Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 20 sie 2009

    [quote=BAL.]Zdzichu!
    Po prostu megasupersóperekstra!
    [/quote]
    Tak właśnie jest w naszym mieście. Nie rozumiem tylko dlaczego ta gazeta SEDNO nie zrobiła jeszcze wywiadu z naszym Burmiszczem? Przecież zrobili już z wszystkimi wójtami. To byłby najbardziej megasuper wywiad dla Myśleniczan.
    Chyba Ci z tej gazety nie pomyśleli jeszcze o tym co powinni.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 20 sie 2009

    Ja w ramach ćwiczenia czytała dziś Gazeta Myślenicka co pisze o drzewa wycinana. I mądrze wyjaśnia zasada sztuki rozpoznawania która drzewa do wycinania a która nie. Lata ćwiczenia czynią mistrza. Oj mądra nasza gazeta, mądra.

    Tak pomyślała dziś przy śniadaniu, że marzenia być ważna drogowca w Myślenicach.
    Musi o tym więcej pomysleć.
    :)

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    [quote= Zdzichu z Suwałk]Wszędzie ładnie, wszędzie zielono, rozwój i porządek dzięki jednemu człowiekowi - Burmistżowi.
    A Twój post Warmer nieobiektywny, pełen nieprawdy i dyktowany chyba z nienawiści. Każdy to widzi.
    Nic dodać nic ująć.
    pozdrawiam
    Zdzichu
    ps. Uważaj bo dołączysz do Grety i cyrka a tego chyba byś nie hciał.[/quote]

    Że co? Że mój post nieobiektywny, pełen nieprawdy i dyktowany z nienawiści? Toż to właśnie jest obiektywne spojrzenie. Ja patrzą nie tylko na to, co dotychczas zrobiono ale także na to, czego nie dokonano. Ot, taki bilans osiągnięć władzy. Poza tym, kogo niby miałbym nienawidzić? Władzy? Otóż nic z tych rzeczy, ja się od jakiejkolwiek nienawiści trzymam z daleka. Uczucie nienawiści jest mi zupełnie obce. Dla ciebie mam jedną radę: dostrzeż rzeczywistość taką jaka jest, a nie taką, jaką wydaje się być, jaką ktoś usiłuje ci nakreślić.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Wysypisko dla Myślenic - cudnie, wszyscy dzięki Burmiszczowi zapłacą za śmieci mało. Komu przeszkadza? Tylko wrogom Burmiszcza co tam mieszkają - 5 osób. A P{an Burmiszcz z Panem Brózxdą tak pięknie uporządkowali wysypisko. Pan Brózda nawet z filantropią.
    PKS dzięki Burmiszczowi - będzie nowy dworzec i galeria. Tyle Burmiszcz pomógł PRS a teraz tylko niewdzięczność.
    Dni Myślenic - Tobie się nie podobają a dla wszystkich super zabawa za darmo!
    Strefa przemysłowa i asfaltownia - komu przeszkadza, bo ja wącham i nic nie czuje a miejsca pracy najważniejsze, dzieki Burmiszczowi.
    Kanalizacja - super kamionkowa, wytrzymała a tyle było krytyki że droga.
    Drogi w mieście - super, a będzie nowe rondo pod strażnicą i po problemie w centrum.
    A jaki ładny rynek, ile zadbania i pielengnacji? I to jest właśnie potrzebne - troska o zieleń, młodą i świerzą a nie stare drzewa bo one tylko zagrażają i nalepiej je wyciąć.
    Ci co krytykują nie mają racji i najlepiej niech się uderzą w piersi bo Burmiszcz jest debest.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Matko z córką, Zdzichu pisze sie >>burmistrz<< chyba nie chcesz żeby sie na Ciebie obraził i ciachnął premie:-)

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Cygnus, nie goraczkuj sie. O Burmiszczu juz takie zeczy pisza ze to mu nie zaszkodzi. :) A teraz cytat z "Killera";

    "Boncki, jest debesciak!
    A jego mafia?
    A jego mafia tez jest debesciak!!.." ()

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    [quote=cygnus]Matko z córką, Zdzichu pisze sie >>burmistrz<< chyba nie chcesz żeby sie na Ciebie obraził i ciachnął premie:-)[/quote]

    Wiesz Cygnus, ja myślę, że on swoimi pochlebnymi wypowiedziami dopiero się o tą premię stara.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Widzę, rze to SEDNO już Wam zapłodniło w głowach pogardę. Jedno jest prawdą. Obecny Burmiszcz i jego współpracownicy z Urzędu i innych istytucji są niezastąpieni. Popaczcie co działo się za innych. Popaczcie na B. Kurowskiego, na B. K., który uciekł jak mysz, na innych wcześniej. Popaczcie na kandydatów. Kto mugby zastąpić obecnego, Pana Macieja?
    Przecież opozycja jest w tym mieście śmieszna. Sami zainteresowani swoim interesem.
    Może macie jakieś propozycje. To czekam.
    A odosząc się do Twojego cytatu Warmer, Pan Maciej wrzucił Myslenicom nie tylko piąty ale szósty a może nawet siudmy bieg.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Wąski, a nie Boncki. Pzdr.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Sprawa rozumie że nikt nie zastąpi burmistrz Ostrowska. Kura nie zostanie orła.
    A ja pomyślał dziś przy kolacji że chciałaby zostać Dyrektora Drogowca na cała powiat. Ja mam kolega w Japonia,on robi produkcja kostka brukowa, odśnieża jak zima - może pomóc uratować myślenicka droga.
    Musieć porozmawiać z burmistrza miasta. On podobno obsadzała każda ważne stanowiska.

    Wuj Józef:)

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    Ten "siudmy" bieg to mi wyglada na wsteczny. Tak jak z tego kawalu;
    "Przyjezdza facet z pomoca drogowa do warsztatu a na samochodzie-lawecie nowiutkie Porsche tyle ze tyl urwany i silnik lezy obok. Mechanik popatrzyl z niedowierzaniem na auto i pyta kierowcy Porsche&#039;a jak to sie stalo. Na to odpowiada facet;
    Wie pan, no kurna. Poszedlem do salonu, kurna. Stoi tam se "porszak" , kurna. To se mysle, kurna. Ze se kupie bo zemse odlozyl, kurna, nie? No. Kupilem i jade, nie? I patrze se, kurna a tu malolat mnie wyprzedza, kurna nie? No. To ja "porszakowi" DWA, kurna nie, a malolat dalej mnie wyprzedza nie? No. To ja "porszakowi" TRZY, nie, i gaz do dechy, kurna. A malolat dalej mnie wyprzedza, nie. No to ja CZTERY, gaz. PIEC, gaz. A ten, kurna dalej mnie wyprzedza, kurna nie? No. Patrze a tam zostaly jeszcze dwa biegi, nie? I zapinam Panie, SZESC. I kurna gaz do dechy. A ten kurna malolat, dalej mnie wyprzedza, kurna!!! No to sie juz wnerwilem, kurna jego umilowana, nie, i se mysle, kurna, teraz gowniarzu ci pokaze jaki "porszak" ma pałer i kurna zapiolem RAKIETE. I co tu, kurna duzo opowiadac, kurna..." ()
    Na wolnych obrotach, Mysleniczanin007.
    PS. Jaki Boncki? Jaki Boncki!!!?? PAN BONCKI!!!!"

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    A co Wy się tego Maćka tak czepiacie? CHłop jest taki porządny!
    A Wy co buraki jedne? Zazdrościcie mu tylu sukcesów. Nikt nigdy nie zrobił dla Myślenic tyle co on.
    Czepiacie się jeszcze kanalizacji, a On powinien jeszcze to Forum skanalizować.

    Cytuj
  • 21 sie 2009

    No, niezle nas wpuscil w kanal :D

    Cytuj
  • 22 sie 2009

    Małgorzatko, a czemu Ty tak z grubej rury? Buraki? Rozumiem że sie przewróciłaś idąc do stajenki i niechcąco ochlapałaś nas pomyjami:-)

    Obiektywnie MO zły nie jest, ale ideał nie istnieje, więc kazdy ma prawo ponarzekać.

    Parafrazując, wszystkie Maćki to fajne chłopy*.

    *prawie.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Dlaczego Cyngus tak ironizujesz? A czy Wy nie zdajecie sobie sprawy jak swoimi postami krzywdzicie wspaniałych i bardzo uczciwych pracowników urzędu miasta i starostwa powiatowego.
    Burmistrz jest wspaniałym człowiekiem, taki czuły i delikatny. Kto jeszcze dzisiaj całuje kobietę w rękę?

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Ja całuje, to bardzo dobry zwyczaj i szkoda ze zanika...ale co ma calowanie po rekach z kompetencjami i faktycznym działaniem na rzecz miasta..uświadom mnie małgorzato bo nie rozumiem

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    U nas w Japonia kobieta znać swój miejsce. Nie ma zwyczaj całować w ręka.
    Wuj Józef nie pozwalać krytykować burmistrz Ostrowska!!! Ja rozmawiać z burmistrz Ostrowska wczoraj i on obiecała że pomoże zostać Ważna Drogowca Powiatowa.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    U nas w Japonia kobieta znać swój miejsce. Nie ma zwyczaj całować w ręka.
    Wuj Józef nie pozwalać krytykować burmistrz Ostrowska!!! Ja rozmawiać z burmistrz Ostrowska wczoraj i on obiecała że pomoże zostać Ważna Drogowca Powiatowa.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Jak kto kto? Malgorzato. Nasz prezydent caluje, i nie tylko kobiety. Caluje wszystkich jak leci;
    http://www.smiesznefilmy.net/video/116_Kaczynski_caluje_raczke_facetowi.html
    A co do naszego umilowanego Macieja, widze Malgorzato ze spodobalo Ci sie jego czule traktowanie. Lecz czy my chcemy Macieja krzywdzic? Albo innych uczciwych pracownikow? Otoz nie. Skupiamy sie przeciez tylko na dzialaniach tych postaci ktore sa krzywdzaca dla nas jako mieszkancow tego miasta. Czy to nie jest fair?
    A moze mamy zamiast pisac, wystawic do calowania reke? Oj, Malgorzato, czuje ze wiekszosc forumowiczow, zgodnie wystawilaby do pocalunku, zupelnie inna czesc ciala. I moge Cie zapewnic ze nie bylby to policzek.
    Niehigienicznie, Mysleniczanin007.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Małgorzato,całowanie kobiety w rękę to forma grzecznościowa."Czuły i delikatny" to może być ktoś bliski.Więc chyba mylisz pojęcia.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Co ma całowanie do kompetencji i działaniem na rzecz miasta?
    Jak cię widzą tak cię piszą. Burmistrz odbywa bardzo dużo spotkań i naprawdę zostaje bardzo dobrze zapamiętany. Wiele kobiet po takim delikatnym uścisku dłoni i pocałunku pamięta naszego Burmistrza bardzo długo.
    Wiecie jak to promuje Myślenice? A wiecie ile to pozwoli załatwić rzeczy.
    Najważniejsze jest pierwsze wrażenie.

    Cytuj
  • 23 sie 2009

    Małgorzato, w PKS-sie bardzo dobrze go zapamiętają.

    Cytuj
  • 24 sie 2009

    Dobrze zapamiętają Burmiszcza w PKS bo on wyprowadził PKS na prostą.
    To dokonanie wyjdzie na plus podwójny. Galeria handlowa i nowy dworzec dla Mysleniczan.
    Nowoczesny transport komunikacyjny i wizytówka miasta w galerii. Nowe autobusy i wszyscy zadowoleni. Taki jest nasz Burmiszcz jak ze wszystkim.
    A rze umie całować kobiety po ręce to jest jego kultura. Do wszystkich. Wszystkim rzyczliwość i uwaga.
    Lepiej jednak smakuje pocałowanie jego ręki nisz kiedy on pocałuje.
    pozdrawiam
    Zdzichu

    Cytuj
  • 24 sie 2009

    Jeszcze do Małgorzaty.
    A pamiętasz jak rześmy się całowali w parku?

    Cytuj
  • 24 sie 2009

    Malgorzato, piszesz o spotkaniach oficjalnych czy tych mniej oficjalnych? Bo zgubilem watek. A po "takim" pocalunku i uscisku dloni to zalatwila by mnie, zona. No ale kto sie boi zony... Prawda Malgosiu?
    Z niedowierzaniem, Mysleniczanin007.

    Cytuj

Odpowiedz