Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 12 lut 2010

    poseł z PIS-u do PISuaru!!!!!!!!!! ewentualnie do sadu jabłka zbierać!!!!!!!

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 lut 2010

    Muwi się już w całym mieście o tej intrydze Panów z Partnerstwo w Samorząd gdzie już raz Pan Burmiszcz wybaczył zdradę i karmił w kadencji, rze pomyśleli o nowym Panu Burmiszczu do wyboru. Najpierw się muwiło rze tu brat Pana Senatora do kandydowania przy poparciu RPGKu ale zrezygnowano gdzie Pan Senator zabronił. Potem myślano o Panu Staroście ale zrezygnowano dla braku szans z przyczyn onego lenistwa. Tutaj jeśli do pomyślenia to najlepszy kandydat Pan Dyrektor Jacek gdzie wiadomo, nauczyciel czyli już z początku predestynacja a potem pacząc dyrekcja na szkole w rozkwicie, umysł ścisły przyuczon do fizyki gdzie tyle się dzieje w przemyśle i budowie i tu może byc pomocna fizyczna zdolnośc. W kolejności jako zaleta łowiectwo i tam zasługi dla dbałości o zwierzynę. I podobno człowiek skromny i niełasy na piniądz gdzie brak szans do korupcji. Tylko rze to wszystko do pomyślenia na wypadek pujścia Pana Burmiszcza w awans a nie jako w intrydze przeciwko. Ale już Ci Panowie w Partnerstwo to przyzwyczjenie do politykowania, gdzie z przud uśmiech a z tyłu knowanie.
    I Pan Burmiszcz w irytacji na ten intryg gdzie jak się wyżej napisało karmi się a rzaden do wdzięczności. Ale w końcu jak Pan Senator gdzie taka przyjaźń z Panem Maciejem przyjdzie i wyszczela wiadomo po czym to się intryg skończy.
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    "Potrafi Pan wskazać, czym Krzysztof Halek mógłby się pochwalić przez te dwa lata?

    - O to trzeba zapytać jego samego, bo nie chciałbym czegoś pominąć w jego osiągnięciach. Z pewnością jest operatywny, pracowity, ma umiejętności w zarządzaniu i dobrze wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków. Dlatego gdy powstał nowy skład zarządu powiatu uważałem, że jest tam dla niego miejsce - po to, żeby się cały czas uczyć. "
    odnośnie wywiadu z panem posłem to ten teks chyba z cv pana v-ce starosty wziął :)

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Fajnie Zdzichó, śmiesznie jak zwykle, ale o co chodzi?????

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Aha i jeszcze jedno o co chodzi z tym spamowym atakiem butowym z gabinetu wicestarosty???????? Widzę, że Zdzichó ma wyłączność głupie pisanie, to inni już nie mogą????
    Oczywiście piszę z biura starosty w przerwie między jedną a drugą kawą po pracowitym nicnierobieniu.
    LESERY WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Wieśniaku. Starosta Tomal ostrzega;
    "Wszystko "pięknie, ładnie". Ale skoro osoba zatrudniona w Starostwie demonstruje taki lakonizm stylistyczny, ryzykuje natychmiastowe zwolnienie ze stanowiska. Przypominam, w Starostwie zatrudniamy wyłącznie osoby wykształcone i kompetentne. Niestety Twoje powyższe posty świadczą o braku, pisząc w Twoim stylu, jednego i drugiego. Potraktuj to jako ostatnie ostrzeżenie." () ;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 12 lut 2010

    [quote]Fajnie Zdzichó, śmiesznie jak zwykle, ale o co chodzi?????[/quote]
    Panie Wieśniak
    Z całym szacunkiem dla Pański zawud ale w pierwsze to my kruw razem nie paśli więc poproszę o odpowiedni zwrot. Po drugie ja doceniam Pana znuj gdzie cały dzień przy pług i rzadko do poczytania to i sapiencji ubędzie i na polityce się nie wyrozumie. Dlatego ja Panu wytłumaczę jako i w korzyści dla innych któży czytają a nie rozumieją przez polityki trudnośc.
    W poprzedni wybór karzden jeden wiedział rze Pan Burmiszcz niekwestionowanie jeden kandydat nadający się był przez co nie było onej opozycji. Jedynie Pan Architekt sie podniusł ale to z szaleństwa raczej co i odbiło się w słabym wyniku gdzie mało poparło raczej zwe względu rze z porządnej partii LPR gdzie na ten przykład członkiem Pan Stanisław z Gazety.
    Teraz inaczej. Karzdemu onemu się wydaje rze zaraz godzien do Burmiszczowania. Się słyszało o Panu Styczeń z dyrekcji na szpitalu, o Panu Staroście gdzie najwięcej śmiech, o Panu Architekcie, któren przez cztery lata nie wyleczon z choroby. Wiadomo rze wszyscy bez szans ale karzden myśli: o ja już będe Burmiszczem. Najgorsi Ci co ich sie karmi tak jak RPGK i na moment nie popaczysz a już siedzą w spisku gdzieś w kącie.
    Tak i w innych głowach pomysły rodzą się gdzie wiadomo dokąd Pan Maciej nie w awansie to tutaj na stolcu burmiszczowym a kiedy w awans na wojewode to jego miejsce Pan Urbański, rzelazna ręka szeroko lubiana i głowa na karku nie od parady, któren czyści wode.
    Ale to nie dla Pana sprawy Panie Wieśniak, bo tu czeba rozum miec a Panu tam już pewnie krowa ryczy niewydojona a i reszta gadziny głodna.
    pozdrawiam
    Zdzichó
    ps.Największy śmiech to z Panem Leniwym gdzie się marzy posłowanie bo już się wydaje rze nawet Pan Burmiszcz to za mało a brak zdolności w Powiecie gdzie wszystkie zasługi dzięki Panu Halka, któren w skromności jako wice ale sam Pan Poseł powiedział jak się odznacza.

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    Ciekawe do kogo przyklei się Partnerstwo...?Przed wyborami wielka opozycja a po wyborach na wygodne stołeczki i rączka w górę jak pan każe.

    Cytuj
  • 12 lut 2010

    JAŚNIE PAAANIE Zdzichó dziękuję za wyjaśnienie rzeczy jasno zwięźle po chłopsku jakto się na wsi mówi "jako chłop gupi krowie na granicy" . Oczywiście daj nam Boże burmistrza jak najlepszego a widać, że kandydatów będzie że ho ho ho !!!! a co jeden to lepszy, piękniejszy, a każdy mądry .................. bedziem mieszkać w krainie mlekiem i miodem płynącej. A tak na poważnie to ciekawe ilu znowu pojawi się dupków co to o działalności społecznej przypominają sobie tylko przed wyborami. No i ciekawe co wymyśli amator jabłek??????

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    [quote] A tak na poważnie to ciekawe ilu znowu pojawi się dupków co to o działalności społecznej przypominają sobie tylko przed wyborami. No i ciekawe co wymyśli amator jabłek??????[/quote]

    A mnie ciekawi, jak nazwiemy tych co łapią sie na te chwyty przed wyborcze(uśmiechnięte gęby na plakatach i kapiąca od demagogi programy) i oddają na nich swój głos.

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    [quote=pesymista]Ciekawe do kogo przyklei się Partnerstwo...?Przed wyborami wielka opozycja a po wyborach na wygodne stołeczki i rączka w górę jak pan każe.[/quote]
    do nikogo

    Cytuj
  • 13 lut 2010

    Może i racja -wystąpią jako opozycja a po wyborach do piwniczki po konfitury.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Nie znalazłem tematu o podatkach więc piszę tu.
    Dotychczas płaciłem około 100zł podatku od nieruchomości i działki a w tym roku otrzymałem nakaz z kwotą 250 zł,ponoć były jakieś uaktualnienia czy coś.Sprawa dotyczy nie tylko mnie ponieważ sąsiedzi też mają płacić dwa razy więcej.Czy ktoś z forumowiczów wie o co w tym chodzi,przecież nie było podwyżki podatków?

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    http://www.youtube.com/watch?v=emgfZUQYHGg
    Nadejdzie kiedyś dzień zapłaty. Właśnie nadszedł w krzywym zwierciadle!!!

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Jak to Pesymisto? Przecież jeszcze w Grudniu zeszłego roku pisałem że przyjdzie mieszkańcom zapłacić WIĘKSZY podatek od nieruchomośći. Przecież mamy tyle nowych atrakcji od Pana BurmiSZCZa. Gmina się rewitalizuje!! Powtórzę jeszcze raz:
    (),,Proszę Państwa o to, abyśmy pamiętali, że stanowimy jedną wspólnotę jaką jest Gmina Myślenice. Tą wspólnotę wyznacza granica terytorialna ale tak naprawdę budujemy ją my sami - jako mieszkańcy. Pamiętajmy, że w jedności jest siła, którą możemy przelać w pozytywną energię. Budujmy razem nowe, lepsze oblicze gminy, byśmy jako Myśleniczanie byli dumni z miejsca, w którym żyjemy."()
    Wypowiedz Macieja O. w GM.
    I za to właśnie PŁACIMY MY WSZYSCY JAKO WSPÓLNOTA!!!!!! A co myśleliście że Maciuś zrewitalizuje wam miasteczko za darmochę? Sekretnie się rewitalizuje za sekretnie uzyskane dotacje od mieszkańców. Pisze na tablicy hali sportowej że to mieszkańcy - władzy nie odwrotnie. A tablica miała być ze złota!!! ;) Koń by się uśmiał!!!!
    A kampania wyborcza za co? A promocja burmiSZCZa za co? Płacić nie dyskutować!! "A jak sie Wam nie podoba, to wyprowadźcie sie z Myślenic!"()

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Mieszkańcy: chcemy dialogu. (dzisiejszy DP)
    "(...)Jako osoby, które w piśmie protestacyjnym zostały podane w charakterze osób do kontaktowania się zostaliśmy wspólnie z Maciejem Szatanem zaproszeni na spotkanie w magistracie, w którym uczestniczył m.in. burmistrz Maciej Ostrowski oraz projektant drogi - mówi Jadwiga Stanach-Góralik, mieszkanka Bysiny. - Na nasze pytanie czy znajdujące się w piśmie postulaty zostaną uwzględnione przez projektanta obejścia usłyszeliśmy od burmistrza, że nie i że fakt, iż ma to być droga tranzytowa jest już przesądzony. Jak stwierdził, tylko taka droga ma sens i może zagwarantować bezpieczeństwo. My jesteśmy innego zdania, ale nikt się z nami nie liczy - mówi mieszkanka Bysiny.(...)
    W naszym piśmie apelujemy o zwołanie nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej, która byłaby poświęcona tematyce budowy drogi zachodniej oraz o zorganizowanie debaty publicznej z udziałem władz lokalnych i mieszkańców wsi Bysina - mówi Maciej Szatan. - Burmistrz Maciej Ostrowski nie chce iść na żaden kompromis, ciągle powtarza, że ma na uwadze bezpieczeństwo i że droga musi być tranzytowa. Sugeruje także, że niektóre z około czterystu podpisów, jakie znalazły się pod pismem protestacyjnym to podpisy ludzi, którzy nie mieli świadomości. co podpisują. Twierdził także, że wszelkiego rodzaju debaty nie mają sensu, bowiem nie przynoszą merytorycznych rozstrzygnięć, a on tylko takich oczekuje.(...)
    "Dziennik Polski" dwukrotnie zwracał się z pytaniami do Urzędu Miasta i Gminy Myślenice w sprawie obejścia zachodniego, liczby protestów, ich tematyki i zawartości oraz dalszych posunięć ze strony urzędu w kwestii konsultacji społecznych. Nie otrzymaliśmy jednak odpowiedzi na żadne pytanie."

    Właściwie komentarz zbędny. Może tylko tyle, że sposób realizacji inwestycji, podkreślam "sposób" nie sama inwestycja, do żywego przypomina to co działo się z wysypiskiem. Tam też spychacz z jakże przystojnym kierowniczym przejechał wprost po interesach i oczekiwaniach mieszkańców, którzy również domagali się interwencji rady i doczekali parawanowych działań i frazesów, pod którymi ukryto przysłowiowego kopa w rzyć.
    Teraz kolej Bysiny. W sprawach tak wrażliwych działania władzy powinne najbardziej jak to możliwe poszukiwać kompromisu. Ale nie w Myślenicach. GMO w końcu ugnie się przed ządaniami Bysinian, przynajmniej w okresie przed wyborami jeśli ten konflikt będzie mógł negatywnie wpłynąć na jego reelekcję. Jeśli jednak je wygra to możecie się Pańtwo pożegnać ze swoim oczekiwaniem dialogu.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Burmistrz Maciej bawi mnie jak zwykle swoimi wypowiedziami. Debaty nie mają sensu, bo nie przynoszą merytorycznych rozstrzygnięć a on tylko takich oczekuje. Już zapomniał co mu NIK napisał w protokole kontroli wysypiska odnośnie konsultacji społecznych.
    Ciekawe jakich efektów burmistrz oczekiwałby po debacie na temat drogi zachodniej. Gotowego projektu wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę? A może mieszkancy powinni przynieść łopaty i sami wykopać odcinek trasy?
    Burmistrz nie przychodzi na spotkanie na temat obejścia ponieważ co innego obiecał a co innego teraz realizuje. I dlatego boi się konfrontacji z obywatelami. Zbyt dobrze znam nasz samorząd żeby nie wiedzieć co naprawdę myślą o mieszkańcach. Uważają nas za ciemnotę, do której nie można mówić otwartym tekstem, która niegodna jest prawdy bo nie zrozumie doniosłości zamierzeń władzy.
    Pamiętam doskonale taką oto prywatną rozmowę:
    "Dajemy pozwolenie na asfaltownię na 3 lata, potem łatwo będzie przedłużyć. Przez ten czas ludzie się przyzwyczają."

    Tak właśnie o Was władza myśli Drodzy Mieszkańcy. Uważa Was za stado baranów z pamięcią nie sięgającą dalej niż kilka miesięcy wstecz. Są przekonani, że i tak na końcu Was kupią nowym asfaltem lub wyremontowaną elewacją szkoły.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    Ciemnogród=Borzęta Jasienica=Mexyk ciemni ludzie wszędzie mieszkają a oczywiście najmądrzejsi=nauczyciele muszą nimi zarządzić.
    miejsce dla nauczyciela jest w szkole, rządzić to oni nigdy nie potrafili, mają za wysokie mniemanie o sobie podobnie jak pielęgniarki.

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    [quote=Greta J.]Burmistrz Maciej bawi mnie jak zwykle swoimi wypowiedziami. Debaty nie mają sensu, bo nie przynoszą merytorycznych rozstrzygnięć a on tylko takich oczekuje. Już zapomniał co mu NIK napisał w protokole kontroli wysypiska odnośnie konsultacji społecznych.
    Ciekawe jakich efektów burmistrz oczekiwałby po debacie na temat drogi zachodniej. Gotowego projektu wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę? A może mieszkancy powinni przynieść łopaty i sami wykopać odcinek trasy?
    Burmistrz nie przychodzi na spotkanie na temat obejścia ponieważ co innego obiecał a co innego teraz realizuje. I dlatego boi się konfrontacji z obywatelami. Zbyt dobrze znam nasz samorząd żeby nie wiedzieć co naprawdę myślą o mieszkańcach. Uważają nas za ciemnotę, do której nie można mówić otwartym tekstem, która niegodna jest prawdy bo nie zrozumie doniosłości zamierzeń władzy.
    Pamiętam doskonale taką oto prywatną rozmowę:
    "Dajemy pozwolenie na asfaltownię na 3 lata, potem łatwo będzie przedłużyć. Przez ten czas ludzie się przyzwyczają."

    Tak właśnie o Was władza myśli Drodzy Mieszkańcy. Uważa Was za stado baranów z pamięcią nie sięgającą dalej niż kilka miesięcy wstecz. Są przekonani, że i tak na końcu Was kupią nowym asfaltem lub wyremontowaną elewacją szkoły.
    [/quote]
    I to właśnie jest największy problem tej władzy-całkowita ignorancja potrzeb mieszkańców i ich zdania.
    Nie ma sensu dyskutować- bo przecież władza jak zwykle orientuje się najlepiej w potrzebach obywateli począwszy od małego Jasia Kowalskiego (któremu "wyrypie" się połowę drzew przy placu zabaw) na dorosłym panu Janie skończywszy (któremu "wyrypie" się olbrzymią halę, z której prawdopodobnie w życiu nie skorzysta, z tej prostej przyczyny, że będzie tyrał 18 godzin dziennie po to by wyżywić rodzinę i zarobić na wciąż wzrastające koszty życia w tym podatki i opłaty lokalne!
    kolejna sprawa to absolutny brak transparencji tej władzy.
    To poniekąd konsekwencja ignorancji jeżeli bowiem załozymy, że władza wie lepiej to po co ma się tłumaczyć dlaczego np.powołuje takie a nie inne persony, które zarządzać będą majątkiem wartym-bagatela-kilkadziesiąt milionów złotych!
    Nikt nie tłumaczy się z zasadności inwestycji lub ich braku- nie ma o czym mówić ważnym jest aby raz na 4 lata każdy radny wykazał się odpowiednim metrażem chodnika zrobionego w jego rejonie, udziałem w wystarczającej liczbie jubileuszy i opłatkowych spotkań w OSP wszystko to później wypiszemy na ulotce wyborczej oczywiście w jedynym słusznym kolorze -sepi!

    Cytuj
  • 15 lut 2010

    [quote=pesymista]Nie znalazłem tematu o podatkach więc piszę tu.
    Dotychczas płaciłem około 100zł podatku od nieruchomości i działki a w tym roku otrzymałem nakaz z kwotą 250 zł,ponoć były jakieś uaktualnienia czy coś.Sprawa dotyczy nie tylko mnie ponieważ sąsiedzi też mają płacić dwa razy więcej.Czy ktoś z forumowiczów wie o co w tym chodzi,przecież nie było podwyżki podatków?[/quote]

    pesymisto, Maciusiowe zachcianki i związane z nimi zadłużenie Gminy ktoś musi spłacać a jak sądzisz - kto ?!

    Nooo... chyba, że się nauczysz strzelać, zapiszesz do koła i będziesz czynnie korzystał ze Strzelnicy :D

    Cytuj
  • adzygmunt 16 lut 2010

    To co dostanie w ramach rekompensaty za podwyższony podatek darmowy karnet?

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    [quote=adzygmunt]To co dostanie w ramach rekompensaty za podwyższony podatek darmowy karnet?[/quote]
    W jednostkach podległych urzędowi w ramach tzw. zakładowego funduszu świadczeń socjalnych przydzielony będzie deputat śrutowy, który będzie potem wykorzystany przy czynnym uprawianiu strzelectwa. ;)

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    Szanowni Państwo
    Dawno minęły już święta i nikt z nas nie liczył juz na spóźnione prezenty tymczasem... Gmina nie zwykła oglądać się na kalendarz. Dosłownie tuż przed chwilą zadzwoniła do mnie najwierniejsza czytelniczka Gazety Myslenickiej - Greta J. i poinformowała mnie o zawartości nadchodzącego numeru tego zasłużonego dla miasta periodyku.
    Otóż wygłodzeni mieszkańcy w końcu zostaną nakarmieni, spragnieni napiją się z krynicy prawdy, nerwy tak mocno ostatnio nadwyrężane rozluiźnią się a Ci, którzy niewiele wiedzą dostąpią oświecenia gdyż... Sfinks postanowił przemówić:

    "Mam nadzieję - czas pokaże, że mieliśmy rację..."
    W rozmowie przeprowadzonej z burmistrzem Maciejem Ostrowskim gospodarz miasta i gminy wypowiada się m.in. o dyskusyjnych kwestiach dotyczących Myślenic i gminy.

    Oto zapowiedź na internetowej stronie GM zapowiedź jakże kojąca, widać z niej od razu, że dobrze związany beton nie kruszeje, że fundament na któryym zbudowano myślenicki samorząd jest stały, pewny i dobze wbity w ziemię.
    Już w tytule Gospodarz jednym błyskotliwym sformułowaniem ucina wszelkie spekulacje. Wiadomo kto miał rację, niewarzne w jakich sprawach!
    Co godne podkreślenia czas jest sprzymierzeńcem Pana Burmistrza, czas, który udowodni, że to On jest wyposażony w profetyczne i wizjonerskie zdolności, których Dobry Bóg niestety poskąpił bezrozumnym mieszkańcom. Tak więc gotujcie się kupcy, kierowcy PKS, przedsiębiorcy i nauczyciele. To o czym wiedzą już strażacy i licealiści stanie się teraz dostępne i Waszym umysłom.
    "Dzięki wywiadu z Panem Burmiszczu".
    ;)

    Cytuj
  • 16 lut 2010

    [quote]Ciemnogród=Borzęta Jasienica=Mexyk ciemni ludzie wszędzie mieszkają a oczywiście najmądrzejsi=nauczyciele muszą nimi zarządzić.
    miejsce dla nauczyciela jest w szkole, rządzić to oni nigdy nie potrafili, mają za wysokie mniemanie o sobie podobnie jak pielęgniarki. [/quote]
    kiedyś zapytałem takiego filozofa czemu podziała w Radzie sołeckiej to powiedział, że nie ma czasu na głupoty, a nauczyciel który działał społecznie zgodził się to jak to jest ?????? miał o sobie większe mniemanie czy był chętny do roboty??? a filozof - dupek na kolejnym zebraniu dalej krytykował......

    Cytuj
  • 17 lut 2010

    [quote=cyrk]Szanowni Państwo
    Dawno minęły już święta i nikt z nas nie liczył juz na spóźnione prezenty tymczasem... Gmina nie zwykła oglądać się na kalendarz. Dosłownie tuż przed chwilą zadzwoniła do mnie najwierniejsza czytelniczka Gazety Myslenickiej - Greta J. i poinformowała mnie o zawartości nadchodzącego numeru tego zasłużonego dla miasta periodyku.
    Otóż wygłodzeni mieszkańcy w końcu zostaną nakarmieni, spragnieni napiją się z krynicy prawdy, nerwy tak mocno ostatnio nadwyrężane rozluiźnią się a Ci, którzy niewiele wiedzą dostąpią oświecenia gdyż... Sfinks postanowił przemówić:

    "Mam nadzieję - czas pokaże, że mieliśmy rację..."
    W rozmowie przeprowadzonej z burmistrzem Maciejem Ostrowskim gospodarz miasta i gminy wypowiada się m.in. o dyskusyjnych kwestiach dotyczących Myślenic i gminy.

    Oto zapowiedź na internetowej stronie GM zapowiedź jakże kojąca, widać z niej od razu, że dobrze związany beton nie kruszeje, że fundament na któryym zbudowano myślenicki samorząd jest stały, pewny i dobze wbity w ziemię.
    Już w tytule Gospodarz jednym błyskotliwym sformułowaniem ucina wszelkie spekulacje. Wiadomo kto miał rację, niewarzne w jakich sprawach!
    Co godne podkreślenia czas jest sprzymierzeńcem Pana Burmistrza, czas, który udowodni, że to On jest wyposażony w profetyczne i wizjonerskie zdolności, których Dobry Bóg niestety poskąpił bezrozumnym mieszkańcom. Tak więc gotujcie się kupcy, kierowcy PKS, przedsiębiorcy i nauczyciele. To o czym wiedzą już strażacy i licealiści stanie się teraz dostępne i Waszym umysłom.
    "Dzięki wywiadu z Panem Burmiszczu".
    ;)[/quote]
    No i jakimiż to "złotymi myślami " uraczył nas maluczkich ojciec miasta?
    Niestety nie wpadł mi w ręce (niegodne zresztą-może dlatego nie wpadł) najnowszy numer GM.
    Swoją drogą ciekawe, że można uprawiać dialog bez...dialogu. Jeżeli władze skutecznie ignorują wszystkie inne media poza -jedynie słusznym- to jaka jest jakość tej dyskusji?
    A może (tutaj odpowiem sam sobie) jakość władzy przekłada się na jakość dyskusji..
    Ktoś tutaj na forum użył następującego sformułowania "moja racja najmojsza" i tą rację przedstawiam w moich mediach najmojszych.
    Moje gratulacje-najmojsze

    Cytuj

Odpowiedz