Forum » Myślenice

Przedszkola w Myślenicach.

  • 19 kwi 2012

    Moje też do 6 nie przyjęte

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: koma] Moje też do 6 nie przyjęte [/quote]

    A jak myslisz dlaczego nie przyjęli Ci dziecka?
    Nie było duzo tych dzieciaków moze 6

    1 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    ja bardzo polecam małe przedszkole w strone Dolnego, przedszkole nr 7. panie miłe, uprzejme, jak zapomnialam napisać pisma o zwrot czesnego to same mi przypomniały, że to należy zrobić, mój syn nauczyl sie bardzo wielu rzeczy odkąd tam chodzi i o dziwo !!!!!! nie miał kryzysu, że nie chce tam chodzić. Bardzo lubi pania Anie i pania dyrektor. Wiadome jest, że jak sie poszuka to znajdzie sie wiele niedogodzeń i niedociągnięć ale każdy jak szuka to znajdzie. Dla mnie ważne jest że syn lubi przedszkole, lubi panie, jest tam bezpieczny i uczy sie podstaw komunikacji społecznej i nie tylko, i mimo tego, że na początku żal mi było go oddawać na te 7 godzin to widze jak duzo mu to daje. POLECAM 7 :)

    1 3 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: memo]

    A jak myslisz dlaczego nie przyjęli Ci dziecka?
    Nie było duzo tych dzieciaków moze 6 [/quote]
    Oficjalna wersja brak miejsc a nieoficjalna przedszkole musi się z czegoś utrzymywać Muszę dodać że zapisałam do 13

    Cytuj
  • 20 kwi 2012

    Mamcia pisze, ze w 7 panie same przypomniały o pismie o zwrot czesnego a ja w 6 nie miałam tego szczescia. Dziecko nie chodziło prawie dwa miesiace , człowiek zabiegany ,zdenerwowany chorobą dziecka nie musi o wszystkim pamietać - wystarczyłoby troszkę życzliwości ze strony pan z 6. Siedzą tam w biurze dwie kobiety ale żeby poinformować, przypomnieć,zadzwonić to nie, czasu nie mają. Ma racje mama olafa - trzeba sie przyjrzeć ilości zatrudnionych osób - w końcu to nasze pieniadze! Płace to i wymagać mogę!

    4 Cytuj
  • 20 kwi 2012

    [quote=gość: Krzysiowa] Mamcia pisze, ze w 7 panie same przypomniały o pismie o zwrot czesnego a ja w 6 nie miałam tego szczescia. Dziecko nie chodziło prawie dwa miesiace , człowiek zabiegany ,zdenerwowany chorobą dziecka nie musi o wszystkim pamietać - wystarczyłoby troszkę życzliwości ze strony pan z 6. Siedzą tam w biurze dwie kobiety ale żeby poinformować, przypomnieć,zadzwonić to nie, czasu nie mają. Ma racje mama olafa - trzeba sie przyjrzeć ilości zatrudnionych osób - w końcu to nasze pieniadze! Płace to i wymagać mogę! [/quote]

    Masz racje . Ja teraz stwierdziłam, ze "jak Kuba Bogu tak...." I mam w kalendarzu zapisane - zaniesc odpis itp. Nie popuszcze chocby 3 czy 4 ... dni . Na pieniadzach nie spie. Uwazam ze 6 pod wzgledem wygladu, wyposazenia itd. jest ok. Wiadomo zawsze mogłoby byc lepiej, ale to nie prywatne przedszkole zeby byl full wypas. Panie nauczycielki miłe - dzieci zadowolone.

    4 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    a jakie macie opinie na temat 3, na Zarabiu?

    1 1 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    Kaczka nie wiem skąd masz informację o tym, że świetlica jest czynna do 14.30 w Krzywaczce, jak w szkole nie ma szkolnej, jest tylko środowiskowa do 15.30, a Pani z reguły zostaje do 16. Druga sprawa, dlaczego twierdzisz że żadne dziecko nie pójdzie jako 6 latek do szkoły, jak z tego co się dowiedziałam od wychowawczyni idzie bodajże dwoje?

    3 Cytuj
  • 21 kwi 2012

    do ktorego przedszkola chodza Dyczkowscy pytam bo musze ze starym pogadac :)

    2 7 Cytuj
  • 23 kwi 2012

    Przedszkole nr 5 polecam naprawdę!!!Miła rodzinna atmosfera panie nauczycielki i pomoce nauczyciela dbają o bezpieczeństwo, rozwój dziecka. Przedszkole godne polecenia wiem coś na ten temat

    3 7 Cytuj
  • 24 kwi 2012

    Masz racje . Ja teraz stwierdziłam, ze "jak Kuba Bogu tak...." I mam w kalendarzu zapisane - zaniesc odpis itp. Nie popuszcze chocby 3 czy 4 ... dni . Na pieniadzach nie spie. Uwazam ze 6 pod wzgledem wygladu, wyposazenia itd. jest ok. Wiadomo zawsze mogłoby byc lepiej, ale to nie prywatne przedszkole zeby byl full wypas. Panie nauczycielki miłe - dzieci zadowolone.

    Poniekat masz racje ale z tego co pamietam, to kilka lat wstecz było tam dużo ładniej - przestronniej, wieksze sale, jasno a teraz mam wrazenie, ze jest tam strasznie ciasno, ciemno ale za to blisko i wiecej dzieciaków mozna przyjąc a co za tym idzie wiecej kasy :)

    3 1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Każdy z nas podpisał deklarację która jest równoznaczna z umową a tam jest zapis, że należy składać wnioski o odpisy więc nie rozumiem o co wam chodzi Krzysiowa i memo. To jest obowiązek rodzica a nie pań z przedszkola. A one to roboty tylko więcej mają zwłaszcza jak dzieci dużo bo te nasze wnioski wszystkie zbierać i sprawdzać muszą. Zresztą są rodzice którzy świadomie nie składają i pewnie by się poczuli urażeni gdyby ktoś im o tym przypominał.

    2 7 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Dlaczego tak uważasz? Czyżby złe doświadczenie?
    A ja słyszałem dużo dobrych opinii o tym przedszkolu.

    1 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Byłam w październiku 2011 na zebraniu dyrektorów szkół gminy Myślenice z burmistrzem, na którym pokazano na wykresach, jaka ilość dzieci we wszystkich przedszkolach z całej gminy zostaje po godzinie 13, a co za tym idzie - gmina ma pieniądze od rodziców za te dodatkowe godziny (wcześniej miała z obowiązkowego czesnego). I słowa burmistrza do obecnych tam dyrektorek: " Musimy z tym coś zrobić, bo pozamykamy przedszkola - nie będziecie się mieli z czego utrzymać - gmina pieniędzy nie ma. Róbcie coś!" I dyrektorki robią coś - wprowadzają kryterium długości pobytu w przedszkolu - bo z tego są pieniądze na utrzymanie tegoż przedszkola. po prostu ministerstwo wprowadziło reformę zakładającą 5 godzinną bezpłatną edukację, ale kazało tę edukację finansowć gminom, którym i tak odpłynęła gotówka, bo ludzie się z pieniędzmi liczą i jak za darmo, to za darmo - po południu kombinują babciami i sąsiadkami. A przedszkolankom zagrożono likwidacjami etatów.

    6 3 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    no no powiało kablowaniem

    1 2 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Kobity wam się w głowach przewraca obsmarowujecie kogo się da zamiast w tym czasie wnioski napisać. Pewnie biedne komórek nie macie żeby sobie przypomnienie zapisać to wam proponuję karteczkę sobie przyklejcie na monitorze bo o wejściu na kompa to raczej nie zapominacie.
    Macie pretensje że panie nie dzwonią a za telefony to niby kto będzie płacił zwłaszcza jak dzieciaków jest dużo i co maja do każdego co miesiąc dzwonić? Jak prądu nie zapłacicie to wam nikt przypominał nie będzie tylko przyjdą i wyłączą.
    Już same nie wiecie czego chcecie….a wiem najlepiej by było żeby nie płacić wcale i żeby był „full wypas” niby jak według memo w prywatnym.
    Jedno wam powiem ja osobiście to podziwiam wszystkie panie co w przedszkolach pracują i mają cierpliwość do takich jak wy roszczeniowych mamusiek „co to płacą i wymagają” jak to Krzysiowa pisze.
    A odpłatności wszelkie to radni uchwalają i te wnioski też oni ustalili to nie rozumiem czego się przedszkoli czepiacie jak one do gadania nic nie mają.
    My z żoną jesteśmy wdzięczni za serce i troskę którą nasze dziecko nie pierwsze zresztą dostaje od pań w przedszkolu i nigdy żadnych pretensji nie mamy jak coś zawalimy w sprawie odpłatności to konsekwencje ponosimy do nikogo pretensji nie mając. Podpisaliśmy deklarację umowę i tego się trzymamy a jak dziecko dzień czy dwa opuści to wniosków nie składamy bo przecież te nasze wpłaty podstawowych kosztów utrzymania nie pokrywają wystarczy prywatne rachunki przeanalizować.
    Każdej z was krytykujących i narzekających życzę żeby na 1 rok została dyrektorem przedszkola

    14 4 Cytuj
  • 25 kwi 2012

    Arti - brawo za prawdę . tak naprawdę dyr. przedszkoli nie mają nic do gadania.

    9 3 Cytuj
  • 6 maj 2012

    Mam córeczkę w przedszkolu nr 4 w grupie motylki. Dziecko uwielbia chodzić do przedszkola, a Panie zawsze miłe i uśmiechnięte. Jestem zadowolona. Polecam wszystkim to przedszkole.

    6 10 Cytuj
  • 6 maj 2012

    Też słyszałam od koleżanki, że tam w pszedszkolu 4 jest fajnie. Rodzinna atmosfera i największy ogród ze wszystkich przedszkoli. Za rok zapiszę tam mojego młodego.

    3 11 Cytuj
  • 22 cze 2012

    A moje dziecko chodzi do 1 i jestem bardzo zadowolona. Miłe panie troszczące się o nasze pociechy. Gorąco polecam wszystkim. No i nie ciągną kasy od rodziców na wszystko.

    5 2 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Też polecam przedszkole na Górnym Przedmieściu. Jest małe ale panie rewelacyjne- miłe zawsze pogodne i uśmiechnięte. Dziecko czuje się jak w domu. Polecam

    5 1 Cytuj
  • 28 cze 2012

    Również polecam 1-kę!!!

    5 1 Cytuj
  • 29 cze 2012

    a ja polecam A-2 na razie rewelka

    3 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Moje dziecko zostało przyjęte do wspomnianego przedszkola nr 1. Niestety w marcu jak je zapisywałam nie przyszło mi do głowy, żeby się dopytać jak to będzie wyglądało... Zaprowadzam dziecko 1 września do przedszkola razem z kapciami i ew. ubraniem na zmianę ? Czy coś powinno jeszcze mieć? Czy ktoś się orientuje od której to przedszkole jest czynne? od 7 czy od 8? Na razie przez okres wakacji jest zamknięte i nie ma żadnej informacji na drzwiach. Jakie są godziny posiłków?
    Myślałam, że będę miała jeszcze okazję się dopytać o wszystkie te rzeczy, ale wyszło jak wyszło i jestem zielona

    2 Cytuj
  • 10 sie 2012

    Chcę zapisać dziecko do punktu przedszkolnego Słodziakowo. Chodzę tamtędy często i już rozmawiałam z paniami, które to otwierają - zapisy trwają. Czy ktoś wiec coś więcej na temat tej placówki?

    Cytuj

Odpowiedz