Forum » Myślenice

Przedszkola w Myślenicach.

  • 11 wrz 2011

    e...chyba w ZŁOTORYJACH MYŚLENICKICH..

    7 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Vivaldi ty do szkoły chodziłeś? Chyba nie bo dzielić nie umiesz z tego co wiem to czesne za 7 godz. 80 zł miesiąc jak podzielisz we wrześniu przez 22 dni wychodzi 3,63 i to podziel przez 2 bo to sa godziny ponad bezpłatne wychodzi za godzinę 1,81
    a jak masz dziecko dłużej do 8,5 godz za 120 zł to za dzień wychodzi 5,45 a za godzinę 1,55 analogicznie z kwotą 170 zł za 10,5 godz. dzień wychodzi 7,72 a za godzinę 1,40
    jednym słowem im dziecko jest dłużej tym godzina tańsza i wg mnie to ma sens:-)

    Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Ania 123 Z przyjemnością się Ciebie czyta i masz 100 % rację Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 12 wrz 2011

    Vivaldi, czy do swojej wyliczanki dodałeś dobrowolny, co miesięczny datek na komitet, bo takie pismo mi przy śniadaniu pokazał i zapytała się ile ma wpisać e tej deklaracji?
    A z ciekawości ile państwo zadeklarowali?

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2011

    40 na rok

    Cytuj
  • 13 wrz 2011

    60 zł na rok

    Cytuj
  • 14 wrz 2011

    Proszę napisać do Radia Zet. Prowadzi ono właśnie temat o podnoszeniu cen w przedszkolach i gdy napiszecie, że u nas jest to 5zł za godzinę to będzie to niewątpliwy rekord Polski, co na pewno sprowadzi do nas dziennikarzy jako najdroższe przedszkole w Polsce.

    1 1 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    ha ha ha "domowe warunki ,żeby się dziecko dobrze czuło,rozwój,małe grupy,itp,itd"...a tu chipy,wyliczanie grosz do grosza,przewalone grupy,nerwy,zamieszanie ,stres itp.itd.. tak to wygląda jak nie ma konkurencji -ZDROWEJ !

    3 1 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    Ludzie, w naszych przedszkolach to 5 zł jest doliczane do opłaty stałej za pozostawienie dziecka ponad godziny uzgodnione i opłacane.
    - Podstawa programowa tj. 5 godzin jest darmowa płacimy tylko za posiłki.
    - 7 godzin dziennie wybierane przez rodzica wraz z podstawą programową tj 80zł +posiłki
    - 8.5 godziny wybrane przez rodzica wraz z podstawą programową tj 120zł + posiłki
    - pow 8.5 godziny 170zł + posiłki
    posiłki
    śniadanie 1.5 zł
    obiad 4.5 zł
    podwieczorek 1 zł

    Myśle że nasi radni wykazali sie w tym temacie, i przyjęli korzystne stawki w porównaniu z innymi gminami. Wypadamy prorodzinnie.
    To 5 zł ma być karą za niewywiązywanie się rodzica z podjętej decyzji o wyborze godzin dziecka w przedszkolu. I jest to 100% dobre posunięcie bo liczba cwaniaków jest znaczna.

    9 Cytuj
  • 15 wrz 2011

    wreszcie Trzeźwo myślący wytłumaczył-brawo,precz z cwaniakami niech dają do prywatnych tam nikt nie dolicza,jak się umówisz tak masz.

    3 1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    czy komitet rodzicielski jest obowiazkowy?

    1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    [quote=gość: aniau] czy komitet rodzicielski jest obowiazkowy? [/quote]

    Nie jest

    1 Cytuj
  • 11 paź 2011

    M.oje dziecko chodzi do Osemki jestem bardzo zadowolona,komitet zapłaciłam.Syn informował mnie o tetrzyku,więc poszłam do pani żeby zapytać ile mam na owy teatrzyk zapłacić ,ale okazało się że nic bo między innymi to Komitet rodzicielski funduje dzieciom tę radość. A więc warto.A te wszystkie imprezy z okazji dnia Dziadków,Matki itp,przecież zawsze jest poczęstunek,kawka to też wszystko kosztuje.Pozdrawiam..

    2 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Komitet rodzicielski funduje dzieciom tę radość. A więc warto.A te wszystkie imprezy z okazji dnia Dziadków,Matki itp,przecież zawsze jest poczęstunek,kawka to też wszystko kosztuje.Pozdrawiam..
    ale mnie to śmierdzi zaprzeszłymi latami.

    1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Powyższty komentarz napewno napisała osoba z lekka zdająca się być nienormalna"śmierdząca zaprzeszłymi latami"-serdecznie współczuję.Mam nadzieję że nie majaca dzieci...

    Cytuj
  • 12 paź 2011

    [quote=gość: mama] M.oje dziecko chodzi do Osemki jestem bardzo zadowolona,komitet zapłaciłam.Syn informował mnie o tetrzyku,więc poszłam do pani żeby zapytać ile mam na owy teatrzyk zapłacić ,ale okazało się że nic bo między innymi to Komitet rodzicielski funduje dzieciom tę radość. A więc warto.A te wszystkie imprezy z okazji dnia Dziadków,Matki itp,przecież zawsze jest poczęstunek,kawka to też wszystko kosztuje.Pozdrawiam.. [/quote]

    trele fere !!!! Teatrzyki fundujurzad (nie wszystkie).
    Poczęstunek na festyn robia rodzice. Itd itd

    1 Cytuj
  • 12 paź 2011

    Mówisz głupoty,widać że jesteś zupełnie nie zorientowany.,a o festynie nie było mowy.Czytaj ze zrozumieniem ,albo powtórz edukacje wczesnoszkolną..

    2 Cytuj
  • 13 paź 2011

    dobrze że jest jeszcze takie słowo jak KOMITET bo teraz pewno by ktoś wymiślił na ten przykład np."opłata przelewowa stała":)

    1 Cytuj
  • 26 paź 2011

    wszystkie Mamy, Anie,Kawusie, Mole itd narzekajcie dalej .... Niestety jak tak dalej pójdzie to przedszkola zaczną likwidować. Poczekajcie do wiosny. Tylko tym razem będzie to wina RODZICÓW którzy rzucili się na darmowe 5 godzin. Znajoma dyrektorka mówiła, że na ostatnim zebraniu dowiedzieli się, że ok. 30% czasu pracy przedszkoli jest niepotrzebne BO NIE MA DZIECI !!!!!! No więc czego można się spodziewać po gminie i radnych ????????

    2 Cytuj
  • 29 paź 2011

    Zgadza się. Dlaczego dzieci, które w poprzednich latach siedziały w przedszkolu nawet po 16 i były przyprowadzane we wszystkie dni przed i po świąteczne, 9 bo mamusia prała, sprzątała na święta i piekła) teraz nagle są zabierane o 13. To jest chore, a gdzie praca z tymi dziećmi korekcyjna, wyrównawcza gdzie indywidualna. Nie da się wszechstronnego rozwoju dziecka zamknąć do 13 i kalkulować czy się to opłaca. Rodzice trochę rozsądku. A ile kosztuje palenie przez was papierosów, nie wspominam i piciu, wydawaniu pieniędzy na mało ważne rzeczy ( sami wiemy ile i gdzie tracimy), CZY WASZE DZIECKO NIE JEST DLA WAS WAŻNIEJSZE !!!

    1 2 Cytuj
  • 29 paź 2011

    Nie ma środków na przedszkola, ale na to aby tworzyć nowa stanowiska w gminie są. Mam na myśli zastępce burmistrza.

    2 1 Cytuj
  • 29 paź 2011

    Nie rozmawiamy o Burmistrzu,tylko o Przedszkolach.Za całą przyjemność dziękujemy Pani minister Hall.Myślę ,że Rodzice zrozumieją i będą zapisywać dzieci na dłużej,bo jeżeli nie to będą swoje pociechy zawozić gdzieś np.na wieś gdzie będzie wydelegowana placówka realizująca podstawę programową-i czy to się opłaci?biorąc pod uwagę ceny paliwa ,bądz innego środku transportu.Oby tak nie było..

    Cytuj
  • 29 paź 2011

    zwiesniaczyć dzieci!!! brawo! chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa?? toż to stare jak ..węgiel:)

    Cytuj
  • 30 paź 2011

    [quote=gość: wiem co m%uFFFDwi%u0119] Zgadza się. Dlaczego dzieci, które w poprzednich latach siedziały w przedszkolu nawet po 16 i były przyprowadzane we wszystkie dni przed i po świąteczne, 9 bo mamusia prała, sprzątała na święta i piekła) teraz nagle są zabierane o 13. To jest chore, a gdzie praca z tymi dziećmi korekcyjna, wyrównawcza gdzie indywidualna. Nie da się wszechstronnego rozwoju dziecka zamknąć do 13 i kalkulować czy się to opłaca. Rodzice trochę rozsądku. A ile kosztuje palenie przez was papierosów, nie wspominam i piciu, wydawaniu pieniędzy na mało ważne rzeczy ( sami wiemy ile i gdzie tracimy), CZY WASZE DZIECKO NIE JEST DLA WAS WAŻNIEJSZE !!! [/quote]

    Człowieku a może niech to dziecko z rodzicami trochę czasu spędzi a nie cały dzień u obcych ludzi w przedszkolu sie poniewiera. Jak ma 5 lat to może nie musi chodzić na ang, rel, zaj. korekcyjne , basen , szachy itp. Znam takich co dziecko z przedszkola przyprowadzają zeby je wykapać uspać i na drugi dzień zaprowadzić z powrotem...

    5 Cytuj

Odpowiedz