Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 sie 2015
    aster25_83 napisał/a:

    Pani doktor przyjmuje na Żwirki i Wigury w poniedziałki od 16, w budynku sklepu medycznego tam gdzie przyjmuje Dr, Wójcik na ubezpiecznie. Niestety Pani doktor pracuje na Żeromskiego w Krakowie. Co do Dr Kiszki, ja ostatnio leżałam w myślenickim szpitalu niestety Dr Olszańska była na urlopie a Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(

    A można jakiś kontakt prosić do dr Olszańskiej żeby umówić pierwszą wizytę w Myślenicach?

    11 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Hej, jestem w 5 miesiacu ciazy, przeprowadzilam sie do Myslenic i musze zmienic lekarza prowadzacego moja ciaze. Troche sie obawiam i mam watpliwosci kogo wybrac. Znajome oferuja doktora A. Kocota a wy?

    1 16 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Tez:)

    2 14 Cytuj
  • 21 sie 2015

    dzieki za szybka odpowiedz:)
    a powiesz mi jaki jest koszt wizyty? bo z tego co sie zorientowałam to 80zl ale wchodzi w to tez usg?

    1 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Tak

    4 Cytuj
  • Dominika 21 sie 2015

    Hmmm aster nie wierzę ze przez 5 dni nie widzialas dr kiszki. Ja leżałam teraz 3 dni i każdego dnia byla na obchodzie. A z lekarzami prowadzacymi którzy sa na wypisie to jakies dziwne jest. Ja mialam dr dziewonska wpisana uwaga nie mam pojecia jak kobieta wyglada;( przyjmowala mnue dr Borczak a ba sali najczesciej o to jak sue czuje pytali Dudek Checinski i Kiszka.
    Co dr kocota nie wiem jaki jest. Mial dyzur w szpitalu jak lezalam ale nie zamieniłam z nim slowa. Ja polecam Kiszke, Borczak i Checinskiego

    30 3 Cytuj
  • 21 sie 2015

    Doktor Radecka przyjmuje w centrum medycznym Saif na kleparzu wpisz w Google wszystko bedziesz wiedziala :)

    edita napisał/a:

    Dziękuję za nazwiska to dla mnie duży plus a mogę prosić jeszcze nr telefonów kontaktowych. Mogę podać w tym celu meila.
    Myślenice byłyby jednak dla mnie bardziej odpowiednie ponieważ wizyta w Krakowie to połowa dnia z głowy a nie zawsze mogę sobie na to pozwolić.

    1 7 Cytuj
  • 27 sie 2015

    ja mam pytanie czy któras z was orientuje sie ile w myślenicach kosztuje cesarka na życzenie? rozważam taką opcję..

    1 5 Cytuj
  • 27 sie 2015

    Nie słyszalam. A do kogo chodzisz?

    Cytuj
  • 27 sie 2015

    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!

    6 22 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Witam mam pytanie potrzebuje informacji o dr.Dudek jaki jest i gdzie rzyjmuje prywatnie,kiedy i ile wizyta.,i czy warto iść do niego,bo dr olszanska też chwala...proszę o szybką odp jak ktoś jest w temacie

    23 1 Cytuj
  • 2 wrz 2015

    Dr Dudek przyjmuje dwa razy w tygodniu. We wtorki i czwartki po wczesniejszej rejstracji. Cena wizyty to 100 zł. (150 zl badanie +usg. ) Ja ogólnie polecam

    27 6 Cytuj
  • 3 wrz 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:

    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!

    3 23 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    aster25_83 napisał/a:

    Dr Kiszka była moim lekarzem prowadzącym i co?, nie widziałam jej ani razu w czasie tych 5 dni :(

    hmmm. Ciekawe... pewnie nie wiesz jak wygląda i dlatego twierdzisz że jej nie wiedziałaś. Lek. K. Kiszka jest prawie codziennie w szpitalu i praktycznie na każdej wizycie. A że na wypisie widnieje Ci jej nazwisko - pod lekarzem prowadzącym - to na nią najeżdżasz.
    Weź nie wypisuj bzdur!

    29 2 Cytuj
  • 8 wrz 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:

    A ja żeby przebić wszystkie te reklamy polecam: Prof. dr hab. n. med. Marka Klimka specjalista ginekolog bardzo dobry fachowiec i nie drogi KRAKÓW pl. SZCZEPAŃSKI 3. UWAGA CENY NIEWIELE WYŻSZE niż U LEKARZY W MYŚLENICACH!!!!!!

    6 19 Cytuj
  • 9 wrz 2015

    Dr Dudek jak dla mnie godny polecenia. Na wszystkie pytania odp wyczerpująco a podczas prowadzenia ciąży zawsze pod tel... Sama prowadziłam u niego swoje ciąże i nie zamieniłabym na innego dr. Dodam ze ciąże bezproblemowe moze prowadzić każdy dr a gdy zaczyna się cos dziać wtedy mozna ocenić umiejętności lekarza. Moje ciąże byly zagrożone teraz jestem szczęśliwą mama

    32 7 Cytuj
  • 18 wrz 2015

    Mam pytanie do Pan które rodziły w Myślenickim szpitalu, i które chodziły do Dr. Dudka, czy byl on obecny podczas porodu.? Czy interesował sie pacjentką której prowadzil całą ciąze...Bardzo prosze o opinie na ten temat ... Pozdrawiam

    28 3 Cytuj
  • 19 wrz 2015
    TRUSKAWKA napisał/a:
    2 12 Cytuj
  • 28 wrz 2015

    Witam!Mam pytanko czy dr.Chęciński przyjmuje państwowo w poradni przyszpitalnej?
    Jeśli tak to gdzie znajduje się rejestracja i czy muszę najpierw wypisać się z i zabrać kartę z poprzedniej poradni?Może ktoś wie jak to wygląda,ponieważ do tej pory chodziłam do poradni na Jagiellońskiej.

    20 22 Cytuj
  • 12 paź 2015

    Rzadko się tutaj udzielam ale są sytuacje które raza w oczy itp. ....nie rozumiem sytuacje wyżej dziewczyna pyta czy Checinski przyjmuje w p państwowej..a tu grom minusów hmm za co ze zapytała? Ludzie siedzący tutaj muszą mieć naprawdę ubogie życie ze za byle g..... minusuja....no chyba ze w taki sposób rywalizują ze sobą lekarze minusuja każdy post który jest o kimś innym ..... wcale bym się nie zdziwila. .amen!

    28 33 Cytuj
  • 13 paź 2015

    A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)

    5 25 Cytuj
  • 14 paź 2015
    misyogi16 napisał/a:

    A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)

    To chyba forum Myślenickie a nie Krakowskie!

    31 6 Cytuj
  • 14 paź 2015
    misyogi16 napisał/a:

    A ja polecam dr Gołąbka, który przyjmuje w Scanmedzie na ul. Podgórskiej (Galeria Kazimierz). Doktor jest wiceordynatorem na Ujastku. Bardzo ładnie prowadzi ciążę, wykonuje szczegółowe badania i można liczyć od niego na pomoc, jesli chodzi o poród :)

    Bardzo ładnie prowadzi ciąże hehheheh dobre

    34 8 Cytuj
  • 15 paź 2015
    nikolka napisał/a:

    To chyba forum Myślenickie a nie Krakowskie!

    Jak w Myslenicach nie ma nikogo godnego do polecenia to poleca się innych....chociaż ja mam 2 takich lekarzy z M-nic...widocznie Twoje życie ogranicza się tylko do Myślenic i ani kilometra dalej. ...

    11 39 Cytuj
  • 15 paź 2015

    Przepraszam bardzo, ale czasem lepiej jechać gdzie indziej do lekarza, który umie się profesjonalnie zająć pacjentką, a przy okazji może pomóc przy porodzie w szpitalu, gdzie warunki są nie do porównania z Myślenicami. Kraków nie jest na drugim końcu Polski, żebym nie mogła pisać tutaj na forum o tym lekarzu. Może akurat ktoś nie chce rodzić w Myślenicach, a właśnie w Krakowie? Więc po co ten złośliwy komentarz? Skoro tutaj Ci odpowiadają lekarze to fajnie, ale może niektórym nie i wolą wydać na paliwo czy na busa i mpk, więc daj im możliwość dowiedzenia się czegoś :) Znam dużo osób w Myślenicach, które powiedziały, że nigdy nie będą rodzić w MC tylko właśnie w Krakowie. A co do Maliny to miałam namyśli to, że lekarz zleca odpowiednie badania, dużo rozmawia i zawsze można na niego liczyć.

    7 32 Cytuj

Odpowiedz