Forum » Myślenice

Upał w mieście.

  • 23 lut 2010

    A czy termometr posiadasz ile tam na wskaźniku??

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Ciśnienie widać u Cygnusa idzie w górę. ;) Temperatura też pewnie wzrosła. Na samą myśl o letnich, krótkich sukienkach :D

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Nie tyle idzie w góre, co nigdy nie spada:]

    Mona, termometr nie ważny, jest ciepło i tego się trzymajmy.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Przepraszam a czy ja pytałam ile waży termometr. Czytam ale nie widzę kurcze już oślepłam trza szukać okularów.

    Cytuj
  • adzygmunt 23 lut 2010

    "Najlepi" lupę poszukać, pewniejszy obraz! :O

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    Mona (mogę tak do Ciebie?) Jak już pojawiają sie problemy ze wzrokiem, to na spódniczki i ramiączka może być za późno;(

    Cytuj
  • 24 lut 2010

    Ha ha ale śmieszne lupę to na strychu może gdzieś znajdę ale tak źle to nie jest żeby lupę używać. Cygnus ja to pisałam odnośnie "termometr nie ważny" bo nigdzie nie znalazłam. Wszystko przekręciliście na swoje. Spoko możesz.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Marnie się ta wiosna zaczeła, przywykłem że zaraz po zimie jest lato, a teraz, teraz jest jesień. Ochyda.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    A tak pięknie w piątek było w sandałkach można było pochodzić. Niech wróci pogoda z piątku do nas.

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Ja tylko czekam na reaktywację tematu o myślenickich busach. ;) Znów będą narzekać że gorąco i duszno bez klimatyzacji. ;)
    "...Lato, lato wszędzie, zwariowało, oszalało moje serce!
    Lato, lato wszędzie. A Ty dziewczę zaraz wpadniesz w moje ręce..." :D

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    Klima to jeszcze nic, ale pasażer bez mydła/antyperspirantu/dezodorantu.....
    No nic w końcu sobota jest raz w tygodniu;)

    Cytuj
  • adzygmunt 6 maj 2010

    Tragedia, tylko jedna sobota mydlana? W tygodniu czy miesiącu?
    tak było w łaźniach miejskich np na Batorego w Krakwie. Tylko, że tam trzeba było się baaardzo ostrożnie schylać po upuszczone mydełko!!!

    Cytuj
  • 6 maj 2010

    O gorącu można zapomnieć może po zimnej Zośce się pogoda poprawi.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    Ad królowie się nie myli i żyli w zdrowiu, tylko wtedy nie było komunikacji miejskiej....

    Oczywiście nie muszę dodawać emotka z przymrużonym okiem(zresztą i tak się nie da, bo redakcja coś "usprawniła") Tak całkiem serio myślę że mentalność społeczeństwa się zmieniła i już wiedzą że kąpiel nie szkodzi, mydło nie zabija.

    Cytuj
  • 7 maj 2010

    A kiedyś kąpiel szkodziła??!! A mydło zabijało !!! Makabra to jakie to były czasy za jakiego króla?? Dobrze, że mamy postęp.

    Cytuj
  • 10 cze 2010

    Ciepło, ale bez marudzenia w końcu widać słońce.
    Tylko sie zastanawiam czy w tym roku będzie wiosna, klimat umiarkowany to to na pewno nie jest.

    Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    Deszczowa Cygnus, deszczowa!!!

    Cytuj
  • M G 10 cze 2010

    Wiosna już się kończy , a było w niej trochę zimy bo się przedłużyła , trochę jesieni (deszcze i chłodno) , a teraz mamy jeszcze wiosenne ale wczesne upalne lato.
    Taki mamy koktajl klimatyczny...

    Cytuj
  • adzygmunt 10 cze 2010

    Koktail to jak chodzi o mnie wolę inny. Klimatyczny kojarzy mi się z klimakterium. Ta wiosna, bo chyba na kilka dni wcześniej, można tak napisać była zwariowana!
    Przyniosła tyle strat i tragedii!!!

    Cytuj
  • M G 10 cze 2010

    Ja myślę , że klimat jeszcze nie raz zaskoczy nas anomaliami , oby nie tak skrajnymi i katastrofalnymi jak ostatnio.

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    W tym roku wiosna była jesienna. Maj - miesiąc, który kojarzy mi się z bogactwem kwiatów (szczególnie na drzewach owocowych), zapachem bzów - minął nijako, bezbarwnie i wodnisto :/ Pozostawił po sobie komary, ślimaki, zgniliznę i choroby grzybowe. Miejmy nadzieję, że lato zrekompensuje nam straty. Póki co, mamy cieplej niż w Hiszpanii :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 cze 2010

    Mogłoby se w końcu przygrzać. Cusz to za chłod wew samy środek lata? Kiedysz bemdzie morzna zrzucić but i ciepłe odzienie?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    A ja mam już serdecznie dosyć tego gorąca. Podobno od niedzieli/poniedziałku ma sie ochłodzić do przyzwoitych 25 -26 stopni....UFF

    Cytuj
  • 11 cze 2010

    trzeba zacząć handlować pompami i klimatyzatorami w dobie dzisiejszego klimatu :)

    Cytuj
  • M G 11 cze 2010

    [quote=Civic]trzeba zacząć handlować pompami i klimatyzatorami w dobie dzisiejszego klimatu :)[/quote]
    Pompę to już chyba każdy ma (kto potrzebował to zakupił...)

    Gorzej z klimatyzatorem bo to już spory wydatek niestety.

    Cytuj

Odpowiedz