Forum » Myślenice

Upał w mieście.

  • 17 lut 2010

    dziękuje panie cygnós ;)!!! za pżybliżenie tego co pan hciał pżybliżyć
    W metodyce zóhowej drogę zóha wyznacza zdobycie poszczegulnych gwiazdek zóhowuh[2], oznaczanyh gwiazdkami na baretce w kolorze hósty, pod Znaczkiem zóha[3]:

    * 1 gwiazdka - oznacza zóha ohoczego,
    * 2 gwiazdki - oznaczają zóha sprawnego,
    * 3 gwiazdki - oznaczają zucha gospodarneg

    Więc zóh jak najbardziej mósi być pżygotowany na wyprawem w klapkah po zaspah śniegó
    Pozdrawiam ZÓH !!!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    A cztery gwiazdki za zbudowanie szałasu z paproci dla całego zastępu i oznaczają zucha budowniczego.

    Czuwaj

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    Dziś pięknie słoneczko świeciło lody aż topniały ale na wieczór zaś mrozik.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lut 2010

    I ślizgaweczka na chodnikach. SOR będzie miał pełne ręce roboty. I jak tu cieszyć się ze słoneczka ;(

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    Nie liczcie na to że już będzie wiosna. Chcociaz nie mam nic przeciwko.

    Proponuje wiosne od 1-go marca do 30-czerwca temperatury w tym okresie nie niższe niż 12'C biometr korzystny, ciepłe deszcze nocą i łagodne burze z duża ilością błyskawic.

    Cytuj
  • 19 lut 2010

    Dziś z rana piękna mgła była och ślizgawka też ale panowie od rana sypali och sypali po rynku ostro. Gorzej z bocznymi chodnikami trza uważać. Na termometrze 10'C.

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Po rynku może sypali, ale na ulicach miejscami było nie wesoło, przynajmniej nie którym. Zdradliwe warunki zwłaszcza dla tych którzy słabo czują temat jazdy po śliskiej nawierzchni.

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Czyli "Granica Przyczepności" faza trzecia. Zima uczy nas jak kontrolować poślizg bez uprawnien kierowcy rajdowego. Ot, szkoła życia. ;)

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Tylko wolał bym, żeby ktoś nie nauczył sie kontrolowanego poślizgu lądując na moim samochodzie. Jak wiadomo blacharze i lakiernicy mają długie ręce i nie zawsze do pary.

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Cygnus, samochód rzecz nabyta. Jak sie stłucze, kupisz sobie nowy. Kto jak kto ale my, lokalni przedsiębiorcy, mamy kasę na nowe samochody. Wystarczy rzucic okiem po rynku. ;)

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Widzisz , ale ja jestem sentymentalny, lubię mój samochód. A te na rynku to bankowe, nie przedsiębiorców;)

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    Aaaaaa, Maciuś, powiedz- BANKOWY... ;)

    Cytuj
  • adzygmunt 21 lut 2010

    A mój od córki to gdzie mam go postawić?
    W graciarni? nie zgadzam się
    Stary ale jary :D
    Postawię pod Tereską, fontanna go ochłodzi podczas upału w mieście. :P

    Cytuj
  • 21 lut 2010

    To nie ważne stary czy młody, ważny żeby miał alufelgi, najlepiej chromowane i baardzo dużą rure, najlepiej dwie. A tak, jeszcze spojler, musi być kolosalnie ogromny, aerodynamika to podstawa motoryzacji i lotnictwa.

    Tak poważnie to sam szukam pewnego starego samochodu z początku lat 90-tych, ale cięzka sprawa, jak na razie w dobrym stanie(na foto) znalazłem w ...Australii. W Europie cieżko, to taka perła dla miłosników marki, kto ma ładnego raczej sie go nie pozbywa. Aha nie jest to SL cabrio:)

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Baaardzo duża rura Marzenie nie tylko kierowcow

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    I podwójnym wydechem?

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Proszę mi tu bez podtekstów, nie pora na to. Dzieci teraz tak szybko kumają i jeszcze wysnują sobie jakies wnioski.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    No dobra zatrzymam się na jednym, aczkolwiek z małym zastrzeżeniem: musi być upierdliwie głośny!!! :P

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Taki to dopiero po latach sie staje, na początku jest cichy;)

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    I nareszcie wiem dlaczego szukasz modelu "pewnego starego samochodu z początku lat 90-tych".

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    Zapomniałeś dodać;)

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Dziś to upał. Ciekawe ile na termometrze?? Dobrze by było gdyby tak nie wiało.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Podaje definicje upału. Upał jest wtedy, kiedy kobiety chodzą w lekkich sukienkach na ramiączkach.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Kurcze zapomniałam sukienki na ramiączkach. A bluzeczka na ramiączkach to już nie wystarczy i spódniczka.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Nie no oczywiscie że wystarczy, wyszedł bym na miasto zobaczyć czy idziesz i czy jest juz ten upał, ale chwilowo nie moge;(

    Cytuj

Odpowiedz