo kilka znajomych rodziło u nich właśnie przez cc i smarowali w łapę równo.

    A Kocot nadaje się jedynie to prowadzenia ciąż u zwierząt. [/quote]

    Oczywiście że tak i dlatego do niego chodzę i jego polecę bez zastanowienia. Tak jak napisałaś każdy bierze, więc pominęłam ten element przy wyborze, natomiast nie posiada wad tych których opisałem wyżej. Jest bardzo miły i każdy telefon do niego jak nie jest odebrany zostaje oddzwoniony i chętnie pomaga nawet przez fona za co nikt mu przecież nie zapłaci. Inni zamiast pomóc zaproszą na wizytę :) $$

    1 Cytuj
  • 21 sie 2010

    Jestem od niedawna pacjentką Dr Chęcińskiego,jest to bardzo miły lekarz,ceny w gabinecie prywatnym bardzo przystępne.Oczywiście każdy ma prawo do wypowiedzi swojego zdania,ale wypowiedz( P.aliny 1980),jest wg mnie krzywdząca ,dotycząca wiedzy Pana doktora,proponowałabym przeczytać wypowiedz, na forum poród w myślenickim szpitlu,gość;szczęśliwa mama (dnia27.02.210) opisuje,jak dzięki właśnie Dr Chęcińskiemu jej dziecko przeżyło,dzięki jego diagnozie,jakoś nikt z Myślenickich lekarzy nie dostrzegł wady serca jej dziecka,dziwne?myślę ,że wypowiedz tej Pani mówi sama za siebie,nie warto skreślać młodych lekarzy uważam,że bardziej się starają,to oczywiście moja opinia.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz