Forum » Myślenice

DOBRY! MECHANIK - naprawa i usługi samochodowe w Myślenicach

  • 16 mar 2012

    Znaki są fabryczne i ich się bezwarunkowo należy trzymać! Instrukcja serwisowa powinna sprawę wyjaśnić.

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    W tego typu sprzętach często nie ma znaków fabrycznych i potrzebne są specjalne do tego modelu blokady do rozrządu, a jeżeli tak, to kolega jest w ciemnej d....

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    Ortografia!!!

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    morze ktoś ma jakieś foto albo cos w tym stylu żeby to ustawic mam całą ksiąszke serwisową i nie ma nic tam takiego daje link do strony w której jest wszystko prawie http://www.zxrworld.co.uk/zxr400/lmodel.html albo mi powiedzcie gdzie one są

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    W zasadzie dyskusja powinna być przeniesiona do tematu: awarie/naprawy. Na obudowie koła zamachowego wału korbowego powinien być wziernik, w którym musi się znaleźć znak górnego położenia dla pierwszego tłoka, możliwe że w przypadku Twojego motorka będzie to literka "C", najbezpieczniej jest ściągnąć głowicę, żeby przy obracaniu wałem nie pogiąć zaworów; pomoże to dokładnie określić punkt patrząc na pozycję tłoka.

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    opisze tak głowica była robiona i wszystko sie krenci dobrze ale nie pal i wiem ze to jest przez ustawienia ale boje sie go palic bo morze sie wszystko poprzestawiac i dlatego terz tu pisze

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    [quote=yakuzo12] opisze tak głowica była robiona i wszystko sie krenci dobrze ale nie pal i wiem ze to jest przez ustawienia ale boje sie go palic bo morze sie wszystko poprzestawiac i dlatego terz tu pisze [/quote]

    Nic dziwnego :) Jeżeli twoja zdolność mechaniczna jest taka jak umiejętność "polskiego pisania" :)

    1 Cytuj
  • 16 mar 2012

    Znajdź znak na kole zamachowym, w tej pozycji ściągnij pokrywę zaworów i zobacz jak ustawione są wałki rozrządu.

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    znaki są tf i t i tu jest pytanie gdzie drugi znak z kturym sie ma pokrywac i jaki a ty nie pacz na ortografie bo pisze bo to jest pilne dla mnie a nie ortografia ;)

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    kto w myślenicach może uszczelnić pompę wtryskową vw tdi i za ile?

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    zamykam temat z tymi znakami jurz mam wszystko jerzeli ktos poczebuje ksiąrzke serwisowa do motoruw karzdego modelu niech pisze na pocztę do mnie to przesle pozdrawiam i dzienki za pomoc

    Cytuj
  • 16 mar 2012

    Ok, jeśli jeszcze będzie coś nie zrozumiałe to lepiej na PW. Zwrócić trzeba uwagę na wymienioną w serwisówce kolejność i moment dokręcenia szpilek głowicy oraz na to, żeby otwory na szpilki w bloku były czyste (zwłaszcza bez płynów).

    W Myślenicach nie ma serwisu, który uszczelniałby pompy wtryskowe, takowe zakłady są w okolicach. Ogólnie koszt kompletnego zestawu to 100-200 zł (detal) + robocizna (i tutaj pole do popisu dla widzi mi się serwisów, bo możesz zapłacić stosunkowo niewiele, lecz możesz też wydać sporą sumkę).

    1 1 Cytuj
  • 17 mar 2012

    '' Blacharstwo Lakiernictwo pojazdowe '' - Mechanik ze Stróży
    POLECAM !!!!!

    6 2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    też polecam mechanika ze Stróży :)

    6 Cytuj
  • 17 mar 2012

    nie polecam mechanika w stróży robi słabo i strasznie goli po kieszeni

    2 7 Cytuj
  • 17 mar 2012

    [quote=gość: //i] nie polecam mechanika w stróży robi słabo i strasznie goli po kieszeni [/quote]
    Ale czy my na pewno mamy na myśli tego samego gościa ??

    5 1 Cytuj
  • 17 mar 2012

    Zgadzam sie mechanik ze Strózy jest dobry :P

    7 2 Cytuj
  • 17 mar 2012

    gdzie polecacie oddac pompe wtryskowa do uszczelnienia?

    Cytuj
  • 18 mar 2012

    [quote=gość: antyabsurdalna] gdzie polecacie oddac pompe wtryskowa do uszczelnienia? [/quote]
    Na priva można pisać.

    Cytuj
  • 22 mar 2012

    potrzebuje zrobić przegląd klimatyzacji tylko sprawdzenie!!! gdzie mogę liczyć w myślenicach na taką pomoc?

    2 Cytuj
  • 22 mar 2012

    w marimexie sprawdzenie w tamtym roku 150 zetów a jak teraz to nie wiem

    2 Cytuj
  • Andrzej 22 mar 2012

    tylko że kasuje nie ten mechanik ale ktoś inny, to jakimi oni kwotami rzucają to jakieś nieporozumienie

    zgadzam się z tą opinią w 100% drożej nigdzie nie spotkałem

    1 1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: -20*] potrzebuje zrobić przegląd klimatyzacji tylko sprawdzenie!!! gdzie mogę liczyć w myślenicach na taką pomoc? [/quote]
    ponoć agro bud liczy 100 złotych

    1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: wtf?] gość: -20* napisał/a: potrzebuje zrobić przegląd klimatyzacji tylko sprawdzenie!!! gdzie mogę liczyć w myślenicach na taką pomoc?
    ponoć agro bud liczy 100 złotych [/quote]
    uhuhu, to się cenią ale się mówi że czas to pieniądz.

    1 Cytuj
  • 22 mar 2012

    [quote=gość: gagatek] gość: wtf? napisał/a: gość: -20* napisał/a: potrzebuje zrobić przegląd klimatyzacji tylko sprawdzenie!!! gdzie mogę liczyć w myślenicach na taką pomoc?
    ponoć agro bud liczy 100 złotych
    uhuhu, to się cenią ale się mówi że czas to pieniądz. [/quote]
    Cenią się? No to policzmy:
    100 zł - podatek vat- zostaje 77zł
    77zł- podatek dochodowy- zostaje 50zł
    50zł-podatek od nieruchomości- zostaje 45zł
    45zł- wypłata pracownika- zostaje 35zł
    35zł- koszt oleju do klimatyzacji- zostaje 30zł
    z tych 30zł trzeba jeszcze zapłacić prąd, wodę, i uskładać na nową maszynę, bo ta wystarczy na góra 5lat pracy. Reszta,to czysty zarobek. Faktycznie, straszne zdzirusy !

    4 1 Cytuj

Odpowiedz