Forum » Myślenice

Myślenickie myślenie - reaktywacja

  • 21 mar 2010

    Wiktor czemu milczysz?

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    [quote=wieśniak]niestety Ciebie by tam musiało nie być[/quote]
    odezwał się ... wieśniak podróba jeden z Bożej Łaski .

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    no i z tego wszystkiego zapomniałem się podpisać. podróbko jedna wieśniaka.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Dobrze mówić trudniej zrealizowąć, każdy z nas może poddać się społecznej weryfikacji, chciałbym zobaczyć te efekty u tych, którzy są tak rozpisani i na wszystko mają receptę.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Efekt? Jaki efekt? Patrząc na ostatnie posty, raczej wyłącznie nawymiotny. I to nie trzeba żadnej recepty.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    dobrze ,że biegunki jeszcze nie wywołują.... ale co tam , alleluja i do przodu po wyborach będzie już tylko lepiej... albo gorzej..

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    grety nie widać może ma biegunke

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    ręce precz od Grety przecież dziewucha nie dosypia, nie dojada tylko tropi , tropi, tropi........

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    POszła za węchem .Ostatnio widziano ją błąkającą się po Borzęcie.

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    Boli moje pisanie w SEDNIE?
    Zagryzajcie zęby, będzie jeszcze gorzej...

    :)

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    oj tam od razu boli, trochę śmieszy .

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    Jak się tak czyta te wątki, ten i ten o wyborach to jedna rzecz napawa optymizmem:
    "koń jaki jest każdy widzi"
    ;)
    edit:aha! byłbym zapomniał:
    http://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    Co robi NIK i RIO w myslenickim magistracie?

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    pewnie to co zwykle. kontroluje. problem będzie jak nic nie znajdzie.........

    Cytuj
  • Piotrek 23 mar 2010

    RIO robi standardową kontrole...

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    greta nieprzeceniaj się sednem , żadna rewelacja

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    Cosię dzieje z Wiktorem , czyżby odpuścił

    Cytuj
  • 23 mar 2010

    myślę że wiktor czuje się malutki prz dużych zabawkach

    Cytuj
  • 27 mar 2010

    Ciekawe rzeczy można czasem wygrzebać na śmietniku, tfu ...przepraszam w necie.:)
    W necie o śmietniku. Tzn o składowisku, bo jak przeczytałam w wywiadzie z panią prezes Ewą będziemy stopniowo odchodzić od składowania śmieci w kierunku ich odzysku. Czemu więc się nazywa składowisko? Mniejsza z tym.
    Oto wywiad:
    http://www.eko-samorzadowiec.pl/index.php?page=kesek

    Bardzo ciekawe rzeczy pani prezes Ewa serwuje na początku:
    "Gmina Myślenice w 2004 roku podjęła próbę realizacji tego przedsięwzięcia z udziałem profesjonalnego partnera prywatnego. Rolą przedsiębiorcy, który objął 60% udziałów w nowo powstałej Spółce, było zapewnienie prawidłowego funkcjonowania rozwiązań technologicznych i organizacyjnych."
    Tak więc w końcu wyjaśniło się kim był i co robił Bronek na wysypisku. Był mianowicie profesjonalnym partnerem. To spore zaskoczenie dla takich osób jak ja które od dawna myślały, że Bronek zwoził śmieci z połowy kraju i po cichu skupował działki, żeby kiedyś wyrolować gminę ze spółki.

    Dalej jest jeszcze ciekawiej:

    "Czy od tego czasu składowisko było rozszerzane? Jeśli tak to jakie nowe inwestycje chciano realizować na tych terenach?

    W naszym przypadku nie ma mowy o „rozszerzaniu” składowiska(...)"

    I znów szok i niedowierzanie, jaka prawda zawarta jest w słowach pani prezes. Ja byłam natomiast mylnie poinformowana, że śmietnik nie rozszerzał się co prawda w wymiarach poziomych, ale dzięki budowie wałów ziemnych (bez pozwolenia) rósł w pionie jak pączek.

    A na koniec to już w ogóle nokaut:
    "Jesteśmy po to by edukować i informować. Każdy kto jest zainteresowany i zapyta nas o naszą działalność uzyska pełną informację."

    No to Greta Jaros pyta panią prezes Ewę Kęsek:
    Ile wyniosła ogółem wartość prac jakie wykonał w latach 2004-2007 ZIBET dla spółki ZUO?

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 28 mar 2010

    Karzden jeden znajomcy Panienke Ewa Kemsek Prezes na śmieciah, wie o tej jej ucciwości, co siem wyrarza tem rze Panienka Ewa Kemsek nie namawiała na sprzedarz działek dla Pana Bronisława osub prywatnyk, we w ten czas kiedy bemdomc już Prezes ZUO miała je zaskupiać popod rozbudowe wysypiska, aby puźni tenż Pan Bronisław przeczymawszy je do zmiany planu zagospodarowania poprzez Państwo Radni Miast Myślenice mug je zaodsprzedać z zyskiem 632 tysiomce złotyk polskih owej firmie urzemdowej ZUO.
    Karzden wie rze Panienka Ewa Kemsek jako słynomca z ucciwości Ekolog nie zapośredniczyła we tyh transakcjak. Karzden wie rze sprawe wyssało siem z palca dla zazniesławienia Pana Burmiszcza Maciej któren wew ucciwości powiedział rze nie som mu znane te fakty.
    Wszystkie one są komfabulacją mieskańcuw.
    Pan Bronisław wystąpił tu z czysty filantropii, gdzie za darmo oddano maszyny firma Zibet (nie miejomcą ze z nim rzaden zwionzek), do pobudowania na wysypisko z miłości do Miast Myślenice co i siem rozumi jak czysty alfruizm.
    To czeba zapamientać poprzez mieskańcuw jako wzur cnut.
    pozdrawiam
    Zdzichó, gdzie siem o tym przypopmina raz za czas rzeby Państwo Mieskańcy nie przepomnieli o ty dobroci.

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    czy ktos pilnuje w ogole tego forum? jest jakis moderator tego czegos albo administrator? jak to jest mozliwe ze osoba co chwila robi celowe bledy w pisowni, przez co posty takie sie fatalnie czyta i nie ponosi za to zadnych konsekwencji?
    po raz 1 sie z takim czyms spotkalam

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Bo to jest ewenement na skalę światową- Zdzichó z Suwałk nadworny Stańczyk mości nam panującego (jeszcze tylko chwilę, chwała Bogu) GMO. Wystarczy jedynie ruszyć głową i poczytać między wierszami i wszystko transparuje z pomiędzy kolokwializmów i infantylizmu ortograficznego Zdzicha. Zdzichó popraw się, bo redakcja gotowa Cię "zbanować". ;)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 28 mar 2010

    Panienka Zosia niehrze nie tragizuje z powodu byle jaki błond. Sama pisze zaś bez polskih znaków. Nie karzdemu Pan Bóg dał ortograficzmność. Panu Zdzichó jej nie dał ale za to dał przystojność. Panience pewnie dał ortograficzmność a nie wiadomo jak z przystojnością?
    pozdrawiam
    Zdzichó

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Moderator zciąga posty w których piszsz o kłsamstwach i oczernianiu przez ; grete, cyrka ,zdzicha , myśleniczaqnina, tajgera, jednym słowem kiedy piszesz nie po ich myśli

    Cytuj
  • 28 mar 2010

    Odkąd Zdzichó zagościł na miasto info nie wyobrażam sobie tego forum bez niego. Lubię czytać jego wypowiedzi, bo zawsze poprawia mi humor sposobem formułowania myśli. Jego posty, to swoisty "produkt regionalny" tego forum - jedyny i niepowtarzalny. A przystojność jego nie do podważenia;)

    Cytuj

Odpowiedz