Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 17 gru 2009

    [quote=Greta J.]W Gazecie Myślenickiej odwilż. W najnowszym numerze obszerna relacja z debaty na temat budowy drogi zachodniej i ronda wraz z uwaga! - rozsądną wypowiedzią Wiktora Kielana. Mało tego - zamieszczono nawet jego zdjęcie.[/quote]

    ooo na reszcie powiedzial cos rozsadnego to napisali :)

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    Pan Kielan sie pojawił jeszcze raz w Myślenickiej! strona 5 - podsumowania - wrzesień- nagroda za obserwatorium.

    Dwa razy w jednym numerze? Oj Oj Myślenicka pikuje w dół, prawie jak SEDNO:-)

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    No proszę!
    Ale nie dziwmy sie zanadto.
    Zbliżają się Święta, a w wigilię nawet zwierzęta mówią ludzkim głosem.

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    Faktycznie. Piszą o Kielanie dwa razy. Co ciekawe w pierwszym artykule z października, na połowę strony, nie napisano kto był autorem projektu. Teraz tylko dwa zdania a trudna sztuka wypowiedzenia nazwiska Wiktor Kielan się udała.

    I niech mi ktoś powie, że nie czytają tego co Greta pisze w SEDNIE.
    :)

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    greta jestes zalosna - zero obiektywizmu - jak nie pisali to bylo larum ze nie pisza, jak napisali to belkoczesz ze malo haha zenada

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    Osz Ty Burmistrzu skończony!!!!! Ty tępy kołku!!!:)

    Toż ja się cieszę a nie narzekam. Doceniam sukces konkurencyjnego tytułu, w którym najwyraźniej ktoś w końcu zerwał się z łańcucha. Czytajże chłopie uważnie bo to nie takie trudne. Albo poproś kogoś starszego niech sam przeczyta posta a potem Ci wytłumaczy.

    Z pionierskim pozdrowieniem
    Greta J.
    :)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 17 gru 2009

    Pan Stanisław pewnie chory lub na urlopie rze się dopuszcza do promocji oszołomuw. Młodzi z Gazety Pana Stanisława bez upilnowania jak myszy bez kota.
    Ciesze sie mer rze znowu myślimy identycznie a ta Pani Greta znuw się popisała kulturą. Nic dodać nic ująć.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    greta ile lat trzeba studiować dziennikarstwo zeby mieć twój poziom /jezeli jestes tak ogważna podejdż na któryms spotkaniu i powiedz to kazdemu prosto w oczy / twoja odwaga konczy sie na tym forum to oczywiste

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    wogóle wizja kobiety demona zjadliwego i majacego wszędzie macki mnie przeraza /fuj

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    [quote]greta ile lat trzeba studiować dziennikarstwo zeby mieć twój poziom /jezeli jestes tak ogważna podejdż na któryms spotkaniu i powiedz to kazdemu prosto w oczy / twoja odwaga konczy sie na tym forum to oczywiste[/quote]

    Uważaj bo do Ciebie podejdę. Mało komu udało się przeżyć "podejście Grety Jaros".

    :)

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    greta wymiękasz? czy sumienie cię wszczymuje??????????????

    Cytuj
  • 17 gru 2009

    te ostatnie wymiany zdań...żałosne! czy na tym forum dzieci piszą?

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Greto czy informatorzy nie podrzucają ciekawych tematów?
    Po kilku ostatnich artykułach (patrz ostatnie SEDNO )widać że głównym dostawcą ciekawostek jest pan od chodników.

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    ostatnie sedno czytelem jak myslenicka zazwyczaj... przekartkowalem i koniec, moze przez ten abstrakcyjny wywiad. za to w najnowszej myslenickiej zatrzymal mnie temat z 1 strony, podsumowanie roku i debata... i to na dlugo - swiateczna zamiana rol?:)

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Kochany Dolnowsioku - znajdź sobie inny nick bo nie życzę sobie, żebyś się podszywał pod mój.
    Z wyrazami szacunku - prawdziwy Dolnowsiok

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Zauważyłem ostatnio, że nasz burmistrz ewidentnie nie radzi sobie w blasku kamer. Tak jak pod czas pamiętnego wywiadu Powtarzam Pani redaktor, powtarzam można to było tłumaczyć stresem oraz niewygodnymi pytaniami zadawanymi przez dziennikarkę, tak zachowanie burmistrza podczas rozmów przed kamerą, które realizuje konkurencyjny do tego portal tym razem jest to uprawiać sport, sport uprawiać&. Tym bardziej to dziwi w obliczu faktu, że portal ten sprawia wrażenie kolejnej propagandowej tuby, działającej na korzyść UMiG, a wypowiedz burmistrza ma ograniczać się tylko do zachwalania nowych inwestycji. Tak więc skąd ten stres i brak pewności siebie tak często okazywanej podczas wszelkiego rodzaju imprez w stylu przecinanie wstęgi?

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    JB
    Może to zmiana imgae naszego Miłościwie Panującego - zauważyłem mniej kilogramów, nową krótka fryzurę, okulary / ponoć dodają inteligencji/, powściągliwość w komentarzach.
    Z tak odświeżonym image ruszamy na podbój województwa. Myślenice to zaścianek - trzeba się odbić od dna małomiasteczkowości - w końcu ma za "wprowadzających" do województwa samego Marszałka i Senatora. Co tam plany, konsultacje i inne ronda i drogi.
    Czas na zmiany - może nawet pracę poza granicami kraju np. jakiś "derektor" w biurze zaprzyjaźnionego eurodeputowanego?

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Teraz szczególnie schudnie jak kolejne decyzje związane z śmietnikiem są niezgodne i zostały uchylone przez sąd :D :D :D :D

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem dla naszego burmistrza było by zatrudnienie takich specjalistów od wizerunku jak swego czasu miał przewodniczący Lepper, głównie dzięki nim udało mu się osiągnąć jedne z najwyższych stanowisk w naszym kraju. Idąc dalej i uznając za pierwowzór przewodniczącego Leppera, to czego potrzeba aby uczeń prześcignął mistrza? Odpowiednia opalenizna? Burmistrz jest częstym rezydentem klubu fitness California- wystarczy tylko zahaczyć o solarium. Grono lojalnych do samego końca współpracowników? JEST i murem stoi!! Spektakularne osiągnięcia? Inwestycje, Inwestycje Inwestycję, dają lepszy efekt niż wysypywanie zbóż na tory. Tak wiec nie pozostaje nic innego jak zdobywać Europę, a nawet świat.

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Duke! Głupi nie jestem i wydaje mi się, że wiesz coś o czym nie wie reszta Myslenic. No zdradź nam tę tajemnicę.

    Co do wypowiedzi JB. Zbieżność osób porównywanych jest właściwa. Nawet pokusiłbym się o odniesienie niektórych nazwisk z otoczenia do osób o nazwiskach Beger, Łyżwiński i rodzimego nazwiska Irzyk.
    Nic dodać nic ująć...

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Duke! Głupi nie jestem i wydaje mi się, że wiesz coś o czym nie wie reszta Myslenic. No zdradź nam tę tajemnicę.

    Co do wypowiedzi JB. Zbieżność osób porównywanych jest właściwa. Nawet pokusiłbym się o odniesienie niektórych nazwisk z otoczenia do osób o nazwiskach Beger, Łyżwiński i rodzimego nazwiska Irzyk.
    Nic dodać nic ująć...

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Niech się jakiś specjalista z gminy wypowie może Pani Małgosia albo Pani Ewa z ZUO. Ciekawe co teraz zrobią jak wszystko legło w gruzach :D

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    niby wyedukowani mądrzy urzędnicy sie tu wypowiadją ... śmiech ... to co mamy robić gdzie smieci składowąć, cywilizacja idzie do przodu moi kochani i spalernie też można było wybudować... w innych krajach nie ma takich protestów .. jak u nas bo ludzie wiedza w co jest dobre a co nie .. najlepiej śmieci wyrzucajmy do lasów albo pokoków, zostawiajmy je na przystankach... żal...

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    Żal mi Cie, ach żal... za tą twoją głupotę !

    Czy we wszystkich gminach jest wysypisko/spalarnia/utylizacja śmieci ?!
    U nas - pomimo, iż mamy "własne" śmieci wcale nie są takie tanie!

    Cytuj
  • 18 gru 2009

    żal gdyby Ci ukradli coś co masz najcenniejsze w życiu to byłbyś zadowolony??

    Cytuj

Odpowiedz