Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 21 lip 2012

    [quote=gość: kkkkkkkkkk] gość: anjja napisał/a:Jeśli to jest forum to każdy może się wypowiadać, ginekolog również. Piszesz o nazwiskach ,czy nie sądzisz że byłoby uczciwie gdyby piszące tu osoby też podawały swoje ?Mam wrażenie, że to forum służy do oczerniania innych anonimowo. Jeśli ja będę szukała ginekologa, na pewno nie będę polegała na anonimowych opiniach, anonimowych ludzi, ale rozpytam znajomych. to zapytaj a nie czytaj .. [/quote]
    czytać, pytać a oczerniać innych anonimowo to duża różnica, podobnie jest na innych forach - obrzucanie się błotem, a tak naprawdę mało informacji. Zapewniam cię,że ginekolodzy również czytają i nie jest wcale tak trudno domyślić się kto tu pisze. Pozdrawiam

    3 1 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: anjja] czytać, pytać a oczerniać innych anonimowo to duża różnica, podobnie jest na innych forach - obrzucanie się błotem, a tak naprawdę mało informacji. Zapewniam cię,że ginekolodzy również czytają i nie jest wcale tak trudno domyślić się kto tu pisze. Pozdrawiam [/quote]

    ja nie widzę tutaj nic oczerniającego,a jeśli już ktoś się wypowie to jest to informacja dla dziewczyn ,PO TO JEST TO FORUM
    a jeśli lekarzom zależy na opinii to niech na nia zapracują,sami sobie robia opinie..

    6 3 Cytuj
  • 21 lip 2012

    [quote=gość: anjja] czytać, pytać a oczerniać innych anonimowo to duża różnica, podobnie jest na innych forach - obrzucanie się błotem, a tak naprawdę mało informacji. Zapewniam cię,że ginekolodzy również czytają i nie jest wcale tak trudno domyślić się kto tu pisze. Pozdrawiam [/quote]

    hmm..czyli wg ciebie nie można nic o żadnym lekarzu napisać bo każdy z nich jest "cacy"i nie ruszaj
    go.Więc najlepiej nie pytaj nikogo,nie czytaj wypowiedzi na forum i idz do pierwszego lepszego,potem wyraż opinie.powodzenia.

    4 2 Cytuj
  • 24 lip 2012

    hej czy któres z was kocot robil badanie 3d badz 4 d bo podobno taki sprzet sobie zakupil

    1 2 Cytuj
  • 24 lip 2012

    miał ale na próbę, już nie ma

    1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: ala] hej czy któres z was kocot robil badanie 3d badz 4 d bo podobno taki sprzet sobie zakupil [/quote]

    hej podobno dr Chęciński robi takie badanie,poszukaj jego strony internertowej to znajdziesz ,tam chyba nawet cennik jest

    1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: kkkkkkkkkk] gość: ala napisał/a: hej czy któres z was kocot robil badanie 3d badz 4 d bo podobno taki sprzet sobie zakupil

    hej podobno dr Chęciński robi takie badanie,poszukaj jego strony internertowej to znajdziesz ,tam chyba nawet cennik jest [/quote]
    zrobi nawet 5d

    1 1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    polecam ginekolog w krk Inga Ludwin specjalizuje się w robieniu usg i badaniach prenatalnych

    3 Cytuj
  • 24 lip 2012

    [quote=gość: freedi] apisał/a: hej czy któres z was kocot robil badanie 3d badz 4 d bo podobno taki sprzet sobie zakupil

    hej podobno dr Chęciński robi takie badanie,poszukaj jego strony internertowej to znajdziesz ,tam chyba nawet cennik jest
    zrobi nawet 5d [/quote]

    jeśli tylko umie..

    1 1 Cytuj
  • 24 lip 2012

    Kocot jest ok, miły fajny face i zna sie na robocie - 2 dzieci dzięki niemu mamyt

    3 5 Cytuj
  • 25 lip 2012

    zgadzam się, chodzę do niego i nie narzekam, zawsze miły,do wszystkiego podchodzi z dystansem, no i najważniejsze odbiera telefon:)

    3 5 Cytuj
  • 28 lip 2012

    [quote=gość: kkkkkkkkkk] gość: anjja napisał/a: czytać, pytać a oczerniać innych anonimowo to duża różnica, podobnie jest na innych forach - obrzucanie się błotem, a tak naprawdę mało informacji. Zapewniam cię,że ginekolodzy również czytają i nie jest wcale tak trudno domyślić się kto tu pisze. Pozdrawiam
    Urodziłam trójkę dzieci w " pierwszym lepszym " szpitalu, przy " pierwszym lepszym " lekarzu i przy " pierwszym lepszym " personelu. Aż dziwne,że poradziłam sobie bez cennych uwag wybitnego forumowicza kkkkkkkkkk ,który nie ma odwagi pisać pod prawdziwym nazwiskiem, ale pod nikiem (jeśli nikogo nie oczernia, twój post z 24.07.12;). Nie dam się wciągnąć w bzdurne dyskusje, nie bronię ginekologów, dokładnie to samo dzieje się na innych forach, obrzucanie się błotem.To forum bardziej służy po to aby dać upust swoim frustracjom, niż podzielić się uwagami .

    hmm..czyli wg ciebie nie można nic o żadnym lekarzu napisać bo każdy z nich jest "cacy"i nie ruszaj
    go.Więc najlepiej nie pytaj nikogo,nie czytaj wypowiedzi na forum i idz do pierwszego lepszego,potem wyraż opinie.powodzenia. [/quote]

    2 1 Cytuj
  • 28 lip 2012

    masz szczęscię lub masz kasę - wtedy jest z Toba ok w myślenickim szpitalu. Tyle.

    3 3 Cytuj
  • 29 lip 2012

    [quote=gość: anjja] gość: kkkkkkkkkk napisał/a:
    gość: anjja napisał/a: czytać, pytać a oczerniać innych anonimowo to duża różnica, podobnie jest na innych forach - obrzucanie się błotem, a tak naprawdę mało informacji. Zapewniam cię,że ginekolodzy również czytają i nie jest wcale tak trudno domyślić się kto tu pisze. Pozdrawiam
    Urodziłam trójkę dzieci w " pierwszym lepszym " szpitalu, przy " pierwszym lepszym " lekarzu i przy " pierwszym lepszym " personelu. Aż dziwne,że poradziłam sobie bez cennych uwag wybitnego forumowicza kkkkkkkkkk ,który nie ma odwagi pisać pod prawdziwym nazwiskiem, ale pod nikiem (jeśli nikogo nie oczernia, twój post z 24.07.12;). Nie dam się wciągnąć w bzdurne dyskusje, nie bronię ginekologów, dokładnie to samo dzieje się na innych forach, obrzucanie się błotem.To forum bardziej służy po to aby dać upust swoim frustracjom, niż podzielić się uwagami .

    hmm..czyli wg ciebie nie można nic o żadnym lekarzu napisać bo każdy z nich jest "cacy"i nie ruszaj
    go.Więc najlepiej nie pytaj nikogo,nie czytaj wypowiedzi na forum i idz do pierwszego lepszego,potem wyraż opinie.powodzenia. [/quote]

    hmm..ilość twoich dzieci mnie nie obchodzi,jeśli kobieta zacznie rodzić w różnych okolicznościach więc wtedy nie ma wyjścia czasem trzeba wybrać pierwszy lepszy szpital,bo nie zawsze można dojechać na czas do tego wybranego...ALE NAPEWNO NIE WYBIERA SIE PIERWSZEGO LEPSZEGO GINEKOLOGA KTÓRY PROWADZI CAŁĄ TWOJĄ CIĄŻE
    A skoro ty jesteś taka odważna to sama sie przedstaw a nie wyjeżdżaj tu z odwagą...

    I żadna z kobiet nie daje upustu swoim frustracjom tak jak piszesz,każda z nich ma swoje dobre i złe przejścia i dzieli się nimi bo ma na to ochotę i ma do tego prawo bo to to jest to forum jakbyś nie wiedziała...

    3 2 Cytuj
  • 29 lip 2012

    mam pytanie-co aktualnie trzeba zabrać dla dzieciątka do szpitala? jak byłam z pierwszym 3 lata temu to nic nie trzeba było (oczywiście o myślenicki szpital mi chodzi). Za odp.z góry dziękuję.

    2 1 Cytuj
  • 29 lip 2012

    [quote=gość: bizinka] mam pytanie-co aktualnie trzeba zabrać dla dzieciątka do szpitala? jak byłam z pierwszym 3 lata temu to nic nie trzeba było (oczywiście o myślenicki szpital mi chodzi). Za odp.z góry dziękuję. [/quote]

    pampersy i chusteczki nawilżające do pupy.

    3 Cytuj
  • 31 lip 2012

    a ubranka???

    2 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=gość: calineczka] a ubranka??? [/quote]
    nie trzeba.. Jedynie potem na wyjscie.

    2 1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    [quote=gość: bizinka] mam pytanie-co aktualnie trzeba zabrać dla dzieciątka do szpitala? jak byłam z pierwszym 3 lata temu to nic nie trzeba było (oczywiście o myślenicki szpital mi chodzi). Za odp.z góry dziękuję. [/quote]
    dużo kasy dla lekarza i położnej

    4 1 Cytuj
  • 31 lip 2012

    Panie nazekaja że 100 zł czy 200zł to zdzierstwo u prywatnego lekarza ale jak sie państwowym daje w łape to wtedy kwota nie wazna? zanosi się drogie trunki itd. Ja uwazm że sami ludzie nauczyli i dlatego jestem za prywatnymi gabinetami itd, nie jestem skazana na jednego lekaza bo cos tam.Maja lepsze sprzety wiadomo dlaczego, wiesz za co płacisz itd a nie jak państwowo, jak dasz tak cie obsłuza. wole dac lekazowi prywatnie dla zdrowia i spokoju swojego i dzieciatka niz sie denerwowac i u tych państwowych, niemiłych itd. temat morze. wiele osób mówi ze nie stac ich a prawda jest taka że ci co najmniej maja sa najbardziej chonorowi i kabinuja na wszystkie strony zeby kase zdobyc jesli sami nie maja zeby tylko lekarzowi dac, i po co. trzeba sie szanowac. tym państwowy ani złamanego grosza. oni biedni nie są, jak by im tak żle było pracowac za panstwowe to by sobie kazdy gabinet prywatny otworzył.

    3 1 Cytuj
  • 1 sie 2012

    [quote=gość: frozen] gość: bizinka napisał/a: mam pytanie-co aktualnie trzeba zabrać dla dzieciątka do szpitala? jak byłam z pierwszym 3 lata temu to nic nie trzeba było (oczywiście o myślenicki szpital mi chodzi). Za odp.z góry dziękuję.
    dużo kasy dla lekarza i położnej [/quote]

    to już indywidualna sprawa każdego a ja pytałam o rzeczy dla maluszka a nie dla załogi szpitalnej i za odp.dziękuję

    3 1 Cytuj
  • 16 sie 2012

    halo ! chciałam spytac jak dokladnie dotrzec do gabinetu dr. Wroblewskiego ? moglby mi ktos pomoc ? potrzebuje natychmiastowej odpowiedzi !
    z gory dziekuje !!!

    3 Cytuj
  • 16 sie 2012

    [quote=gość: oooo] halo ! chciałam spytac jak dokladnie dotrzec do gabinetu dr. Wroblewskiego ? moglby mi ktos pomoc ? potrzebuje natychmiastowej odpowiedzi !
    z gory dziekuje !!! [/quote]
    Na przeciwko szkoły,,dwójki'' jest biblioteka , i sklep z fierankami na ścianie pisze gabinet ginekologiczny i tam doktor przyjmuje w poniedziałki, srody i piątki - polecam bo sama do niego chodzę.

    3 2 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Bo sa dwie poradnie K,jedna jest tam gdzie była od zawsze i tam przyjmuja młode panie lekarki,a w nowym budynku na Jagiellońskiej jest druga ze "starymi" panami lekarzami...doktorów ginekologów w Myslenicach jest jeden...pozdrawiam:)

    1 1 Cytuj
  • 17 sie 2012

    Usuwanie miesniaków w czasie ciecia cesarskiego to bład w sztuce...tego po prostu robic nie wolno,pozdrawiam:)

    4 Cytuj

Odpowiedz