Forum » Myślenice

Gdzie na piwko?(czyli myślenickie knajpy)

  • 5 wrz 2010

    ....Bo nie ma jak parasolki jedna z najlepszych kafejek na sobotnie wieczorki gorąco polecam :-)

    9 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    parasolki były fajne ale dawno temu jak była tylko buda z piwem

    9 1 Cytuj
  • 5 wrz 2010

    [quote]NIE MA JAK U MARINY KOŁO DWORCA HAHAHAHAHAHA[/quote]
    jakiego dworca? u nas nie ma dworca ;)

    2 3 Cytuj
  • 6 wrz 2010

    przychylam się do opinii moniki1, polecam parasolki

    7 Cytuj
  • 9 paź 2010

    [quote]A Trio na RZemieślniczej>[/quote]

    no właśnie co sądzicie ?

    Cytuj
  • 26 paź 2010

    PEPE najlepsze świetny klimat 3 duże telewizory LCD Play 3 świetny klimat miła obsługa ^^

    3 2 Cytuj
  • 26 paź 2010

    A co to będzie tam koło Trio? Wie ktos???

    1 2 Cytuj
  • 26 paź 2010

    wg mnie CYDRON jesli chodzi o klimat (jest sala dla niepalacych) i grzane piwko to jak najbardziej, ale obsluga dramat, najgorsza ta kobieta z ciemnymi krotkimi wlosami. No i niestey jak jest wieksza impreza i rachunek zbiorczy to sprawdzajcie ich, a najlepiej placcie za wszystko na biezaca, bo juz dwa razy zostalem tam oszukany na rachunku, najpierw nie odliczyli rzeczy, ktore zaplacili ludzie wychodzacy wczesniej, po zwroceniu uwagi wykreslili te pozycje, ale i tak kilka rzeczy dopisali, tzn. zawyzyli ilosc sprzedanych rzeczy, ale niestety tego nie dalo sie udowodnic. Przykre, a niestety zdarzylo sie to nie raz, wiec mam pewnosc ze oszukuja!!!
    SOVA spoko, jedzenie ok, tylko jak jest troche ludzi to zadymione, ale ogolnie niezle jest.
    PEPE nie bardzo, jak wchodzisz w pozniejszych godzinach to siekiere mozna zawiesic w powietrzu tak jest zadymione.
    PRZYSTAN, mimo ze mala i zadymiona, ale ma swoj niepowtarzalny klimat.

    2 3 Cytuj
  • 27 sty 2011

    PePe to najlepsza knajpa w Myślenicach, żeby pójść na piwo !! Elegancko, kulturka, dobre ceny 4xLCD, piłkarzyki, lotki itp. Świetne miejsce na meczyk itp. To miejsce ma swój klimat. polecam !!

    3 1 Cytuj
  • 27 sty 2011

    a gdzie to pepe ??

    Cytuj
  • 27 sty 2011

    PEPE wogóle jeszcze jest ???

    3 Cytuj
  • 27 sty 2011

    San Francisco <3

    8 Cytuj
  • 28 sty 2011

    najleprzy bar u śpika Hehwehehehe

    9 3 Cytuj
  • 4 lut 2011

    pepe na Kilińskiego 1, przecznica od rynku :) jest i nawet dobrze prosperuje :), jakiś remoncik mały chyba zrobili bo sie na lepsze pozmieniało.

    3 Cytuj
  • 10 lut 2011

    Ostatnio byłem w PEPE i miłe zaskoczenie, nie jest zadymione nawet, można meczyk obejrzeć, pograć w piłkarzyki i wypić niedrogie piwko, całkiem fajnie :)

    4 Cytuj
  • 2 mar 2011

    @ malutka, bylam tam, jadlam salatke z bialym serem i rzeczywiscie byla pyszna. Moj chlopak zamowil jakas z tunczykiem, byla ok, ale jak dla niego za duzo papryki. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Ludziska w Pepe będą dyskoteki !!!!! ponoć jakoś od maja ruszają tak się dowiedziałam

    5 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Widzieliście nowy wystój w PEPE ???? Nie do poznania!!! Weszłam i zwariowałam. Polecam

    4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    jak chcecie sie reklamowac z tym pepe to nie zasmiecajcie forum tylko jak powazna firma kupcie sobie baner. rzygam juz tym waszym pepe i wciskaniem go w kazdy temat... z dresiarni na forum nie zrobicie wersalu

    5 3 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Hejka ja tam polecam bar pod baranami na osiedlu polecam miła obsługa i co najważniejsze tanie pyszne piwko. aha lubię ten bar za to, że są piwka jak Perła lub Łomża (moje ulubione)w innych barach takich piwek nie kupisz.pozdr

    3 4 Cytuj
  • 2 cze 2011

    Rozpoczął się seznon plenerowy, masa młodzieży wybiera co raz to ustonniejsze miejsca aby raczyć się alkocholem, sam kiedyś byłem młody teraz również stary nie jestem i nie widze problemu w napicu się piwa na łonie natury. Ale młodzi ludzie w tym miejscu apel do was, sprzątajcie po sobie!!!! To naprawdę niewiele kosztuje, ostatnio w ramach spaceru na mikołaja zaglądnołem na tak zwaną "Patelnie". To co tam zobaczyłem, moim zdaniem stwarza zagrorzenie epidemiologiczne dla naszego miasta. Takiego za przeproszeniem syfu nie było by nawet na nowoczesnym wysypisku śmieci, góry butelek, plastikowych, szklanych, aluminiowych puszek, czy też kartonów po mniej wyszukanych trunkach, dlaczego nie stać was na to aby dbać o miejsca w których tylko wy spędzacie czas? Czy tak wiele kosztuje spakowanie pustych buteleczek czy puszek do siatki i wyrzucenie ich w najbliższym koszu? A jak przyjemniej było by siedzieć naprawdę na łonie natury i podziwiać panorame miasta, zamiast na dzikim wysypisku alkocholowyc śmieci!! Zróbcie coś z tym bo tak jak w młode pokolenie wieże to to to aż wstyd!!:)

    12 Cytuj
  • 26 gru 2011

    Ten Cydron to totalny dramat beznadzieja i tyle. Jedzonko z mikro fali i sałatki przetrzymywane na stole bez chłodni , sanepid powinien się tym zainteresować.

    10 7 Cytuj
  • 27 gru 2011

    najlepsza miejscówka to pepe, zawsze tam z kumplami atakujemy, kultura, klimat, fajna obsluga :)

    2 8 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Najlepiej w domu , albo na przeciwko.

    5 Cytuj
  • 27 gru 2011

    Ja polecił bym dwa bary Przystań i u Boryczki ps"Spik"

    4 4 Cytuj

Odpowiedz