Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 cze 2013
    ogonek23 napisał/a:

    A tak wogole to bylam dzis przypadkowo w budynku kolo szpitala i tam byla wywieszka poradni gin-pol i co mnie zdziwilo przyjmuje dr Dudek i paru innych gin z oddzialu. Czy to na fundusz normalnie?

    Tak, wizyty u doktora Dudka i innych są tam na fundusz :)

    1 1 Cytuj
  • 20 cze 2013

    gdzie koło szpitala??? jaki nr budynku??? nie kojarzę gdzie to może być:( a którzy Panowie lekarze tam przyjmują i czy ktoś orientuje się czy są długie terminy???

    1 1 Cytuj
  • 20 cze 2013

    z tego co pamiętam to tylko Dr Dudek a reszta to Panie, budynek za opieka całodobową, tam gdzie badania krwi robia

    1 1 Cytuj
  • 20 cze 2013

    witam jakie macie wparzenia o pani doktor derwisz ze specjalmed wiśniowa?

    2 Cytuj
  • 20 cze 2013
    nat1 napisał/a:

    witam jakie macie wparzenia o pani doktor derwisz ze specjalmed wiśniowa?

    wejdź na znany lekarz.pl są tam opinie o Pani Dr

    1 Cytuj
  • 20 cze 2013

    Ja osobiście polecam panią dr Derwisz, z Wiśniowej do niej zawsze jest pełno kobiet, i mimo że są odległe terminy jak musisz to Cię przyjmie + na NFZ, kobieta jest profesjonalistką z dużym doświadczeniem, a poza tym bardzo miła i serdeczna, trafiłam do niej przez przypadek bo nie chciałam iść do konowałów z poradni K którzy, same wiecie, jak traktują pacjentów.Polecam ją również dlatego, że jest dokładna - wysłałam do niej siostrę i się okazało że ma torbiel na 5 cm, a jej lekarz prowadzący (pomimo tego że brał 80 zł od wizyty i wszystkie badania płatnie) tego nie zauważył.Obecnie kończę 3 trymestr i z całego serca mogę ją polecić:)

    1 6 Cytuj
  • 25 cze 2013

    dziewczyny jak się nazywa lekarz mężczyzna ginekolog, był przy moim porodzie taki okrągły na buzi, nie szczupły....nie chodzi mi o chęcińskiego, wróblewskiego,dudka, micała, kocota...ten jest taki młody i często jest na oddziale

    1 4 Cytuj
  • 25 cze 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny jak się nazywa lekarz mężczyzna ginekolog, był przy moim porodzie taki okrągły na buzi, nie szczupły....nie chodzi mi o chęcińskiego, wróblewskiego,dudka, micała, kocota...ten jest taki młody i często jest na oddziale

    może Kowalski?

    1 4 Cytuj
  • 25 cze 2013
    weronika napisał/a:

    dziewczyny jak się nazywa lekarz mężczyzna ginekolog, był przy moim porodzie taki okrągły na buzi, nie szczupły....nie chodzi mi o chęcińskiego, wróblewskiego,dudka, micała, kocota...ten jest taki młody i często jest na oddziale

    sprawdz w google Wojciech Kowalski ginekolog ;)

    2 5 Cytuj
  • 26 cze 2013

    witam czy któras z pan miala robiona laparoskopie w myslenickim szpitalu i moze opisac pobyt itd

    1 3 Cytuj
  • 26 cze 2013

    ja miałam mieć robioną...ale wybrałam się do Krakowa i tam obyło się bez...więc nie wiem czy to potrzebne i skuteczne...

    1 3 Cytuj
  • 1 lip 2013

    witam, czy może ktoś podać nr tel do przyszpitalnej poradni ginekologicznej, tam gdzie pracuje na fundusz Dr Dudek i Dr Kiszka, jakie są terminy???

    3 Cytuj
  • 2 lip 2013

    bardzo dziękuję osobie która polecała tu na forum dr Steigel strasznie szybko potrzebowałam porady i tam się udałam pani doktor super i nawet przeniosłam się do niej :) jeszcze raz dzieki :)

    2 7 Cytuj
  • monika 7 lip 2013

    ten lekarz o ktorego pytasz to Kowalski , bylam u niego w gabinecie przy szpitalu i nie obchodzi mnie jak wyglada czy jest lysy,gruby, ale jakie ma podejscie do pacjenta .
    polecila mi go moja kuzynka i nie moge slowa zlego powiedziec.
    poza tym jak robilam usg genetyczne dostalam super zdjecia 4d mojego malenstwa i nie musialam za to zaplacic dodatkowo......

    3 7 Cytuj
  • 10 lip 2013
    ogonek23 napisał/a:

    witam, czy może ktoś podać nr tel do przyszpitalnej poradni ginekologicznej, tam gdzie pracuje na fundusz Dr Dudek i Dr Kiszka, jakie są terminy???

    12 273-03-40 to numer do rejestracji, można tam wypytać o lekarzy którzy przyjmują i jakie są terminy :)

    Co do Dr Kiszki dziś się dowiedziałam, że terminy są na bodajże na październik, natomiast Pani w rejestracji powiedziała, że Dr Dudek już nie przyjmuje.. Ale jest jeszcze Dr Chęciński i jeszcze ktoś więc warto przedzwonić i popytać.

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2013

    a czy któraś z was zakładała może wkładkę>??? jakiego lekarza z Myślenic polecacie??

    Cytuj
  • 31 lip 2013

    MAMA7 to ja jestem w szoku tyle dobrego slyszalam o doktorze Chęcińskim i sama do niego poszlam mnie jak sie uda czeka drugie cc niestety...a czy ktoras miala Cc wykonywana przez pana doktora????

    1 1 Cytuj
  • 31 lip 2013

    Ja o Dr Checinskim slyszec nie chce. Nie polecila bym go nikomu.

    2 4 Cytuj
  • 31 lip 2013
    ogonek23 napisał/a:

    Ja o Dr Checinskim slyszec nie chce. Nie polecila bym go nikomu.

    dlaczego ??

    Cytuj
  • 31 lip 2013

    A ja rodziłam jak pani Krysia Kiszka była na dyzurze, cały w pobliżu. Pogodna, pomocna. Pani położna była absolutnie genialna. Dodam, że prowadził ciążę ulubiony doktor Wróblewski.

    7 2 Cytuj
  • 1 sie 2013

    do Mini;miałam nie jedną nie miła sytuacje gdy mnie przyjmował na oddział, a pozatym za dużo gada i to czasami całkiem bez sensu, taka jest moja opinia, po to jest forum żeby wyrazić właśnie swoją opinię

    4 4 Cytuj
  • 1 sie 2013
    ogonek23 napisał/a:

    do Mini;miałam nie jedną nie miła sytuacje gdy mnie przyjmował na oddział, a pozatym za dużo gada i to czasami całkiem bez sensu, taka jest moja opinia, po to jest forum żeby wyrazić właśnie swoją opinię

    ja pozytywnie oceniam pana doktora jak dla mnie gada z sensem wiele informacji i przedewszystkim jest ludzkim lekarzem :)

    2 1 Cytuj
  • 1 sie 2013

    ja też trafiłam na dr Chęcińskiego i też źle go wspominam, czyścił mnie zaraz po poronieniu gdzie człowiek załamany i wystraszony a on jak lekarz za grosz sympatii i zrozumienia, po 4 miesiącach nie całych w święta poszłam znów do szpitala bo okres przerw świątecznych i nie było mojego lekarza do potwierdzenia ciąży a zaczęły mnie krzyże boleć jak przy wcześniejszym poronieniu, to pojechałam do szpitala a pan dr zaczął mi tłumaczyć że może poronie a może nie jeszcze nic nie wiadomo bo to 7 tydzień i on serduszka nie widzi i to porównał do komputera że może odrzucić a może nie itd ja zgłupiałam bo świeżo co po poronieniu w strachu a on tak jak by nic i potraktował mnie jak panikare i zraziłam się do niego po prostu miałam z nim taką sytuację i nie poleciłabym nikomu pana dr, na mnie sprawił negatywne wrażenie

    8 5 Cytuj
  • 1 sie 2013

    ja natomiast każdej kobiecie z czystym sumieniem polecę dr chęcińskiego-miły, doświadczony, zawsze znajdzie czas, wizyta u niego na luzie

    10 8 Cytuj
  • 2 sie 2013

    Mogę polecić pauna doktora checinskiego ostatnio robił ki operację wszystko przebiegło dobrze cały czas kolo mnie chodził starał się blizna jest bardzo ładnie zagojona nic nie mogę zarzucić

    14 15 Cytuj

Odpowiedz