Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 20 wrz 2010

    RITA ma rację ZAINTERESOWANA pisze same niekorzystne dla siebie rzeczy chcąc ocenić szpital oceniła samą siebie! więcej takich jak ona i jest jak jest!niestety! ale dobrze' że już tam nie pracuje bo teraz jest w szpitalu naprawdę w porządku!

    Cytuj
  • 22 wrz 2010

    Jak wygląda opieka lekarska i pielęgniarska nad dzieckiem po porodzie w Myślenicach?Proszę o opinię matki które umieją szczerze odpowiedzieć a nie tylko narzekać.Większość myśli tylko o swojej opiece ale tu jest też dziecko.Mam termin za 3 tyg. Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamy.

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    JA rodziłąm w grudniu 2009 i powiem szczerze, że nic do zarzucenia panią które opiekowały sie dziecmi nie miałam. Zawsze przebrały dzecko nie marudzily. ogólnie super wspominam pobyc w szpitalu. myslalam ze bedzie gorzej

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Rodziłam drugie dziecko 4tyg temu.Opieka bardzo dobra.Jak o coś poprosisz nikt nie odmówi.Czy pójdziesz po radę na noworodkach czy położnictwie to ją otrzymasz.Powodzenia miki!

    Cytuj
  • 23 wrz 2010

    Dzięki koiio i kiki.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Hej mam pytanko jak jest w naszym szpitalu z goleniem krocza? Gola tylko krocze czy całośc. Chiała bym się sama ogolić jeszcze w domu i chciałabym to zrobic tak jak trzeba by potem nie było problemu. pozdrawiam

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Gola tylko samo krocze

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Kattia ogól sobie jak chcesz ,nikt nie będzie zwracał uwagi ,najwyżej ci podgolą jak będzie nie tak.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Dzięki dziewczynki za info - ogole samo krocze. Na wczoraj miałam termin byłam u lekarza i kazał mi przyść w czwartek rano do szpitala. Pewnie będą mi wywoływać poród a że to mój pierwszy raz to nie wiem czego się spodziewac tak więc za wszelkie informacje będe wdzięczna. Mam jeszcze jedno może głupie pytanie do porodu bedzie mi potrzebna jakaś bluzka czy w koszuli bo w różych poradnikach pisza różne rzeczy - można zwarjować.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Dzięki dziewczynki za info - ogole samo krocze. Na wczoraj miałam termin byłam u lekarza i kazał mi przyść w czwartek rano do szpitala. Pewnie będą mi wywoływać poród a że to mój pierwszy raz to nie wiem czego się spodziewac tak więc za wszelkie informacje będe wdzięczna. Mam jeszcze jedno może głupie pytanie do porodu bedzie mi potrzebna jakaś bluzka czy w koszuli bo w różych poradnikach pisza różne rzeczy - można zwarjować.

    Cytuj
  • 28 wrz 2010

    Kakita a do kogo chodziłaś?? koszula wystarczy, albo dluzszy podkoszulek, nie martw się ja też niedaw3no przeżyłam poród i wcale nie było tak strasznie

    Cytuj
  • kasia aksamit 28 wrz 2010

    Do Wróblewskiego chodze

    Cytuj
  • kasia aksamit 29 wrz 2010

    A mam jeszcze jedno pytanko co bedzie potrzebne mojemu mężowi do porodu rodzinnego jakies buty na zmiane?
    Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro rano jade do szpitala ale mam cykora pewnie cała noc nie bede spała

    Cytuj
  • kasia aksamit 29 wrz 2010

    mam nadz ze ktoś mi jeszcze dzis odpisze

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    KATTIA nic się nie martw przy Wróblewskim nic ci złego nie grozi rodziłam przy nim dwoje dzieci (jestem jego pacjentką od 6 lat) to świetny lekarz! jako jeden z niewielu bardzo dba o swoje pacjentki! powodzenia!ŚPIJ SPOKOJNIE!

    1 Cytuj
  • kasia aksamit 29 wrz 2010

    a co z tymi rzeczami dla męża?

    Cytuj
  • 29 wrz 2010

    mąż niech kupi sobie rano pantofelki ochronne, fartuszek dostanie. Może sobie zabrać jakieś pantofelki z domu, wygodne ciuchy, na sali rodzinnej być może będzie bez"umundurowania" szpitalnego. nie polecam koszulki z krawatem, tylko zwykły t-shirt. wodę do picia, nie ognistą, coś do przegryzienia, bo może to trochę trwać, choć zawsze może wyjść i się przewietrzyć.
    Powodzenia.ważne, żebyś Ty tej nocy odpoczeła, bez stresu, pełen relaks. Z wypoczętym ciałkiem,i psyche będzie łatwiej.
    Ja wybieram się za tydz. Pa

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    TAk, tak, najważniejsze jest podejście do porodu, bez paniki i słuchajcie co radzą położne, jak już pisałam wiedzą co robią. W Myślenicach jest naprawdę dobrze - mimo wszystko jest dobrze. Nie wymagajcie cudów bo to nie żadne wakacje w SPA tylko poród. Powodzenia...

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    A co powiecie na temat cesarki- boję się co mnie czeka na sali operacyjnej?

    Cytuj
  • 2 paź 2010

    Witam! Mam termin za 4 tyg. i cieszę sie ze znalazłam taki wątek. Bede rodzić w M-csacach. To moja druga ciąża, pierwsze dzidzi rodziłam w Krak. i mam niestety straszne wspomnienia. Co do golenia krocza to krocze ogolę sobie sama, lub małż mi dopomoże ;) ajk jest z lewatywą? Wiecie może? Z tego co słyszałam dla dzidzi nie trzeba nic brać, tyle co małz przywiezie ciuszki na wyjście...jak dla mnie to że dzieci nie są ciągle przy mamie to duuuuzy plus...synka w Kraku mialam z sobą ciągle. To była moasakra...nikogo nic nie obchodziło radź sobie sama. I co mi sie jeszcze podoba w M-cacg - odwiedziny żadnego włażenia na sale ani nic, kobieta moze wypoczac, karmic sobie dzidzi bez stresu..co do cesarki to moje 2- szwagierki miałąy w M-cach i były b. zadowolone. Pozdrawiam :*

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Do Yamasis: ja tez rodze za 4 tygodnie i z tego co wiem, od pewnego czasu wszyscy moga wejsc na sale na odwiedziny, teraz juz nie ma widzen za szyba, tak wiec jest jak w wiekszosci szpitali. Pozdrawaiam

    Cytuj
  • 3 paź 2010

    Są widzenia za szybą,ale nie wszyscy tego przestrzegają,niestety.Nie wyobrazam sobie żeby mi wchodził na salę ktoś obcy w czasie kiedy karmię,męczę się z nawałem pokarmu-laktatorem,czy patrzyli jak sie męczę przy siadaniu z wiadomych przyczyn itp.Musiały by być sale jedynki.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    Do Bee i kiki nie ma żadnych widzeń na salach jest to ściśle przestrzegane. Nikt nie wpuści męża czy innych odwiedzających na oddział,widzenia są poza oddziałem na korytarzu.

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    za moich czasów widzenia były w więzieniu, a w szpitalu odwiedziny, ale to było dawno. Pozdrawiam wszystkie młode mamy i ich pociechy!

    Cytuj
  • 4 paź 2010

    lula po co ta uszczypliwość???

    Cytuj

Odpowiedz