Forum » Myślenice

Poród w myślenickim szpitalu i wszystko co z nim związane

  • 13 cze 2012

    Dzięki:) córeczka. Przez całą ciąże mówiliśmy do małej Pati bo miała być Patrycja ale teraz zaczęłam się wahać. Podoba mi się jeszcze Oliwia, Wiktoria, Ola, Lilka, Julka tylko denerwuje mnie,że wszystkie te imiona są teraz tak oklepane. A Ty jakie imiona nadałaś dzieciaczkom?

    Cytuj
  • 13 cze 2012

    chialabym wiedzieć co sądzicie o doktorze Chęcinskim

    3 3 Cytuj
  • 13 cze 2012

    za parę dni mam termin :) i będę rodzić w myślenickim szpitalu i chciała bym się dowiedzieć co trzeba dla dziecka zabrać do myślenickiego szpitala, i jak to jest po porodzie z odwiedzinami, i czy dziecko jest cały czas przy matce, nawet w nocy, i ile mam leży na salach poporodowych :) z góry dziękuję za udzielenie informacji ;) pozdrawiam obecne i przyszłe mamy :) powodzenia. :))

    Cytuj
  • 13 cze 2012

    Dla dzidziusia pampersy i chusteczki. Jak chcesz to mozesz smoczek. Odwiedza Cię kto chce i kiedy chce, chyba że jest obchód. Niby jest regulamin odwiedzin ,ale raczej nikt go nie przestrzega. Dziecko jest przy matce od chyba 4 rano do 23. Z czego biorą je na kąpiel, gdy dają leki itp .
    Co do sal to roznie, zalezy ile jest kobiet. Sale są rozne,ja leżałam na czteroosobowej, ale byłyśmy dwie, potem trzy. Ale towarzystwo innych mam, które mają te same problemy to fajna sprawa. :)

    3 Cytuj
  • 14 cze 2012

    Ja rodziłam w Myslenicach maju. Poród miłam cięzki ale krótki. Wielkie ukłony w kierunku pań położnych, które pomagają jak tylko mogą. Ale trzeba z nimi współpracować, tzn. słuchac ich poleceń. To juz mój kolejny poród w myślnickim szpitalu i jest naprawdę OK. Wiem że krążą różne opinie wokól naszego szpitala ale nie dajmy się zwariować.W Krakowie też zdarzają się różne przypadki. Prawda jest taka że każda kobieta jest inna i każdy poród jest inny.Trzeba się nastawić pozytywnie i cieszyć rodzącym się maleństwem. Potem ból szybko minie.Drogie Pani które niedługo rodzicie, głowa do góry, nie słuchajcie tych narzekań, współpracujcie z położnymi i lekarzami - niektórzy sa naprawdę fajni (podczas mojego porodu był lekarz i tez bardzo pomógł, mówił jak przeć, jak nogi do głowy podnosić - to takie może banalne dla niektórych ale ja mimo wczesniejszych porodów nie dokońca wiedziałam jak oddychać, jak się "ustawić" na łóżku - kilka lat temu trafiłam na lekarzy którzy juz na szczęscie nie pracują). Pozdrawiam wszystkie Panie i POWODZENIA

    11 Cytuj
  • 14 cze 2012

    czy ktoś z was wie czy w szpitalu w myśleniach praktykują lekarze umawianie się na poród tzn że jeśli zacznę rodzić to mimo iż nie ma dyżuru to przyjedzie

    1 Cytuj
  • 15 cze 2012

    [quote=gość: gosiak] chialabym wiedzieć co sądzicie o doktorze Chęcinskim [/quote]
    POLECAM!!!

    3 5 Cytuj
  • 15 cze 2012

    Do Panna: ja mam Natalkę,dookoła pełno ich i mi wcale to nie przeszkadza,gdyby była już u brata lub siostry to bym nie nadała takie a reszta mnie nie obchodzi,okazało się ,że jest jedna w przedszkolu ze swjego rocznika,a dokoła ich pełno,jak Ci mogę coś doradzić nie zmieniaj jak już mowiliście całą ciąże Pati ,moja koleżanka miała mieć Izkę w szpitalu zmieniła zdanie dała Martynka po dziś dzień żałuje ,że zmieniła zdanie,obiecała sobie ,że następna będzie Iza,ale urodził się chłopak,ktoś powie może ,co to za różnica jakie imie wg mnie ważna rzecz i przemyśleć trzeba 100 razy ,pozdrawiam Cię serdecznie,powodzenia!

    4 1 Cytuj
  • 18 cze 2012

    [quote=gość: gosiak] chialabym wiedzieć co sądzicie o doktorze Chęcinskim [/quote]
    Lekarz godny polecenia. Byłam jego pacjentką w ciąży. Wszystko wyjaśnia robi dokładne usg. Byl również obecny przy porodzie.

    1 3 Cytuj
  • 18 cze 2012

    CHECINSKI - najgorszy lekarz jakiego widzialam!!!

    2 5 Cytuj
  • 18 cze 2012

    Lekarz jest od leczenia nie od oglądania go :)

    5 1 Cytuj
  • 19 cze 2012

    a moze mi mniej wiecej ktoś powiedzieć jakie ciuszki na wyjście dla bobasa wziąść, przypuszczając że będzie gorąco??

    Cytuj
  • 19 cze 2012

    Kochana kilka stron wcześniej jakaś dziewczyna pisała co i ile trzeba zabrać. Masz internet wstukaj w gogle wyświetli wszystko.
    Powodzenia przy porodzie

    2 3 Cytuj
  • 19 cze 2012

    [quote=anett10] a moze mi mniej wiecej ktoś powiedzieć jakie ciuszki na wyjście dla bobasa wziąść, przypuszczając że będzie gorąco?? [/quote]
    Gdy ja wychodziłam ze szpitala był upał. Moja córcia miała body z dlugim rekawem ,polspiochy i kaftanik. w nosidełku była przykryta kocykiem , a na twarz pieluszka.
    A tak w nawiasie to nie musisz od razu ze soba brac ubran dla dziecka, w dniu wypisu ktoś z rodziny Ci dowiezie,poza tym to położne powiedzą Ci w co ubrać dzidziusia żeby było dobrze.

    Cytuj
  • 19 cze 2012

    W upał taki jak dziś t body i czapeczka no i skarpeciarki starczą dzieciątko okryć pielusia przy wychodzeniu i bedzie ok. Nie ma co dzieciątka przegrzewać :)

    3 1 Cytuj
  • 20 cze 2012

    WITAM, MAM PYTANIE, DOTYCZACE CESARKI, KONKRETNIE, CZY KTORAS Z MAM MAJAC PIERWSZA CESARKE KOLEJNE PORODY RODZILA NATURALNIE CZY TEZ CESARKA, PO JAKIM CZASIE DRUGA CIAZA PO CESARCE,

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: AGUSKA] WITAM, MAM PYTANIE, DOTYCZACE CESARKI, KONKRETNIE, CZY KTORAS Z MAM MAJAC PIERWSZA CESARKE KOLEJNE PORODY RODZILA NATURALNIE CZY TEZ CESARKA, PO JAKIM CZASIE DRUGA CIAZA PO CESARCE, [/quote]jamiałam 1 cesarke ponad 2lata temu ;) teraz zastanawiam sie nad drugim dzieckiem ale raczej tez bedzie cc lekarze boją się pęknięcia macicy w trakcie porodu :) a druga ciąża po cc myśle że to zależy od gojenia się rany po cieciu ale chyba rok poto już można się starać

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    dzieki wielki;)

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    a jesli porod zacznie sie naturalnie przed terminem to co? wtedy rodzi sie naturalnie czy jak?

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    Do Panna:
    czy już jest maleństwo na świecie?daj znać,pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    Nie jeszcze nie urodziłam ale już się nie możemy doczekać:)o niczym innym nie myślę. A chodzenie w ciąży w taki upał to prawdziwa męczarnia.

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: Panna] Nie jeszcze nie urodziłam ale już się nie możemy doczekać:)o niczym innym nie myślę. A chodzenie w ciąży w taki upał to prawdziwa męczarnia. [/quote]
    Jeszcze chwilka i będziesz mamusią:-)A upały są okropne,a to dopiero początek lata:-)

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    [quote=gość: Panna] Nie jeszcze nie urodziłam ale już się nie możemy doczekać:)o niczym innym nie myślę. A chodzenie w ciąży w taki upał to prawdziwa męczarnia. [/quote]
    Też tak miałam termin na środek lata i było strasznie gorąco, na szczęście mała wybrała noc na przyjście na świat,także ciut chłodniej już było,ale cały dzień się wychodziłam po upale (akurat sytuacja taka była ,ze musiałam )a wieczór pojechałam bez wód już,koniecznie daj znać jak poszło i jak córeczka czy Pati???pozdrawiam!!!

    Cytuj
  • 20 cze 2012

    oczywiście dam znać:)pozdrowionka

    Cytuj
  • 28 cze 2012

    mam pytanko :) jak to jest z karmieniem dzieci w nocy w myśl. szpitalu? przywożą je do karmienia w nocy czy karmią sami? proszę o odpowiedz :) pozdrawiam :)

    Cytuj

Odpowiedz