Forum » Myślenice

ginekolog -jakiego polecacie?

  • 20 sie 2012

    [quote=gość: joka] [/quote]

    Dziekuje bardzo :)

    2 1 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    witam. mam pytanie do kogoś bardziej zorientowanego niż ja czy w Myślenicach mozna zrobić u któregoś z ginekologów badnie genetyczne w ciąży??? bardzo zaley mi na odpowiedzi bo moja Pani ginekolog wysyła mnie do krakówa a ja nie za bardzo mam czas błądzić po krakowie;/

    1 Cytuj
  • 17 wrz 2012

    badanie genetyczne wykonuje doktor chęciński na aparacie 4d

    6 2 Cytuj
  • 19 wrz 2012
    anek_88 napisał/a:

    witam. mam pytanie do kogoś bardziej zorientowanego niż ja czy w Myślenicach mozna zrobić u któregoś z ginekologów badnie genetyczne w ciąży??? bardzo zaley mi na odpowiedzi bo moja Pani ginekolog wysyła mnie do krakówa a ja nie za bardzo mam czas błądzić po krakowie;/

    Radzę jechać do Krakowa. Fakt posiadania aparatu 4D nie oznacza posiadania odpowiednich licencji.

    2 5 Cytuj
  • 20 wrz 2012

    polecam Panią dr Ingę Ludwin do badań genetycznych w czasie ciąży ona się specjalizuje w tej dziedzinie... przyjmuje w Krakowie na Rakowickiej (przecznica od Lubicz parę kroków od Galerii Krakowskiej)

    2 Cytuj
  • 24 wrz 2012

    bardzoe dziekuje wszystkim za odpowiedz

    Cytuj
  • 17 paź 2012

    czy orientuje się ktoś może,czy w Myślenicach jest już gotowa nowa sala do cesarskiego cięcia czy też może dalej wywożą na górę?

    Cytuj
  • 19 paź 2012

    Witam. Mam pytanie czy któraś z Pań miała robioną w Myślenicach laparoskopie jajników i czy przyniosła efekt?jak to wszystko wygląda?

    1 Cytuj
  • 19 paź 2012
    paulinanaw napisał/a:

    Witam. Mam pytanie czy któraś z Pań miała robioną w Myślenicach laparoskopie jajników i czy przyniosła efekt?jak to wszystko wygląda?

    Moja znajoma miała wykonywaną laparoskopię jajników w celu ich udrożnienia czy jakoś tak podobnie. Efekt po kilku miesiącach wciąż rosnący brzuszek i nowe życie :) ( jeśli o tą kwestię pytałaś )

    1 1 Cytuj
  • 19 paź 2012

    tak...to cieszę się bardzo i gratuluje...mam nadzieje ze u mnie tez bedzie ona miała taki efekt...upragnioną ciążę

    Cytuj
  • 19 paź 2012

    a jaki lekarz robił jej zabieg? państwowo czy prywatnie? długo była w szpitalu?

    Cytuj
  • 20 paź 2012

    Z tego co się orientuje to chodziła prywatnie, ale zabieg był na NFZ. Nie umiem Ci dokładnie powiedzieć ile dni była w szpitalu, ale chyba nie przekroczyła pięciu dni. Powodzenia życzę :)

    1 Cytuj
  • 21 paź 2012

    doktor chęciński kiedy przyjmuję?
    ile kosztuje wizyta i usg?

    5 5 Cytuj
  • 26 paź 2012

    dr dyl jest godny polecenia

    1 16 Cytuj
  • 29 paź 2012

    czy jest tutsaj ktoś ,kto ma mieć cesarkę w środę tj.31?

    Cytuj
  • 8 lis 2012

    dr. Olszańska-poleam z czystym sumieniem

    3 2 Cytuj
  • 13 lis 2012

    A można wiedzieć w które dni przyjmuje dr Olszańska i czy trzeba się wcześniej telefonicznie umówić? Będę wdzięczna :)

    2 Cytuj
  • 19 lis 2012

    Cześć
    Bardzo zależy mi na umówieniu się z doktor Olszańską... ale nie mam do niej żadnego kontaktu i też nie mam pojęcia gdzie ona przyjmuje w Myślenicach.
    Bardzo będę wdzięczna za pomoc... z kontakt do pani doktor.. o informacje czy najpierw trzeba się umówić na wizytę... czy obowiązuje kolejka znaczy kto pierwszy przyjdzie ten lepszy...
    mieszkam od niedawna w okolicach Myślenic... dlatego nie bardzo się orientuje co i gdzie...
    Będę wdzięczna bardzo za informację...
    Dzięki :)

    Cytuj
  • 20 lis 2012

    Doktor Olszańska przyjmuje koło szpitala (idąc od bramy prosto, po prawej stronie, za apteką, na murku jest tabliczka, wchodzisz w podwórko i po prawej są drzwi) w poniedziałki od 16 do oporu. Z tego co wiem nie ma rejestracji telefonicznej, decyduje kolejność przyjścia. Byłam wczoraj pierwszy raz i serdecznie polecam.

    2 Cytuj
  • 20 lis 2012

    mamu bardzo dziękuję :)

    1 Cytuj
  • 23 lis 2012

    doktor olszańska prowadziła moją pierwszą ciąże 4 lata temu. również serdecznie polecam. pod koniec ciąży pojawiły się problemy z małowodziem ale szybko zareagowała zaprosiła do siebie do krakowa na odział skończyło się cesarskim cięciem które sama wykonała choć akurat nie bardzo miała czas i mogła to pewnie zwalić na kogoś innego. miło ją wspominam i polecam. szkoda tylko że przyjmuje u nas raz w tygodniu.

    3 1 Cytuj
  • 19 gru 2012
    gość: balbina napisał/a:

    Usuwanie miesniaków w czasie ciecia cesarskiego to bład w sztuce...tego po prostu robic nie wolno,pozdrawiam:)

    hej dziewczyny
    ilu osobowe są sale na oddziale połozniczym?są jakieś dwójki?a dziecko jest teraz koło matki czy nadal w innej sali?

    Cytuj
  • 20 sty 2013

    dzieci zabierane są praktycznie tylko na noc a tak w ciągu dnia są z mamą,sale są różne 3,4 i 2 osobowe

    Cytuj
  • 21 sty 2013

    Dzieci zabierane są ok 23:30, przywożone ok 4:30. Przed 7 zabierane są na kąpiel - przywożone po i zabierane ok 9 na badania i przywożone po obchodzie. Pozostały czas spędzają z mamą na sali.

    1 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Czy Pan Micał dalej przyjmuj w poradni w Pcimiu?

    1 Cytuj

Odpowiedz