Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 16 lut 2017

    Dziewczyny czy któraś z was chodziła do dr Chęcińskiego i rodziła w myślenicach po jego odejściu??
    Jak teraz traktują jego pacjentki?

    4 7 Cytuj
  • 16 lut 2017

    Ja tydzien temu:)Lekarze to tyle co na wizycie wpadali a cala opieka nalezy do pielegniarek i poloznych ktore naprawde sa prze mile i pomocne.Ja nie odczulam gorszego traktowania.

    8 Cytuj
  • 16 lut 2017

    Pocieszające jest to co piszesz. Mnie nastraszyli złym traktowaniem pacjętek dr chęcińskiego więc postanowiłam popytać was.

    3 Cytuj
  • 17 lut 2017

    Sama sie obawialam ale naprawde nie bylo czego.Jest czysciutko oddzialy b.ladne jak w prywatnej klinice;)

    10 Cytuj
  • 20 lut 2017

    Ja tez chodziłam do dr. Chęcińskiego i nie dawno rodziłam w Myślenicach. I tez się bardzo obawiałam tego szpitala słuchając plotek i czytając opinie między innymi tutaj jak to pacjentki dr. Chęcińskiego są źle traktowane ! Bzdura ! Bo naprawdę zostałam mile zaskoczona i bardzo dobrze traktowana ! A Panie położne i pielęgniarki naprawdę kochane kobiety! Także moim zdaniem to one tam są ważniejsze niż lekarze którzy faktycznie wpadają tylko na wizyte rano i tyle. Też miałam przez cały pobyt w szpitalu do czynienia z dr. Kocotem, dr. Łapą, dr. Micałem i dr. Wróblewskim i złego słowa na nich nie mogę powiedzieć bo byli wobec mnie uprzejmi.

    9 1 Cytuj
  • 21 lut 2017

    Hej dziewczyny chciałam was zapytać o opinię na temat dr Kocot czy dr Micał którego wybrać??? Albo jeszcze się zastanawiam na dr Dudek ?? Proszę was o pomoc

    1 Cytuj
  • 21 lut 2017
    Kajaa napisał/a:

    Hej dziewczyny chciałam was zapytać o opinię na temat dr Kocot czy dr Micał którego wybrać??? Albo jeszcze się zastanawiam na dr Dudek ?? Proszę was o pomoc

    W kolejnosci:
    1) Dudek
    2) Kocot
    3) Micala - konowala lepiej unikac LUB isc do niego jak wszyscy inni lekarze poumieraja choc wtedy to bym chyba wolala sama sie leczyc. Pozdrawiam

    7 7 Cytuj
  • 21 lut 2017

    Chodziłam do doktor Dziewonskiej i uważam ze to swietny lekarz, zawsze ma czas dla kazdej pacjentki, miła i uśmiechnięta. Na każde pytanie potrafi odpowiedzieć.

    16 8 Cytuj
  • 2 mar 2017

    Rowniez polecam doktor Kiszkę. Dobry i kompetenty lekarz

    19 7 Cytuj
  • 5 mar 2017

    Witam wiecie może czy dr.Stangel przyjmuje jeszcze w MC? Z góry dzięki za odp.

    3 4 Cytuj
  • 7 mar 2017

    Ile kosztuje wizyta u dr Łapy.

    2 5 Cytuj
  • 8 mar 2017
    kaka napisał/a:

    Ile kosztuje wizyta u dr Łapy.

    100 zl

    1 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Dziewczyny ile trzeba się dać w kopercie lekarzowi za cesarke na życzenie?

    2 23 Cytuj
  • 30 mar 2017

    Drogie mamuśki, czy któraś z Was miała może wykonywaną cesarkę ,,na życzenie'' ? Bardzo proszę o kontakt na priv wszystkie życzliwe Panie. Chciałbym pogadać, zapytać o kilka rzezczy. Jestem w pierwszej ciąży i bardzo się denerwuje. Będę niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam! :-)

    1 5 Cytuj
  • Wojciech Dudek 30 mar 2017

    Witam.
    Nazywam się Wojciech Dudek, jestem od 9 lat ordynatorem oddziału ginekologiczno- położniczego szpitala w Myślenicach. Staram się unikać portali społecznościowych, jednakże od kilku miesięcy obserwuję szkalowanie oddziału i jego Pracowników.
    W II- giej połowie ubiegłego roku zmieniliśmy (na wyraźne własne życzenie Pracownika) strukturę zatrudnienia w oddziale. Od tego czasu Panie Pacjentki informują mnie oraz moich asystentów o nieustannych próbach dezauowania naszej pracy, naszych małych sukcesów i osiągnięć.
    Oczywiście, zawiść, żal, niespełnione nadzieje mogą być motorem takiego postępowania.
    W związku z powyższym przedstawiam naszym ewentualnym Pacjentkom następującą propozycję:
    1. Kontakt osobisty- tel. 12 2730 278
    2. Pytania via mail spzoz@szpitalmyslenice.pl proszę zaznaczyć adresata
    3. W każdej chwili zapraszam do oddziału.
    W 2015 i w 2016 roku szpitale położnicze w Małopolsce osiągnęły najniższy współczynnik śmiertelności okołoporodowej w Polsce. Nasz oddział w w województwie jest na 3 miejscu. Mamy II-gi stopień referencyjności w opiece nad ciężarną i noworodkiem- poziom szpitali wojewódzkich.
    Jak trzeba być małym i zawistnym człowiekiem, żeby twierdzić inaczej.
    I refleksja na koniec- " Do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent, do wydawania- klasę!!!).
    Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.
    Dr n. med. Wojciech Dudek

    55 11 Cytuj
  • 13 kwi 2017

    Dawno nic tu nie pisałam, po opisie mojej ostatniej "wizyty" na oddziale kilka stron temu. Panie ordynatorze! W każdej plotce jest ziarno prawdy! Po powrocie z oddziału stwierdziłam, że gdybym miała wybrać, to na chwilę obecną szpital myślenicki byłby ostatnim. Przypadek- może. Choć zachowanie Kocota po 10 latach przerwy raczej przypadkiem nie było. Cóż, Pan akurat miał urlop. Czytając wypowiedzi, pytania padające po raz kolejny te same, ale kilka stron dalej, a także gromadząc własne doświadczenia uznaję, że oprócz tego, że do zarabiania pieniędzy trzeba mieć talent, to prawie każdego niestety pieniądze zmieniają. Do wydawania trzeba mieć "klasę", ale też klasę w "kontakcie z klientkami/pacjentkami".Widzę, że także nadchodzi pokolenie młodszych lekarzy, którzy na wstępie nie mają "szerokich kieszeni". Kto ma szerokie dobrze ludzie wiedzą. "Szkalowanie oddziału"...może ta zazdrość dotyczy obu stron???

    11 34 Cytuj
  • 21 kwi 2017

    Część byłem wczoraj z żoną i ginekologa a pielęgniarka odmowila mi wescia z żoną na badanie ,może ktoś pomoże mi rozwiać wątpliwości w tej sprawie

    1 1 Cytuj
  • 1 maj 2017

    Witam
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z dr Moniką Kołodziejczyk Pietruszką.
    Będę wdzięczna

    1 7 Cytuj
  • 1 maj 2017

    Anka12345 ginekolog to jest specjalista, przecież dentysta ani ortopeda nie prowadzą Ci ciąży, jak masz papier od GINEKOLOGA i są wskazania do cc to się tego nie podważa, a poza tym jak masz tam lekarza to skąd takie pytanie, pytaj jego wszystko rozwieje.

    1 Cytuj
  • 1 maj 2017
    Tomek 30 napisał/a:

    Część byłem wczoraj z żoną i ginekologa a pielęgniarka odmowila mi wescia z żoną na badanie ,może ktoś pomoże mi rozwiać wątpliwości w tej sprawie

    ale jakie Ty masz watpliwosci? co Cie tak dziwi? zona w ciazy? czy poprostu byla na wizycie kontrolnej?

    1 3 Cytuj
  • 5 maj 2017

    Serdecznie polecam
    www.pc-ginekolog.pl

    Ginekolog Lublin

    Lubelscy Specjaliści w Ginekologii Pure Clinic:
    dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG.
    dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie.
    lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista.
    lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie
    lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog
    Rejestracja online
    Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu
    8:00 – 21:00
    81 477 57 96

    Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

    6 Cytuj
  • 5 maj 2017

    Odświeżam wątek :-) Który ginekolog na ten moment godny polecenia w Myślenicach ? Nie koniecznie chodzi o prowadzenie ciąży. Może być prywatnie. Pomóżcie kobietki :-)

    1 5 Cytuj
  • 5 maj 2017

    nie wiem po co odświeżać wątek- poprzednie wpisy to luty, marzec tego roku, lekarze się nie zmienili, po co zaśmiecać, poczytaj wcześniejsze wpisy

    5 1 Cytuj
  • 22 maj 2017
    dora napisał/a:

    Jakiego ginekologa polecacie w naszym mieście a jakiego lepiej unikać???

    Serdecznie polecam

    + GINEKOLOGIA | USG | POŁOŻNICTWO | PROWADZENIE CIĄŻY | PŁYNNA CYTOLOGIA | ZABIEGI +
    Specjaliści:
    dr n. med. Gustaw Chołubek –Starszy asystent w Oddziale Ginekologii i Położnictwa.Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Praktyka prywatna od 1999 roku. Prekursor badań USG 3D i 4D w Polsce. Członek International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology, ISUOG.
    dr n. med. Maciej Kwiatek – Ginekolog Ultrasonografista. Pracuje w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 na Sztaszica w Lublinie.
    lek. Magdalena Tucewicz Pasikowska – Ginekolog Położnik Cytolog . Pracuje w NZOZ Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. w Lublinie
    lek. Hanna Caban – Seksuolog Ginekolog Położnik Cytolog
    lek. Andrzej Mirosław – Ginekolog Ultrasonografista.
    Multidyscyplinarne podejście do leczenia powoduje, że nasi pacjenci zostają objęci kompleksowym poradnictwem oraz ekskluzywną opieką.
    Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznanie się z ofertą.
    Rejestracja online
    Rejestracja telefoniczna 7 dni w tygodniu
    8:00 – 21:00
    81 477 57 96
    Lublin Ul. Droga Męczenników Majdanka 181

    13 Cytuj
  • 22 maj 2017

    Edytta czy Tobie się lublin z Myślenicami pomylił?!

    5 Cytuj

Odpowiedz