Forum » Myślenice

Przedszkola w Myślenicach.

  • 23 sie 2012

    Znów się baby do głosu dorwały czysta żenada i wałkowanie wkoło tego samego.
    igość - wejdź ty se za te tuje do 6 a się zdziwisz ile tam sprzętu nowego drewniane zestawy, bujaki, jakiś pociąg drewniany a te "urządzenia z lat 70" to owszem jakaś drabinka chyba została i to od strony południowej i chyba karuzela, chociaż nowa też jest.
    rabka - hahaha jak będziesz zdrowe dziecko przysyłać to mu chusteczki higieniczne nie będą potrzebne zresztą możesz nauczyć nos w rękaw wycierać. Ciekawe czy w szkole dzieciom chusteczki fundują? biedulko i całą wyprawkę pewnie też dostaniesz a to przedszkole wredne tak Cię wykorzystuje najlepiej opiekunkę zatrudnić będzie taniej....
    Po prostu żenada

    12 3 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Prawda boli i Arti czy wy macie dzieci? Odnoszę wrażenie, że nie.

    1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Przedszkola dalej zamknięte na trzy spusty. Wyprawka jeszcze nie wisi . Ojj

    3 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    [quote=gość: Arti] Znów się baby do głosu dorwały czysta żenada i wałkowanie wkoło tego samego.
    igość - wejdź ty se za te tuje do 6 a się zdziwisz ile tam sprzętu nowego drewniane zestawy, bujaki, jakiś pociąg drewniany a te "urządzenia z lat 70" to owszem jakaś drabinka chyba została i to od strony południowej i chyba karuzela, chociaż nowa też jest.
    rabka - hahaha jak będziesz zdrowe dziecko przysyłać to mu chusteczki higieniczne nie będą potrzebne zresztą możesz nauczyć nos w rękaw wycierać. Ciekawe czy w szkole dzieciom chusteczki fundują? biedulko i całą wyprawkę pewnie też dostaniesz a to przedszkole wredne tak Cię wykorzystuje najlepiej opiekunkę zatrudnić będzie taniej....
    Po prostu żenada [/quote]
    Ale w szkole nie płacę czesnego i to tak wysokiego!!!

    4 1 Cytuj
  • 24 sie 2012

    Ale przedszkole prócz zerówki nie jest obowiązkowe a szkoła jest i dlatego płaci za nią nasze państwo! Wcale nie musisz posyłać dziecka do przedszkola skoro czesne jest dla ciebie za wysokie. Żal mi waszych dzieci, że tak chciałybyście na nich oszczędzać.

    6 9 Cytuj
  • 25 sie 2012

    miruna oprócz zerówki obowiązek mają jeszcze 5 latki

    3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    [quote=gość: 1anka] Wszystkie te pozytywne komentarze o 4 są napisane przez personel, też tak uważacie? [/quote]
    Ja tak nie uważam, tam jest naprawdę dobre jedzenie lepsze niz w domu!!!!!

    4 3 Cytuj
  • 27 sie 2012

    prawda jest prawdą - mam dzieci rok temu wyszło ostatnie z przedszkola 6 i dlatego o nim piszę a zwłaszcza o tym ogrodzie bo w czerwcu młody wyciągnął nas na festyn do przedszkola /kocha go i swoje panie:-)/ i od bramki krzyczał "tata patrz jak mają super nowe zjeżdżalnie i huśtawki"
    jajajjajjk - czesne to płaciłem ja solidnie czy dzieciaki chodziły cz też nie bo tak wtedy było. A dziś jak widzę macie zwroty za nieobecności i jeszcze wam źle.
    Uważam że poprzedni system był lepszy bo czy dzieci chodzą czy nie to media płacić trzeba, jak sobie wykupiłem pakiet cyfry+ czy internetu to jak nie oglądam i nie korzystam to i tak płacić muszę:-))))

    5 1 Cytuj
  • ania 28 sie 2012

    [quote=gość: mam]A ja nie rozumiem rodziców "niby" kochających swoje dzieci , żeby przez dwa miesiące posyłać dziecko do różnych przedszkoli, nowe budynki, panie, zbieranina dzieci. Nikt mi nie powie ze nie można zorganizować sobie przynajmniej dwóch tygodni urlopu w wakacje!!!! A poza tym to zgłoście propozycje rozwiązania sytuacji w wakacje , żeby nasze dzieci nie musiały chodzić do innych przedszkoli. Dlaczego nie są czynne wszystkie przedszkola. Moje dziecko w te wakacje było tylko w PS8 dwa tygodnie i przeżyło to strasznie . Przyzwyczajone jest do mniejszego , swojego przedszkola. Rozumiem, że nauczycielki mają urlopy, ale można zorganizować dyżur jak półkolonię, odpłatnie, i będą zarabiać a dzieci będą w swoich przedszkolach .[/quote]

    mam, chyba się nieco przeforsowałaś, co do Twojej wypowiedzi, hmm sama nie wiem jak grzecznie mogła bym Ci wytłumaczyć, że nie ilość spędzanego czasu z dzieckiem jest ważna, a jakość. Czasami rodzice w 2 godziny dadzą dziecku więcej szczęścia niż inni przez cały dzień.
    Nie każdy ma komfort trzytygodniowego urlopu, poza tym takie wakacje-trzy tygodnie z jednym, trzy tygodnie z drugim rodzicem, często są gorsze niż tydzień spędzony z obojgiem, dlaczego przez wakacje nie możemy spędzić fajnego tygodnie w czwórkę tylko jakoś dziwnie, na raty.
    W dzisiejszych czasach bardzo często zdarza się, że ludzie mieszkają zdala od rodzinnych domów i nie mają ciotek, babek i kuzynek, które mogłyby popilnować dzieciaków. Poza tym jakie ja mam prawo obarczać pracujących ludzi własnymi problemami?
    Poza tym nie zgrasz nigdy rodziców, bo jeden ma urlop w lipcu a inny w sierpniu więc przedszkole otwarte tylko w lipcu nie zdało by egzaminu.
    Więc nie chromol tu o "niby miłości".

    5 Cytuj
  • 28 sie 2012

    Czy wisi już wyprawka w 6?

    Cytuj
  • 30 sie 2012

    [quote=gość: Arti] prawda jest prawdą - mam dzieci rok temu wyszło ostatnie z przedszkola 6 i dlatego o nim piszę a zwłaszcza o tym ogrodzie bo w czerwcu młody wyciągnął nas na festyn do przedszkola /kocha go i swoje panie:-)/ i od bramki krzyczał "tata patrz jak mają super nowe zjeżdżalnie i huśtawki"
    jajajjajjk - czesne to płaciłem ja solidnie czy dzieciaki chodziły cz też nie bo tak wtedy było. A dziś jak widzę macie zwroty za nieobecności i jeszcze wam źle.
    Uważam że poprzedni system był lepszy bo czy dzieci chodzą czy nie to media płacić trzeba, jak sobie wykupiłem pakiet cyfry+ czy internetu to jak nie oglądam i nie korzystam to i tak płacić muszę:-)))) [/quote]
    która pani z personelu to pisala?

    3 5 Cytuj
  • 30 sie 2012

    jakajak - niestety na babę to wyglądu nie mam i całe szczęście. A jak ci się chce to poczytaj wątki z rok temu albo dalej też się wypowiadałem. Najbardziej razi mnie ludzka głupota i dyskutowanie na tematy o których nie ma się pojęcia.
    Mówisz że czesnego w szkole nie płacisz no to poczekaj jak za prywatne lekcje zaczniesz bulić żeby dzieciaki miały szanse na lepsze, gimnazjum potem liceum o dalszej edukacji nie wspomnę.
    Zaliczam to z najstarszym więc wiem co mówię za tygodniowe korki zapłaciłbym w przedszkolu wszystko:-( i to jest ta nasza bezpłatna edukacja ....

    5 3 Cytuj
  • 7 wrz 2012

    jaka jest strona przedszkola nr 6
    p6.przedszkola.net.pl - nie ma tam ????

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2012

    http://www.przedszkole6.myslenice.net.pl/

    "Odnośnie dopłat i wyciągania kasy od rodziców"
    Prawda jest taka, że to przedszkole przy obecnym systemie finansowania przez państwo nie poradziłoby sobie. Dla waszej informacji dotacje unijne dla prywatnych przedszkoli to niemal 1200 zł na dziecko/miesięcznie. Więc proszę wszystkich sfrustrowanych rodziców o zastanowienie sie jak przedszkola publiczne mają zapewnić dzieciom godne warunki pyszne i zdrowe posiłki, nowe zabawki itp, itd bez (nie oszukujmy się) drobnych w porównaniu do prywatnych dopłat od Was.

    PS. Pozdrawiam wspaniały zespół opiekuńczo-wychowawczy z ww. przedszkola oraz cudowną Panią Dyrektor.

    3 6 Cytuj
  • 8 wrz 2012

    Nie to nie ta strona.
    Przedszkole zmieniło i nie pamiętam jaki to adres

    1 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    Witam,czy może sie ktoś wypowiedzieć na temat przedszkola bocianie gniazdo? Chciałabym wiedzieć jak tam jest ponieważ rozważam posyłanie dziecka do tego przedszkola. Z góry dziękuje

    5 Cytuj
  • 15 wrz 2012

    strona przedszkola nr 6 w internecie

    1 3 Cytuj
  • Anna 14 gru 2012

    Czy słyszał ktoś coś na temat dziecka z przedszkola nr 6, które zgubiło się na spacerze? Nie wiem czy to prawda czy tylko plotki?

    Cytuj
  • 14 gru 2012

    Ja słyszałam, ze to prawda.

    1 3 Cytuj
  • Anna 14 gru 2012

    A znasz może szczegóły ?

    2 Cytuj
  • 14 gru 2012

    prawda, ale dziecko na szczęście się odnalazło , odłączyło się od grupy na rynku.

    2 2 Cytuj
  • Anna 14 gru 2012

    to dobrze, że tak to się skończyło :) Ale szkoda dzieciaka - straszny stres musiało przeżyć i szkoda wychowawczyni .

    8 2 Cytuj
  • 14 gru 2012

    To juz przechodzi ludzkie pojecie!!! Biedny malec! Ciekawe czy poniosą konsekwencję ?W złobkach bija dzieci w przedszkolach gubią..... brak słów!

    11 Cytuj
  • 16 gru 2012

    Przedszkolom jest w tych czasach na prawdę ciezko. Widać to golym okiem, gdy jak 3 lata temu zapisywalem tam syna, byla tam Ameryka a dzisiaj? Widać ciągłe ciecia w finansach i pewnie po oc gminy juz nie te sama co kiedyś. Jeszcze niedawno dzieciaki mialy nawet basen refundowany a teraz kryzys nawet tu zawitał. W sumie trudno sie dziwić, gdy finanse publiczne powoli zaczynają kuleć, a mówią, że to dopiero początki kryzysu :-(

    3 Cytuj

Odpowiedz