Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 17 lis 2014

    W. Dudek jak dla mnie lekarz godny polecenia. Sama prowadziłam u niego swoje ciąże (nie byly książkowe)i nie jedna znajoma. Zawsze gdy cos się dzieje jest pod tel a na wizycie wyjaśni wszystko bardzo dokładnie. Nie ma dla niego pytań głupich-wszystko zawsze tłumaczy. Jak dla mnie najlepszy lekarz a mam porównanie bo kilku ich odwiedziłam zanim sie zdecydowałam... Wg mnie lekarz który prowadzi ciąże bezproblemowe zawsze jest ok a gdy sie zaczynają komplikacje często nie jest juz tak kolorowo. Ja mialam to szczęście ze jestem pacjentka dr Dudka i sprawdził sie wlasnie w czasie prowadzenia moich ciąż... Chodzę do niego juz 10 lat...

    24 8 Cytuj
  • Anna 19 lis 2014

    mam pytanie u jakiego lekarza mogę zrobić usg piersi? czy trzeba mieć na to skierowanie czy można dla własnej kontroli je wykonać?

    7 1 Cytuj
  • KOr 20 lis 2014

    W Telefonice lub gdziekolwiek prywatnie możesz zrobić bez skierowania koszt to ok 90 zł. ja byłąm u Pana Sobczyka. Z tego co wiem to na Reymonta przyjmuje tez p. Kuklińska - tez prytwatnie i chyba nieco taniej

    10 2 Cytuj
  • 29 lis 2014

    a ja trafiłam na młodą Panią ginekolog, Katarzynę Borczak, przyjmuje w Dobczycach. Pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta. Konkrety i właściwe działanie.

    21 15 Cytuj
  • 7 sty 2015

    a gdzie w tym momencie w Myślenicach przyjmuje dr Stangel??

    18 Cytuj
  • Anna 7 sty 2015

    Pani Stangel przyjmuje w Myslenicach na ul. Sobieskiego 12a w bloku na parterze.

    16 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Pani Stangiel przyjmuje na ulicy Sobieskiego 13d/3 to jest nad Jutą jak jeszcze była.

    1 9 Cytuj
  • Magdalena 16 sty 2015

    Powiedzcie mi, jakie sa kolejki do którego gina w myślenicach? Sprawa jest dość pilna i potrzebuję przyjść jutro, a jest już za późno, żeby dzwonić i się zapisywać...

    1 4 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Do dr. Chęcinskiego możesz jeszcze dziś zdadzwonić bo do 21/22 godziny przyjmuje.(
    Jak powiesz, że sprawa pilna to powinien Cię przyjąć. Warto spróbować. Ja do niego chodzę i jestem zadowolona.

    9 14 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Chęcinski tak już się wycwanił że teraz już bierze nawet za wypisanie recepty 20 zł.

    9 10 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Kocot jutro przyjmuje,

    1 11 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Co do recepty to racja, niestety nawet jak się chodzi regularnie i potrzeba receptę to i tak bierze 20 zł.

    3 5 Cytuj
  • Magdalena 16 sty 2015

    Za dr Chęcińskiego podziękuję - wiem, że jest na prawdę świetnym lekarzem, ale... to mój kuzyn i jakoś niezręcznie byłoby mi iść do niego na wizytę. :)
    Spróbuję u dr. Kocota zatem. Dziękuję.

    EDIT:
    ta stona http://myslenice.cylex.pl/firmy/kocot-andrzej--lek--med--spec--ginekolog-po%C5%82o%C5%BCnik-10639346.html
    powiedziała mi, że jednak dr Kocot nie przyjmuje w soboty :C

    4 6 Cytuj
  • 17 sty 2015

    przyjmuje, xadzwon do niego, powiedz mu o co chodzi przez tel, napewno przyjmie

    5 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Witam chciałabym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat dr Chęcińskiego , czy jesteście zadowolone jak prowadzi ciąże i jakie ma podejście do pacjętek ?

    8 33 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Przejdź do wątku" ginekolog jakiego polecacie" tam masz wyczerpujące info

    18 2 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Chodze do doktora checinskiego od roku.strasznie wkurzajace jest to ze rzadko przyjmuje o tej godzinie na ktora jestes umowiona,zawsze sa tlumy na korytarzu,sam lekarz jest ok,odpowiada navwszystkie pytania zawsz oddzwaniangdy masz jakis problem.

    12 6 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Jak chodzi o dr. Bolka Chęcińskiego to super lekarz .

    13 6 Cytuj
  • 19 sty 2015

    Polecam,kompetenntny,mily,prowadzil moja ciaze,bylam bardzo zadowolono,a opoznienia rzeczywiscie czasem sa ale max pol godzinne

    5 6 Cytuj
  • 20 sty 2015

    jak dla mnie nie ma dobrego lekarza w Myślenicach polecam Kraków

    7 18 Cytuj
  • 22 sty 2015

    ja polecam Doktor Dziewońską naprawdę bardzo dobry specjalista od razu rozpoznała u mnie problem na który inny lekarz ostatnio bardzo popularny wśród ciężarnych i nie tylko , leczył mnie antybiotykiem .... Pani doktor bardzo sympatyczna otwarta na pacjentki konkretnie bez zbędnych opowiadań i przede wszystkim prowadzi dokumentacje pacjentów co jak dla mnie jest bardzo ważne ...

    10 23 Cytuj
  • Magdalena 22 sty 2015
    dominikato napisał/a:

    jak dla mnie nie ma dobrego lekarza w Myślenicach polecam Kraków

    A ten dr KRAKÓW to gdzie przyjmuje...?

    A tak serio, to zdajesz sobie sprawę z tego ILU jest ginekologów w Krakowie? Tak chociaż pi razy drzwi? Jeśli uważasz że w Krk sa lepsi lekarze, to powiedz o których konkretnie Ci chodzi, bo jakoś nie wierzę, że odwiedziłaś wszystkich.

    16 4 Cytuj
  • 29 sty 2015

    Ja polecam dr. Chęcińskiego i dr. Kocota bardzo sympatyczni. mili i uprzejmi.Nie miałam z ich strony żadnych nieprzyjemności, a wręcz przeciwnie. Dr. Chęciński prowadził niedawno moją ciążę. Nie miałam żadnych problemów ze skontaktowaniem się z nim . Za każdym razem oddzwaniał. Odpowiadał wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Z Dr. Kocotem rozmawiałam na porodówce, również odpowiadał na wszystkie moje pytania. Naprawdę to dwaj najlepsi ginekolodzy w Myślenicach.

    7 17 Cytuj
  • 30 sty 2015

    Ja polecam Dr Kowalskiego , pracuje teraz w Krakowie .Moja żona go uważa za bardzo dobrego specjaliste.

    7 18 Cytuj
  • 31 sty 2015

    Również polecam dr Kowalskiego. Przyjmuje w Krakowie, ale też w Myślenicach i Wieliczce. W Myślenicach jest w każdy wtorek, ale można umówić się telefonicznie na inny dzień.

    5 12 Cytuj

Odpowiedz