Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 14 lip 2011

    [quote=gość: aNi]

    ja będę zadowolona jeśli mi przebiorą, wykąpią przynajmniej przez te 3 doby będę mogla chodź troszkę odsapnąć po porodzie [/quote]

    Lekki poród będziesz miała, to nie będziesz miała po czym odpoczywać :D
    a poza tym wydaję mi się, że jak urodzisz to jednak będziesz chciała swoje dziecko mieć na wyłączność :)

    [quote=gość: kiki.] Z tym odwiązywaniem to chodzi o to,że podobno(już dawno) wypadło dziecko z rożka bo któraś mama zle zawiązała,a jak rozwożą dzieci to właśnie za rożki podnoszą [/quote]

    w sumie to trochę nieodpowiedzialne te pielęgniarki jak za rożek wyciągają
    moje dziecko nie było skrępowane żadnymi rożkami, więc nie było ryzyka :D

    z resztą miałam taki rożek w domu i raz użyłam, bo cholernie to nie wygodne było

    1 4 Cytuj
  • 14 lip 2011

    nawet spoko było,tylko jest jedna pielegniarka -taka lalunia chodzi...nie zbyt fajna,...dla dzieci

    3 1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    a jak jest z goleniem krocza trzeba do ''zera'' ?

    2 Cytuj
  • 15 lip 2011

    [quote=gość: Asia] a jak jest z goleniem krocza trzeba do ''zera'' ? [/quote]

    nie wiem jak jest w Myślenicach, tam gdzie rodziłam nikt nie wymagał golenia.
    Generalnie jeśli się nie chcesz golić to nikt Cie go tego nie może zmusić, ale z własnego doświadczenia wiem, że lepiej to zrobić, "do zera". Łatwiej będzie Ci utrzymać higienę już po porodzie.

    2 1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    hmm tak myślę czy odrastające włoski nie przeszkadzają w połogu nie wrastaja pod skore nie swędzą może lepiej zostawić takie milimetrowe

    1 1 Cytuj
  • 15 lip 2011

    Asiu ja rodziłam w Myślenicach,Panie położne podgalają ale nie całkowicie tylko tyle ile potrzeba,nic potem nie swędzi,nie przeszkadza a tez byłam nacinana.

    Cytuj
  • 15 lip 2011

    mi nic nie wrastało i nie swędziało.
    Nie wiem czy przypadkiem w naszym szpitalu nie golą rutynowo (na wypadek cięcia krocza), więc chyba lepiej jak zrobisz to sama. Jak masz odpowiednią golarkę to możesz sobie zostawić takie "milimetrowe". To Ty masz się czuć dobrze i komfortowo :)

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    gdzie w Myślenicach (okolicach) kupie stelaż , stojak pod wanienkę >?

    1 1 Cytuj
  • 18 lip 2011

    w kazdym dziecięcym sklepie maja stojaki:)

    1 1 Cytuj
  • 18 lip 2011

    A gdzie Te ''dziecięce'' sklepy są ?

    Cytuj
  • 18 lip 2011

    witam, mam pytanie czy ktoras z pan miala lekarza prowadzacego ciaze dr.mariusza m.? mam niedlugo wizyte i nie wiem jak z nim porozmawiac o tym ze chciala bym zeby byl przy porodzie, i o honorarium ewentualnym. prosze o porade

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    rebeka84
    zapytaj go bo jest taka możliwość,mi też kiedyś prowadził ciąże choć ja nie zamawiałam go do porodu,chociaż jak przyszłam do porodu to lekarz pełniący dyżur zapytał mnie czy chcę swojego lekarza prowadzącego czy ma zadzwonić po niego,ale stwierdziłam ,że nie ma takiej potrzeby,ale wiem że pacjentki tak robią i umawiają się ze swoim lekarzem zapytaj go na pewno się zgodzi.

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    :Wiktor"-mam nadzieje,ze zdązyłeś przeczytać gdzie sa -te dziecięce sklepy- gdyż post z moja odpowiedzią został z niewiadomych przyczyn usunięty-wiem,ze to może nie odpowiedni temat ale zostalo zadane pytanie wiec chciałam pomóc ale widać cenzura jest nie tam gdzie powinna a nie naruszyłam dobra zadnego z forumowiczów.Pozdrawiam.

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    Niesmialo zapytam czy prawda jest ze w Myslenicach jest zwyczaj placenia poloznej przy porodzie?

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    nie ma takiego zwyczaju. mało tego- ponoć nie można sobie "zamówić" wybranej położne na czas porodu nawet z Myślenic- tak było 1, 5 roku temu kiedy rodziłam. teraz nie dowiadywalam sie o to

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    Nie prawdą jest to ze trzeba płacic położnym , wszystkie bez wyjatku sa Ok , miałam okazje sie o tym niedawno przekonać

    Cytuj
  • 19 lip 2011

    mloda mama
    chcialam zapytac do jakiego lekarza chodzilas w ciazy

    Cytuj
  • 20 lip 2011

    ja rodzilam w tamtym roku w pażdzierniku.połozne były ok.więcej robia od lekarzy.
    oprócz "okropnego "bólu które musimy przezyć to reszta ok.

    2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    Gdzie w Myślenicach kupię wkłady poporodowe? Nie znalazłam czegoś takiego w roosmanie:/
    A gdzie polecacie kupić koszulę i szlafrok? Żeby miały jako taki wygląd a nie jak dla starszej pani:/

    Cytuj
  • 20 lip 2011

    w każdej aptece kupisz.
    Że nie sypiam w koszulach, do szpitala kupiłam sobie nad trójką w tej hurtowni. Nawet spoko była i kasy nie wydałam dużo. Miała guziczki od góry więc nie było problemu z karmieniem. Szlafroka nie miałam, a czemu to nie wiem :)

    Cytuj
  • 20 lip 2011

    rebeka84\\ chodziłam do dr.Wróblewskiego ale w czasie porodu bardzo ale to bardzo pomógł mi dr Chęcinski W tej chwili nie zawachalabym sie chodzić do niego

    Cytuj
  • 20 lip 2011

    drogie mamy.
    zróbcie sobie swoim dzieciom badanie moczu (po wyjściu ze szpitala)ponieważ w myślenicach w szpitalu na noworodkach jest bakteria coli

    2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    zarazili moje dziecko w tamtym roku i wypuscili do domu chorego,nie zrobili mu badań.w drugi dzien po urodzeniu bardzo płakał ,to stwierdzili że to kolki.gdzie dziecko takie małe w drugim dniu maja kolki .?kiedys wam to opiszę.

    2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    chcialam zapytac czy prawdą jest ze do porodu w Myslenicach powinno sie zrobic wymaz na gronkowca,bo jesli sie go nie posiada uznaja ze wynik ma sie dodatni i laduja matce i dziecku po urodzeniu antybiotyk i przez to lezy sie dluzej,czy moze ktos wie cos na ten temat?

    2 Cytuj
  • 20 lip 2011

    co kasujesz.mądry jestes

    1 Cytuj

Odpowiedz