Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 sie 2017

    Co myślicie o doktor Dziewońskiej do prowadzenia ciąży?

    20 12 Cytuj
  • 11 wrz 2017

    Nie polecam bardzo Pana Wróblewskiego o mało przez tego Pana się nie przekrecilam. Nie przejmuje się pacjentem a chodziłam do niego prywatnie !!!!!!@

    16 7 Cytuj
  • 11 wrz 2017
    Wiola 765 napisał/a:

    Witam,mam zaplanowane cc u Dr Dudka. Na konkretny dzien mam sie zglosic do szpitala, jestem tam zapisana jednak nie mam żadnego skierowania na cc. Co jesli np dostane bole wcześniej a doktora nie bedzie wtedy w szpitalu? Mial ktos taka sytuację? Czy każą mi rodzić czy zrobia cc?

    Powiadomić natychmiast Prokuraturę Oni będą wiedzieć co dalej robić.

    13 15 Cytuj
  • 15 wrz 2017

    Każda kobieta to inny przypadek ja z czystym sumieniem mogę polecić dr Wróblewskiego. Można powiedzieć ze dzięki niemu mam swoje największe szczęście ???? zawsze mogłam zadzwonić i zawsze udzielił pomocy. Cc sam zaproponował dla dobra dziecka, jak był na obchodzie to o wszystko mogłam zapytać. Ja osobiście złego słowa nie moge powiedzieć na temat tego lekarza, a jestem po przejściach, to nie była moja pierwsza ciąża ( ale pierwsza zakończona porodem) i pierwszy lekarz i żaden nie pomógł mi tyle co dr. Wróblewski

    6 14 Cytuj
  • 3 paź 2017

    Ja chodziłam do ginekologa na nfz plus dodatkowo prywatnie. większość badań na nfz. Dodatkowo robiłam sobie prywatnie bardzo specjalistyczne i dokładne badania jak usg genetyczne i echo serca płodu. je robiłam u jednej z najlepszych lekarek w Polsce - dr Wioletty Warcholińskiej

    1 9 Cytuj
  • 6 paź 2017

    Ginekolog NFZ -jest jakis ginekolog na nfz ktory przymuje i wykonuje cięcia (pierwszy porod cc ) i jakie terminy by sie dostac na wizytę ? ost weszlam na inetrent i jest ze dr Dyl,Konopka i Mical -usg jedną godzine,a chyba Checinski byl jeszcze czy jest ? ktos cos wie w temacie lub mial cięcie chodząc na nfz do doktra i ktorego ?

    1 Cytuj
  • 6 paź 2017
    zdesperowana napisał/a:

    Najgorszy lekarz z jakim miałam styczność to dr Dyl nie polecam absolutnie jest niemiły niestympatyczny i ogulnie beznadziejny szukam dobrego ginekologa w Myślenicach pomóżcie

    Oj takkk... tego gościa najgorszemu wrogowi bym nie poleciła

    Micał przyjmuje na NFZ??? Pierwsze słyszę

    5 1 Cytuj
  • 6 paź 2017
    Lagunapl napisał/a:

    Ginekolog NFZ -jest jakis ginekolog na nfz ktory przymuje i wykonuje cięcia (pierwszy porod cc ) i jakie terminy by sie dostac na wizytę ? ost weszlam na inetrent i jest ze dr Dyl,Konopka i Mical -usg jedną godzine,a chyba Checinski byl jeszcze czy jest ? ktos cos wie w temacie lub mial cięcie chodząc na nfz do doktra i ktorego ?

    Checinski? A slyszal ktos o aferze pod jego nazwiskiem niedawno? ze ponoc po wykonaniu cesarki przez niego (ze wskazania finansowego :-) )kobieta zmarla bo cos zaszyl w brzuchu i dostala sepsy.

    19 17 Cytuj
  • 7 paź 2017

    jo polecom najlepi kawalera idealno partia

    5 Cytuj
  • 15 paź 2017

    Witam wszystkich na forum. Czy ma ktoś telefon do Pani dr. Olszańskiej, do Myslenic, potrzebuje się zarejestrować . Sprawa dosyć pilna ! Ż góry dziękuję i pozdrawiam :)

    2 2 Cytuj
  • 26 paź 2017

    Witam, mógłby mi ktoś doradzić ginekologa płci żeńskiej na NFZ? I powiedzieć gdzie przyjmuje/numer telefonu? Chciałabym się kontrolnie zbadać, a jakoś nie mogę przekonać się do Panów w tym fachu :)

    4 2 Cytuj
  • 28 paź 2017

    Polecam dr Borczak i dr Kiszke, obie przyjmuja na nfz w poradni K. Zarejestrowac trzeba sie osobiscie w glownej rejestracji na dole, z tym ze ja czekalam kilka miesiecy na wizyte, ale warto. Jezeli to cos pilnego to slyszalam ze mozna podejsc do gabinetu w godzinach dyzuru i osobiscie zapytac o wcześniejsze przyjecie. Nie pamietam w jakie dni przyjmuja, ale na drzwiach poradni powinno być napisane

    23 4 Cytuj
  • 11 lis 2017
    E2306 napisał/a:

    Checinski? A slyszal ktos o aferze pod jego nazwiskiem niedawno? ze ponoc po wykonaniu cesarki przez niego (ze wskazania finansowego :-) )kobieta zmarla bo cos zaszyl w brzuchu i dostala sepsy.

    4 2 Cytuj
  • 11 lis 2017
    Agata87 napisał/a:

    Proszę o więcej informacji w tej sprawie. Czy to prawda? Nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tego a jestem bardzo zaniepokojona bo chodzę do tego lekarza i mam mieć cc.

    15 2 Cytuj
  • 11 lis 2017

    Agata87. Znam dobrze ta sprawę i zapewniam cię że to nie prawda. Ktoś puścił plotkę trudno powiedzieć dlaczego , pewnie ktoś miał w tym jakiś cel. Prawda jest taka że umarła kobieta tydzień po cięciu cesarskim ( we własnym domu) jak się okazało z przyczyn niezależnych od cięcia ( z tego co wiem to coś z sercem- zawał czy jakoś tak). Jednak plotki poszły w świat i żyją swoim życiem. Taki już jest ten świat .

    14 36 Cytuj
  • Szczadoniecki 12 lis 2017
    Agata87 napisał/a:

    Proszę o więcej informacji w tej sprawie. Czy to prawda? Nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tego a jestem bardzo zaniepokojona bo chodzę do tego lekarza i mam mieć cc.

    Odważna z Ciebie kobieta...

    19 4 Cytuj
  • 13 lis 2017
    dudubibibobooo napisał/a:

    Agata87. Znam dobrze ta sprawę i zapewniam cię że to nie prawda. Ktoś puścił plotkę trudno powiedzieć dlaczego , pewnie ktoś miał w tym jakiś cel. Prawda jest taka że umarła kobieta tydzień po cięciu cesarskim ( we własnym domu) jak się okazało z przyczyn niezależnych od cięcia ( z tego co wiem to coś z sercem- zawał czy jakoś tak). Jednak plotki poszły w świat i żyją swoim życiem. Taki już jest ten świat .

    co za bzdety! i pewnie z tych przyczyn niezależnych tego doktora zwolnili ze szpitala w którym to się stało?

    23 7 Cytuj
  • 13 lis 2017
    lieszkaniec10251 napisał/a:

    co za bzdety! i pewnie z tych przyczyn niezależnych tego doktora zwolnili ze szpitala w którym to się stało?

    Zwolnili go czy sam się zwolnił? Ktoś zna szczegóły czy to wszystko jakieś domysły i plotki? Dudubibibobooo możesz napisać coś więcej? Gdzie i kiedy to było?

    5 Cytuj
  • 14 lis 2017

    I to jest jedną z tych plotek. A ktoś jest tak przekonany że to prawda , że potrafi na forum publicznym ja przekazywać. Ze szpitala w Myślenicach lekarz odszedł ponad rok temu. A ta sytuacja miała miejsce w wakacje tego roku. Chyba że może plotkarzowi chodziło o Ujastek? . To by było bardzo ciekawe , bo 2 tyg temu robił mi dr cięcie na ujastku. I stąd znam sprawę , bo z nim rozmawiałam osobiście. Dodam ,że było mu bardzo przykro ,że tak go ludzie pomawiają. Mówił mi również , że była wykonana sekcja zwłok i nie wykazała żadnych błędów . Zakończenie tak . Nie macie ludzie wstydu, nie wiecie jak było, ale dużo macie do powiedzenia. Pomyślnie , jeśli to jest prawda co pisze , to jaką robicie krzywdę danej osobie. Proszę bez komentarza.

    18 27 Cytuj
  • 14 lis 2017
    dudubibibobooo napisał/a:

    I to jest jedną z tych plotek. A ktoś jest tak przekonany że to prawda , że potrafi na forum publicznym ja przekazywać. Ze szpitala w Myślenicach lekarz odszedł ponad rok temu. A ta sytuacja miała miejsce w wakacje tego roku. Chyba że może plotkarzowi chodziło o Ujastek? . To by było bardzo ciekawe , bo 2 tyg temu robił mi dr cięcie na ujastku. I stąd znam sprawę , bo z nim rozmawiałam osobiście. Dodam ,że było mu bardzo przykro ,że tak go ludzie pomawiają. Mówił mi również , że była wykonana sekcja zwłok i nie wykazała żadnych błędów . Zakończenie tak . Nie macie ludzie wstydu, nie wiecie jak było, ale dużo macie do powiedzenia. Pomyślnie , jeśli to jest prawda co pisze , to jaką robicie krzywdę danej osobie. Proszę bez komentarza.

    weż mnie nie rozśmieszaj, masz super doświadczenia z tym doktorem to super, ale nagle adwokat diabła się znalazł, jak ktoś ma inne doświadczenia to nie narzucaj się ze swoim zdaniem,prawda jest taka, że wierzysz w to co Ci doktor powiedział, dziwne by było jakby np chwalił się, że zawalił, a jak było to wiedzą tylko Ci których to dotyczy. nie zarzucałabym plotkowania jak sama powtarzasz wersję tylko jednej ze stron.

    24 9 Cytuj
  • 15 lis 2017

    Ty wiesz jak było. W końcu o tym piszesz . Wszystko dokładnie wiesz jak było. To może pochwalić się źródłem swojej wiedzy? ! W końcu to nie plotki. Wiesz przecież z pewnego źródła że został wyrzucony ze szpitala ( tylko sprecyzuje dokładnie z którego ) . Wiesz ,że popełnił błąd ( może napiszesz dokładnie jaki , bo wersji było co najmniej 10 ) .ale ty przecież wiesz dokładnie . Z mojej strony to by było na tyle. Myśl sobie co chcedz, ale zanim na kogoś naplujesz publicznie zweryfikuj swoją wiedzę. Bo naprawdę możesz komuś zrobić wielką krzywdę.

    9 25 Cytuj
  • 15 lis 2017
    dudubibibobooo napisał/a:

    Ty wiesz jak było. W końcu o tym piszesz . Wszystko dokładnie wiesz jak było.

    rozmawia się z Panią jak z gimnazjalistą, ja o czym innym a Pani o czym innym bronisz lekarza, ja mówię broń ale nie narzucaj mi swojego zdania, nie mam ochoty w ramach weryfikacji opowiadać jakie ja z nim miałam doświadczenia więc odpuść "doszukiwanie prawdy", na nikogo nie naplułam publicznie! a jak już Pani jest taka dokładna to moja wypowiedz o zwolnienie miała formę pytania, ale trzeba czytać a nie od razu naskakiwać na człowieka,

    15 7 Cytuj
  • 18 lis 2017

    Mając styczność z panem dr na początku jego kariery miałam o nim bardzo dobre zdanie. Miły(a nie byłam jego pacjentką), rzetelny, budzący zaufanie i sympatię. Po kilku latach mając pewne problemy kobiece udałam się do owego dr do poradni przyszpitalnej na NFZ. Mój wybór został podyktowany właśnie wspomnieniami z czasów pierwszej ciąży. I po tej wizycie tłumaczyłam że musiał mieć gorszy dzienea że kasy go może mieć udałam się na kolejną wizytę. I tutaj niemiłe rozczarowanie... To jednak nie ten sam człowiek... Odniosłam wrażenie że z jego powołania do tej pracy niż nie zostało a liczy się tylko kasa. Telst że gdybym przyszła do jego PRYWATNEGO gabinetu to ona miał by listę badań jaka by mi zalecił a tutaj od nie wie bo ma "związane "ręce. Na pytanie gdzie ten gab się znajduje wręcz ma mnie się oburzył że jego celem nie jest werbowanie pacjentek do prywatnego gabinetu bo on ma tyle pacjentek że czeka się nawet miesiąc na wizytę. Ale nie raczył zakończyć swojej wypowiedzi stwierdzeniem że jeśli będę chciała bez problemu znajdę go w internecie... Poczułam się jak najgorszy śmieć ze śmiałam przyjść do niego do po pomoc na NFZ a nie prywatnie... Smutne to gdy z człowiekiem zawladnie pieniądz a zatraci powołanie :(

    38 2 Cytuj
  • 27 lis 2017

    Ja też słyszałam o tej sytuacji z doktorem checinskim, prawda jest napewno to że nie pracuje już w szpitalu w Myślenicach. Wiele osób leczy się u niego prywatnie i nie narzeka. Ja jestem pacjentkom dr Dutka byłam ostatnio w szpitalu w Myślenicach bardzo się zmienił oczywiście na lepsze duże wrażenie zrobili na mnie młodzi lekarze są na tym oddziale jak anioły. Nie chcę mówić o starszych już dr ponieważ mają taki zawód niestety w którym czasem organizm uruchamia mechanizm obronny i nie potrafią już tak podejść do każdej pacjentki jak na początku praktyk. Ginekologia to nie tylko porody.. Proszę się nie martwić w sytuacji kiedy trafiacie do szpitala a nie ma waszego lekarza, ja byłam w takiej sytuacji i naprawdę nie musiałam na nikogo się powoływać była na oddziale dr Kiszka i dziękuję jej bardzo za opiekę. Polecam wszystkim Panią dr. Kiszka cudowna kobieta, niesamowita i bardzo zdolna lekarka.

    21 7 Cytuj
  • 1 gru 2017

    Czy dr Kiszka przyjmuje w Myślenicach prywatnie? Jeśli tak to gdzie?

    10 5 Cytuj

Odpowiedz