Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 8 gru 2009

    ja cały czas chce tylko dac Wam jedno do zrozumienia, iż dokonaliście podziału na przeciwnikow i popleczników a to nic nie daje za wyjatkiem jałowej dyskusji.
    Oczywiscie efekt bedzie taki, ze kiedys przeciwnicy dojda do wladzy i tych co obecnie są dobrzy będą traktować z takim samym szacunkiem jak obecna władza przeciwników :)

    czy o to chodzi czy tez o sensowne działania w konkretnym celu, żeby nam i naszym dzieciom żyło is lepiej ! w normalnym kraju, powiecie, mieście... ja chciałbym takiego miasta nie absurdalnych kłótni dzieki którym znow wyrosnie "jakaś" miejscowa siła, która za jakiś czas poddana bedzie analogicznej krytyce

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Zobaczymy, może zażąda?

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Zobaczymy, może zażąda?

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    uczono mnie zebym nie straszył nigdy jezeli nie chce, nie moge lub nie mam zamiaru swojej groźby spełnić bo... narażam się na śmieszność
    2. ze głośność argumentów nie wpływa na ich skuteczność i....
    3. nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a następnie pokona większym doświadczeniem
    etc. etc....

    JEZELIE WAZNA DLA WAS DYSKUSJA DLA DYSKUSJI TO SUPER BAWCIE SIE DALEJ JEZELI NATOMIAST MA TO MIEC JAKIS WYMIERNY EFEKT DLA NAS WSZYSTKICH WSPOLNIE ZASTANOWMY SIE CO ZROBIC ZEBY ZAPOBIEGAC W PRZYSZLOSCI TEMU CO WSPOLNIE NAZYWAMY ZŁEM, GŁUPOTĄ ETC.....

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Podpisujesz się klejnymi numerami i podżegasz po czym próbujesz uderzać w wysokie tony. Brzmisz fałszywie.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    podpisuje się tymi nr które podaje program jako kod :) nie czuje sie w obowiązku się obnażać, ujawniac etc. ale różni nas to, że ja nie pisze do Ciebie, iz szczekasz ?
    jakoś nie specjalnie podoba mi sie taka konwencja i stąd nie widze potrzeby sie tutaj przedstawiać
    jeżeli jednak ma Ci to sprawić wielką radość miło mi Cie poznać jestem Mirek :)

    co zaś się tyczy fałszywości :) nie mam ambicji politycznych hahah moja sytuacja finansowa w zupełnosci mnie zadowala :)a jestem zwolennikiem zeby radnych i innych polityków pozbawić diet dla naszego dobra

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    i oczywiscie zapomniałem

    ZRÓBMY COŚ POZYTECZNEGO A NIE TYLKO BAWMY SIĘ W ZŁOŚLIWOŚCI !!!!! ZORGANIZUJMY SIE WYŁOŃMY JAKIŚ PRZEDSTAWICIELI WYKSZTAŁCONYCH Z DOŚWIADCZENIEM I TAKICH KTÓRZY NIE CHCĄ NA POLITYCE SIE DOROBIĆ

    CZY TO NIE JEST DOBRY POMYSŁ ?

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Zabawa w złośliwości z czegoś wynika. W tym przypadku jest to uporczywe uchylanie się władzy od odpowiadania na niewygodne pytania i stawania twarzą w twarz z problemami, czego najlepszym przykładem jest nieobecność Burmistrza na wczorajszej debacie.
    Poza tym się zgadzam i to jest najlepszy czas na poszukiwanie "wykształconych i z doświadczeniem" i oby tylko zechcieli...

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    TO JEST UTOPIA.
    Dobrze wiesz że nie istnieje ktoś taki jak uczciwy polityk przynajmniej w polskich realiach.Zbycho,Rycho i im podobni nakreślają standard uprawiania polityki.
    W gospodarce rynkowej nikt nie wyłoży kasy na kampanię wyborczą jeżeli nie ma pewności że w jakiś sposób po wyborach odzyska zainwestowane środki.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Dziękuje P.T Greto :) naprawdę nie było moim celem fałszowanie czegokolwiek

    nieco mnie wkurza, że te rozmowy ograniczaja się do podziału na czarne i białe, świat taki nie był nie jest i nie bedzie

    uważam, że zorganizowanie inicjatywy społecznej ( haha dziwacznie brzmi) byłoby dobrym rozwiązaniem. ZRÓBMY COS bo za nas nikt nic nie zrobi

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    czyli... z wypowiedzi pesymisty juz wiemy, że każdy polityk musi cos z tego mieć ! czy TY CZYTASZ TO CO PISZESZ ???

    po wyborach odzyska ??? wiedziałem, ze mam racje namawiając dziecko do wyjazdu z tego chorego kraju :)

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    serdecznie gratuluje takiego podejscia... wnioskuje wiec ze kazdy nastepny popierany przez nas polityk musi stosowac standard Zbycha i Rycha ???

    RANY BOSKIE !!!!!! równa sie w góre nie w dół

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Tak nie można pesymisto. To prowadzi do bierności i obojętności.
    A tylko dzięki temu że społeczeństwo jest bierne, że nie pyta, nie domaga się lokalny samorząd traktuje nas jak stado baranów.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    ja tam sie nie czuje jak baran :) hahah szczerze ... nawet sie ciesze ze samorząd niedocenia przeciwnika i ze zatrudnia watppliwych fachowców :) fajnie sie robi z nich balona

    aaa juz zupełnie poza tematem dla rozluźnienia :) Greta nie jest w moim typie, a pro publico bono ... solarium szkodzi :)

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Mirek 198! to chyba nie solarium - trochę różu na policzkach i makijaż!
    Gretunia ma ładne zęby.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    I całkiem nieźle nimi kąsa... ;)

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Dzisiejsze wydanie Kroniki-MO uciera nosa nie tylko opozycji ale nawet UEFA,nie przyznaliście nam EURO 2012 a my jako pierwsi jesteśmy gotowi.W razie czego możemy zastąpić Lwów albo nawet Kijów.Na miejscu będzie strzelnica aby ochroniarze oligarchów mieli gdzie poćwiczyć,sauna i inne wygody.
    Chyba będę musiał posypać głowę popiołem i ubrać worek pokutny.

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    jak masz taki duzy worek to próbuj

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Śmieszą mnie takie stwierdzenia jak pesymisty. Jesteśmy gotowi na co? Gdzie ta pięciogwiazdkowa noclegownia? Chyba że Ronaldo i spółka będą spać w hali na materacach albo będą trenować przez całą dobę...

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    na zarabie to Wy co najwyżej możecie kogoś z pcimia zaprosić :) może na nim to zrobi wrazenie ten brud smród żenada !
    jak napiszecie ze to wina burmistrza to padne ze smiechu to mieszkańcy sa brudasy zobaczcie sobie na obejscia domów itd jedno wielkie beło

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Jestem w tej komfortowej sytuacji że nie za bardzo zależy mi kto wygra w wyborach. Oczywiście jak każdemu zależy mi jedynie aby wygrał lepszy, tzn ten kto weźmie ster w swoje ręce i zacznie coś robić. Coś, tj. kompletnie inaczej niż obecna władza, oczywiście w myśl obecnej na forum opozycji. Sorki ze tak z grubej rury ale mam pytanie? Czy wy faktycznie jesteście tak prymitywni czy tego wymaga opozycja? Bo dotychczas polityka się nie zajmowałem i nie wiem czy tak trzeba, ale jako "specjalista od ludzkich zachowań" uważam wasze zachowanie i wypowiedzi , to już z mojej branży, za dalece odbiegające od norm myślowych zdrowego człowieka. Czy naprawdę sądzicie że po Ostrowskim wszystko należy zburzyć i zaorać czy są to tylko nieudolne próby przypodobania się Panu Kielanowi? Pozdrawiam

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Proszę o przytoczenie wypowiedzi wraz z podaniem autora i daty zamieszczenia, w której opozycja przedstawia w jakikolwiek analogiczny sposób sformułowaną teze, że "po Ostrowskim wszystko należy zburzyć i zaorać".

    Cytuj
  • 8 gru 2009

    Po GMO to zostaną tylko same długi, Myślenice są (i jeszcze długo będą) zadłużone po same uszy. Te inwestycje, inwestycje... , które są prowadzone to nie za pieniądze Gminy - to wszystko na kredyt, który następca będzie się dwoił i troił, żeby spłacić.

    Kredyt się prosto bierze, ale spłacać już nie takie "hop".

    Śmiem podejrzewać, że każdy kto obejmie "berło" po MO będzie ZŁY bo nie zrobi nic (bo nie będzie miał za co) :(

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    tak to własnie taki prymityw :) zaraz napiszą ze szczekasz albo ze jestes kochasiem burmistrza etc... długi ? zostaną także po pawlaku w dobczycach i innych
    a jak przyjdą nowi to beda mowic ze nic nie moga zrobic bo musza najpierw ludzi wymienic na swoich, potem zmienic polityke etc i za kilka lat bedziemy w tym samym miejscu :)

    a jezeli o długach ? to ile długu ma szpital .. i prosze mi przypomnieć kim jest z wykształcenia jego dyrektor ??

    Cytuj
  • 9 gru 2009

    jeśli chodzi o długi to chyba taką samą politykę inwestycji na kredyt prowadzą także inne gminy Małopolski. Znalazłem na ten temat krótkią notatkę na Interii:

    W ubiegłym roku małopolskie gminy znacznie zwiększyły swoje zadłużenie. Dopuszczalny wskaźnik skumulowanego długu - jako jedna z trzech gmin w Polsce - przekroczyły Niepołomice - informuje "Dziennik Polski", powołując się na ranking "Zadłużenia jednostek samorządowych", opublikowany przez tygodnik "Wspólnota".

    Do tej pory w tym rankingu zauważalny był przede wszystkim Kraków, który zawsze plasował się blisko granicy zadłużenia na poziomie 60 proc. rocznych dochodów. Na koniec 2008 r. skumulowany dług stolicy Małopolski nie przekraczał 55 proc. jej rocznych dochodów, ale i tak dawało jej to pierwsze miejsce wśród miast wojewódzkich. Drugi na tej liście Toruń miał dług na poziomie niespełna 49 proc. dochodów.

    W grupie małych miast także Małopolska ma swojego lidera - to Niepołomice, których zadłużenia na koniec 2008 r. stanowiło ponad 62 proc. rocznych dochodów podkrakowskiej gminy. Więcej szczegółów w dzisiejszej publikacji "Dziennika Polskiego".

    Wniosek z tego taki, że macki MO opanowały już całą Małopolskę, alb taka jakaś moda czy co.......? zreszta mam wrażenie, że ostatnimi latami większość z nas żyje na kredytach.
    A TAK NA KONIEC DAJCIE TROCHĘ LUZU ŚWIĘTA IDĄ - POGADAĆ TROCHĘ LUDZKIM ŻYCZLIWYM GŁOSEM.
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

    Cytuj

Odpowiedz