Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 2 kwi 2011

    no i wszystko jasne. Jeżeli otwiera się na pilota, a z ręki nie to...padł ci mikrowyłącznik i tyle. Nie ma czegoś takiego jak blokowanie się tylnej klapy.

    Żeby od razu nie iść w 100-150 zł, to zrób tak:
    - delikatnie odegnij na rogach gumę od tego wyłącznika. Jak coś to delikatnie suszarką podgrzej
    - wystarczy odrobina, tak aby...rurka od WD40 wlazła
    - potem na wal tam WD-40
    Powodzenia.

    Cytuj
  • 19 kwi 2011

    Witam, potrzebuję namiar na mechanika dobrze znającego się na francuzach, głównie chodzi o zawieszenie pneumatyczne

    Cytuj
  • adzygmunt 19 kwi 2011

    Jestem zielony - niestety Moje umiejętności skończyły się na fiacie 125 p, potem jeszcze coś na fiacie 126. Uno to już nic. W peugeocie nie można było wykręcić świec bez super łamanego klucza. Ford jest najlepszy, bo żarówki wymienia się ok
    To gdzie jest ten mikrowyłącznik?

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    W Myślenicach nie ma DOBREGO MECHANIKA to są tylko podmieniacze części.
    Każdy z was mając odrobine w głowie za co się zabrać i oczywiście mając odpowiednie narzędzia zrobi to samo.
    Dla tego nie piszcie że w Myślenicach są mechanicy nazywajcie ich podmieniaczami.

    1 Cytuj
  • 21 kwi 2011

    [quote=gość: jarek] W Myślenicach nie ma DOBREGO MECHANIKA to są tylko podmieniacze części.
    Każdy z was mając odrobine w głowie za co się zabrać i oczywiście mając odpowiednie narzędzia zrobi to samo.
    Dla tego nie piszcie że w Myślenicach są mechanicy nazywajcie ich podmieniaczami. [/quote]
    Smutne to ale duże ziarno prawdy w tym jest. Przekonałem się nie raz. Przewagę mają taką, że dyponują jakimś tam sprzętem, choćby podnośnikami.

    Cytuj
  • 21 kwi 2011

    jarek napisał/a: W Myślenicach nie ma DOBREGO MECHANIKA to są tylko podmieniacze części...
    Ciekawa teoria. Czyli mechanik np. zamiast wymienić łożysko powinien naprawić łożysko???

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Ponawiam zapytanie o dobrego mechanika od francuskich samochodów z zawieszeniem hydropneumatycznym.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    [quote=gość: Wald] Ponawiam zapytanie o dobrego mechanika od francuskich samochodów z zawieszeniem hydropneumatycznym. [/quote]
    W Myślenicach nie ma takiego. Zapytaj w Krakowie w firmie sqad na matecznym.

    Cytuj
  • 23 kwi 2011

    Potrzebuję zamontować dwa amorki w VWt4 we wtorek najbliższy (odkręcenie kół tylnych, wymiana zużytych i ponowne zamocowanie kółek). Ktoś z mechaników się tutaj pojawia? Jaki koszt?

    Cytuj
  • 25 kwi 2011

    Ponawiam zapytanie o dobrego mechanika od francuskich samochodów z zawieszeniem hydropneumatycznym.

    blue moto service ul.rybitwy zjazd z botewa na swiatłach

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    "blue moto service ul.rybitwy zjazd z botewa na swiatłach"
    Czyli najbliżej Kraków. A czemu akurat oni? Nie znalazłem żeby się reklamowali jako specjaliści od francuzów. Rozumiem, że sprawdzony i zweryfikowany pozytywnie ;)

    Cytuj
  • 26 kwi 2011

    tak zgadza sie. 206 zx i c3 nareperowane u nich

    Cytuj
  • 21 maj 2011

    Mam ciężarówkę man 10-153 114 kW i potrzebuje mechanika który by mi naprawił to auto.Prawdopodnie nawala pompa.Dzieje sie tak,- noga z gazu a wskazówka predkościomierza stoi,a przy dodaniu gazu ponad 2 tyś obrotów auto gaśnie.Skoro nie Zasań to kto?

    1 Cytuj
  • 21 maj 2011

    pompy to raczej tylko Zasań, dobrze jednak samemu w miarę możliwości wcześniej zdiagnozować przyczynę

    1 Cytuj
  • 21 maj 2011

    z ciężarówką do Zasani a jak nie to najbliżej z MANem dobrze robi ktoś w Ropie, kawałek jest ale ponoć warto.

    1 Cytuj
  • 21 maj 2011

    Dobry jest N.S. sprzed wiaduktu na Kazimierza, natomiast u Szostaka to najwięksi partacze u jakich byłem, nigdy więcej już tego błędu nie zrobię

    2 Cytuj
  • 22 maj 2011

    a ja Wam powiem, ze rok bujalem sie z elektronika w ML-u W163. Nie dzialalo: ABS, ASR, ESP, reduktor, swiecily sie kontrolki ABS, BAS ESP, ETS. Jeden chcial od razu zmieniac pompe ABS (okolo 2500 zl+robota), drugi ustawiac geometrie, bo akies czujniki glupieja itp. Az pieknego slonecznego dnia dostalem namiar do nowootwartego warsztatu w jaworniku. koszt naprawy wyniosl 470 zl wlacznei ze zmiana i zakupem paska klinowego i juz miesiac wszystko ladnie dziala. zaskoczyla mnie fachowosc tego czlowieka no i ceny :)

    Cytuj
  • adzygmunt 22 maj 2011

    Jawornik nr domu albo inne namiary?

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    kurcze... to jest przy bocznej drodze przy takim dosc ostrym zakrecie. jak jedziesz droga w strone rudnika to kolo przejscia dla pieszych masz droge w prawo (nie ta w strone szkoly, tylko kolejny zjazd juz przy podjezdzaniu pod gore). jak skrecisz juz to jakies 400-500m masz ostry prawy zakret i to jest drugi dom za tym zakretem... nie potrafie inaczej opisac miejsca

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    [quote=adzygmunt] Jawornik nr domu albo inne namiary? [/quote]
    nadal wlaczysz z pugiem?

    Cytuj
  • adzygmunt 22 maj 2011

    Walczę z terroryzującą mnie klapą forda fokusa. Dobry elektronik zmienić potrafi ustawienia fabryczne /zasłyszane/

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    fkuzi555 znasz tą droge jabyś codziennie tamtędy jeździł. Lepszy opis niż pilota na rajdzie krakowskim.Niem ma to jak samoreklama.

    Cytuj
  • 22 maj 2011

    biegam tamtedy czasami, to i droge znam ;) z mechanika to mialem stycznosc... ale z mechanika kwantowa i to na studiach ;)

    Cytuj
  • 24 cze 2011

    Czy jest w naszej gminie dobry specjalista od usuwania wgniotek bez lakierowania ?

    Cytuj
  • 25 cze 2011

    czy jest w gminie naszej specjalista od regeneracji głowic? admina nie kasować mi postów!!!!!!!

    Cytuj

Odpowiedz