Forum » Myślenice

SOLARIUM W MYŚLENICACH

  • 10 sie 2012

    ja nie jestem kolezanka szefów i chodzę do HELIOSA. Jestem zadowolona.

    13 9 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Nie wiem kto tam jest wlascicielem a pojecie jakies mam bo przez jakis czas jak byłam na studiach to pracowalam w solarium w Krakowie a chodze tam bo mam najblizej proste

    11 9 Cytuj
  • 13 sie 2012

    ta napewno. promujcie dalej heliosa. najgorsze solarium.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    7 14 Cytuj
  • 14 sie 2012

    YELLOW SUN i HELIOS.Polecam.Wszystko ok.

    20 17 Cytuj
  • 14 sie 2012

    osobiście od kilku lat korzystam z usług solarium helios i jestem bardzo zadowolona , super brązujace lampy , czyściutko i przesympatyczna obsługa. Moim zdaniem to nr 1 w Myślenicach

    15 13 Cytuj
  • 14 sie 2012

    jak korzystasz od kilku lat to nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądasz myślę ,że moja babcia lepiej wygląda:P

    19 13 Cytuj
  • 14 sie 2012

    To fajna laska z Twojej babci

    21 7 Cytuj
  • 14 sie 2012

    Witam!
    Widać pięknie na tym forum kto się wypowiada obiektywnie...
    Pani anty heliosowa wszyscy z tego forum wiemy, że się otwiera u Pani nowe solarium w Rynku i że wszyscy będą do Pani chodzić... więc po co się Pani tyle produkuję... Podziwiam te osoby które mogą się opalić w paski i w kropki.... Na ludzki rozum to raczej nie możliwe. Chyba że komuś już mózg "wypaliło" :-) Proponuję dzieciom iść poczytać bajeczki a nie fantazjować na forum

    18 7 Cytuj
  • 14 sie 2012

    aha jeszcze jedno co do tych negatywnych komentarzy... TONĄCY CHWYTA SIĘ....
    wiadomo czego

    14 8 Cytuj
  • 14 sie 2012

    anty heliosów widocznie jest dużo ... bo opinie na miescie nie sa zbyt dobre o calej spolce helios.. :)

    10 15 Cytuj
  • 15 sie 2012

    Tiaaa pełno anty HELIOSÓW..."FATALNA OPINIA " a te tłumy osób które tam się przemykają to niby co?Wycieczka krajoznawcza?? Ja nic do tego solarium nie mam.Lampy ok. Widzę poziom konkurencji żeby robić sobie reklamę poprzez obrzucanie błotem innych. Jak komuś nie pasuje to nie musi tam chodzić. GRATULUJE ODWAGI WSPÓŁCZUJE GŁUPOTY.

    11 15 Cytuj
  • 15 sie 2012

    chodza bo lampy sa dobre. ok. przyznam. ale opinia o przekretach chyba nie za fajna. :)

    9 11 Cytuj
  • 24 sie 2012

    o jakich przekretach mowa?

    11 6 Cytuj
  • 24 sie 2012

    a gdzie w krak maja dobre lampy? blisko centrum!

    2 8 Cytuj
  • 1 wrz 2012

    nigdzie :)

    9 4 Cytuj
  • paulinka 2 wrz 2012

    nie wiem czy mozna podawac nazwy, bo jestem tu nowa, ale ja zawsze chodze kolo bysinki na konskim rynku i nigdy mnie nie spalilo, jestem zadowolona a jestem ich klientkom od dwuch lat

    3 33 Cytuj
  • 9 gru 2012

    Czy to prawda, ze HELIOS się zamyka? Słyszałam takie głosy a byłby szkoda, bo fajnie tam opala.

    3 13 Cytuj
  • 15 gru 2012

    dobre solarium co plecacie?

    3 11 Cytuj
  • 16 gru 2012

    dobre solarium co plecacie?

    1 13 Cytuj
  • 16 sty 2013

    Czy ktoś słyszał o takim solarium? jeśli tak to gdzie ono jest i jakie są ceny ? Z góry dzięki ;)

    3 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Koleżance z góry w jej pytaniu chodzi o solarium natryskowe... to było zawarte w temacie który założyła, ale moderator przenosząc ten post chyba tego nie zauważył i przeniósł samą treść pytania bez nagłowka...

    5 4 Cytuj
  • 17 sty 2013

    Dziękuję za wyjaśnienie :) Dokładnie tak chodzi mi o solarium natryskowe w Myślenicach.
    Mam nadzieję,że będzie ktoś miał jakieś informacje. Pozdrawiam

    2 Cytuj
  • 24 sty 2013

    WITAM! PROSZĘ O OPINIĘ O SOLARIUM HELIOS, INTERESUJE MNIE ODCHUDZANIE NA VACCU -CZY SKUTECZNE?

    4 7 Cytuj
  • 24 sty 2013
    mala_mi_23 napisał/a:

    Dziękuję za wyjaśnienie :) Dokładnie tak chodzi mi o solarium natryskowe w Myślenicach.
    Mam nadzieję,że będzie ktoś miał jakieś informacje. Pozdrawiam

    nie ma natryskowego.

    3 2 Cytuj
  • 2 maj 2013

    które solarium dobrze opala?

    2 8 Cytuj

Odpowiedz